تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 954 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 9536

نام تاپيک: dota allstars بازها بیان تو !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه The 69 eyes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

اشتباه شد ... delete هم که نداره اینجا!
    Last edited by The 69 eyes; 16-01-2009 at 10:56.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

اما من از همون رپید دانلود کردم، مشکلی هم نداشت والا!

اما دوست من، احساس نمیکنی تیم مقابل خیلی ضعیف بود؟!

یه تاور هم نتونستن بزنن! ( جز اونی که خودت دینای کردی )
    کسرا خان شما سطح ganking ها رو تا بازی ندیدی ؟ lin up بالا زیر tower وقتی داشتن bone رو gank میکردن ندیدی چه اتفاقی افتاد ؟ یا وقتی وسط 2-3 بار 3 به تک اومدن رو یکی از ما ولی با tp اضافه شدیم سر ثانیه درگیری شد 4v3 یا 5v3 ؟

این صفحه ای که براتون میذارم رو ببینید. rankin تمام تیم های دنیاست. تیم 1 ایران به اسم reborne تو رده 146 قرار داره. این تیم dmz که تو این replay دیدین rank 20 دنیا هست. بقیه player ها هم player های به این lvl ها هستند.lvl هاشون هم واقعی هست. ضمنا بازی توی HIGH LEVEL ROOM 1 انجام شده که فقط بالای lvl 28 راه میدن.
    lvl بازیکنها و سافقه کارشون تو gg :
    dmZ!Swoopie با lvl40 و سابقه بالای 4 سال ...
    dmZ!NIKE با lvl 35-40 با سابقه بالای 4 سال...
    SiG تیم تازه تشکیل شده هست که بازیشون خوبه.rank 1 کشور خودشون هستن.
    IWiN4NoRWaY با lvl35-40 با سابقه بالای 3 سال و player معروف و known شده تو HLR
    WAHISHI بازیکن بسیار معروف تو HLR و کسی که pro به حساب میاد. معمولا تو cr8 تیم های MYM یا KS یا همین dmZ گیرش میارید.

اینم ranking تیم های دنیا. تو صفحه دومش یعنی rank 20 میتونین DMZ رو ببینین. دو تا player قوی dmz هم همین Swoopie هست و NIKE . از بقیه میشه گفت lacoste بد نیست ....

کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سعی کنید به تیم هایی مثل dmz نگین ضعیف ! اینجا بحث خودمونیه ولی تو tornoment بگید شاید سر همین قضیه تا آخر خودتونو تیمتونو Noob صدا کنن! D: ضمنا کسرا خان دعا میکنن یه بار موقعیت بازی با یکی از اینا برات جور شه. یا حد اقل بیای HLR بازی کنی با ببینی سطح بازیا چیه. فقط با replay دیدن نمیتونی بفهمی چه خبره ...

عزیز من دوتا یه بازیه گروهیه اینطوری که همه میشه کانتر Invoker
    من خودم باهاش حال نمی کنم ولی گنکر خوبیه. تو replay اول دو تا بازی کن خوب داریم. zQ که فوق العاده حرفه ایه. عضو کلن tda3 هست و تو بازیهای pub برای fun بازی می کنه. تو replay دوم بیشتر خودشو نشون می ده.
    DamnNoHtml هم بدک نیست.
    بقیه همه نوب... من از بقیه صحبت نکردم فقط گفتم ببینی که اون Spellفقط یکی از قابلیتای Ganking اینوکر بود.
    replay رو فردا می بینم...

دوست عزیز تیم tda3 جزو ranking از 1 تا 1000 هم نیست. میتونی تو این سایت سرچ کنی.اسم ایشون هم سرچ کردن توی هیچکدوم از تیم های 1 تا 1000 جهان نیست ....
    Last edited by The 69 eyes; 16-01-2009 at 11:06.

داره خودمونی میشه DoOIViD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under The Sign Of The BLACK Mark

پيش فرض

سر کار گذاشتی مارو ؟
    Bone احمق ، item بندی = 0
    ES کاملا متوسط ، استفاده ی بی موقع از ult ، آیتم یندی نسبتا خوب. چه نیازی به Shiva بود ؟ به جای همچین ایتم گرونی می شه ایتم های ارزون تری بست که تاثیرشم بیشتره.
    Sven احمق ترین Svenی بود که تا حالا دیده بودم. بقیه هم کاملا متوسط.
    خود تو که تا دقیقه ی 4 بازی فقط 4 تا last hit داشتی , deny هم که صفر در حالی که از یه بازی fun zQ ایراد می گیری.
    آیتم بندیت خوب بود. هیرو هارو هم خوب last hit میکردی !!! در کل بهترین بازیکن خودت بودی اما اگه تیم حریف حتی متوسط هم بود نتیجه این نمی شد.

کلن tda3 قضیش فرق می کنه. zQ علاقه ای به عضویت تو کلن های خیلی سطح بالا نشون نمیده و همین که لیدر tda3 هست براش کافیه.
    تو سایت dota-allstars یکی تاپیک زده بود که این zQ کیه ؟؟!!
    به خاطر این که با هم تیمی هاش ارتباط برقرار نمیکرد ban شد از کلن. اما معلوم شد که بازیش ایراد داره پیغامش رو صفحه نمیاد.
    zQ. (forum username zQ-) is appealing her/his ban. zQ. is currently banned: zq. for (78977)(78976) collaborates with tarheelblue83 to ruin CM picks on 2008-10-27 1658 by casval

Reason for this appeal:
    i did not collaborate with anyone sir, but some people/hosts that knows me knows that i always pick all agility when i am a captain on cm games, but they let me in anyway, i never thought an all agility team is game ruining sir, i think its a good line up and its fun and ive won with it before sir. also i am not aware of any rules in clan tda that picking an all agility/intel/strength is prohibited sir. i thought if ur the cap u get to pick what u want u know. but if u can unban me asap id
    apreciate sir i play everyday at my job/store, thank you have a nice day sir.

replay دوم رو دیدی ؟ برو به Iwin4norway یاد بده چطور باید با raigor بازی کنه.
    اینم لیست تمام replay های zQ :
    کد:
    .

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سر کار گذاشتی مارو ؟
    ES کاملا متوسط ، استفاده ی بی موقع از ult ، آیتم یندی نسبتا خوب. چه نیازی به Shiva بود ؟ به جای همچین ایتم گرونی می شه ایتم های ارزون تری بست که تاثیرشم بیشتره.
    خود تو که تا دقیقه ی 4 بازی فقط 4 تا last hit داشتی , deny هم که صفر در حالی که از یه بازی fun zQ ایراد می گیری.
    آیتم بندیت خوب بود. هیرو هارو هم خوب last hit میکردی !!! در کل بهترین بازیکن خودت بودی اما اگه تیم حریف حتی متوسط هم بود نتیجه این نمی شد.

کلن tda3 قضیش فرق می کنه. zQ علاقه ای به عضویت تو کلن های خیلی سطح بالا نشون نمیده و همین که لیدر tda3 هست براش کافیه.
    به خاطر این که با هم تیمی هاش ارتباط برقرار نمیکرد ban شد از کلن. اما معلوم شد که بازیش ایراد داره پیغامش رو صفحه نمیاد.
    zQ. (forum username zQ-) is appealing her/his ban. zQ. is currently banned: zq. for (78977)(78976) collaborates with tarheelblue83 to ruin CM picks on 2008-10-27 1658 by casval

Reason for this appeal:
    i did not collaborate with anyone sir, but some people/hosts that knows me knows that i always pick all agility when i am a captain on cm games, but they let me in anyway, i never thought an all agility team is game ruining sir, i think its a good line up and its fun and ive won with it before sir. also i am not aware of any rules in clan tda that picking an all agility/intel/strength is prohibited sir. i thought if ur the cap u get to pick what u want u know. but if u can unban me asap id

کد:
    .

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت

پيش فرض

این مدل رننیکگا منو یاد رنکینگ فیفا میندازه.
    هیچ کدوم از این بازیکنا به گرد پای MYM|H4nni ، MYM|Merlini ، MYM|Maelk ، MYM|Fang ، zQ یا خیلیای دیگه نمی رسن.
    اون کلن ایرانی رو کجا می شه پیداش کرد ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت

پيش فرض

هیچ کدوم از این بازیکنا به گرد پای MYM|H4nni ، MYM|Merlini ، MYM|Maelk ، MYM|Fang ، zQ یا خیلیای دیگه نمی رسن.
    اون کلن ایرانی رو کجا می شه پیداش کرد ؟؟؟ بچه های تهرانن ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت

پيش فرض

چرا اینطوری می شه ؟ یکی بیاد پاک کنه این پستارو.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

سر کار گذاشتی مارو ؟

Reason for this appeal:

کد:
    .

عزیز اگه به این Player ها میگی noob خیلی خیلی تازه کاری.برو از همون zQ بپرس اینا کی هستن تا بفهمی کی noob هست و کی pro.

این مدل رننیکگا منو یاد رنکینگ فیفا میندازه.
    اون کلن ایرانی رو کجا می شه پیداش کرد ؟؟؟
    MYM کلن rank1 دنیا هست.ولی dmz هم 20 مه نمیدونم چه فکری میکنی که بهشون میگی هیچی حالیشون نیست.MYM|Fang هم در حال حاضر وجود نداره.... فکر میکنم مال 2 سال پیش بود. اونم مال clan war mym نه dota !!!!!
    یعنی شما تیم 1 کشورت هم نمیشناسی ؟ تاحالا مسابقات هم نیومدی. replay هم ندیدی. بعد به اینا میگی Noob ??????
    ببین همه این حرفایی که میزنی تازه کاری خودتو و احتمالا کلنتو نیشو میده.تو ESWC میبینیمت. اسم کلن ما EFC هست ....

ضمنا امیدوارم بیای hlr و اینا به پستت بخورن تا بفهمی سطح بازیشون چیه. ببین خود من همیشه اونجا هستم. ایران که میام فقط میزنم همرو میترکونم در سطح Kill 100 death 0 assist 1000 !!! اونجا ایران نیست.هر وقتم دوست داشتی id من رو تو garena اد کن و بهم pm بده بگو بیام یه 5v5 تو همون ایران بازی کنیم.شاید بعد بازی با من بفهمی سطح اونا چیه.من جلوشون پشه هم نیستم.creep dinies جلوdmz!nike آسونه فکر کردی ؟ بیا جلو خودم ببین اگه بذارم یه creep بزنی. ولی اون جلو من یه همچین خفنیه که همرو خودش میگرفت.ضمنا atack ش هم از من بیشتر بود
    Last edited by The 69 eyes; 16-01-2009 at 17:20.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت

پيش فرض

خیلی ادعات می شه برادر من. Replay رو ندیده قضاوت نکن. بشین replay های zQ رو ببین. بدون دلیل حرف نزن.
    خنده داره ، اگه زیر lvl28 راه نمیدن اونجا ، چطور یه احمقی مثل اون Sven رو راه دادن که از بالای Sentinel سولو میره ؟؟؟ و بقیه اعضای تیم عقب مونده تر که میرازن این کارو بکنه و کسیم باهاش نمیره بالا. تا آخر بازیم که همون 2تا Bracer تو Inventory ش بود. البته از بس که مردو پول از دست داد.
    من فعلا ADSL ندارم ولی بزودی می گیرم و همتونو می بینم تو garena
    ما تو گیم نت میشینیم و بازیمونو می کنیم. از کسی خبر نداریم. فقط یه بار یه کلن از خیابون ولیعصر بود فک کنم ، با اونا بازی کردیم و من 25 بار کشتم و 0 بار مردم !! قبلا گفتم 2 تا شون سطح پایین بودم و لی 3 تای دیگه بالای متوسط.
    طبیعیه تو که خارج از ایران هستی باید بهتر از تیما و جریان مسابفات با خبر باشی.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

خیلی ادعات می شه برادر من. Replay رو ندیده قضاوت نکن. بشین replay های zQ رو ببین. بدون دلیل حرف نزن.
    خنده داره ، اگه زیر lvl28 راه نمیدن اونجا ، چطور یه احمقی مثل اون Sven رو راه دادن که از بالای Sentinel سولو میره ؟؟؟ و بقیه اعضای تیم عقب مونده تر که میرازن این کارو بکنه و کسیم باهاش نمیره بالا. تا آخر بازیم که همون 2تا Bracer تو Inventory ش بود. البته از بس که مردو پول از دست داد.
    من فعلا ADSL ندارم ولی بزودی می گیرم و همتونو می بینم تو garena
    ما تو گیم نت میشینیم و بازیمونو می کنیم. از کسی خبر نداریم. فقط یه بار یه کلن از خیابون ولیعصر بود فک کنم ، با اونا بازی کردیم و من 25 بار کشتم و 0 بار مردم !! قبلا گفتم 2 تا شون سطح پایین بودم و لی 3 تای دیگه بالای متوسط.
    طبیعیه تو که خارج از ایران هستی باید بهتر از تیما و جریان مسابفات با خبر باشی.
    فک کنک خود sven اخر بازی گفت las time i owened like this was longtimes ago.WP
    عزیز یبار گفتم برو از همون zq بپرس اینا کین.یه دست ضعیف یا قوی بودن یه player نشون دهنده کل بازیهاش نیست.ضمنا sven solo نبود.همراه با roming slayer و roming crystal بود.همونطور که دیدی slayer با dd اومد و double kill گرفت.اگه فکر میکنید قوی هستید میتونید ESWC امسال رو بیاید تهران. همین 20 روز دیگست.ضمنا کی گفته من خارج از ایران هستم ؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •