تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 266 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز.

آقا من در مورد خرید این لپتاپ تقریبا به جمع بندی رسیدم و تمام صفحات این تاپیک رو هم خوندم و همچنین نقد سایتهای دیگه و واقعا با این قیمت بهترین گزینه ای که میشه داشت همین لپتاپ هست و از معایبی مثل صفحه نمایش هم میشه گذشت منتها موردی که توش شک دارم و یکی از رفقا بهم توصیه کرد حتما راجع بهش تحقیق کنم و هیچکس هم تو این تاپیک ندیدم بهش اشاره کنه، بحث باتر ی این دستگاه هستش که به دستگاه پیچ شده و نمیشه درش آورد، لطفا دوستانی که اطلاع دارن با دلیل توضیح بدن که این مساله، یه نقطه ضعف محسوب میشه و مشکلی در آینده بوجود میاره ؟

من ارشد مهدسی عمران گرایش سازه میخونم و کاری که از این لپتاپ میخوام غیر از کارهای روزمره مثل وبگردی و بازی و فیلم، یه سری نرم افزارهای محاسباتی تحلیل و طراحی ساختمون مثل SAP و ETABS هست و دیگه سنگینترین کاری که میخوام ازش بکشم، نرم افزاری هست به اسم ABAQUS که توش هر چیزی رو میشه مدل کرد و هر مساله مهندسی توش قابل تحلیل هست که تازه همین نرم افزار رو هم توصیه شده ازش توی لپتاپ run گرفته نشه چون ممکنه باعث سوختن لپتاپ بشه.

یه مقدار هم دودل هستم بین این لپتاپ و لپتاپ Thinkpad E530 با همین کانفیگ ( i7 ram8 hdd1 )، اگه در این مورد هم نظرتون رو بفرمایین واقعا لطف کردین. ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خواهش میکنم راهنماییم کنین چون هزینه ای که میخوام بکنم به زحمت جمع کردم و پول زحمت کشی هست و میخوام با اطمینان کامل یه لپتاپی بخرم که تا چند سال دیگه نیازم رو بر طرف کنه.

موفق و پیروز باشید.

2. این کاربر از Goldberg The Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای اینکه ببینید مشکل از باگ معروف هزول هست یا نه باید تو نرم افزار cpu-z مقدار southbridge rev رو پیدا کنین. اگر ۵ باشه یعنی مشکل نداره ولی اگر ۴ باشه یعنی باگ رو داره.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
    سلام
    ممنون از راهنماي شما
    من southbridge rev نگاه كردم ورژنش ٠٥ بود

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز.

آقا من در مورد خرید این لپتاپ تقریبا به جمع بندی رسیدم و تمام صفحات این تاپیک رو هم خوندم و همچنین نقد سایتهای دیگه و واقعا با این قیمت بهترین گزینه ای که میشه داشت همین لپتاپ هست و از معایبی مثل صفحه نمایش هم میشه گذشت منتها موردی که توش شک دارم و یکی از رفقا بهم توصیه کرد حتما راجع بهش تحقیق کنم و هیچکس هم تو این تاپیک ندیدم بهش اشاره کنه، بحث باتر ی این دستگاه هستش که به دستگاه پیچ شده و نمیشه درش آورد، لطفا دوستانی که اطلاع دارن با دلیل توضیح بدن که این مساله، یه نقطه ضعف محسوب میشه و مشکلی در آینده بوجود میاره ؟

من ارشد مهدسی عمران گرایش سازه میخونم و کاری که از این لپتاپ میخوام غیر از کارهای روزمره مثل وبگردی و بازی و فیلم، یه سری نرم افزارهای محاسباتی تحلیل و طراحی ساختمون مثل SAP و ETABS هست و دیگه سنگینترین کاری که میخوام ازش بکشم، نرم افزاری هست به اسم ABAQUS که توش هر چیزی رو میشه مدل کرد و هر مساله مهندسی توش قابل تحلیل هست که تازه همین نرم افزار رو هم توصیه شده ازش توی لپتاپ run گرفته نشه چون ممکنه باعث سوختن لپتاپ بشه.

یه مقدار هم دودل هستم بین این لپتاپ و لپتاپ Thinkpad E530 با همین کانفیگ ( i7 ram8 hdd1 )، اگه در این مورد هم نظرتون رو بفرمایین واقعا لطف کردین. ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خواهش میکنم راهنماییم کنین چون هزینه ای که میخوام بکنم به زحمت جمع کردم و پول زحمت کشی هست و میخوام با اطمینان کامل یه لپتاپی بخرم که تا چند سال دیگه نیازم رو بر طرف کنه.

موفق و پیروز باشید.
    سلام
    من هم مثل شما مهندس عمران هستم
    برنامه هایی مثل ایتبس و سیف رو کار زیاد کردم ، اینا زیاد برنامه هایی نیستن که بخوان به سیستم فشار بیارن خیالت راحت یه Core i3 هم بسشونه ، اما در مورد نرم افزارهای ارشد نظیر آباکوس و انسیس تا بحال کار نکردم که بدونم جقدر از منابع سیستم استفاده میکنن

داره خودمونی میشه mohsen_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Lahijan

پيش فرض

سلام
    نه مال ما مشکلی نداره
    مدل هاردت چیه؟ بعد اینکه یه تست با hdd tune بگیر ببین مشکلی نداره؟

تو دیوایس منجر که نوشته ST1000LM024 HN-M101MBB
    البته اینم بگم که با این مورد تو اینترنت برخورد کرده بودم و گفتم شاید خب طبیعیه... اگه به بررسی این سایت هم نگاه کنید میبینین که تو معایبش صدای هارد رو نوشته
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان یعنی مال شما این صدای ریز رو نداره؟
    ------------------------------------------------------------
    ذوستان این موضوع تو این پست هم مطرح شده:

به نطرتون چه کنم؟؟
    Last edited by mohsen_p30; 06-03-2014 at 17:40.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

تو دیوایس منجر که نوشته ST1000LM024 HN-M101MBB
    البته اینم بگم که با این مورد تو اینترنت برخورد کرده بودم و گفتم شاید خب طبیعیه... اگه به بررسی این سایت هم نگاه کنید میبینین که تو معایبش صدای هارد رو نوشته
    الان یعنی مال شما این صدای ریز رو نداره؟
    ------------------------------------------------------------
    ذوستان این موضوع تو این پست هم مطرح شده:

به نطرتون چه کنم؟؟
    بنظر من اینقدر صدای هارد کاملا طبیعی وعادیه. زیاد حساس نشید.
    درضمن یه عکس از تب health نرم افزار hdtune هم قرار بدید میشه فهمید مشکلی داره یا نه. که بنظر من نداره.

سلام
    ممنون از راهنماي شما
    من southbridge rev نگاه كردم ورژنش ٠٥ بود
    چه خوب. پس مشکل میتونه نرم افزاری باشه. با هردو پورت USB 3 مشکل دارید؟ پورت USB 2 چطور؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Lahijan

پيش فرض

بنظر من اینقدر صدای هارد کاملا طبیعی وعادیه. زیاد حساس نشید.
    درضمن یه عکس از تب health نرم افزار hdtune هم قرار بدید میشه فهمید مشکلی داره یا نه. که بنظر من نداره.

اون بنده خدایی که اون تاپیکو زده بود ومن لینکشو گذاشتم با hdtune عکسی که گذاشته بود همه رو ok زده بود ولی من الان مال خودم رو با hdtune دیدم یه هشدار داره

Last edited by mohsen_p30; 06-03-2014 at 18:37.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

اون بنده خدایی که اون تاپیکو زده بود ومن لینکشو گذاشتم با hdtune عکسی که گذاشته بود همه رو ok زده بود ولی من الان مال خودم رو با hdtune دیدم یه هشدار داره

عجب!
    والله من که اول لپتاپم از دیجیکالا گرفتم بجای هارد هیبریدی همین هارد شما رو داشت و دقیقا همین ارور رو هم داشت. من چون قرار بود با هارد هیبریدی بهم بدن، لپتاپم رو پس فرستادم و با این هارد جدید اروری ندارم.
    در مورد اون ارور هم تاجایی که من تحقیق کرده بودم مشکل قطعات مکانیکی هارد رو نشون میده، مثل موتور و برینگ های هارد. اما این ارور برای هاردای سامسونگ کمی رایج بود. درضمن اگر این عدد ۳ افزایش پیدا کنه جای نگرانی داره وگرنه زیاد مهم نیست.
    به هرحال اگر میتونید با گارانتی در موردش صحبت کنین و ببینین اونا چی میگن.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Lahijan

پيش فرض

جالب اینجاست که منم از دیجیکالا خریدم ولی خب قرار نبود که حتما هارد هیبرید داشته باشه! البته قرارم نبود مشکل داشته باشه!!! فک کنم لپ تاپ شمارو به من دادن :v
    من لپ تاپ شنبه به دستم رسیده و الان پنجشنبس... منظور اینکه یه هفته نشده هنو... با دیجیکالا تماس بگیرم سر تعویض؟ اصن قبول میکنن؟ آخه یه مشکلیم دیشب پیدا کردم اینه که سیستم هایبرنیت نمیشه یعنی وقتی هایبرنتش میکنم صفحه نمایش خاموش میشه و همینطوری چند دیقه گیر میکنه و بعدش خاموش میشه و وقتی روشن میکنم سیستم از اول بالا میاد... سیستم رو ریستور کردم به دو روز قبل درست شد ولی الان یه ساعته دوباره اینطوری شده... الان به سرم زده دوباره از نو پارتیشن بندی کنم و ویندوز نصب کنم ببینم چی میشه... نظر شما چیه؟

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز.

موفق و پیروز باشید.
    سلام
    z510 بهتر از e530 هست در مجموع
    فقط عیب هایی داره که خودتون میدونید
    اما در مورد باتری ، کارکردش خوبه ، در حد معمولی ( 3 تا 3.5 ساعت )
    در نیومدنش هم عیب محسوب نمیشه ، اگه هم مشکلی پیش بیاد میبرید گارانتی براتون خودشون عوض میکنن
    و بعد از اتمام گارانتی میبرید همون گارانتی یا هر جایی که بتونه این کارو بکنه
    در مورد برنامه ها هم حقیقتش خبر ندارم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه ، از لحاظ پردازشی لپ تاپ خوب و قدرتمندی هست z510
    Last edited by Abdolreza2012; 06-03-2014 at 20:06.

11. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

جالب اینجاست که منم از دیجیکالا خریدم ولی خب قرار نبود که حتما هارد هیبرید داشته باشه! البته قرارم نبود مشکل داشته باشه!!! فک کنم لپ تاپ شمارو به من دادن :v
    من لپ تاپ شنبه به دستم رسیده و الان پنجشنبس... منظور اینکه یه هفته نشده هنو... با دیجیکالا تماس بگیرم سر تعویض؟ اصن قبول میکنن؟ آخه یه مشکلیم دیشب پیدا کردم اینه که سیستم هایبرنیت نمیشه یعنی وقتی هایبرنتش میکنم صفحه نمایش خاموش میشه و همینطوری چند دیقه گیر میکنه و بعدش خاموش میشه و وقتی روشن میکنم سیستم از اول بالا میاد... سیستم رو ریستور کردم به دو روز قبل درست شد ولی الان یه ساعته دوباره اینطوری شده... الان به سرم زده دوباره از نو پارتیشن بندی کنم و ویندوز نصب کنم ببینم چی میشه... نظر شما چیه؟
    اون موقعی که من خریدم تو سایت قید شده بود هارد هایبرید داره. برای همین پس فرستادم من. اون لپتاپی که من پس فرستادم رنگ نوک مدادی بود با گارانتی سریر.
    درمورد مشکل هایبرنیت بنظرم مشکل نرم افزاری هست. پیشنهاد می کنم از نرم افزار گردو که همراه لپتاپ بهتون دادن ویندوز ۸.۱ نصب کنین. درضمن بهتره زیاد پارتیشن بندی هارد رو تغییر ندید. اگر نیاز شد همون درایو ویندوز رو پاک کنین و دوباره نصب کنین.
    بنظر من هم با گارانتی و هم با دیجیکالا تماس بگیرین و بگین هاردش ارور داره. البته بعید میدونم کاری کنن. چون مشکلی بسیار جزئی هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •