تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 1184 اولاول ... 242484950515253545556621021525521052 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من چند تا تریک میگم که اینجوری هر عطری بزنی بوش همه جا رو بگیره!
    1. عطر رو روی نبض بزنید، گردن، مچ، پشت گوش (بین بینی و لب یعنی روی لب بالایی هم یه مکان مخفیه که بو رو وحشتناک پخش میکنه!) و همچنین روی جاهایی که عرق میکنی، مثل سینه، زیربغل و ...
    2. روی پوست اول کرم بزنی بعد عطر، من خودم از روغن بدن استفاده میکنم، امتحان کنین و تاثیرش رو ببینین!
    3. بعضیا میگن توی موها بوی عطر خیلی پخش میشه که من چون خوشم نمیاد هیچوقت امتحان نکردم.
    4. اگه روی لباس میزنی خیلی کم مرطوبش کنی و بعد ادکلن
    مهران جان بخدا خسته شدم از این موضوع درد آور که هر عطری با هر قیمتی که فکر کنیو امتحان کردم و رو نبضم از مچ دست گرفته تا زیر گردن زدم اما متاسفانه جنس پوستم طوریه که امکان نداره کسی متوجه بشه عطر زدم مگر اینکه کاملا نزدیکم بشند و این واقعیتیه که ما ادکلن رو برای دیگران میزنیم .. نه اینکه اصلا روم جواب نداده باشه ها مثلا انصافا lalique encre noire یا همین allure homme sport خیلی بهتر از بقیه رو پوستم دارن جواب میدن اما میگم اونطوری که میخوام نمیشه و فورا بوی بدنم غالب میشه

2. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مهران جان بخدا خسته شدم از این موضوع درد آور که هر عطری با هر قیمتی که فکر کنیو امتحان کردم و رو نبضم از مچ دست گرفته تا زیر گردن زدم اما متاسفانه جنس پوستم طوریه که امکان نداره کسی متوجه بشه عطر زدم مگر اینکه کاملا نزدیکم بشند و این واقعیتیه که ما ادکلن رو برای دیگران میزنیم .. نه اینکه اصلا روم جواب نداده باشه ها مثلا انصافا lalique encre noire یا همین allure homme sport خیلی بهتر از بقیه رو پوستم دارن جواب میدن اما میگم اونطوری که میخوام نمیشه و فورا بوی بدنم غالب میشه
    شما دومین راهی رو که گفتم امتحان کن تا به تاثیر شگفت آورش پی ببری! من فکر نکنم کسی باشه پوستش از من خشکتر باشه، هر وقت که روغن بدن نزنم تاثیرش با و موقعی که میزنم کاملاً واضحه!

4. 2 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون پس تست میکنم .. اخه پوست من بدبختی اصلا خشک نیست !
    من یه همسایه دارم وقتی از سرکار میاد از راهرویه جلوی در خونه ما رد میشه بره واحدشون طبقه سوم خدا شاهده دقیقا تا یه ربع بوی عطرش کاملا زیر بینیمه .. واسم جای سوال شده یعنی انقدر پوست ادام با هم فرق داره که این آقا فقط یه لحظه از جلوی درمون رد میشه و میخواد بره واحد خودشون بوی ادکلنش کله ادم رو میکنه ؟ پس چرا من با اینکه عطرهای حرفه ای میخرم و حتی روشهای منطقی رو هم استفاده میکنم تا الان اینجوری نبوده که جایی برم بوی عطرم تو اون منطقه موندگار بشه !

6. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بچه ها شما چند بار در روز ادکلن می زنید و هر دفعه چند بار اسپری می کنید؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون پس تست میکنم .. اخه پوست من بدبختی اصلا خشک نیست !
    من یه همسایه دارم وقتی از سرکار میاد از راهرویه جلوی در خونه ما رد میشه بره واحدشون طبقه سوم خدا شاهده دقیقا تا یه ربع بوی عطرش کاملا زیر بینیمه .. واسم جای سوال شده یعنی انقدر پوست ادام با هم فرق داره که این آقا فقط یه لحظه از جلوی درمون رد میشه و میخواد بره واحد خودشون بوی ادکلنش کله ادم رو میکنه ؟ پس چرا من با اینکه عطرهای حرفه ای میخرم و حتی روشهای منطقی رو هم استفاده میکنم تا الان اینجوری نبوده که جایی برم بوی عطرم تو اون منطقه موندگار بشه !
    نه دیگه خودتو نگران نکن تا این حد به پوست ربط نداره! به مقداری که میزنی هم بستگی، ببخشید موقع ادکلن زدن نباید حیفت بیاد که سریع تموم میشه! من شخصاً حداقل هر دفعه 10 تا پاف رو میزنم و بوش رو خودم تا چند ساعت بعد و گاهی تا چند روز بعد حس میکنم. حالا شما که دیگه شنل داری این کارو کنی فکر کنم فردا همسایه بالایی میاد سراغت اسمش رو میپرسه!!

9. 3 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ناف رو هم امتحان کنید.

11. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بچه ها شما چند بار در روز ادکلن می زنید و هر دفعه چند بار اسپری می کنید؟
    من 1 بار در روز . 2 بار هم اسپری. تا شب که برگردم خانه. البته اگر تاباک گیرم بیاد هروز با خودم میبرم میارم

13. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من 1 بار در روز . 2 بار هم اسپری. تا شب که برگردم خانه. البته اگر تاباک گیرم بیاد هروز با خودم میبرم میارم
    دوست عزیز شما از چه ادکلنی استفاده میکنی؟
    این ادکلن تاباک که میگی چه بویی داره و مال کدام شرکته؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزیز شما از چه ادکلنی استفاده میکنی؟
    این ادکلن تاباک که میگی چه بویی داره و مال کدام شرکته؟
    فعلا hugo boss
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تاباک کار MÄURER & WIRTZ است
    کد:
    کد:
    تاباک المانی است .از سال 1959 تولیدش شروع شد تا الان. و عنوان “Brand of the Century رو داره. یعنی یک made in germany اصیل .
    کد:
    راستش بوش رو نمیتونم تعریف کنم. چون بلد نیستم. امرو رفتم گیشا - تهران - رو هم گشتم. نبود.

16. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

برو بچ تو فروشگاه عطر تیبا توی هایپر استار دیدم این ادلکن Zirh Ikon رو آفر زده بود 120 میلی رو 45 تومن میداد خلاصه منم نه گذاشتم نه برداشتم یه دونه 120 میلی ازش خریدم.به نظرتون قیمتش همینه؟ اما فقط یه چیزیش برام جای نگرانیه اونم این که بارکدش با 679 شروع میشه که من هر چی نتو سرچ کردم نفهمیدم برای کجاست؟ چون اگه ساخت آمریکا باشه طبق این لیست بارکد که قبلا گذاشته بودید باید سه رقم اولش 0 تا 20 باشه نه 679!
    البته اینو قبلا یکی از دوستان داشت من بو کردم دیدم بس که بوی شیکی داره و اونم انقد تعریفشو میکنه که من دیگه تصمیم قاطع گرفتم که همینو بگیرم .

یعنی این بو به معنای واقعی کلمه میتونم بگم بوی یه مرد واقعیه.

البته از نظر خودم بوش شبیه Lalique Encre Noir هستش ولی این اصلا یه جور دیگه است.

البته بگما نسبت به Encre Noir خیلی سن بالاتره .آدمو یاد مردای 50 ساله میندازه ولی من که خیلی خوشم اومد ازش...

در مورد موندگاریش هم با دوستمون آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موافقم،چون موندگاری آنچنانی نداره ولی البته انقدام ضایع نیست.
    نمیدونم این فروشگاه عطر تیبا رو توی هایپر استار رفتید یا نه اما برعکس اون چیزی که فکر میکنید واقعا قیمتاش مناسب و خوبه.

من یه ادکن دیگه هم از قدیم عاشقش بودم و برحسب تصادف دبدم که فروشگاه تیبا اونو هم با قیمت خیلی مناسبی میده که از اونم یکی خریدم.
    اسمش Dunhill Brown هست و عکسشم اینه:

نمیدونم کسی تجربه استفاده از این ادکنو داشته یا نه اما یه چیزیو به ضرص قاطع میگم و اونم اینه که من تا همین الان هیچ ادکلنیو مثل این ندیدم که انقدر توجه جنث مونث رو به شما جلب کنه..مطمئن باشید اگه اینو بزنید میتونید 40 تا دوست دختر در آن واحد برای خودتون دست و پا کنید..این تجربه شخصی من بوده و اصلا اغراق نمیکنم که تا حالا ندیدم هیچ ادکلنی به اندازه این توجه جنس مونث رو به خودش جلب کنه.البته یه چیز دیگه هم بگم اونم این که این ادکلن گرم و تنده و به درد تابستون نمیخوره ها.ولی من خودم از الان برای پاییز و زمستون گرفتم نگه داشتم برای اون موقع چون خوراک پاییرز زمستونه.

18. 3 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •