تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا با تغییر رشته خود در مقاطع بالاتر موافقید؟

راي دهنده
1276. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

542 42.48%
  • خیر

734 57.52%
صفحه 52 از 55 اولاول ... 2424849505152535455 آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 547

نام تاپيک: ✔ مـبـاحـث عـــمـــومـــی مـرتــبــط با تــغــیـــیـــر رشـــتــــه

داره خودمونی میشه moh3enkimia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Ghaemshahr

پيش فرض

دوست من شرایط شما دقیقا عین شرایط من هستش ولی راه اشتباهی که من رفتم رو تو نرو. منم مثل شما پایه ریاضی خوبی ندارم و همیشه با دروسی که ریاضی درش نقش داشته باشه مشکل دارم رشتم هم نرم افزار کامپیوتر بود که درش از ریاضی عمومی و پیشرفته و آمار و احتمالات و کاربردی هست تا فیزیک و مطعلقات که البته ماهیت کلی رشته نرم افزار هم ریاضی هستش و اکثر دروس تخصصیمون کلی مسائل محاسباتی داشت. اشتباهی که من کردم همون اوایل ولش نکردم و کاردانی 4 ترمه رو 6 ترمه تموم کردم! با زور صلوات و قربون صدقه ریاضی ها رو با 10 قبول شدم وضع نمرات تخصصیم هم چندان تعریفی نداشت ولی برخلاف اینها تو دروس زبان فوق العاده قوی بودم حتی دوره مدرسه هم زبانم عالی بود. دوران کاردانی زبان عمومی شدم 20، زبان پیش و زبان تخصصی شدم 19. خلاصه به هزار زور و این در و اون در زدن مدرک کاردانیم رو گرفتم و رفتم خدمت سرباز. ولی مطمئنم که اگه همون اول زبان رو میخوندم الان ارشد زبان رو تموم کرده بودم ولی خب از مهر برای کارشناسی آموزش زبان تو آزاد ثبت نام کردم و میخوام یکم واسه علاقم وقت بذارم. با بازار کار و این حرفا هم اعتقادی ندارم چراکه معتقدم هر کس تو هر رشته ای صاحب نظر و متبحر باشه هیچ وقت زمین نمیمونه! بزور درسی رو نخون حتی اگه بازار کار خوبی داره؛ اصلا درس رو برای بازار کار نخون برای علاقه و عشقت بخون تا موفق بشی. تو رشته های مهندسی کسایی که راحت و با علاقه رفتن جلو و به هیچ استادی برای نمره دادن رو ننداختن که واقعا شدن مهندس و تو رشته تخصصیشون پول در میارن بقیه تو کارخونه و کارگاه ها با مدرک لیسانس و فوق لیسانس (که البته اگه بتونن ادامه بدن تا فوق!) یا کارگرن یا دنبال کارگری یا مغازه زدن و غیر تخصص تحصیلیشون مشغول به کارهای دیگه هستن!
    من الان یعنی برم انصراف بدم؟ ترم چهارم الان دیگه و فک نکنم حتی شیش ترمه تموم کنم. نمیدونم اگه انصراف بدم میتونم زبان بخونم؟

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کسی که کاردانی تربیت بدنی خونده باشه
    ایا میتونه واسه کاردانی به کارشناسی رشته ی دیگه ای مثل زبان انگلیسی بخونه ؟

باید چند واحد اضافی پاس کرد ؟
    نسبت به کسی که از اول اون رشته رو بوده مثلا زبان بوده

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کسی که کاردانی تربیت بدنی خونده باشه
    ایا میتونه واسه کاردانی به کارشناسی رشته ی دیگه ای مثل زبان انگلیسی بخونه ؟

باید چند واحد اضافی پاس کرد ؟
    نسبت به کسی که از اول اون رشته رو بوده مثلا زبان بوده
    كسي نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه BigHeart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    میشه بعد از گرفتن کارشناسی مدیریت٬ بریم به ارشد مدیریت آموزشی؟

داره خودمونی میشه mbadboy7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا...!

پيش فرض

سلام به همه دوستان

من الان کارشناسی مکانیک میخونم ولی پشیمونم دوست داشتم آی تی بخونم ولی الان هم دیگه متاسفانه نمیتونم تغییر رشته بدم ، میخواستم بدونم مثلا تو ارشد میتونم آی تی بخونم ؟ یا باید یه لیسانس دیگه بگیرم؟!

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام به همه دوستان

من الان کارشناسی مکانیک میخونم ولی پشیمونم دوست داشتم آی تی بخونم ولی الان هم دیگه متاسفانه نمیتونم تغییر رشته بدم ، میخواستم بدونم مثلا تو ارشد میتونم آی تی بخونم ؟ یا باید یه لیسانس دیگه بگیرم؟!
    سلام کلا قانون اینکه فرد فقط میتونه تو رشته خودش ارشد و دکترا بخونه برداشته شده
    شما میتونید ارشد ای تی یا هر رشته دیگه ای شرکت کنید
    فقط اگر ارشد پذیرفته شدید 6 واحد حالا یا کمتر یا بیشتر از دروس لیسانس رشته ای تیو باید بگذرونید و بنا به قانونی که تو دفترچه نوشته بود موظف به پرداخت پول اون 6 واحد هستید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من تمایل دارم ادامه تحصیل بدم دیپلمم تجربی هست و پیش دانشگاهی هم تجربی
    دوستان یه رشته ای به من معرفی کنید به جز رشته شیمی که این واحدهایی که با نمرات خوب پاس کردم قابل معادل سازی باشه
    شیمی عمومی 1 و ازمایشگاه شیمی عمومی 1
    شیمی عمومی 2 و آزمایشگاه شیمی عمومی 2
    از رشته شیمی اخراج شدم به خاطر اینکه اکثر واحدهاش عملی و گروهی هست و من روحیه کار با گروه ندارم
    یه رشته ای میخوام بخونم که آزمایشگاه به صورت گروهی نداشته باشه و واحدهایی که پاس کردم داخلش قابل معادل سازی و یا انطباق باشه
    در ضمن یه رشته ای باشه که خودم بتونم با توجه به مهارتم کارآفرینی کنم چون به علت افزایش سنم که اون هم به خاطر گرفتن معافیت بود شانسی برای استخدام دولتی ندارم
    در ضمن دو درس ریاضی عمومی 2 و زبان عمومی هم که با نمره ده پاس شدم با ورود به رشته جدید حذف بشن

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من تمایل دارم ادامه تحصیل بدم دیپلمم تجربی هست و پیش دانشگاهی هم تجربی
    دوستان یه رشته ای به من معرفی کنید به جز رشته شیمی که این واحدهایی که با نمرات خوب پاس کردم قابل معادل سازی باشه
    شیمی عمومی 1 و ازمایشگاه شیمی عمومی 1
    شیمی عمومی 2 و آزمایشگاه شیمی عمومی 2
    از رشته شیمی اخراج شدم به خاطر اینکه اکثر واحدهاش عملی و گروهی هست و من روحیه کار با گروه ندارم
    یه رشته ای میخوام بخونم که آزمایشگاه به صورت گروهی نداشته باشه و واحدهایی که پاس کردم داخلش قابل معادل سازی و یا انطباق باشه
    در ضمن یه رشته ای باشه که خودم بتونم با توجه به مهارتم کارآفرینی کنم چون به علت افزایش سنم که اون هم به خاطر گرفتن معافیت بود شانسی برای استخدام دولتی ندارم
    در ضمن دو درس ریاضی عمومی 2 و زبان عمومی هم که با نمره ده پاس شدم با ورود به رشته جدید حذف بشن
    سلام نگاه کنید برای اینکه خودتون زودتر به جواب برسید بهتر است به سایت زیر مراجعه کنید و اون دروسیو که دوست دارید ببینید سرفصل دروس هم احتمالا مشخص شده همچنین منابع دروس

از طرفی زبان عمومی بعید میدونم حذف بشه یه جورایی درس اجباری کلیه رشته ها باشه
    راستی سایت زیر برای وزارت بهداشت است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه BigHeart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    میشه بعد از گرفتن کارشناسی مدیریت٬ بریم به ارشد مدیریت آموزشی؟
    کسی میدونه ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام اگر در دفترچه چنین رشته ای باشه مشکلی نیست میتوانید در این رشته تحصیل کنید

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •