تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 904 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

راستش شدت بیضی بودنش در این حده که وقتی درب رو باز کردم، با چشم در نگاه اول انگار عادیه! اما با یه دقت کم انگار یه ذره د فرمه شده، ولی وقتی روی عکس یه دایره انداختم دیدم خیلی بیضی شده!
    و قدری هست که اطراف رادیاتور رو به این روز انداخته! ولی چند روزه که مخزن کناری رو چک می کنم آب توش اندازه همون بین Max و Min باقی مونده و آبی وارد مدار نشده!
    البته خیلی هم از موتور کار نکشیدم که داغ کنه. چون وقتی داغ می کنه از اطراف در آب خالی می کنه.
    در مورد سوالتون هم با این وضعی که داره من خیلی دارم باش مدارا می کنم! اصلا شتاب گیری نمی کنم، پدال گاز رو اصلا از نصف پایین تر نمی برم! و کولر رو روشن نمی کنم. اما کافیه کولر رو روشن کنم، به محض روشن کردن کولر آمپر می ره بالای خط سوم، یعنی سه ربع آمپر پر میشه (امپر آنالوگ هست)

***البته اینم بگم که به سرویس کار کولر نشون دادم، گفت شارژ باید بشه و گازش کمه. اما ایا گاز کم روی موتور تاثیری داره و یا فقط کمپرسور رو تحت تاثیر قرار می ده؟

منظورتون از چند بار گرداندن آب، چیه؟ اینه که آب معمولی رو بریزم توی رادیاتور و چند دقیقه با موتور کار کنه و تخلیه کنم و دوباره پر کنم؟ اون روشی که گفتم بدون استفاده از شوینده چطوره؟ عملی میشه؟

منظورتون از بست های بالایی و پایینی همون بستیه که مثل دو ردیف سیم مفتوله؟

خیلی ممنون
    فقط یک نکته اضافه کنم که گه بتونید و با احتیاط ترموستات رو باز کنید و جوینت های بخاری رو دیگه ماشین رو روشن نکنید
    اگه می تونید اول با درب جدید و بعد با اضافه کردن واشر همین درب قدیمی و بعد از اون تعویض رادیاتور
    و به دنبال تعمیر کار رادیاتور ساز نرید
    در مورد شوینده من یکی که ترس دارم حتی ممکنه رادیاتور بخاری سوراخ شه ونشتی بده که دید هم نداشته باشه و خطر افرین میشه
    و پس از اون به جز بست های جوینت ها پایه های نگاه دارنده بالا و پایین رادیاتور که لاستیکی هستند
    در مورد کولر هم واقعا مشخص نیست گاز خوب یا بد بیشتر چینی هستند
    اما اگر خیلی وقته و می خواهید به کولر برسید برای اطمینان هم رطوبت گیر رو عوض کنید و هم سیستم رو کامل چک کنید که اورینگی نشتی نده با این هزینه ها
    اگر گاز رو خالی کردید بگید که حتی قطعه ای معروف به مدادی رو هم چک کنه که خراب نباشه و می تونید بگید که کندانسور و اواپریتور رو هم تمیز کنه حالا که دیگه گازش کشیده میشه
    توضیحات بیشتر رو دوست گرامی جناب اسمانی نوشتند در تاپیک جدا و در همین تاپیک

2. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_a59's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان این قطعه در اکسل عقب 405 وظیفش چیه؟ مکانیک یه میله پشت این اهرم کرد و دید 2-3 سانت خلاصی داره و بازی میکنه گفت خرابه و علت مشکلات اکسلت همینه، آیا این قطعه باید فیکس باشه یا بازی داشته باشه؟خرابی و لقی این میتونه باعث لاستیک سابی و گیج شدن ماشین شه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان این قطعه در اکسل عقب 405 وظیفش چیه؟ مکانیک یه میله پشت این اهرم کرد و دید 2-3 سانت خلاصی داره و بازی میکنه گفت خرابه و علت مشکلات اکسلت همینه، آیا این قطعه باید فیکس باشه یا بازی داشته باشه؟خرابی و لقی این میتونه باعث لاستیک سابی و گیج شدن ماشین شه؟

سلام

اکسل عقب تو چهار ناحیه به شاسی ( کف ماشین ) وصل شده.
    یکی همین قسمت هستش.که البته یک لاستیک هم تو اتصال قرار داره.
    باید اکسل عقب تو تمام این 4 ناحیه ثابت باشه.
    خلاصی 2 یا 3 سانت فکر کنم غیر عادی باشه ( مطمئن نیستم )

5. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_a59's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اسم این اتصال چیه؟ اسم دقیقش برای خرید
    مال من راحت 2-3 سانت بازی داشت...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اسم این اتصال چیه؟ اسم دقیقش برای خرید
    مال من راحت 2-3 سانت بازی داشت...
    سلام

اسم بازاری اش رو نمیدونم.
    ولی تو کاتالوگ ، "اتصال عقبی طبق اکسل عقب به شاسی "هستش.

8. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان.من یه EF7 دوگانه گرفتم و تا الان 280 کیلومتر کارکرده.دو تا مشکل دارم میخواستم ببینم میتونید کمک کنید.
    1- هر وقت ماشینو پارک میکنم از رادیاتور آب چکه میکنه روی زمین که معلوم نیست از کدوم قسمته.
    2- بیشترین مشکل من با صدای یه تقه زیر ماشینه. زمانیکه ماشین میخواد حرکت کنه و هربار که دنده عوض میکنم و گاز میدم یه صدای ضربه زیر ماشین که فکر میکنم سمت شاگرد باشه مثل حالتی که انگار با چکش یه ضربه به زیر ماشین بزنی به گوش میرسه.خیلی رو اعصابه.
    تا حالا با این مشکل برخورد کردید؟برای چی میتونه باشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

1- چک کنید ببینید آب رادیاتور کم میکنه؟؟
    ممکنه آب تقطیر شده تو اواپراتور کولر باشه که از وسط ماشین پشت موتور روی زمین چکه میکنه.

2- دسته موتور بالا سمت شاگرد آچارکشی بشه.

11. 4 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

1- چک کنید ببینید آب رادیاتور کم میکنه؟؟
    ممکنه آب تقطیر شده تو اواپراتور کولر باشه که از وسط ماشین پشت موتور روی زمین چکه میکنه.

2- دسته موتور بالا سمت شاگرد آچارکشی بشه.
    با تشکر از این که جواب دادید دوست عزیز.
    آبی که روی زمین میریزه سبز رنگه. معلومه که توش ضدیخ داره.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان.من یه EF7 دوگانه گرفتم و تا الان 280 کیلومتر کارکرده.دو تا مشکل دارم میخواستم ببینم میتونید کمک کنید.
    1- هر وقت ماشینو پارک میکنم از رادیاتور آب چکه میکنه روی زمین که معلوم نیست از کدوم قسمته.

سلام
    اگه ماشینتون منبع انبساط داره و احتمال میدین که شما بیش از حد آب میریزین توی منبع انبساط , مطلبهای بنده در این دو صفحه رو بخونین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 15-07-2014 at 22:45.

14. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دیروز وقتی ماشین را خاموش کردم،دست میزدم به درصندوق عقب و(کلا عقبش)یکمی فشار میدادم،صدای قرقر میداد!!!ماشین هم زیاداستفاده نشده کارکردش15هزارتاست،دست اندازها هم نرم و عادی رد میکنه،طبیعی هست؟تا حالا اینجوری ندیده بودم،کمک فنر مشکل داره؟؟ایراد از چی هست؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •