تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 29 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 284

نام تاپيک: آرشیو / جام جهانی والیبال با حضور ایران / 20 نوامبر الی 4 دسامبر 2011

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

تا 16 - 13 ست چهارم دیدم
    نتیجه خیلی خوبی بود . تبریک میگم .
    بعد از بازی بدمون مقابل کوبا بازی امروز بچه ها دلنشین بود . ارزش بیدار شدن رو داشت.
    واقعا توی ست اول و چهارم خیلی خوب بودیم . به خصوص ست اول که صربستان اصلا انتظارشو نداشت اینقدر حساب شده بازی کنیم .
    در ادامه اشتباهات فردی اذیتمون کرد ولی تجربه بالای خولیو ولاسکو باعث شد که به بازیکنی مثل فیاضی اعتماد کنه و به بازی بیاردش.
    انصافا تا جایی که من دیدم خیلی خوب بود و اصلا به نظر نمی رسید که فقط 18 سال سن داره.
    به امید همین جور خوب موندنمون .

2. این کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خیلی ناراحتم که نتونستم بازی رو ببینم
    این برد واقعا جای تبریک داره
    خداییش به نت وصل شدم مستقیم اومدم اینجا بگم دیگه نباید توقع داشته باشیم صربستان رو ببریم چون خیلی باهاشون فاصله داریم
    دیدم بچه ها یه شبه این فاصله رو از بین بردن حتی شنیدن این خبر لذت بخشه چه برسه به دیدن مستقیم این بازی خوش به حال دوستانی که بازی رو دیدن
    بردن قهرمان اروپا فقط از یه تیم آسیایی بر میاد اونم ایرانه

مرسی از همه دوستان که بحثای فنی و تاکتیکی رو دنبال میکنن به ویژه arbabe.sayeha واقعا من یکی دارم استفاده میکنم

به امید برد در بازیهای بعد

4. 5 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

آقا من یه چیزی برام واقعا سوال شده چطور میشه تیمی مثل ایران که تو سن پایین سابقه دوبار قهرمانی نوجوانان جهان رو یدک میکشه و حتی برزیل و ایتالیا و لهستان و خیلی از تیمهای قدرتمند تو این رده حریفش نمیشند تو بزرگسالان نمیتونه در سطج جهانی حرفی بزنه ؟؟؟؟
    همیشه تو هر ورزشی میگند از پایه باید شروع کرد .. خدارو شکر تو این رشته ایران تو پایه مشکلی نداره و کاملا روشون کار میشه ... این نشون میده که اگر همون تیم نوجوانان رو بتونند تقویت کنند راحت تو بزرگسالان میتونیم قهرمان جهان بشیم. مشکل اصلی اینه که تیم نوجوانان ما از لحاظ بدنسازی و پرورش قد روشون کار نمیشه که تو بزرگسالی کم نیارند .. اگر با برنامه ریزی منظم قد این بازیکنا رو بشه بلند کرد همینا تو بزرگسالی میتونند در سطج جهانی ادعا کنند .. چون مسلمال اینا از لحاظ ژنتیکی قد بلند هستند فقط باید با برنامه ریزی رو هیکل و قدشون کار کرد که تو قرن 21 کار غیر ممکنی نیست . از لحاظ مربی هم که ما مشکلی نداریم تو والیبال فقط همین مشکل قد و بدنسازی بازیکناست که در سطج جهانی شاید نباشه و جلوی تیمهای بزرگ کم میارند ..

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم .. پس سوال اصلی اینه که چطور تیمی در سطج نوجوانان انقدر قدرتمنده اما تو جوانان و بزرگسالان ضعیف ؟
    علاوه بر همه این ها باید یک مورد رو اشاره کرد
    و اون اینکه ما در رده نوجوانان به شکل گلخانه ای که عملی منسوخ در جهانه، عمل میکنیم

عملکرد گلخانه ای یعنی چی؟ یعنی ما میایم یه تست اولیه میگیریم و 20.30 تا بازیکن رو انتخاب میکنیم و بعد همه توانمون رو روی اون بازیکنا به کار میگیریم.اردوهای بلند مدت و گاها چند ماهه براشون برگزار میکنیم.
    خوب در رده نوجوانان این کار یک نتیجه خوب میده ولی وقتی همین بازیکن ها به رده بالای سنی میرن کم میارن
    چرا؟
    مثال بارزش تیم ملی نوجوانان فوتبال ایرانه که راحت و مقتدرانه میاد قهرمان اسیا میشه و تو جام جهانی هم هلند رو شکست میده ولی وقتی اون تیم میاد به رده جوانان حتی تو اسیا هم دیگه بین 4 تیم قرار نمیگیره

کلا ثابت شده که توانایی اصلی بازیکنان در بازیهای گروهی باید در مسابقات فراوان افزایش پیدا کنه نه فقط اردوها و تمرینات و یک سری بازی تدارکی محدود
    کشور چین رو در نظر بگیرید.با عملکرد گلخانه ای خاص که از سنین 4.5 سالگی شروع میکنه خیلی راحت میاد تو ورزش های انفرادی قهرمان میشه ولی وقتی پای بازیهای گروهی میشه هیچ حرفی برای گفتن نداره

کلا سیستم ورزش اصولی اون چیزیه که تو امریکا یا کشورهای غرب اروپا بهش عمل میشه.تقویت ورزش امورشگاهی و حتی دانشگاهی

6. 5 کاربر از mohammadirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی Aless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

البته صربستان همه بازی های قبلیش را باخته بود ولی این از ارزش ها و تلاش بچه ها کم نمیکنه

اخبار را از اینجا پیگیری کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از Aless بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

الان اگه غرور بچه ها رو نگیره مقابل 2 تیم دیگه هم میشه پیروز شد

چین و امریکا

پیروزی بر لهستان و حتی برزیل غیر ممکن به نظر میرسه.حتی ست گرفتن مقابل این 2 تیم به خصوص لهستان هم یک موفقیت بزرگ به حساب میاد.
    پیروزی بر روسیه و ایتالیا بسیار سخته و پیروزی مقابل آرژانتین هم نیاز به یک بازی دور از انتظار داره

ولی مقابل امریکا میشه یک بازی نزدیک انجام داد و با کمی شانس پیروز شد.چین رو هم اگه دست کم نگیرند باید در شرایط عادی برد

در ضمن ایتالیا هم اون ایتالیای اون بازی 3 بر 2 نیست ها!!! توقع رو پایین بیارید
    البته همین لهستانی که خیلی از ماها میگیم بردش غیر ممکنه چند روز قبل بازیها تو یه بازی تدارکاتی از ایران 3 بر 2 باخته بود . مربی لهستانم همون مربی ایتالیاست که 3 -2 به صختی تونسته بود ایران رو شکست بده . مثل اینکه وقتی ایران لهستان رو میبره به شدت هم عصبانی شده بود

10. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoH_@_MaD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منم پیروزی ایران رو تبریک میگم
    من تا آخر ست چهارم رو دیدم ولی چون کلاس داشتم متاسفانه نتونستم ست پنجم رو ببینم
    الان که اومدم و فهمیدم بازی رو بردیم بی نهایت خوشحال شدم
    واقعا دستشون درد نکنه

دوستان یه سوال : شرایط حضور در لیگ جهانی چیه ؟
    الان ما از از هر سه تیم کره و ژاپن و چین سرتریم ولی چرا نمیتونیم تو لیگ جهانی باشیم ؟

12. 2 کاربر از MoH_@_MaD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

دوستان یه سوال : شرایط حضور در لیگ جهانی چیه ؟
    الان ما از از هر سه تیم کره و ژاپن و چین سرتریم ولی چرا نمیتونیم تو لیگ جهانی باشیم ؟
    هر چند وقت فدراسیون جهانی به تیمیهایی که پیشرفت داشتن و امکان حضورشون در لیگ هست یه شانسی میده تا در بازی پلی اف با تیمهایی که در لیگ ضعیف عمل کردن بازی کنه و اگه بتونه پیروز بشه میتونه بره توی لیگ
    البته شرایط خیلی به نفع تیمی هست که در لیگ بازی میکنه. بازی در اون کشور برگزار میشه و فکر کنم باید در طی دو بازی پیاپی تیم رو ببره
    اگه اشتباه نکنم پارسال این شانس به ایران داده شد ولی ایران نتونست مصر و ژاپن رو ببره و شانس حضور رو از دست داد
    البته دوستانی که بیشتر اطلاعات دارن میتونن کمک حرفهای من رو کامل کنن

--------
    برد مقابل صربستان قابل پیش بینی نبود.الته من حدس میزدم که ممکنه بازی 5 سته بشه ولی بعید میدونستم ایران برنده بازی باشه
    به احتمال زیاد چین رو میبریم و بازی با مصر به نظرم 50 -50 هست
    ولی برد مقابل ارژانتین و امریکا مثل همین بازی با صربستانه

البته باید این رو در نظر بگیریم که هر روز که از مسابقات میگذره به ضرر تیم ما هست چون تجربه این بازی های سنگین رو مثل سایر تیمها نداریم . روزهای اخر تیمهایی موفقترند که تیم یکدست تری دارن
    Last edited by aluminum; 22-11-2011 at 16:42.

14. 12 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در تکمیل حرف دوستمون aluminum بگم که تابستون برای ورود به لیگ جهانی با چین بازی داشتیم که البته قرار بود دو بازی باشه ولی چینی ها گفتن که فقط یه بازی باید باشه! دقیقا یادم نیست که چرا آماده نبودیم ولی به هر حال بازی رو باختیم اونم در حالی که حرفی برای گفتن نداشتیم ضمن اینکه اگر هم میبردیم باز باید با یه تیم دیگه (احتمالا مصر) بازی میکردیم

سال پیش هم در مصر دو بازی پیاپی رو 3-0 باخته بودیم

البته امشب تو رادیو ورزش میگفت که درخشش ما توی همین جام جهانی هم میتونه فتح بابی باشه برای ورود به لیگ جهانی البته نه به طور مستقیم ولی خوب میتونه نظر فدراسیون جهانی رو جلب کنه تا باز برای ایران مسابقه ورودی بذاره

درباره امتیازدهی هم بگم که در صورت رقم خوردن نتیجه 3-0 یا 3-1، 3 امتیاز بازی به تیم پیروز میرسه و اگه نتیجه 3-2 باشه 2 امتیاز تیم برنده و 1 امتیاز تیم بازنده میگیره (این سیتسم جدیدیه که از 2-3 سال پیش وضع شده قبل اون تحت هر نتیجه 2 امتیاز به تیم بنده و 1 امتیاز به بازنده میرسید) در صورت تساوی امتیازها هم به معدل ست نگاه میکنن که از تقسیم تعداد ست های گرفته شده به ستهای داده شده به دست میاد در صورت تساوی معدل ست هم به معدل پوئن توجه میشه
    مثلا تیم ما با پیروزی مقابل ژاپن و صربستان به ترتیب 3 و 2 امتیاز گرفت و در مقابل کوبا امتیازی نگرفت و 5 امتیازه هست و چون 6 ست داده و 6 ست هم گرفته معدل ست ایران هم 1 ــه

تو سایت فدراسیون ایران هم ژاپن رو 2 امتیازی زده که به نظرم اشتباه شده!

* این سایت رسمی مسابقات هیچ رقمه برای من باز نمیشه شما مشکلی ندارین؟
    Last edited by Reza31001; 22-11-2011 at 22:25. دليل: امتیازدهی!

16. 7 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان الان ژاپن چرا 2 امتیاز داره؟؟؟(یه بازی رو 3-2 باخته و یکی رو 3-1)
    من اصلآ از سیستم امتیاز دهی سر در نمیارم!

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام

واقعا ایول داره این تیم ... دمشون گرم خیلی برد دلنشینی بود... اصلا فکر نمی کردم یه روز بتونیم اینقدر تو والیبال پیشرفت کنیم که صربستان رو تو همچین تورنومنتی ببریم.
    البته درسته صرب ها هم اون صرب جام جهانی نبودن ولی بازم جای غرور داره
    +
    کی فکرش رو می کرد که یه روزی میلکوویچ اینطوری توسط بازیکنای ایران دفاع بشه؟!
    اشکش داشت در میومد : دی
    +
    پوریا فیاضی هم واقعا دمش گرم ... اصلا فکر نمی کردم ولاسکو بهش بازی بده چه برسه به اینکه تو همچین بازی ای بیاد و بهترین یا همون تاثیرگذارترین بازیکن زمین بشه... امتیاز نهایی رو هم خودش گرفت... واقعا بازیش مثه یه والیبالیست حرفه ای بود
    +
    نظری افشار هم خیلی خوب تونست مشکل دریافت اول تیم رو حل کنه..کمالوند اصلا اون بازیکن همیشگی نبود

خلاصه همه اینا نشون میده یه مربی چقدر می تونه موثر باشه ...
    +
    بردن تیمایی مثه مصر و چین نباید کار سختی باشه
    باید ایتالیا رو هم ببرن ... هنوز از اون بازی دلم پره : دی

آرژانتین رو هم میشه برد اما بازیهای مقابل روسیه و لهستان و آمریکا و برزیل رو باید گذاشت به حساب تجربه اندوزی: دی
    +
    تو پایان دور اول هم ایران هفتم شد ... اگه بازی با کویا رو یکم سفت تر می گرفتن می تونستن ششم هم بشن

1- روسيه
    2- لهستان
    3- برزيل
    4- كوبا
    5- آرژانتين
    6- ايتاليا
    7- ايران
    8- امريكا
    9- مصر
    10- ژاپن
    11- صربستان
    12- چين

19. 8 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •