تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 103 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1027

نام تاپيک: ✪ بحث و مشاوره انیمه

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

2. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اسم فن ساب رو یادم رفت بنویسم، فن ساب Saizen هست، انصافاً خیلی با حوصله و تمیز کار میکنن و ترجمه هاشون خیلی خوبه، از این بیخودا نیست. الان که رفتم تو سایتش، دیدم تا قسمت 64 آشیتا نو جو رو اضافه کردن، زود برم دانلود کنم و ببینم....

اینم از آدرس سایتش:

Saizen Fansubs
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سوباسا رو هم تا 56 زده
    باید همه ی توانشون رو بزارن روی این دوتا ،کارای دیگه رو فنسابای دیگه میزنن من منتظرم تا تموم شه یه دفعه بگیرم

4. این کاربر از SonicA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

حرف انیمه‌های کلاسیک اومد وسط، به نظرتون میشه گفت اکثر انیمه‌های امروزی هم مثل خیلی چیزای دیگه صنعتی شدن

این تصویر هم قابل توجه:

6. 7 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خداییش حق شینگکی بود حتی با اینکه ناقص بود! من موافقم که باید با انیمه ناقص مقایسه اش کرد ولی خب... همه رو درو کرد از دم! در ضمن بهترین کارگردانی هم آراکی عزیز شده!

حتی اگه شینگکی هیچی نمیگرفت(خدا نکرده!)، دیگه قبول کنید که آهنگ متنش خدا بود!
    من اگر مجموعه اهنگ های انیمه باشه دو تا انیمه دیگر را بیشتر از این ترجیح می دم ( باسه امسال )...
    ولی تیتراژ رو قبول می کنم عالی هست.

والا دیگه داستان تکراری میشه فاز نمیده برم دوباره چیزی براش دانلود کنم.
    سایت مانگا به انگلیسی برای دانلود سراغ داشتید مفیوض کنید
    فکر نکنم با دیدن فیلم هاش احساس تکراری بودن بده ( شاید فقط باسه قسمت های اصلی ) چون فیلم کل داستان رو نمی تونه پوشش بده.
    راستش من انلاین می خونم ( گرچه هر چند یکبار مجبور می شم یکی دیگر پیدا کنم )
    دانلود نمی کنم .... امیدوارم یکی داشته باشه.
    گفتی انیمه ی کلاسیک، اتفاقاً منم الان دارم یه انیمه ی کلاسیک میبینم، البته کلاسیک تر از انیمه ی تو اسمش Ashita no Joe هست (مال سال 1970 ـه) ، مانگاش خیلی مشهوره و تو انیمه ی باکومن هم اوایل انیمه اگه اشتباه نکنم پسره میگفت که مانگای مورد علاقش همین آشیتا نو جو هست. من این انیمه رو وقتی بچه بودم رو VHS با دوبله عربی میدیدم واسه همین حس نوستالژیک دارم نسبت بهش. انیمه ی Hajime no Ippo هم میشه گفت تقلیدی از همین آشیتا نو جو هست، جفتشون انیمه ی بوکسی هستن، خیلیا وقتا هم شخصیت اصلیشون با هم مقایسه میشن.
    بعد از سال ها انتظار، بالاخره یکی از فن ساب های محبوبم که بیشتر تو کار انیمه های زیر خاکی هست، پروژه ی زیرنویس کردن این انیمه رو شروع کرده. فصل اولش که اصل کاری هست هفتاد و خورده ای قسمته، تا الان 51 قسمتش زیرنویس انگلیسی شده، منم بعد از مدت ها که تورنت این انیمه رو گذاشته بودم تو صف دانلود، چند روز پیش همشو دانلود کردم. الانم از اولش شروع کردم به دیدن، اصن generation gap ـی که میگن رو میشه با دیدن این انیمه های زیر خاکی درک کرد، خیلی با انیمه های الان تفاوت دارن. امیدوارم آشیتا نو جو بتونه دوباره محبوبیتش رو بدست بیاره، یکی از دلایل نادیده گرفتنش همین زیرنویس نشدنش بود که خدا رو شکر زیرنویس داره میشه. اگه اهل مانگا هستید، مانگای انگلیسیش موجوده، برید بخونید که مطمئناً پشیمون نمیشید.
    البته تو ژاپن خیلی طرفدار داره انیمه اش و حتی براش movie و فیلم سینمایی ساختن، بازیش برای کنسول های مختلف هم ریلیز شده، از جمله کنسول ps3 ...

یه ویژگی خاص انیمه های قدیمی، پایان فوق العادشون هست، یادمه قسمت آخر این انیمه رو که تو بچگیم دیدم بدجوری بغض کرده بودم. یا مثلاً انیمه ای مثل Lady Osar هم پایان فوق العاده قشنگی داره.

(اینجا جو و هاجیمه در کنار هم هستن : دی)

ای نامرد ... قدیمیتر از من نگاه می کنی

من گذاشتم تو لیستم که بعدا ببینم

اما در مورد قدیمی ها ... راستش با الان هم فرق نکرده چون من بعضی انیمه هارو دیدم مسائل ناقص بودن و خراب کردن پایان هم ان موقع وجود داشته ... ( نمونه اش همینی که من دیدم - اخرین قسمت رو انقدر فشرده کردن که 120 روز سفر رو تو 20 دقیقه فشرده کردن.... خود فن ساب هم گفت که چرا هیچی درگیری نشد تو این مدت ....
    یا انیمه Neon Genesis Evangelion
    و ......

سوباسا رو هم تا 56 زده
    باید همه ی توانشون رو بزارن روی این دوتا ،کارای دیگه رو فنسابای دیگه میزنن من منتظرم تا تموم شه یه دفعه بگیرم
    راستش با این نظر مخالفم ...
    هر اینمه طرفدارای خودش رو داره ... بقیه رو بخاطر دو تا مشهور قربانی نکن...
    حرف انیمه‌های کلاسیک اومد وسط، به نظرتون میشه گفت اکثر انیمه‌های امروزی هم مثل خیلی چیزای دیگه صنعتی شدن

این تصویر هم قابل توجه:

از نظر من نه

بالاخره با امدن تکنولوژی های جدید طراحی ها و افکت ها پیشرفت می کنه و باعث کاهش هزینه ساخت میشه و معلومه استودیو ها دیگر راه سریعتر و کم هزینه تر رو می رن باسه ساخت .... مهم اینه که چطور طراح ها از این تکنیک ها استفاده کنن بدون اینکه در انیمه تاثیر بد بزاره
    بنظرم اگر بخوایم با دید شما نگاه کنیم بنظرم خیلی نقص داره چون انوقت خیلی از انیمه هارو باید حذف کنیم مثل همین shingeki no kyojin چون قطعا کار تمیزی در نمی امد یا
    یک مثال بهترش intial D که نسخه اول که با تکنولوژی های کلاسیک ساختن با اخرین فصلش که امسال عرضه شده ...

اگر تو انیمه از تکنیک ها و طراحی های درست استفاده بشه بخوبی می تونه کار ارزشمندی بده
    مثل انیمه Coppelion که تصویراش رو گذاشتم

و یا Arpeggio of Blue Steel - Ars Nova ( گرچه از لحاظ داستان این خوب نیامده - دوباره نوشتن و بخاطر کاهش هزینه یک بخش از کارکتر ها و خط داستان رو حذف کردن... احتمالا جزو ناقص ها میره )

اینها بنظر من استفاده درست از طراحی هاست
    همچنین از انور من چندین بار به انیمه های مختلف خوردم که با اینکه داستانش خوب بوده ولی بخاطر طراحی و استفاده نادرست از افکت ها انیمه کیفیتش پایین امده . ( یکیش طراحی کارکتر مانگا و انیمه انقدر متفاوت بود که اولین بار دیدم کلا همان قسمت اول درپ کردمش + همه طرفدارای مانگا هم شاکی شدن اساسی .... )

همچنین ما هنوز طراحی های کلاسیک با تکنیک های مدرن رو داریم ...

گرچه باز نظر شخصی هر فرد با دیگری فرق می کنه

8. 5 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

این تصویر هم قابل توجه:

این عکسه جال بود

به نظره من هم یه مقدار فرق کرده ولی خوب مثله همه چی دیگه این چیزا هم باید آپدیت بشه
    الان انیمه ها به نظرم بعضی هاشون عناصر انیمیشن های آمریکایی رو هم برای پوشش بهتر بیننده هاشون استفاده میکنن.

کلا تا وقتی که خون و خون پاشی و داستان خوب داشته باشه من مشکلی ندارم

10. 3 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

آقا کی اینجا Kill la kill رو نیگاه میکنه؟ من خودم رو کشتم ولی کسی هیچی نگفت! نکنه فقط من نیگاه میکنم!

مردم از بس خنده داره این انیمه! مخصوصا قسمت 4 که واقعا آخر طنز بود!(هنوز قسمت جدیدش رو نیگاه نکردم) فانتزیش منو کشته! منی که از انیمه فانتزی متنفر بودم با این انیمه خیلی جذبش شدم!

خیلی سریع همه چی پیش میره! پیشنهاد میکنم همه ببیننش در کنار کوروکو توی این فصل!
    ====

یکمی در مورد انیمه های این فصل توضیح بدین! کسایی که هاجیمه رو دیدن به من بگن که آیا از کوروکو بسکت بهتره؟ اگه بهتره که برم بگیرمش!

12. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

آقا کی اینجا Kill la kill رو نیگاه میکنه؟ من خودم رو کشتم ولی کسی هیچی نگفت! نکنه فقط من نیگاه میکنم!

مردم از بس خنده داره این انیمه! مخصوصا قسمت 4 که واقعا آخر طنز بود!(هنوز قسمت جدیدش رو نیگاه نکردم) فانتزیش منو کشته! منی که از انیمه فانتزی متنفر بودم با این انیمه خیلی جذبش شدم!

خیلی سریع همه چی پیش میره! پیشنهاد میکنم همه ببیننش در کنار کوروکو توی این فصل!
    ====

یکمی در مورد انیمه های این فصل توضیح بدین! کسایی که هاجیمه رو دیدن به من بگن که آیا از کوروکو بسکت بهتره؟ اگه بهتره که برم بگیرمش!
    من kill la kill رو تا قسمت 4 دیدم، بنظرم انیمه ی جالبیه ولی همچنان نمیتونم اینو بپذیرم که محشره، البته سلیقم اینجوریه ولی کمدی و اکشنش باحاله.

هاجیمه صد در صد میزنه رو دست کوروکو، البته فصل جدیدش رو هنوز ندیدم....

14. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

من kill la kill رو تا قسمت 4 دیدم، بنظرم انیمه ی جالبیه ولی همچنان نمیتونم اینو بپذیرم که محشره، البته سلیقم اینجوریه ولی کمدی و اکشنش باحاله.

هاجیمه صد در صد میزنه رو دست کوروکو، البته فصل جدیدش رو هنوز ندیدم....
    استغفرالله! محشر؟ محشر یعنی شینگکی! ولی انیمه جالبیه! خیلی جالبه و خوبه ولی شگفت انگیز و شاهکار ابدا نیست!

16. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

اگه بکش بکش داره به منم بگید

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

اگه بکش بکش داره به منم بگید
    شما اگه قسمت اولش رو بگیرید متوجه میشید که چه طور بکش بکشی داره! هرقسمتش یه بکش بکشی داشته تا قسمت 5! یه جورایی فانتزیه! ولی خیلی جالب! توی قسمت اولش یه بکش بکش داره! بیگیرین ببینین چطوریه!

19. این کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •