تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 52

نام تاپيک: سريال سرزمين كهن

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

یعنی به خاطر این یه تیکه کل سریال رفت رو هوا !!!
    طرف بره تو مدرسه و به بچه ها بگه که بختیاری ها چطور بختیاری شدن !
    امروز یه قسمت جدید از فصل 4 از سریال Shameless رو میدیدم .. طرف رسما باراک اوباما رو شست گذاشت کنار !

فکر کنید طرف یه بار مشروب فروحش داره و بچه های به دنیا نیومده اش یکیش که کلا حرام زاده هستش و سه تای دیگه هم معلوم نیست سالم باشن یا نه ! ولی صاف تو دوربین نگاه می کنه و میگه شاید یکی از بچه هامون رئیس جمهور شد ! همین الان هم یک لاغر مردنی نیمه مسلمون رو داریم ! یکی که اسمش رو از روی اسم یه تروریست عمامه به سر برداشتند !
    بعد اینجا به خاطر یه دیالوگ زحمت یه عده میره رو هوا !!
    واقعا ما ملتی هستیم که موقع بد بختی و تو سری خوردنمون از همه دنیا تشکر می کنیم و موقعی که نیاز نیست عکس العمل خفنی نشون بدیم الکی پیاز داغش رو زیاد می کنیم !!!
    به قول معروف حد وسط نداریم یا شورش رو در میاریم یا گندش رو !!!

2. 12 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

اين چيزا كه گير ميدن واقعا زشته!
    يكم ظرفيت و تحمل رو بايد ببريم بالا.

Sent from my iPad using Tapatalk

4. 2 کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

واکنش متفاوت محراب قاسم خانی به اتفاقات اخیر سریال «سرزمین کهن»: شما تهرانیها بى غيرت ترين مردم ايران هستين.

به گزارش سلام سینما، محراب قاسم خانی با انتشار متنی در صفحه شخصی فیس بوکش، واکنش متفاوتی به اتفاقات اخیر و اعتراضات اخیر قومی نسبتبه فیلمها وسریال ها داشته است.
    محراب قاسم خانی نوشت:

من از همينجا اعلام ميكنم كه شما مردم تهران بى غيرت ترين مردم ايران هستين. سالهاست توى سينما و تلويزيون هر چى دزد و قاتل و فاحشه و كلاه بردار و معتاد و خائنه اهل تهرانه ولى انگار نه انگار. حالا كافيه يكى با لهجه تركى يا لرى يا اصفهانى يا شمالى يا جنوبى توى يه فيلم يا سريال انگشت تو دماغش بكنه... خوب يه كم خجالت بكشيد از خودتون. از بقيه ياد بگيريد. اگه يه جو غيرت داشتين ٩٩٪ فيلم ها و سريال هاى ايرانى اصلاً ساخته نميشدن.
    به اميد روزى كه همه ما از هر قومى و با هر لهجه اى دست به دست هم بديم و با غيرت و تعصبمون جلوى ساخته شدن هر فيلم و سريالى رو بگيريم.
    +
    ضمنا اسم همشونم ایرانیه .... :|

6. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نامه امیر اقایی در رابطه با سریال توقیف شده سرزمین کهن

این تنها می تواند از فواید مخصوص فلات ما باشد که چند هفته است سربازان بی گناه سرزمینمان در اسارت اند و هیچ صدایی از کسی بر نمی آید.ما عادت داریم از سوراخ سوزن رد شویم و از درب دروازه نه !!!!
    صدای اعتراض بختیاری های عزیز را شنیدم که در چند روز گذشته؛ از هر ناسزا و پیامک گرفته تا تهدید و ارعاب فروگذار نبودند.
    سپاس می گویم مردم سرزمینی را که آنقدر صبور نبودند و نخواستند صبر پیشه کنند تا ببینند نه کمال تبریری ؛نه من ؛ و نه هیچ کس دیگری قصد بی احترامی به قومی را نداشته است.این ساده انگاری در رگ و خون ما جاری ست.یاد آور می شوم فیلمهای کمال تبریزی را که سالهاست توقیف است.یادآور می شوم ممنوع الکاری و جریمه ام را برای بازی نکردن در فیلمی که شما دوستش نداشتید.
    برادران عزیز بختیاری؛
    غیرتتان را می ستایم و به نوبه ی خود؛تنها می توانم بگویم قصد ما بی احترامی نبوده است.اساسآ قهرمان سریال سرزمین کهن یک بختیاری ست.اما یک سوال برایم باقی ست: آنروزهایی که برای مردم سرزمینم محکوم به ممنوع الکاری بودم؛از این خیل غیرت و جوانمردی؛چرا حتی شاخه ی گلی برای تسکین
    زخمهایم روانه ام نشد؟
    با احترام
    امیر آقایی
    ۱۷ فوریه ۲۰۱۴
    چون ممنوع الکار بودی دلیل میشه به بقیه توهین کنی.برای سربازان اسیر شده همه ناراحتیم ولی دلیل نمیشه شما با این استدلال کارتون رو توجیه کنید.اومدی داخل صدا و سیمای مملکت به یک قوم قدیمی ایرانی توهین کردی و انتظار داری تشویق هم بشی.در دروغگویی و نفاق شماها همین بس که یکیتون میگه قهرمان داستان فقط فامیلش بختیاری است و شما میگویید قهرمان داستان بختیاری است.بهتر بود همان اول معذرت خواهی میکردید و میگفتید تعمدی در این کار نبوده هر چند که ...

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

توهین کدومه اخه! من چند تا فیلم زمان جنگ دیدم که کردها خیانت کردن و فلان.پس کردها هم باید اعتراض میکردن

9. 2 کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شقایق دهقان جواب همسرش را داد

شقایق دهقان در نامه‌ای خطاب به همسرش - مهراب قاسم‌خانی - به اظهارات اخیر وی درخصوص انتقاد اقوام به فیلم‌ها و سریال‌ها پاسخ داد.
    در متن نامه‌ی این بازیگر که خطاب به همسرش، نویسنده‌ فیلم‌ها و سریال‌های طنز نوشته شده، آمده است:
    «مهراب عزیز
    در طی سال‌هایی که در کنار تو زندگی کردم، چندین بار به من پیشنهاد دادی و سعی کردی منو ترغیب کنی که عضو شبکه‌های اجتماعی بشم و فضای بی‌انتها و پر از پیچیدگی و گاهی دیوانه‌وار مجازی رو تجربه کنم و هر بار من امتناع کردم، دلیلش رو هم میدونی؛ من از روبرو شدن با قضاوت‌ها، انتقادهای بی‌رحمانه و بدگویی‌ها می‌ترسم. من ترجیح میدم همیشه به همون لبخندهای گرم و حرف‌های محبت‌آمیزی که آدم‌های واقعی می‌زنند دل خوش کنم و عجیب این که تا به حال هیچکدوم از این زخم زبان‌ها، بدگویی‌ها و حسادت‌ها رو در حرف‌ها و حرکات آدم‌ها در خارج از دنیای مجازی نشنیدم و ندیدم. انگار که آدمها وقتی دیده نمی‌شن شهامت خیلی بیشتری در گفتن حرف‌هایی که در دلشون میگذره دارن. انگار وقتی رو در رو با کسی حرف نمی زنن تازه تبدیل به قهرمان، منجی جامعه و مدافع فرهنگ و تمدن می‌شن و تازه تو این شرایطه که فکر می‌کنن موفق شدن حقشون رو از بقیه بگیرن و جواب توهین‌هایی که بهشون شده رو بدن و بعد از ناسزا و حرف‌های نامربوطی که حتماً در خارج از دنیای مجازی از گفتنش اجتناب میکنن نفس راحتی بکشن و به خودشون افتخار کنن.»
    بازیگر سریال‌های «پژمان»، «ساختمان پزشکان»، «شب‌های برره»، «پاورچین» و ... در ادامه‌ی این نامه نوشته است:
    «مهراب عزیزم
    چند بار دیگه میخوای تلاش کنی و با شوخی و خنده وقتی خسته می‌شی با صدای اعتراض بگی که برنامه‌سازهای تلویزیون قصد توهین و اهانت به هیچ قوم و لهجه و فرهنگ و شغل خاصی رو ندارن و قرار نیست بودجه دولت صرف تسویه حساب شخصی برنامه‌سازها با مخاطب بشه؟ چندین بار در مصاحبه‌ها گفتیم که تو آذری و من بختیاری هستم و افتخار می‌کنیم؟ ولی تعصب کورکورانه در هیچ جای دنیا پذیرفته شده نیست.»
    شقایق دهقان در ادامه این نامه آورده است:
    «مهراب عزیزم
    تو سال‌هاست که مشغول نوشتن پربیننده‌ترین سریال های طنز این تلویزیون هستی، خدا و پدر و مادرت از تو راضی باشن که چنین فرزندی رو تحویل اجتماع دادن که میتونه به مردمش خدمت کنه، دل مردم رو شاد کنه و برای مردم لحظه‌های شاد و به یاد موندنی به جا بذاره و عجیب این که بعضی از این مردم هنوز متوجه لحن طنز تو در نوشتن نمی‌شن و هنوز خیلی ها با خوندن تیتر نوشته تو که "تهرانی‌ها بی‌غیرت هستند" دچار سوءتفاهم می‌شن و اصلاً به خودشون فرصت این رو نمی‌دن که یک بار متن رو بخونن، فکر کنن و بعد قضاوت کنن؛ زود قضاوت کردن‌ها چه صدمه‌هایی که به فرهنگ ما نزده، زود جبهه گرفتن‌ها چه آشفتگی‌ها که در بین مردم ما به وجود نیاورده و چه دل‌هایی که نشکسته و چه زحمت‌هایی که به پوچ تبدیل نکرده.»
    در بخش پایانی نامه دهقان که خطاب به قاسم‌خانی نوشته شده، آمده است:
    «مهراب عزیزم
    آدم‌های واقعی اونهایی نیستن که پشت دیده نشدنشون در دنیای مجازی سنگر می‌گیرن، شجاع می‌شن و شعار می‌دن، آدم‌های واقعی آدم‌هایی هستن که سعی می‌کنن برای آدم‌های دیگه کاری که از دستشون برمی‌آد رو انجام بدن حتی اگه اون کار ساختن یک لحظه کوچیک خوب و شاد برای مردم باشه. همیشه بهت افتخار می‌کنم.
    همسرت شقایق دهقان»
    مهراب قاسم‌خانی روز گذشته درباره‌ی اتفاقات اخیر درخصوص «سرزمین کهن» و اعتراض قوم بختیاری به این سریال، گفت: در مورد اینکه سریالی تاریخ را تحریف کرده است یا نه، نظری ندارم اما اعتراضی دارم و آن هم به شکل برخورد است.
    این فیلمنامه‌نویس توضیح داد: شیوه‌ی اعتراضی که به یک اثر فرهنگی می‌شود(سرزمین کهن) نادرست است؛ اینکه به شکل خشم‌، فشار‌، فحش و مرگ با کمال تبریزی برخورد می‌شود.
    او همچنین به تازگی با انتشار یادداشتی در فیس‌بوک به اعتراض اقوام بختیاری به سریال «سرزمین کهن» واکنش نشان داده است.
    در بخشی از این یادداشت که با نگاه طنز خطاب به تهرانی‌ها نوشته شده، آمده است:
    «... خوب یه کم خجالت بکشید از خودتون. از بقیه یاد بگیرید. اگه یه جو غیرت داشتین، ٩٩٪ فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی اصلاً ساخته نمیشدن.
    به امید روزی که همه ما از هر قومی و با هر لهجه‌ای دست به دست هم بدیم و با غیرت و تعصبمون جلوی ساخته شدن هر فیلم و سریالی رو بگیریم.»
    ایسنا

11. 5 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

حالا تکلیف سریال چی میشه؟ این همه ادم زحمت کشیده تا این سریال ساخته بشه.همش رفت به باد؟!

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

بعد کلی 5 شنبه ها داشت یه چیز درست حسابی میزاشتا ...
    ای بابا ....

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام دوستان.

این دیگه خیلی زیاده که توی این سریال به بختیاری ها بگن کاسه لیس خارجی ها.
    بخدا اگه به ترک ها این رو گفته بودند مملکت رو به آتیش می کشیدند. تازه این حرف
    روی توی تلویزیون و در برابر چندین میلیون نفر گفتند. اصلا همین بختیاری ها در زمان جنگ
    یه لشکری داشتند بنام لشکر خط شکن امام حسین (البته فکر کنم همچین اسمی بود)
    این لشکر توی خط مقدم جبهه اولین اولین لشکری بودند که به طرف دشمن حمله می کرد
    و راه رو برای بقیه گردان ها و لشکر ها باز می کرد.

15. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

شرمنده این پست من اشتباهی تایپ شده
    Last edited by karimz; 03-05-2014 at 18:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •