تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 113 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من Dell XPS L502X دارم و شدیدا دنبال یک خنک کننده هستم براش. پس از چندی جستجو کول پد N8 چیز خوبیه البته N8Ultra که جدیدا شرکت فون ایران وارد کرده البته باقیمت 50 تومن را پسندیدم. با این حال چون دانشحو هستم و کار با لپم زیاده نیاز به یه میزم دارم. حالا اگه میزی باشه که خنک کننده هم باشه چه بهتر. این میزها رو دیدم. البته اندازه فن ها 8 در 8 است درحالی که ان هشت 14 در 14. این میزا از قرار زیرند:
    کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    حالا با توجه به اینکه بعضی وقتا از بازی به ویژه فیفا 2012 بهره می گیریم و کانفیگ این لپ تاپ بالاست و من نیاز به میزهم دارم آیا میز بگیرم یا پدو و آیا فن میز پاسحگو هست یا تنها فوت میکنن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من Dell XPS L502X دارم و شدیدا دنبال یک خنک کننده هستم براش. پس از چندی جستجو کول پد N8 چیز خوبیه البته N8Ultra که جدیدا شرکت فون ایران وارد کرده البته باقیمت 50 تومن را پسندیدم. با این حال چون دانشحو هستم و کار با لپم زیاده نیاز به یه میزم دارم. حالا اگه میزی باشه که خنک کننده هم باشه چه بهتر. این میزها رو دیدم. البته اندازه فن ها 8 در 8 است درحالی که ان هشت 14 در 14. این میزا از قرار زیرند:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    حالا با توجه به اینکه بعضی وقتا از بازی به ویژه فیفا 2012 بهره می گیریم و کانفیگ این لپ تاپ بالاست و من نیاز به میزهم دارم آیا میز بگیرم یا پدو و آیا فن میز پاسحگو هست یا تنها فوت میکنن؟
    پیشنهاد من برای خرید میز این مدل هست.خودم گرفتم خیلی راضیم ازش.

کد:
    برای لپتاپ هم باید یک خنک کننده جدا بخری چون فنی که با میز لپتاپ ارایه میشه ضعیف.

فعلا که تو این سرمای هوا خنک کننده لازم نیست!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقا wear level فرقی نکرد.فقط یه چیزی وقتی خاموش شد بعد 9 ساعت زدمش تو شارژ.موقع شارژ شدنم خاموش بود روشن نکردم.یه 7 ساعتیم تو شارژ بود.همه مراحلم درست رفتم.نمیدونم مشکل چیه.از بایوسه؟بیخیال کالیبره شم، هم؟
    wear level باتری من همیشه ثابت نیست یک بار میشه 2 یک بار میشه 4 ولی دیگه بالاتر نمیره .

بایوس رو اپدیت کن .

اگه باتری خوب شارژ میده 4-5 ساعت راحت میتونی باهاش کار کنی .باتریت عالی نمی خواد کاره دیگه ای انجام بدی

4. این کاربر از ALI_METALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. بچه ها این موضوعه بد رو مخمه. دیگه واقعا اعصابمو خورد کرده. همش حواسم به صدای این فنس.
    اینکه چند ضرب میزنه. دیگه حیلی چند ضرب میزنه.
    "نوشته شده توسط aminbadiee [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام دوستان. یک سوال دارم. مدتی هست که اذیتم میکنه. برای همین خواهش میکنم شما تست کنید.
    نمیدانم دلیل این موضوع حساس شدنم است یا نه مشکلی وجود دارد.چون احساس میکنم قبلا اینگونه نبود. البته چون من همیشه کول پد زیر لپ تاپم هست شاید به همین خاطر متوجه صداش نمیشدم.
    من به تازگی متوجه شدم زمانهای که استفاده معمول میکنم مثل آهنگ و فیلم و وب گردی خب معمولا که فن خاموش است. ولی در این حین زمان هایی که اوتوماتیک روشن میشود به طور ممتد نمیزن و هی میزند و هی قطع میشود(یعنی روشن است ولی صدایش اوج و فرود دارد به طور متناوب) به طور متوالی و بعدش خاموش میشود. مثلا 4و5 بار (بیشتر یا کمتر)پشت سر هم میزند و قطع میشود(از نظر صدایی اوج و فورد) تا خاموش شود. از نظر صدا منظورم هست. یعنی اگر به صدا توجه کنید اینگونه میشنوید.(البته تو بازی یا کارهای پر فشاربه طور ممتدو یکنواخت روشن است ولی سوال من منظورم در حالت استفاده معمول است)
    البته خودم فکر میکنم حساس شدم. چون اگر مشکل داشت تو بازی و حالت های پر فشار هم نباید ممتد میزد و باید قطع و وصل میشد. نظر خودم اینه که الگوریتمش این گونه است."
    برای منم اینطوری هست.ولی الان که هوا سرد شده دیگه شدت قبل رو نداره.

فقط چیزی که منو اذیت میکنه صدای فنش موقع سکوت مطلق هست!
    مثلا 3 صبح که دارم با لپتاپ کار میکنم فنش در حالت دور پایین صدای عجیبی از خودش در میاره انگار داره به چیزی سابیده میشه!نمیدونم برای شما هم اینجوری یا نه؟

داره خودمونی میشه moh3en_6886's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

wear level باتری من همیشه ثابت نیست یک بار میشه 2 یک بار میشه 4 ولی دیگه بالاتر نمیره .

بایوس رو اپدیت کن .

اگه باتری خوب شارژ میده 4-5 ساعت راحت میتونی باهاش کار کنی .باتریت عالی نمی خواد کاره دیگه ای انجام بدی
    سلام
    ممنون دوست عزیز.آره بابا،4-5 ساعت که راحت کار میده
    لینک آپدیت بایوسو ندارم،اگه محبت کنین واسم لینکو بذارین ممنون میشم.

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

قیمت این مدل الان چنده...رم 8 با درایو بلوری و گیرنده تلویزیون و بک لایت...کلا فول آپشنش...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

قیمت این مدل الان چنده...رم 8 با درایو بلوری و گیرنده تلویزیون و بک لایت...کلا فول آپشنش...
    با گارانتی زیگورات 1.660.000 - دوسال : 1.730.000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ممنون دوست عزیز.آره بابا،4-5 ساعت که راحت کار میده
    لینک آپدیت بایوسو ندارم،اگه محبت کنین واسم لینکو بذارین ممنون میشم.

کد:

کد:

10. این کاربر از ALI_METALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sepehr_x50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام. لینک کامل برنامه ی Dell FastAccess facial recognition رو کسی از دوستان داره؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام من مشکلم با لپ تاپ xps l 502 اینه هر بازی که بخوام باهاش بازی کنم پس از یک دقیقه تا 5 دقیقه بازی بازی بصورت اسلوموشن انجام میشه و باید بیای بیرون کارت گرافیکشو اپدیت کردم نشد حتی سوییچ بین کارت گرافیکا رو هم انجام دادم اما بازم همینه پیش ده نفر هم بردم هیچکی نتونست کاری واسم انجام بده دیگه خسته شدم یکی کمکم کنه....sarve_suzani@yahoo.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •