تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 112

نام تاپيک: آیا UDK یک Mod ساز است ؟!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

متن من ویرایش شد....
    Last edited by silsin; 30-03-2011 at 19:02.

2. این کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه honestbud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعد اون هنوز تو این فکره که بازی که ساخته میشه باید در حد بازیای دو دهه قبل باشه تا ایشون یا امثال ایشون راضی باشن .
    من از روی تعصب از udk دفاع نمیکنم ولی واقعا نمیدونم بعضی از ما کی میخوای این محدودیتا رو کنار بزنیم و به جای این که کورکورانه همه چیزو بکوبیم بیایم از موقعیتا استفاده کنیم.

درسته.حق با شماست.

میگه تیم فن آوران شریف (سازنده گرشاسب) هدف بلند مدت برای ساخت موتور دارن!

مسخرست!

شما اول بیا بازی باحال با موتور خوب بساز بعد که سود کردی و کمی پا گرفتی بیا موتور بساز!
    اینا دیگه کیا هستند!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

نه خیر برعکس تمامی حرفهاش این یه دونه رو درست گفت . هدف اونا ساخت یه انجین داخلیه و به نظرمن بین تمامی شرکت های بازی سازی کشور بهتر این کار رو دارن می کنن و اینرو مطمئن باشید در اینده واقعا موفق میشن.

5. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه خیر برعکس تمامی حرفهاش این یه دونه رو درست گفت . هدف اونا ساخت یه انجین داخلیه و به نظرمن بین تمامی شرکت های بازی سازی کشور بهتر این کار رو دارن می کنن و اینرو مطمئن باشید در اینده واقعا موفق میشن.
    در مورد اینکه تیم فن آوران شریف میخوان یه موتور بومی بسازن و روند این کار من کلا اطلاعاتی ندارم.عنی نمیدونم چطوریه.

من فقط میگم یه تیمی که میخواد موتور بومی بسازه نباید چیزی رو کپی کنه.چون کپی کردن یعنی نفهمیدن.

مثلا من بیام کد های آنریل اسکریپت شما رو کپی کنم و بعد هم فرض کن یه مرحله با UDK بسازم که حرف نداشته باشه ولی بعدش توی عیب یابی و همچنین توی فن آوری های جدید همیشه باید چشمم به شما باشه و از شما کپی کنم.

من میگم تیمی که کارش رو با کپی شروع کنه به هیچ جا نمیسه.یعنی اگر هم برسه هیچ ارزش افزوده ای نداره و باعث پیشرفت و مباهات نیست.

امیدوارم منظورم رو گرفته باشی!

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

مهم نیست بتونن انجین خوب بسازن یا نه مهم اینه که به کار دیگران حتی اگهِ رقیب (هرچند هنوز یه چندین سالی مونده رقیب اپیک بشیم) باشن احترام بزاریم و بیخود نکوبیمش.
    یه ضرب المثل چینی هست که میگه اول کشتی ساختن رو یاد بگیر بعد از کشتی ایراد بگیر

8. این کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوست بنظر من خودتون با بحث با این جور آدم ها خسته نکنید وقتی میگه UDK=GAME MAKER دیگه چه انتظاری دارید!!!!!!

10. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

دوست بنظر من خودتون با بحث با این جور آدم ها خسته نکنید وقتی میگه UDK=GAME MAKER دیگه چه انتظاری دارید!!!!!!
    نه بابا، اشتباه برداشت کردین. بنده خدا کی گفت UDK = GameMaker
    اون گفت UDK هم مثل GameMaker یه ابزار بازی سازیه نه یه انجین.

کارت درسته....
    کلا بعضی افراد که آمدن udk به ضررشونه ( مثل همین آقا) سعی میکنن با چنین حرفهایی udk رو بد جلوه بدن.
    چرا اومدن UDK به ضررش باشه. طبیعتا هر شرکت بازی سازی هدفش افزایش کیفیت بازیشه. خب اگه انجینی بیاد که کیفیت بالاتری بتونه بهش بده، چرا به ضررش باشه؟ خیلی راحت از اون انجین استفاده می کنه. ایشون که خودش انجین Torque (تورک) رو نساخته که بخواد با اومدن UDK ضرر کنه!

طرف داره تورک خودشون رو با UDK مقایسه میکنه . جدیدا چیزی هایی گفته توی همون بحث که منی که تعصبی نبودم عصبانی شدم و واقعا داره کفر من رو در میاره. اصلا می خواین یه کار باحال بکنیم. میام پای اوگر و بازی گرشاسب رو میکشیم وسط خدا رو چه دیدی شاید چند تا از مسئولان اون هم اومدن توی بحث باحاله نه . ولی کلا فعلا من با این یارو اقاجانیه هنوز کار دارم . قبلا فکر کردم بلده و گمراهه ولی با این متن جدیدش دیگه فهمیدم هیچ چیزی بلد نیست .
    اخ کجایی Tovamohamad که یارو رو بکوبونی.
    بابا بنده خدا کی Torque رو با UDK مقایسه کرد؟ ایشون فقط گفت که شیدر توی UDK خیلی Optimize نیست و یه مقایسه با کد شیدر Torque انجام داد. اون که دو تا انجین رو مقایسه نکرد. طبیعیه که اصلا این دو تا انجین قابل مقایسه نیستن. شما هم بی انصافی نکنین.

در کل بحث خوبی اونجا شکل گرفت که فکر کنم برای همه مفید بود. اما فکر کنم هر دو طرف باید یه کم دست از پیش داوری بردارن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

یه چیز جالب . من نمی دنم این چیکار کرده که زحمت کشیدم هشت هزارتا کارکتر نوشتم الان رفتم دیدم همش حذف کرده.
    وتازه جالب ترین مسئله اینه که دیشب بعد از کلی کش وقوس و نزدیک بود کور بشم پای سیستم تازه گفت حرف های شما منطقی و لی بیا همدیگه رو ببینیم تا با هم تستش کنیم من میخواستم جوابش رو بدم که دیدم همه رو حذف کرده .

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

الان نینجا شما برو توی همون سایت همین متن رو هم حذف کرده
    بعد میاد میگه من udk رو به اندازه گیم میکر و گیم استودیو میدونم در صورتی که تو رزومش اصلا سابقه ی کار با اینا رو هم نداره.
    راستی نظرات همه برگشته. مثل این که مشکل از سرور سایتش بوده.

داره خودمونی میشه uncocoder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران - شهرآرا

پيش فرض

قابل توجه کاربران:
    honestbud
    parvizamd
    silsin
    AMIR REZAs
    NINJA0098

در لینک زیر برای شما پیامی نوشته ام. آنرا مطالعه نمایید.
    لینک:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با خوندن آخرین نظر های ایشان در سایتشون به این نتیجه گیری شخصی رسیدم.
    چون من آشنایی کاملی با هیچ موتور بازی سازی ندارم و در این زمینه هم بی تجربه هستم.فقط چند روزی با UDK کار کردم.
    به هر حال من به این نظر شخصی رسیدم :

ایشان چون در یک شرکت تجاری مشغول هستند یک سری مسائل توجیه میشود
    1.مثلا ایشان به گزینه خرید انجین فکر میکنند
    2.یا ایشان به گزینه تغییر سورس انجین فکر میکنند.

گزینه اول هزینه مالی دارد و گزینه دوم هزینه زمانی دارد(یعنی وقت گیر است) که هر دو برای یک شرکت تجاری و ساخت بازی با هدف درآمد زایی توجیه میشود.
    ولی آیا یک بازی ساز مستقل، یک دانشجوی کامپیوتر،یک علاقه مند به این صنعت که نمیتونه به این گزینه ها فکر کنه.مخصوصا اولی.

پس شاید ایشون به همین خاطر UDK رو که رایگان هست 2 ماهه تست کردند و نتیجه گیری!

پس من به ایشون (با وجود اینکه به قول خودشون بازی ساز مستقل هم هستند) حق میدم که در مورد UDK اینگونه فکر کنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •