تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 509 از 543 اولاول ... 9409459499505506507508509510511512513519 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,081 به 5,090 از 5424

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

کسی میدونه کی به 7تیر میرسه فیبر?
    هاشمیه و قسمت زیادی از بلوار پیروزی داره.احتمالا 7 تیر هم باید داشته باشه.با شاتل تماس بگیر کد پستی 10 رقمی رو بده بهت میگن.
    Last edited by david-ebi; 10-11-2023 at 20:37.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

درود.
    تو شهر ما آسیاتک داره کابل کشی میکنه.کابل نارنجی رنگ هست.دارن محله به محله جلو میرن.
    هر محله ای هم تموم میشه یک ماهی (کمتر یا بیشتر) طول میکشه که اشتراک بدن.
    مخابرات باشه دیر راه اندازی میشه.
    فکر کنم کابل سیاه مخابرات باشه.
    از کجا متوجه شدین اسیاتک ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

از کجا متوجه شدین اسیاتک ؟
    چون اون باکس هایی که سر کوچه ها گذاشتن و بهش Fat میگن هم روش آسیاتک نوشته هم شماره آسیاتک روش هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

چون اون باکس هایی که سر کوچه ها گذاشتن و بهش Fat میگن هم روش آسیاتک نوشته هم شماره آسیاتک روش هست.
    من نگاه کردم شهر ما رو اون باکسا هیچی ننوشته . ولی تو سایت که منطقه رو میزنم میگه ایرانسل تعهد فیبر سمت مارو داره . ولی خب هیچ اسمی ازش نیست رو باکسا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من نگاه کردم شهر ما رو اون باکسا هیچی ننوشته . ولی تو سایت که منطقه رو میزنم میگه ایرانسل تعهد فیبر سمت مارو داره . ولی خب هیچ اسمی ازش نیست رو باکسا
    شهر ما نوشته. درواقع همه ی باکسهای اینجا یک جور هستن. مال مخابرات هیچی ننوشته ولی آسیاتک هم لوگو هم شماره خودش روش هست.
    زنگ بزنید ایرانسل ازشون بپرسید.

6. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مزخرفترین شرکت ارایه کننده فیبر نوری شاتل هست.الان 2 ماهه من درخواست کردم و هزینشو پرداخت کردم.هنوز سرویس منو تحویل ندادن.همش بهانه های مختلف میارن و امروز و فردا میکنن.والا من فیبر مخابرات درخواست دادم قبلا فردای روز درخواست سرویسم کارم دست پیمانکار بود.اونوقت میگن مخابرات بده.از من به شما نصیحت که سمت شاتل نرید و گول تبلیغات سرعت یک گیگشون رو نخورید.به شدت بد قول هستند.تعرفه شاتل هم در مقایسه با مخابرات خیلی خیلی بیشتره.یعنی سرویس پایه بهت نمیده و فقط باید ترافیک بخری.اینا با این تعرفه و اخلاق و بد قولی و اهمیت ندادن به مشتری من موندم چجوری میخوان با شرکتهای دیگه رقابت کنن.
    فيبر كدوم بهتره و سرعت بالاتر و واقعي تره؟
    مخابرات يا شركتاي خصوصي (اسيافيك، شاتل) كدوم؟
    اينجور كه معلومه شاتل ناراضي زياد داره برخلاف اسمش كه ميخاد ملت رو ببره فضا !
    نميدونم اين دوستمون از كدوم شهره. ولي دوستان بگن سرعت واقعي براي كدوم شركته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

من از قم هستم.به اطلاعتون برسونم که هنوز هم به من سرویس ندادن و حتی برای کابل کشی بیرونی تا باکس هم کاری انجام ندادن.جواب درستی هم به پیگیری نمیدن.توی حقه بازی و دست به سر کردن و گرونفروشی استادن.مثلا میگن باید مودم زایکسل از خودمون بگیرید که دو تومن هم نمی ارزه ولی اینا سه و نیم پول میگیرن بابتش.تعرفشون هم که خیلی بالاست اگه مصرف متوسطی حدود 300 تا 400 گیگ در ماه داشته باشی باید حدود هفتصد تا یک تومن در ماه ترافیک بخری.همینو مخابرات بهت با نصف قیمت یا کمتر میده.من پشیمونم و فسخ قرار داد میکنم.مخابرات میگیرم.شما هم به دام این شرکت نیفتید.

- - - Updated - - -

من از قم هستم.به اطلاعتون برسونم که هنوز هم به من سرویس ندادن و حتی برای کابل کشی بیرونی تا باکس هم کاری انجام ندادن.جواب درستی هم به پیگیری نمیدن.توی حقه بازی و دست به سر کردن و گرونفروشی استادن.مثلا میگن باید مودم زایکسل از خودمون بگیرید که دو تومن هم نمی ارزه ولی اینا سه و نیم پول میگیرن بابتش. بهترین مودم هواوی با وای فای 6 الان سه و خورده ای هست.تعرفشون هم که خیلی بالاست اگه مصرف متوسطی حدود 300 تا 400 گیگ در ماه داشته باشی باید حدود هفتصد تا یک تومن در ماه ترافیک بخری.همینو مخابرات بهت با نصف قیمت یا کمتر میده.من پشیمونم و فسخ قرار داد میکنم.مخابرات میگیرم.شما هم به دام این شرکت شاتل نیفتید.همه چیز هم سرعت نیست.من شنیدم ماه اول سرعت تا 800-900 میدم که دام پهن کنن..ماههای بعد به تدریج سرعتو میارن پایین به حد همین مخابرات یعنی 300 تا نهایت 500 میرسونن.البته اینو خودم چون تست نکردم مطمین نیستم ولی آشغال بودن شاتل بهم اثبات شده.اگر حتی یکنفر رو بتونم آگاه کنم که به تله شاتل نیفته دین خودمو به مردم عزیز میهنم در این رابطه ادا کردم.
    Last edited by nokian868mp; 11-11-2023 at 18:56.

9. 4 کاربر از nokian868mp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من از قم هستم.به اطلاعتون برسونم که هنوز هم به من سرویس ندادن و حتی برای کابل کشی بیرونی تا باکس هم کاری انجام ندادن.جواب درستی هم به پیگیری نمیدن.توی حقه بازی و دست به سر کردن و گرونفروشی استادن.مثلا میگن باید مودم زایکسل از خودمون بگیرید که دو تومن هم نمی ارزه ولی اینا سه و نیم پول میگیرن بابتش.تعرفشون هم که خیلی بالاست اگه مصرف متوسطی حدود 300 تا 400 گیگ در ماه داشته باشی باید حدود هفتصد تا یک تومن در ماه ترافیک بخری.همینو مخابرات بهت با نصف قیمت یا کمتر میده.من پشیمونم و فسخ قرار داد میکنم.مخابرات میگیرم.شما هم به دام این شرکت نیفتید.

- - - Updated - - -

من از قم هستم.به اطلاعتون برسونم که هنوز هم به من سرویس ندادن و حتی برای کابل کشی بیرونی تا باکس هم کاری انجام ندادن.جواب درستی هم به پیگیری نمیدن.توی حقه بازی و دست به سر کردن و گرونفروشی استادن.مثلا میگن باید مودم زایکسل از خودمون بگیرید که دو تومن هم نمی ارزه ولی اینا سه و نیم پول میگیرن بابتش. بهترین مودم هواوی با وای فای 6 الان سه و خورده ای هست.تعرفشون هم که خیلی بالاست اگه مصرف متوسطی حدود 300 تا 400 گیگ در ماه داشته باشی باید حدود هفتصد تا یک تومن در ماه ترافیک بخری.همینو مخابرات بهت با نصف قیمت یا کمتر میده.من پشیمونم و فسخ قرار داد میکنم.مخابرات میگیرم.شما هم به دام این شرکت شاتل نیفتید.همه چیز هم سرعت نیست.من شنیدم ماه اول سرعت تا 800-900 میدم که دام پهن کنن..ماههای بعد به تدریج سرعتو میارن پایین به حد همین مخابرات یعنی 300 تا نهایت 500 میرسونن.البته اینو خودم چون تست نکردم مطمین نیستم ولی آشغال بودن شاتل بهم اثبات شده.اگر حتی یکنفر رو بتونم آگاه کنم که به تله شاتل نیفته دین خودمو به مردم عزیز میهنم در این رابطه ادا کردم.
    بله متاسفانه
    وقتی پاشون رو گذاشتن رو گلوی اینترنت خروجی مرکز دیتای کشور دیگه چه همراه اول باشه، چه همراه اخر باشه، چه ایران وبا باشه چه شاتل باشه، چه vdsl چه adsl چه فیبر فرقی نمیکنه
    این فقط کشور ماست که انقدر درگیر اینیم که چیییی بگیریم
    هیچ جای دنیا اینطور نیست. چون سرعت نتشون در کل بالاست
    امروز تاریخ 20 ابان 1402 سرعت نت مملکت افت داشته، گفتن که از سمت ارمنستان فیبر قطع شده !!
    یا از جنوب لنگر میفته رو فیبر یا از شمال خر فیبر رو گاز میگیره که قطع میشه
    واقعا خنده داره
    Last edited by alpha007; 12-11-2023 at 07:42.

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام مجدد.من فیبر نوری شاتل گرفتم.از روز درخواست تا روز راه اندازی و تحویل سرویس 5 روز کاری زمان برد. سرعت با درستر بگم پهنای یاندم به طور متوسط روی 400 مگابیت هست.
    گاهی اوقات تا 650 مگابیت هم میره.و گاهی تا 350.
    منکه راضی ام.مشهد هستم.
    فقط هزینه هر گیگ 2 هزار تومان هست.فرقی هم نمیکنه یک گیگ بخری یا 1000 گیگ.قیمت همینه.همین هزینه هر گیگش زیاده.
    تازه شاتل گفت بعد از یکسال حدود هر گیگ 3000 تومان میشه.

12. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

از شاتل هیچ وقت سرویس فیبر و وی دی اس ال نگیرید. در کمال تاسف همچنان مخابرات بهترین سرویس دهنده فیبر و وی دی اس ال هست چون هم بودجشون عملا بی نهایت هست و هم انحصار دارن و دستشون بازتره تو تعرفها . از اون طرف شرکتهای دیگر با حداقل سرمایه و تجهیزات میخوان سرویس راه بندازن و تعرفه هاشون سر به فلک میزاره.
    Last edited by luches; 12-11-2023 at 00:08.

14. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

1. brilliant1,
  2. tohid100

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •