تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 1298 اولاول ... 44044544945005015025035045055065075085145546041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 12974

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

آخر فروم باز meshkiposh2200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Nesfe Jahan

پيش فرض

شما کار اشتباهی کردید که یک سال منتظر شدید. کافی بود زنگ میزدید 2030 تا بیان براتون وصل کنن. حتی میتونستید مودم رو از خودشون هم بخرید. برای وصل سرویس که نیاز به زمان هست ولی شما که الان نمیتونید برید تو پنل دلیلش چیز دیگریست. زنگ بزنید 2020 ببینید یوزر پسورد پنل رو بهتون میدن یا نه و همین طور ازشون بپرسید کی این طرح زرینتون فعال میشه.
    فکر نمیکنم اشتباه از من بود چون من هم مخابرات رفتم هم به 2030 زنگ زدم هم از طریق سایت اقدام کردم همه با یک هماهنگی خاصی میگفتند پورت باز برای شما
    وجود ندارد.به هر حال زنگ زدم 2020 گفتنتد منتظر تماس باشید
    راستی مودم معرفی نکرددید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

فکر نمیکنم اشتباه از من بود چون من هم مخابرات رفتم هم به 2030 زنگ زدم هم از طریق سایت اقدام کردم همه با یک هماهنگی خاصی میگفتند پورت باز برای شما
    وجود ندارد.به هر حال زنگ زدم 2020 گفتنتد منتظر تماس باشید
    راستی مودم معرفی نکرددید
    متاسفانه مخابرات اصفهان خیلی خر تو خره. مگه شما کجای اصفهان ساکنید که میگفتند پورت خالی برای شما نیست!!!! این قضیه ی پورت خالی خیلی مزخرفه و نمیدونم این مخابرات چرا این کارا رو میکنه. خود منم میخاستم طرح نوروزی بردارم ولی نمیشه رزرو کرد و دلیلشم همون قضیه پورت خالیه. اخه کدوم شرکت اینترنتو به صورت سهمیه بندی میده!!!!! واقعآ که خیلی مزخرفه. حالا جالبشم اینجاست که سهمیه بندیشونم با پارتی بازی یا سمج شدن و... .. خیلی راحت میشه دور زد. اینجور که من فهمیدم اونایی که تو 2030 بهشون زنگ میزنیم این قدرت رو دارن که این کارا رو برامون بکنن.
    در مورد مودم هم اطلاعات زیادی ندارم ولی اگه خودشون مودم وایراس میفروشن از خودشون بخری بهتره چون مودمی میدن که با اینترنتشون جوره. خود منم مودم معمولیمو از اینا گرفتم. البته نمیدونم هنوز هم مودم میدن یا نه اخه چند سال پیش بود که گرفتم. راسییتش اونموقع هنوز 2030 اختراع نشده بود و فقط یه مخابرات تو منطقمون بود که به پایین شهر رو خطوط dlc اینترنت میداد بعد یه سال هم که 2030 اومد اینترنتمو انداختن رو 2030.
    Last edited by mamad24; 27-03-2013 at 14:10.

3. 2 کاربر از mamad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

زنگ زدم 2722100 واسم وسلیدن خدارو شکل
    واقعا اونایی که تو اپراتوری 2020 هستن منگلن از ما گفتن زنگشون نزنین
    طرح زرینم هنوز فعاله اینو عشق است
    چه دانلودی بکنم امشب خخخخخخخخخخخ

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من طرح زرینم، می خوام بدونم شما ها هم وقتی شارژ می کنید اعتبارش 10 روزس؟
    برای من قبلا 31 روزه بود!؟
    طرح زرین که ترافیکش تاریخ انقضا نداره!!!
    برای من هم همینطوری شد!!
    تو سایتش اینطوری نوشته:

ضمنا مشترکینی که در یک ماه کمتر از یک گیگ استفاده نمایند اعتبار ایشان تا سقف یک گیگ قابل انتقال به دوره بعد نمی باشد .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال iilliya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    یه جایی زیره آسمونه خدا ! !!

پيش فرض

سلام سال نو مبارک

دوستان این مخابراط چه شه !!!

من هم مخابراط دارم هم صبانت امروز از صبح با مخابراط ختی با فندق شکن هم که میرم نه چیز بوق باز میشه نه گوگل یا گوگل باز میشه سرچ نمی کنه !!!

گوگل درایو هم باز نمیشه جی میل باز نمیشه

این بی وجدان ها چیکار دارن میکنن ؟؟؟

اما با صبانت درجا باز میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دیگه 1 گیگ تو ماه رو که همه مصرف میکنند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

زنگ زدم 2722100 واسم وسلیدن خدارو شکل
    واقعا اونایی که تو اپراتوری 2020 هستن منگلن از ما گفتن زنگشون نزنین
    طرح زرینم هنوز فعاله اینو عشق است
    چه دانلودی بکنم امشب خخخخخخخخخخخ
    این شماره تلفن مال کجاهستش؟!

من که گلپایگان هستم واسه وصل کردنش می تونم استفاده کنم؟

داره خودمونی میشه FluS7teR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

آقا من میخواستم رزرو کنم که دیدم به کسایی که خط تلفونشون جدید هست نت نمیدن - ولی شماهایی که خط تلفونتون رو بقیه شرکت ها نی میدن چرا از مخابرات میگیرید ؟
    -
    به
    311-322 ( فیبر نوری ) نت نمیدن ؟؟؟؟ !!!!!!

هنر کردن به خدا !!! یارو مغز بوق خورده بیاد از اینا با این امکانات چرتشون نت بگیره ؟؟؟

چون میدونن ما و امثال ما که خطشون فیبره نوری هست و به کسی هم که فیبر نوری هست رو هیچ شرکتی نت نمیده طرح زرین گذاشتن بدون شبانه ..

اون شبانه هم که گذاشتن واسه اونایی هست که بقیه شرکت ها بهشون نت میدن
    .. تا پارس آنلاین و صبانت هست فک نمیکنم کسی بیاد از مخابرات نت بگیره :|

Last edited by FluS7teR; 27-03-2013 at 19:24.

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سرعت دانلود از نصف ام كمتر شده برام ... برا كسي ديگه اينجوري هست؟؟؟؟ ... فايل هاي آپلود باز رو با چه سرعتي دانلود ميكنيد با دانلود منيجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان من فقط شبا میام برا همین جواب نداده بودم ظارها وسالات همه هم برطرف شده
    فقط چند تا چیزی کلی هست بگم
    فقط میگن پورت خالی ندارن از بدشانسی شما هست مثلا هر منطقه یه تعداد ظرفیت داره اگه زود اقدام کنید بهتون میرسه وگرنه نیست دیگه چیز عجیبی نیست ولی اصولا چند برا خودشون نگه میدارن که با پارتی بازی به کسی میدن ضمنا ممکنه بعدا تجهیزات اضافه کنن و پورت رو افزایش بدن
    مودم هیچ فرقی نمیکنه هر چی از نظر امکانات بیشتر به کارتون میاد بگیرید اگه وایرلس مهم نیست ازرونترین مودم بازار رو بخرید و پول زیادی ندید
    طرح که درخواست میکنید باید بعدش زنگ بزنید تا براتون فعال بشه و اون مثلث که توی پنل نشون میده تیک سبز بشه حالا اینکه به کجا باید زنگ زد بستگی داره چه شهری هستید کاشان رو من گفتم اران رو هم یکی بچه های دیگه گفت بقیه شهرها هم زنگ بزنید مخابرات یا دست خودشون هست یا راهنمایی میکنن
    زرین هم ظاهرا قانون جدید گذاشتن و ترافیک ها یی که مصرف نمیشه رو میخوان بسوزونن (البته من هنوز وارد پنل نشدم ببینم چه کردن)
    سرعت دانلود هم از لینک هایی مثل اپلود باز که ملاک نیست یه سری سایتا هستن لینک تست دارن باید با اونا تست کنید مثل kernel.org
    یوزر و پسورد سامانه با یوزر و پسوردی که برا وصل شده به اینترنت نیاز هست فرق میکنه بجز مشترکینی خیلی قدیمی مثل خودم که قبل از زمان 2030 از مخابرات گرفتن چون اونا رو بعدا منتقل کردن به این پنل یوزر و پسورد یکی هست مگر اینکه خودشون عوض کرده باشن
    سوالی بود در خدمتم

12. 2 کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •