تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 1783 اولاول ... 340345349349950050150250350450550650751355360310031503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

منم همین مشکل دارم. یکی دو هفته میشه که خرابکاری کردن که دیشب به حداکثر خودش رسید. با اکانت پرمیوم wupload دیشب فقط 150 مگ دانلود کردم! که ساعت 4 کلا قطع شد که شد و .... در صورتی که دو هفته پیش ثابت روی 115 یا 120 بود و حدود 1300 مگ شبی دانلود داشتم. همین الان که با اکانت عادی اومدم هم قطعی دارم. اخیرا چنین چیزایی ندیده بودم. مثلا SNR Margin Downstream موقع قطعی شده بود 2 همین الان چک کردم اومده روی 6. خوب نتیجش میشه همین چیزا دیگه...

چند هفته پیش هم که با اکانت شبانه به صورت شانسی کل روز داشتم دانلود میکردم که راس 12 شبش قطع شد و خیلی خیلی حال داد چون در طول روز همش با 115-120 داشتم دانلود میکردم و تو اینترنت میگشتم. این باگ نیست خیلی دستکاری کردم و دیگه نشد. سوتی دادن و دارن سیستم هاشونو دستکاری میکنن که این مشکل خیلی جذاب پیش اومد و برای همینه که اینترنت شبانه و همچنین روزانه این مشکلاتو پیدا کرده.

چهار سال و نیمه که مشتری 128 صبانت هستم از تهران و فقط میتونم بگم که تا بوده همین بوده و مشتری ها در اصل از یک شرکت به شرکت دیگه میرند و این چرخه همیشه ادامه داره چون سرو ته همشون یه کرباسن. اگر کسی بهش برخورد حرفام بزاره روی نتیجه گیری شخصی بنده و به دل نگیره.
    ممنون. البته مخابرات منطقه ما هم با صبانت درگیری دارن. مشکل من مشکل روزانه بود تازه شبانه که... حسش نیست نصف شب بیدار شم... دنبال ترفند های خاصی هستم که اوتو شات داون و ... از این کارا
    ممنون از راهنماییتون و خوش به حالتون (آز این موقعیتا پیش اومد بیا تو فروم اطلاع رسانی کن که ما هم بریم حالشو ببریم )
    Last edited by mehdicvl; 11-12-2011 at 16:40. دليل: اصولا با مقوله ویرایش خیلی حال میکنم (حال معنوی) :پی

2. 2 کاربر از mehdicvl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اره صبانت شده سرزمین عجایت چیزایی میبینم که تا حالا ندیدیم!

4. این کاربر از shahin_fk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshidnaji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

پروفشنال mehran_pqqp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

کـاربـر بـاسـابـقـه bayern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران: تاپیک استقلال

پيش فرض

دو سه شب پیش برامن رو 12 بود.زور میزد میومد نهایت 40
    بعد باز دنده عقب میومد.
    همشم دیسکانکت میشد.باید تا صبح مواظبش باشم که قطع نشه.منم خاموشش کردم و خوابیدم

آخر فروم باز shahin_mp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

رفتم نمایشگاه درجا رفتم غرفه ی صبانت هر چی از دهنم در اومد گفتم از گیگ دزدی گفتم از سرعتش گفتم از شبانه گفتم از ساعت شبانه گفتم از نامحدود گفتم خلاصه همه چی رو گفتم هر چیزی رو به یه چیزی ربط می داد منم گفتم

بس کنین دیگه الکی میندازین گردن نمایندگی یا مخابرات یا مشکل از دستگاهتونه دیگه هیچی نمی گفت فقط گفتم این ساعت شبانه رو یه فکری بکنین گفت داریم روش یه فکری می کنیم نامحدودم گفت همین جوریه همه جا اینجوریه گفت

بیخیالش شین این Support هم گفتم دیگه سرو کلش پیدا نیست هیچی نگفت هر کی رفت نمایشگاه بره سالن 7

9. 8 کاربر از shahin_mp3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farshidnaji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

تبریز
    چطور مگه ؟

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان شما با چیز پی ان و ... مشکل ندارید ؟ من یک مشکلی هم دارم ! دو تا ویندوز دارم و با ویندوز سون راحت گوگل رو باز میکنم ولی رو ایکس پی گوگل باز نمیشه !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه dragon-fly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان شما با چیز پی ان و ... مشکل ندارید ؟ من یک مشکلی هم دارم ! دو تا ویندوز دارم و با ویندوز سون راحت گوگل رو باز میکنم ولی رو ایکس پی گوگل باز نمیشه !!!
    سلام
    من با چیز پی ان مشکل ندارم.ولی واسه منم گوگل باز نمیشه.البته من ویندوز سون دارم

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    من با چیز پی ان مشکل ندارم.ولی واسه منم گوگل باز نمیشه.البته من ویندوز سون دارم

دوستان صبانتی یک هیلتر بشکن خوب سراغ ندارن که سرعتش با صبانت خوب باشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •