تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 332 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3311

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2014

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

واقعاً جای تأسف داره که عقلتون توی چشمتونه! این عکس چی رو نشون می ده؟! گیم پلی یا گرافیک؟! (به تعداد تشکرها دقت کنید!)
    شما مشکلت چیه ؟!!
    نکنه میخوای بگی بازی با سال قبل هیچ تغییری نکرده ؟! نکنه میخوای بگی گرافیک بازی گرافیک PES2013 هستش ؟! نکنه میخوای بگی گیم پلی همونه ؟!

از گیم پلی که بگذریم و فقط از لحاظ دیدن تریلری که هر سال برای معرفی نسخه بعد بازی منتشر میشه بخوام بحث کنیم شما اگر تریلر PES2014 رو اگه نگاه کنی و واقعا دقت کنی (اگه واقعا این بازی رو دنبال کنی) متوجه خواهی شد در طی این چند سال (در این نسل ، PES2008 تاکنون) ، KONAMI اصلا تا حالا این طور تریلری برای معرفی بازیش منتشر نکرده . من تمام تریلرها رو دیدم تو این چند ساله واقعا تریلر امسال بازی متفاوت بود و واقعا خودم شخصا منتظر این تریلر بودم و اون چیزی که تو ذهنم بود رو نشون دادن تو تریلر . از PES2008 هر سال که KONAMI میومد واسه نسخه جدید تریلر میداد و در اون ویژگی ها و نوآوری هاش رو در نسخه جدید معرفی میکرد کلا به نظرم تریلرش پرت بود !!!(یعنی تریلر بازی از PES2008 تا PES2013 ) یعنی از لحاظ بهبود و پیشرفت چیز زیادی نمیدیدیم و انگار حاشیه میرفت تا بخواد تو تریلر نشون بده چی داره نسخه جدید که البته حقیقتا تو این چند سال اون پیشرفتی که انتظارش رو داشتیم رو نداشت و تغییر آنچنانی رو احساس نمیکردیم (نسخه های بازی از سال 2008 به اینطرف) اما بحق PES2013 کمی نسبت به نسخه های دیگه بهتر نشون داد .

از لحاظ گیم پلی باید بگم من ویدیو گیم پلی PES2014 رو که دوستمون چند پست بالا گذاشته رو دیدم و واقعا متقاوت بود . البته اینو هم بگم شاید این دلخوری شما و توسری زدنهای شما و حمله هاتون به بازی نتیجه کم کاری و خرابکاری تیم سازنده بازی هستش که میتونه قسمت مهمش به کارگردان نسخه های 9 تا 12 بازی (جناب SEABASS) مربوط بشه که نتونست بازی رو خوب از آب در بیاره و بهبودی حاصل نشد و اصلا انتظارات جزیی دوستداران این بازی هم برآورده نشد.

اما نمیدونم در جریان هستین که این نسخه (PES2014) با نسخه های دیگه متفاوته ؟! و بازی بکلی از نوع دوباره ساخته شده ؟! و اینکه از موتور قدرتمند FOX در ساخت بازی استفاده شده ؟! و اینکه اونایی که اجازه پیدا کردن این نسخه رو بازی کنن از بازی تعریف و تمجید کردن ؟! و اینکه عکس العملها در تاپیکهای خارجی نسبت به بازی با دیدن تریلر و ویدیوهای گیم پلی چی بوده ؟!

Last edited by ™...; 14-06-2013 at 01:38.

2. 9 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

خوب تو سر هم زدنا شروع شد ! دوستان به سنتون دقت كنيد! جالبه صفحه پيش يكي از دوستان خيلي جالب گفته بود :
    =====
    در ضمن فیفا یکی از مزخرف ترین بازی هایی بوده که دیدم گرافیک قارچ خور میکرو البته کلا چون از فیفا خوشم نمیاد نظر نمیدم راجع بهش ولی دیدم یکی خوشمزه بازیش گل کرده بود باشد در
    واقعا يه ذره به سنتون فكر كنيد بعد بيايد پستاتونو بخونيد ... خندتون نميگيره ؟!
    +
    اولين باره بعده ٥ سال يه نسخه از pes داره مياد كه براش منتظرم . گرافيك بازي بسيار عالي كار شده ، به لطف fox engine براي اولين بار چهره ها بسيار طبيعي طراحي شدن و اون حس واقعي بودنو انتقال ميدن ( برخلاف نسخه هاي قبلي كه انگار يه عكس بودن و حالت مرده اي داشتن ) ، لباس ها مثه بازيا هاي ورزشي 2k فيزيك دار طراحي شدن ( قابليتي كه بسيار به طبيعي بودن بازي بخصوص از نماي نزديك كمك ميكنه و بنظر مياد حتي تو فيفاي نسل بعد هم اين قابليت رو حداقل امسال قرار ندادن ! ) نورپردازي بسيار بسيار حرفه اي و طبيعي هستش و بصورت كلي از نظر ظاهري بازي براي اين نسل بي نظيره ! ( شايد بدليل استريم بودن تريلر فيفاي نكست نظرم درست نباشه اما اين تريلر كه از اين نسخه pes ديدم از تريلر فيفاي نكست هم طبيعي تر كار شده بود )
    اما دليل شكست pes در اين نسل گرافيك نبود ، گيم پلي تاريخ گذشته و موتور فيزيك بسيار مصنوعي و انيميشن هاي رباتي بازي بود .خوب من تريلر گيم پلي رو ديدم و براي اولين بار از انيميشن هاي ضعيف دويدن ، پاس دادن و دريبل خبري نبود ! انيميشناي بازي بسياريشون برام كاملا تازگي داشت ، فيزيك توپ بسيار بهتر شده بود ، درگيري ها خيلي خوب بودن و از همه مهم تر ، همه چي به نظرجديد ميومد !
    امسال اولين ساله كه به نظرم بازي ميتونه گيم پلي مناسبي ارائه بده ( البته تا خودمون بازي رو تجربه نكنيم نميتونيم نظر دقيق بديم ) و ميتونه يه استارت باشه براي بازگشت يه بازي به روز هاي خوبش ( البته اين حداقل چند سال طول ميكشه و همين تريلر اين نسخه هم از نسخه ١٢ فيفا از نظر گيم پلي ضعيف تر هستش ولي با اين تغييرات مثبتي كه تو بازي داده شده شايد تا ٢-٣ سال اينده pes باز بتونه به روز هاي خوبش برگرده ، چيزي كه براي همه گيمر ها مطلوبه چون هميشه دو بازي خوب از يكي بهتره !!)

4. 10 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من الان یه ذره به سنم فکر کردم بعد که فکر کردم رفتم پستامون هم خوندم ولی واکنشی از خودم بروز داده نشد
    همين تريلر اين نسخه هم از نسخه ١٢ فيفا از نظر گيم پلي ضعيف تر هستش
    گیم پلی
    pes2014 که سهله pes2013 ش هم از فیفا 12 که هیچی از فیفا 13 هم به مراتب بهتره
    من فیفا 13 رو نصب کردم دو سه ساعت نشستم بازی کردم هر جوری به خودم تلقین کردم و فشار اوردم که خوبه نشد که نشد یه چیزای خنده دار دیدم توش همون دو ساعت بعدش کلا بازی رو پاک کردم
    مثلا با بازیکن پا به توپ میشدی سرعت میزدی میدیدی توپ 60 متر میندازه جلو میرسه به توپ

6. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

8. 6 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mansour2023's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شدیدا منتظر این نسخه ـم واقعا تریلی جذابی بود

10. 2 کاربر از mansour2023 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خوب تو سر هم زدنا شروع شد ! دوستان به سنتون دقت كنيد! جالبه صفحه پيش يكي از دوستان خيلي جالب گفته بود :

+
    اولين باره بعده ٥ سال يه نسخه از pes داره مياد كه براش منتظرم . گرافيك بازي بسيار عالي كار شده ، به لطف fox engine براي اولين بار چهره ها بسيار طبيعي طراحي شدن و اون حس واقعي بودنو انتقال ميدن ( برخلاف نسخه هاي قبلي كه انگار يه عكس بودن و حالت مرده اي داشتن ) ، لباس ها مثه بازيا هاي ورزشي 2k فيزيك دار طراحي شدن ( قابليتي كه بسيار به طبيعي بودن بازي بخصوص از نماي نزديك كمك ميكنه و بنظر مياد حتي تو فيفاي نسل بعد هم اين قابليت رو حداقل امسال قرار ندادن ! ) نورپردازي بسيار بسيار حرفه اي و طبيعي هستش و بصورت كلي از نظر ظاهري بازي براي اين نسل بي نظيره ! ( شايد بدليل استريم بودن تريلر فيفاي نكست نظرم درست نباشه اما اين تريلر كه از اين نسخه pes ديدم از تريلر فيفاي نكست هم طبيعي تر كار شده بود )
    اما دليل شكست pes در اين نسل گرافيك نبود ، گيم پلي تاريخ گذشته و موتور فيزيك بسيار مصنوعي و انيميشن هاي رباتي بازي بود .خوب من تريلر گيم پلي رو ديدم و براي اولين بار از انيميشن هاي ضعيف دويدن ، پاس دادن و دريبل خبري نبود ! انيميشناي بازي بسياريشون برام كاملا تازگي داشت ، فيزيك توپ بسيار بهتر شده بود ، درگيري ها خيلي خوب بودن و از همه مهم تر ، همه چي به نظرجديد ميومد !
    امسال اولين ساله كه به نظرم بازي ميتونه گيم پلي مناسبي ارائه بده ( البته تا خودمون بازي رو تجربه نكنيم نميتونيم نظر دقيق بديم ) و ميتونه يه استارت باشه براي بازگشت يه بازي به روز هاي خوبش ( البته اين حداقل چند سال طول ميكشه و همين تريلر اين نسخه هم از نسخه ١٢ فيفا از نظر گيم پلي ضعيف تر هستش ولي با اين تغييرات مثبتي كه تو بازي داده شده شايد تا ٢-٣ سال اينده pes باز بتونه به روز هاي خوبش برگرده ، چيزي كه براي همه گيمر ها مطلوبه چون هميشه دو بازي خوب از يكي بهتره !!)
    درسته...

چندتا نکته دیگه رو در تریلر میشد فهمید .

1. نکته ای رو که خیلی من رو در نسخه های قبلی آزار میداد این نماهای نزدیک مثل خوشحالی بعد از گل از اون حالت خشکی و بی روح بودن تا حدودی خارج شده و روش کار شده (عکس العمل ریبری و روبن بعد از گل ) البته این عکس العملها رو در نسحه های قبل داشتیم اما الان دیگه خشک نیست و یه جورایی سینمایی کار شده و واقع گرایانه شده .

2. انیمیشن دروازبان برای دفع توپ نشون میده روی دروازبانها و واکنش اونها نسبت به توپ کار شده و نوع عکس العمل دروازه بان در مواقع مختلف و انیمیشنهای دروازه بان اضافه شده .

12. 6 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

من الان یه ذره به سنم فکر کردم بعد که فکر کردم رفتم پستامون هم خوندم ولی واکنشی از خودم بروز داده نشد

گیم پلی
    pes2014 که سهله pes2013 ش هم از فیفا 12 که هیچی از فیفا 13 هم به مراتب بهتره
    من فیفا 13 رو نصب کردم دو سه ساعت نشستم بازی کردم هر جوری به خودم تلقین کردم و فشار اوردم که خوبه نشد که نشد یه چیزای خنده دار دیدم توش همون دو ساعت بعدش کلا بازی رو پاک کردم
    مثلا با بازیکن پا به توپ میشدی سرعت میزدی میدیدی توپ 60 متر میندازه جلو میرسه به توپ
    دوستان خودشون پستارو مي بينن قضاوت ميكنن
    +
    اينكه شما بلد نيستي بازي كني ربطي به EA SPORTS و FIFA نداره ! نميشه كسي بگهGT يا FORZA بده چون من بازي ميكنم نميتونم با 200MPS يه پيچ تند رو رد كنم !
    شما ميتوني بگي وقتي تمام منتقدين و عمده گيمرها( بيشتر از 80 درصد بازار بازي هاي فوتبال اين نسل در اختيار فيفا بوده ) اعتقاد دارن فيفا در اين نسل با اختلاف فاحش بازي برتر بود ، من به اين نظر احترام ميزارم ولي به دليل سليقه خاصم يا عادتم به اسمِ برند pes نميتونم با فيفا ارتباط برقرار كنم ! اين ميشه يه جمله منطقي كه قابل احترامه !
    اينم اخرين پستي بود كه جواب شما رو دادم چون من قصدم گفتگوي منطقي بود و تا وقتي كه فقط به خاطر يه اسم يا گذشته طرفدار يه برند باشيم نميشه منطقي بحث كرد . بايد درك كنيم كه چه pes چه fifa هركدومشون پيشرفت كنن به نفعه ماست چون ما هدفمون فقط لذت بردن از بازي هستش . نه KONAMI نه EA سهامشون براي بنده يا شما نيست كه حرص برندشون رو بخوريم ! هر كدوم بهتر باشه ميريم سمتش
    +

چندتا نکته دیگه رو در تریلر میشد فهمید .

1. نکته ای رو که خیلی من رو در نسخه های قبلی آزار میداد این نماهای نزدیک مثل خوشحالی بعد از گل از اون حالت خشکی و بی روح بودن تا حدودی خارج شده و روش کار شده (عکس العمل ریبری و روبن بعد از گل ) البته این عکس العملها رو در نسحه های قبل داشتیم اما الان دیگه خشک نیست و یه جورایی سینمایی کار شده و واقع گرایانه شده .

2. انیمیشن دروازبان برای دفع توپ نشون میده روی دروازبانها و واکنش اونها نسبت به توپ کار شده و نوع عکس العمل دروازه بان در مواقع مختلف و انیمیشنهای دروازه بان اضافه شده .
    در زمينه صحنه هاي ورود به زمين و كلا حالت برودكست بازي pes هميشه از فيفا برتر بوده ، اين نسخه كه تو اين زمينه ها پيشرفت هم داشته پس در اين بخش بازي بايد عالي باشه .
    همين طوره انيميشن هاي دروازه بان ها تو اين تريلر ها بسيار عالي بود ، البته كسايي كه بازي ميكردن خيلي اماتور بودن
    Last edited by amin 2010; 14-06-2013 at 02:30.

14. 4 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

این کسایی که درمورد گرافیک میان میگن اولا گرافیک fifa 14 همچین هم پیشرفت نکرده دوما اگه بخوان گرافیکو مثلا فرق گرافیکی که بین BF2 با BF3 با BF4 هست رو با pes 12 با 13 با 14 باشه که دیگه برای نسخه بعدیش نمیتونن گرافیکو پیشرفت بدن بعد رو یه چیز گیر میکنن! بیشترین سعیشون روی گیم پلی و هوش مصنوعی هست ! من بیشتر PES بازی میکنم ولی طرفداری نمیکنم ازش! هرکدوم بهتر بود بازی میکنم! البته بیشتر کسایی که از یکی از اینا طرفداری میکنن هردوشون رو میخرن نه اینکه خیلی تعصبی باشن!
    Last edited by Mool Tee; 14-06-2013 at 02:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

امیدوارم یه انقلاب عظیم رو رقم بزنه KONAMI مشکل عمده PES توی تمام نسخه هاش لایسنس نبودن بعضی باشگاه هاس. امیدوارم این موردم حل بشه.
    در ضمن دوستانی که نمیتونن وارد یوتوب بشن با HTTPS میشه وارد شد.

17. این کاربر از toufan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

یه نکته که کسی بهش اشاره نکرد تماشاگرا هستند که واقعا خیلی خوب کار شده
    فقط صداگذاری میمونه که خیلی مهمه و اگه اونم درست بشه عالی میشه

19. 2 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •