تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 76

نام تاپيک: پليس موبايل حقيقت دارد يا نه؟!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

آقايون اوالان يگان ويژه به اين كارا كار ناداره ثانيان خوشونت پليسو اگه ديده بوديد الان اينجا پيغام نميزاشتيد البته ببخشيدها
    اگه از تمام اون دوستاتون دليل اصلي بخواهيد يه دليل ديگه داره حالا هر چي اما اينجورام نيست آره پشتشون گرمه اما الكي به كسي گير نميدن
    راستي يه جوري ميگين تو ايران زندگي ميكنيم هركي ندونه فكر ميكنه داران شكنجتون مي كنن آخه جيتون كمه آقايون كه اينجوري ميناليد اگه قانون خارج از ايران رو بهتر ميدونيد يه سرچ در باره مرگ دكتر جوان ايراني تو انگليس بگيريد يا اذيتو آزاره مسلمان ها اونوقت قدر كشورتو ميفهمي دوست عزيز اما بعضي حرفاتونم درسته خوبو بد همه جا هستن
    شما درست میگی اقا خودتو ناراحت نکن بحث در این مورد یه چیز بیهوده هستش شمایی که بعد از این همه سال چشتون رو رو همه چیز بستین مطمینن با این حرفا طرز فکرتون عوض نمیشه منم نه دوست دارم با شما بحث کنم
    نه حالشو دارم فقط به بقیه دوستان میگم خیلی از محدودیتهایی که پیش اومده یه موقعی از نظر ما غیر ممکن بود
    و به هر کس میگفتی میگفت غیر ممکنه ولی الان وجود دارن مطمین باشین اینم اگه در حد حرف هستش و فقط به چند نفر اونم به قول دوستمون مورد دار گیر دادن بعد یه مدت جنبه عمومی چیدا میکنه و دیگه راحت به همه گیر میدن
    خواهشن هم دوستای بعدی که میان نظر میدن اگه ممکنه فقط بگن این جریان رو دیدن و نه و کار رو به بحث سیاسی نکشن منم اگه باعث ناراحتی کسی شدم بازم معذرت میخوام به هر حال وقتی ما ادعا میکنیم که تو سایت
    با هم دوستیم باید رفتار و گفتارمون هم اینو نشون بده.

پروفشنال amir.ara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به یکی از دوستای من تو گلستان گیر دادن ولی چون گوشی شو تازه خریده بود چیزی نداشت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه binahayat_m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

ديروز همشهري جوان هم كنايه اميز نوشت كه مواظب باشيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mss_sdt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای منست

4

دوست عزیز شما ایران تشریف دارین؟
    تو این مملکت عزیزمون یه عده هر کاری میخوان میکنن و مطمین باشین اینایی که جلوی من و شما رو میگیرن پشتشون گرمه.در ضمن با استناد به کدوم قانون میخواین با طرف درگیر شین.این جمله حق با شماست که دیگه آخرش بود عزیز جون یه جوری صحبت میکنین که من فکر میکنم اصلا ایران نیستین.میبخشین قصد مسخره کردن ندارم دوست عزیز ولی خداییش کدوم یکی از این چیزایی که گفتین تو ایران هستش(حق-قانون) امیدوارم از من رنجیده نشی عزیز .
    بله من ایران تشریف دارم
    و افرادی که مانند شما فکر میکنند باعث ادامه دار شدن این چنین موضوعاتی میشن(قصد توهین نداشتم و فقط منظورم طرز فکر شماست)
    ما خودمون چند وقت پیش بود که شهرداری بدون اجازه اومد در ملک ما و ما با اونها به اجبار درگیر شدیم .
    و از ماموران شهرداری و رییس اونها شکایت کردیم(اونها چند نفر از اطرافیان ما رو زده بودن).
    بعد از چند تا دادگاه ، قاضی اونها رو محکوم کرد و آنها باید 14 -15 تا شتر دیه بدند.
    حالا من تو این مملکت نیستم یا شما؟؟؟؟؟؟؟
    اگر شما هم از راه قانون و با شکایت کردن از این افراد برخورد کنید ، آنها نیز دیگز جرات ادامه این کارها را پیدا نمیکنند.
    مملکت این قدر هم بی قانون نیست که شما میگید.
    شما با استناد به قانون حفاظت از حریم خصوصی میتوانید با او درگیر شوید.
    اگر جزییات بیشتری خواستید بگویید تا بگم.

حـــــرفـه ای divoonejoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Divoone khooneh

پيش فرض

بله من ایران تشریف دارم
    و افرادی که مانند شما فکر میکنند باعث ادامه دار شدن این چنین موضوعاتی میشن(قصد توهین نداشتم و فقط منظورم طرز فکر شماست)
    ما خودمون چند وقت پیش بود که شهرداری بدون اجازه اومد در ملک ما و ما با اونها به اجبار درگیر شدیم .
    و از ماموران شهرداری و رییس اونها شکایت کردیم(اونها چند نفر از اطرافیان ما رو زده بودن).
    بعد از چند تا دادگاه ، قاضی اونها رو محکوم کرد و آنها باید 14 -15 تا شتر دیه بدند.
    اگر شما هم از راه قانون و با شکایت کردن از این افراد برخورد کنید ، آنها نیز دیگز جرات ادامه این کارها را پیدا نمیکنند.

شما کجای ایران زندگی می کنید که به جای پول ... شتر دیه می دن

آخر فروم باز Farbod_h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    NeT

پيش فرض

شما کجای ایران زندگی می کنید که به جای پول ... شتر دیه می دن
    خدمت شما عرض کنم که دیه با شتر و ... هست که معادل ریالیش اعلام میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

در داخل كلانتري يك قسمت دارد به نام حراست موبايل نگيد نيست خودم تو 128 تهران نو ديده ام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بله من ایران تشریف دارم

دوست عزیز شما خودتون میگین شهرداری یعنی از لحاظ منطق شما شهرداری با کسی که مامور هستش و اسلحه داره فرقی نمیکنه.باشه اقا جون شما درست میگین و من اشتباه میکنم خدا کنه همونطور که شما میگین این مملکت قانون داشته باشه همونطور که قبلا گفتم من نه حال جروبحث دارم نه اینکه میخوام خدایی نکرده حرفا به جای باریک بکشه از اول هم تقصیر خودم بود که اظهار نظر کردم از دوستان هم خواهش میکنم بحث رو فقط در مورد اینکه یه چنین چیزی دیدن یا نه ادامه بدن و با هم جروبحث نکنن متاسفانه محیط اینترنت همیشه به خاطر اینکه کسی احساست رو درک نمیکنه مشکل آفرین هستش مطمینن اگه من و شما دوستای عزیز رودرو با هم صحبت میکردیم متوجه میشدیم که اونقدرام با هم فرق نداریم و راحت حرفای همو قبول میکردیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadbka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    درون دل يك آدم عاشق

10

پست من كو؟ چرا حذفش كرديد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mss_sdt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای منست

4

دوست عزیز شما خودتون میگین شهرداری یعنی از لحاظ منطق شما شهرداری با کسی که مامور هستش و اسلحه داره فرقی نمیکنه.باشه اقا جون شما درست میگین و من اشتباه میکنم خدا کنه همونطور که شما میگین این مملکت قانون داشته باشه همونطور که قبلا گفتم من نه حال جروبحث دارم نه اینکه میخوام خدایی نکرده حرفا به جای باریک بکشه از اول هم تقصیر خودم بود که اظهار نظر کردم از دوستان هم خواهش میکنم بحث رو فقط در مورد اینکه یه چنین چیزی دیدن یا نه ادامه بدن و با هم جروبحث نکنن متاسفانه محیط اینترنت همیشه به خاطر اینکه کسی احساست رو درک نمیکنه مشکل آفرین هستش مطمینن اگه من و شما دوستای عزیز رودرو با هم صحبت میکردیم متوجه میشدیم که اونقدرام با هم فرق نداریم و راحت حرفای همو قبول میکردیم
    دوست عزیز چرا ناراحت میشی؟
    داریم دوستانه با هم حرف میزنیم (اگه شما درست بگید میگم درسته و اگه من درست بگم شما میگید درسته ، دعوا که نداریم )

منم اشاره کردم ، من یکی از تجربهای درگیری با ماموران دولتی را به شما گفتم حالا فرقی نمیکنه چه پلیس چه شهردار ، شما میتوانید از هز دو آنها شکایت کنید و مطمین باشید که رسیدگی میشه.
    دادسرای کارکنان دولت آدرس :تخت طاووس ، خیابان میرعماد
    اگه باعث ناراحتی شما شدم و حرفی زدم که شما رو ناراحت کرد ، شرمندم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •