تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین عکس ها ؟

راي دهنده
143. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عکس شماره 1

66 46.15%
  • عکس شماره 2

51 35.66%
  • عکس شماره 3

65 45.45%
  • عکس شماره 4

27 18.88%
  • عکس شماره 5

25 17.48%
  • عکس شماره 6

39 27.27%
  • عکس شماره 7

49 34.27%
  • عکس شماره 8

36 25.17%
  • عکس شماره 9

15 10.49%
  • عکس شماره 10

38 26.57%
  • عکس شماره 11

12 8.39%
  • عکس شماره 12

39 27.27%
  • عکس شماره 13

34 23.78%
  • عکس شماره 14

19 13.29%
  • عکس شماره 15

10 6.99%
  • عکس شماره 16

25 17.48%
  • عکس شماره 17

34 23.78%
  • عکس شماره 18

40 27.97%
  • عکس شماره 19

22 15.38%
  • عکس شماره 20

52 36.36%
  • عکس شماره 21

59 41.26%
  • عکس شماره 22

56 39.16%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 73

نام تاپيک: lılılıılıllıı نظر سنجی نهمین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : H.D.R ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

عکسهای خیلی زیبایی هستند
    در صورت امکان عکسها را با وضوح اچ دی یا بیشتر قراربدین رو سایت برای دانلود
    والپیپر دسکتاپمون عکس وطنی باشه خیلی بهتره

2. 10 کاربر از mohammadg846 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ok.baby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من عکس های خیلی زیادی دیدم و گرفتم. عکس های مسابقه خوب بودن، اما دلم می خواد یکم بیشتر توضیح بدم.

( - - یه درخواستی هم دارم، اینکه بعد از مسابقه، کنار عکس ها لینک پروفایل کاربری که فرستاده + مکانی که عکس گرفته شده هم نوشته بشه - - )

عکس 1 : یه حس ششمی بهم میگه پشت سر شما منظره باید خیلی قشنگتر بوده باشه این عکس در عین قشنگی خیلی شلوغ و یکم گیج کنندست.

عکس 2 : قسمت بالای عکس که آسمونه خوب شده، اما پایین عکس تو رنگ ها خیلی اغراق شده و جزییات عکس رو از بین برده و یکم شبیه عکس های ماهواره ای شده.

عکس 3 : باز هم اغراق در رنگ هست و لبه های تصویر به شدت متفاوت از پس زمینشون هست و این موضوع، این حس رو به آدم میده که شما هر کوه رو جدا برش کردین و آوردین توی عکس. منظره فوق العادست و با رنگ های کمتر بسیار عالی تر میشه عکستون.

عکس 4 : شما موقع عکس گرفتن اگه به 2 تا نکته توجه میکردید عکس خیلی بهتری داشتید. یکی اینکه درخت بزرگ سمت راست رو باید توی عکس مینداختید و از درخت کوچیک سمت چپ چشم پوشی می کردید. و نکته ی دوم اینکه یکم دوربین رو به سمت بالاتر می گرفتید تا کل قد درخت + یکم از آسمون بالای درخت توی عکس نشون داده بشه.

عکس 5 : اغراق در رنگ ها هست، اگه به جای ابر سیاه ، یه ابر تیره دیده میشد عکس جلوه بهتری پیدا می کرد + اینکه پایین عکس شما به شدت سیاه هست و هیچ حسی به ادم نمیده که این کوهه یا بیابون خالی

عکس 6 : اگه قرار بود فقط یک عکس رو انتخاب کنم، اون عکس شما بود، زاویه عکس، پرتوهای خورشید, میزان رنگ ها و خلاصه همه چی عالیه، حرفی برای گفتن ندارم

عکس 7 : اغراق در رنگ هست و احساس میکنم کشتی با ابزارهای فوتوشاپ به عکس اضافه شده.

عکس 8 : منظره ی قشنگیه، همه چی خوبه فقط رنگ سبز و زرد دو طرف راهرو خیلی زیاده و اگه رنگ ملایم تری داشتن خیلی قشنگ تر بود.

عکس 9 : عکس قشنگیه، شکل ابرها و رنگ گون ها عالیه، تنها عیب عکس رنگ تپه های سمت چپه که یه حالت محو داره و اگه رنگ طبیعیه عکس بود بهتر میشد، و چون نور آفتاب از سمت چپ به منظره تو کادر عکس تابیده ، نورهای سمت چپ عکس رو تحت تاثیر قرار داده و مثلا رنگ زرد رو قاطی آسمون کرده. تو این ساعت اگه پشتتون به خورشید باشه بهترین عکسو می تونید بگیرید.

عکس 10: این عکس برای ساعتی که شما اونجا بودید خوبه، اما اگه زمانی عکس رو می گرفتید که نور و سفیدی بیشتری در عکس باشه عکس بهتری میتونست باشه.

عکس 11 : رنگ ها قشنگه، و شکا ابر و جای خورشید خیلی عالیه، اما بنده به شخصه ترجیح میدم توی این منظره دکل رو نبینم، نبود دکل خیلی منظره رو قشنگ تر می کرد و نکته ی بعد هم اگه سعی می کردید ساختمونای داربستی توی عکس نباشن بهتر میشد

عکس 12 : به نظر میاد این عکس با گوشی گرفته شده، منظره قشنگیه، اما عکس افقی ازسن منظره خیلی جالب تر بود.

عکس 13 : در نگاه اول، نربون کوچیک سمت چپ و زمین نارنجی که ترکیبشون خیلی چیز قشنگیه توجه آدمو جلب میکنه. اگه قسمت پایین عکس یعنی یکم بالاتر از جایی که آخر جاده مشخصه رو کات کنیم این عکس خیلی حرف برای گفتن داشت، اما ابرهایی که نشون میده دستتون لرزیده و تپه های بی رنگ و روح سمت چپ عکس رو خراب کرده.

عکس 14 : منظره خیلی قشنگیه و رنگ ها هم عالی هستن ، فقط عکسی که من دانلود کردم کیفیتش خیلی پایینه، نمیدونم عکس اصلیتون همین بود یا بخاطر اینترنت حجمش رو پایین آوردین، در صورتی که کیفیت عکس بالا باشه ، عکس خیلی قشنگیه و تبریک میگم

عکس 15 : ادامه ی رودخونه ی عکس قبله که باز هم متاسفانه کیفیت عکس پایینه اما منظره و رنگ ها خوبن. فقط اگه عکس افقی بود خیلی قشنگ تر میشد. ( در صورت امکان بگید اینجا کجاست، یه سری باید بزنم )

عکس 16 : عکس قشنگیه ، اما سیم ها و تابلوهای زیاد تو ذوق میزنه و همچنین رنگ گل پایین عکس خیلی زیاده.

عکس 17 : باز هم منظره زیبا و رنگ زیاد، و سنگریزه های کنار جاده هم تار افتادن و اگه فاطله دوربین و از زمین کمتر میکردید فکر کنم وضوح بیشتری داشتن.

عکس 18 : عکس و منظره قشنگه، ولی رنگ ها خیلی زیادن و حالت کاملا مصنوعی به عکس دادن.

عکس 19 : عکس و رنگ زیباست ، فقط سوژه ی خاصی تو عکس وجود نداره. (افقیش بسیار قشنگتر میشد)

عکس 20 : بازی با رنگ ها ، عکس فوق العاده ای درست کرده. عکس کاملا موزون هست و کادر بسیار عالی انتخاب کردین. ( به نظر باید عکاس حرفه ای باشین، پوزش بخاطر اینکه نظر دادم )

عکس 21 : ترکیب رنگ این عکس و منظره و کادر عکس عالیه و تبریک میگم

عکس 22 : به نظرم قسمت وسط عکس مناظری بوده که محوش کردین، اما همین خودش نکته ی مثبتی هست برای عکستون. ابرهای وسط عکس حالت نردبونی از سایه و روشن ها شده که اگه یکم نامرتب تر بود بهتر میشد. در کل عکس شما برای رسوندن مفهوم تنهایی و غمش بسیار عکس عالی هست و عرض تبریک

4. 12 کاربر از ok.baby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ای بابا ما دیر رسیدیم نتو نستیم شرکت کنیم حیف شد.

6. این کاربر از behnam.tabiat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حيف شد دير ثبت نام كردم....

به عنوان يك كسي كه در آتليه كار ميكنم و 5 سال سابقه عكاسي (3 سال حرفه اي) و مدرك وزارت ارشاد و همچنين مدرك فني حرفه اي عكاسي رو دارم اگر لايق بدونين مقداري در مورد عكس هاي مسابقه توضيح ميدم.

عكس شماره 1
    يكي از عكس هاييست كه HDR به معناي واقعي رعايت شده درِش. تركيب رنگ ها عاليست. ميزان كنتراست خيلي خوبه. ميزان نور ميتونست بهتر از اين باشه. از روي عكس ميتونم حدس بزنم كه توسط دوربين هاي كنون گرفته شده. اما كادر بندي و محل قرار گيري عكاس جالب نيست و باعث شده سوژه عكس بسيار شلوغ بشه. ميشه گفت كه عكاس با ديدن اين منظره زيبا به وجد اومده و بي درنگ عكس گرفته بي توجه به محل قرار گيريش. از نظر امتياز بايد بگم اين عكس بين 3 تا پنجم مي تونم قرار بدم.

عكس شماره 2
    اين عكس با عنوان يك عكس HDR به اين مسابقه ارسال شده و نهايت زيبايي رو ميتوان در اين عكس يافت اما اثري از HDR وجود نداره! فقط كافيست به افق،آسمان و كوه ها و تپه ها نگاه كنيد. رنگ هاي (با كمي اغراق) بي روح و سرد هستند. عكس بسيار خوبيه و كادر بندي هم خوبه ،بدون توضيح بيشتر اديت خودم رو ميزارم. البته باز هم به اديت من نميشه يه HDR واقعي گفت چون افق عكس كاملا مرده كه دليلش برميگرده به عمق پايين عكس.
    اديت من در راست و عكس اصلي در چپ

عكس شماره 3
    عكس شماره 3 يكي از بهترين عكس هاي اين مسابقه با اين موضوع بود. اچ دي آر موفق با چاشني كادر بندي نسبتا خوب. راي من بين 1 تا دوم هست.

عكس شماره 4
    اچ دي ار خوبيه اما زاويه مناسب نيست.

عكش شماره 5
    عكس خوبيه اما نويز تقريبا وجود داره و جزئيات و عمق عكس اصلا خوب نيست گويي كه به يك عكس تار نگاه ميكنيد. دليل نوار سياه رنگ پايين رو نميدونم چيه اما يكي ديگه از نقاط ضعف عكس محصوب ميشه. رده: بين 8 تا 12

عكس شماره 6
    عكس خيلي خوبيه اما حيف! عكاس اصلا جايه مناسبي رو براي عكاسي انتخاب نكرد. سنگ بزرگ در سمت چپ و درخت در سمت راست هردو قسمتي ازشون در كادره و به يكباره قسمته ديگر از كادر خارجه. همچنين كنتراست عكس پايينه. رده بين 10 تا 15

عكس شماره 7
    سرعت شاتر،ايزو،كادر بندي و همه و همه به طوره شگفت انگيزي در كنار هم قرار گفتند تا اين عكس شگفت انگيز رو درست كند. قطعا اين عكس يا توسط يك دوربين حرفه اي يا توسط يك عكاس حرفه اي با دوربين حرفه اي ثبت شده. با وجود تاريكي هوا و حساسيت بالا هيچ گونه نويزي ديده نميشه. سرعت مناسب شاتر باعث عدم تاري در موج ها شده و رنگ بندي هم خوبه. HDR واقعي. رده بين 2 تا 4

عكس شماره 8
    HDR واقعي،رنگ بندي عالي،سوژه عالي اما حيف،كادر بندي صفر! رده بين 7 تا 11

عكس شماره 9
    با تمام احترام بايد عرض كنم اين عكس اصلا در حد اين مسابقه نبود.

عكس شماره 10
    اچ دي آر خوبيه اما سوژه دقيقي نداره و قاعدتا كادربندي هم درست از اب در نيومده.

عكس شماره 11
    اچ دي آر كاملا ساده!

عكس شماره 12
    عكس خوبيه اما ميتونست كادربندي بهتر و كنتراست بالاتري داشته باشه.

عكس شماره 13
    HDR نيست و تمام...

عكس شماره 14
    خشكي در تمام عكس به چشم مي خوره و عمق بسيار كم كاملا مشهوده. رده بين 12 تا 17

عكس شماره 15
    دقيقا مانند عكس شماره 14 كه بايد هم از يك عكاس باشند

عكس شماره 16
    كادربندي متوسط،نويز نسبتا بالا،كنتراست پايين،عمق پايين

انشالا اگر استقبال شد عكس هاي بعدي رو هم نقد ميكنم اما بدون معطلي دوست دارم بهترين عكس رو از نظر خودم معطفي كنم

عكس شماره 18

كادر بندي اين عكس حيرت انگيزه و بايد به عكاسش افرين گفت.فقط ميتونم بگم فوق العاده و بي نقص. هيچ عيبي در اين عكس من پيدا نميكنم. تنها عيبش سرعت كمي بالاي شاتره كه باعث كمي تاري در قسمتي كه اب يك پله به پايين ميريزه شده. عاليه اين عكس. مرسي

Last edited by Mehdi canon; 20-01-2013 at 13:56.

8. 12 کاربر از Mehdi canon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عکس شماره ١٧
    ترکیب رنگی خوبی نداره و باید برای تشخیص جزعیات دقت زیادی کرد.دلیل این امر,محل قرار گیریه دوربینه که کاملا اشتباهه. رنگ بندی هم جالب نیس

عکس شماره ١٩
    والا من هر چی دقت می کنم جز رنگ قرمز رنگ دیگه ای نمی بینم پس نمیشه به این عکس اچ دی ار گفت.

عکس شماره ٢۰
    ادیت عالی. کادربندی مناسب,سوژه زیبا ,همه و همه خوبن اما نه برای این مسابقه. درختان عقبی و چمن روی زمین سیاه و سفیدن. دلیل پذیرش این عکس رو برای این مسابقه نمیدونم. این عکس اکر در موضوع سیاه و سفید شرکت میکرد به موفقیت بهتری میرسید تا HDR !

عکس شماره ٢١
    عالی...

عکس شماره ٢٢
    پسر تنها و خسته,زیره بارون. اما کاملا منسوخ و غیر طبیعی. اصلا قصد تخریب این عکس زیبا رو ندارم و منظورم اینه که عکس از حالت طبیعی خودش خارج شده و این اصلا خوب نیست.مثلا اگر اون پسر صاف سره جاش وایمیستاد و دست در جیب بهتر بود تا این خیز عجیبی که برداشته.ترکیب رنگ ها خوبه اما قسمت زیادی از عکس خالیه.با تمام تفاسیر از عکس خوشم اومد و ردش بین ٥ تا ١۰ هست.
    مرسی

10. 4 کاربر از Mehdi canon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگر فرصت داشتم این عکس رو برای مسابفه ارسال میکردم
    دلیل نویز عکس هم اینه که با گوشی عکس رو گرفتم
    دوستان چه حرفه ای چه اماتور نظرشون رو از عکس من دریغ نکنند.

12. 4 کاربر از Mehdi canon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ok.baby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اگر فرصت داشتم این عکس رو برای مسابفه ارسال میکردم
    دلیل نویز عکس هم اینه که با گوشی عکس رو گرفتم
    دوستان چه حرفه ای چه اماتور نظرشون رو از عکس من دریغ نکنند.
    نظرات خوب و دقیقی دادین و توقع عکس خیلی بهتری از شما داشتم.
    من جز بار معنوی چیز دیگه ای تو این عکس نمی بینم...

( عیب ها : رنگ غیر طبیعیه دور پرچم، تپه های خشن و بد شکل، رنگین کمان کوچیک پایین که احتمالا بخاطر زوایه بد با خورشیده ، سفیدی بین کوه و آسمون )

14. 4 کاربر از ok.baby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان

با تشکر از 143 نفری که در نظرسنجی مسابقه شرکت کردن
    با رای شما دوستان عکس های زیر به عنوان "پرطرفدار ترین" عکس ها انتخاب شدند.

نفر اول : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، عکس شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با کسب 66 رای و 46.15% آراء

نفر دوم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، عکس شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با کسب 65 رای و 45.45% آراء

نفر سوم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، عکس شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با کسب 59 رای و 41.26% آراء

به این سه دوست عزیز تبریک میگیم.

همچین از همه ی دوستانی که در مسابقه شرکت کردن و عکس هاشون رو برای ما ارسال کردن، تشکر میکنیم

"بهترین" های مسابقه بزودی توسط تیم داوری انتخاب خواهند شد.

با تشکر مهران...

16. 17 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

تشکر از دوستان شرکت کننده و عزیزانی که رای دادند

دوستی از من درباره ترتیب عکس ها در نظرسنجی پرسیده بود که مثلا چرا فلان عکس اواخر لیست نظرسنجی قرار داره ، در جواب باید بگم لیست دقیقا به ترتیب ارسال عکس ها برای بنده مرتب شده یعنی کسی که اولین عکس رو برای من فرستاده عکسش در لیست نظرسنجی اوله و همین طور تا اخر

موفق باشید
    Last edited by ELSIN; 20-01-2013 at 21:21.

18. 18 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dada_zebel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

از دوستان اجازه میخام تا تحلیل خودم رو به صورت ادیت فایل ها بیان کنم

20. 7 کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •