تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 529 از 1130 اولاول ... 294294795195255265275285295305315325335395796291029 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,281 به 5,290 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام ... دوستانی که درباره نقل و انتقال ماشین های کلاسیک یا فرسوده اطلاعات دارن لطف کنن اینجا هم توضیحاتی بدن(از به نام کردن سند گرفته تا...)...راستش من یه پلیموت دیده بودم میخواستم بخرم با طرف که حرف زدم گفت 1700000 بیمه میخواد(!!!)2جفت هم لاستیک که یک میلیونی هم اون میشه..گویا هم کارت ماشین گم شده..پلاک قدیم..کلاسیک هم نشده..گاز مایع هم داره..مهمتر از همه طرف اصلا نمیگذاشت قبل خرید مکانیک ببیندش.میگفت من اینو به قیمت آهن گرازه میفروشم..اونم چند سه میلیون!!!ماشین سه سال خوابیده مدلش هم 1977 plymouth هست رنگ آبی داخل هم به گفته طرف فابریکه کارخونس ...منم دیدم توشو تمیز بود...کلا واسه این ماشین باید حول حوش 6-7 سرفید...نظرتون چیه؟ارزش خریدداره؟میشه کلاسیکش کرد؟چه طور باید واسه کلاسیک اقدام کرد.شرمنده سوالام زیاد شد

اینم عکساش که از اینترنت پیدا کردم (البته توی یه تاپیک دیگه گذلشتم دیدم جواب نگرفتم)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از ahmad_viul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

در حال حاضر هيچ ماشين پلاك قديمي نميتونه سند و پلاك جديد بگيره و نقل و انتقال سند اونهم ممكن نيست مگر اينكه به صورت وكالت خريداري بكنين.حرفهاي زده شده كه قراره به زودي دوباره پلاك بدن اما فعلا كه چنين چيزي نيست.
    1.700.000 تومان بيمه بخاطر جريمه هاي دير كرد اون هست و ناچارا بايد پرداخت كنين( البته براي ماشيني كه پلاك ملي نداره و نميتونه به راحتي توي خيابان تردد كنه كار منطقي نيست)
    دو جفت لاستيك يك ميليون؟ اگر سايز 15 هم باشه نهايتا 4 حلقه اون 700 يا 800 بشه. منظورتون چه سايز و چه ماركي از تاير بوده؟
    كارت ماشين يكي از اسناد مهم اون هست و در صورتي كه گم شده بنابر اين دردسرهاي زيادي براي گرفتن مجدد اون كارت داريد مضاف بر اينكه پلاك قديم هست و اين مشكل رو دو چندان ميكنه.
    گاز سوز بودنش ميتونه تاثير بدي روي موتور گذاشته باشه و صد البته بايد قبل از خريد معاينه فني بكنيد( پيش مكانيك يا يه نفر كه به ماشين آمريكايي وارد باشه)همينطور وضعيت گيربكس و چيزهاي ديگه.
    ماشيني كه قراره به قيمت آهن قراضه فروخته بشه قيمتش اين نيست و كيلويي فروخته ميشه.
    گويا فني هم نيستين و مطمئنا دچار مشكلات فني زيادي خواهد شد كه شما توانايي رفع اون رو نداريد و مرتب بايد برين تعميرگاه كه اونهم داستانهاي خودش رو داره.
    اين معامله از نظر من كلا اشتباهه و اين ماشين نه سند و پلاك درست حسابي داره و نه وضعيت فني اون مشخصه و نه قيمت منطقي داره و نه صاحبش منطقي معامله ميكنه، پس:
    از فكر خريدنش بياييد بيرون.
    اين نظر شخصي من بود. تصميم گيري نهايي با خود شماست.

4. 7 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خیلی ممنون...اطلاعات خوبی بود..100% تو تصمیم گیریم ازشون استفاده میکنم...دوستان دیگه اطلاعات یا نظر دیگه ای ندارن؟؟

6. این کاربر از ahmad_viul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

خیلی ممنون...اطلاعات خوبی بود..100% تو تصمیم گیریم ازشون استفاده میکنم...دوستان دیگه اطلاعات یا نظر دیگه ای ندارن؟؟
    علی آقا همه چی رو به این قشنگی توضیح داد دیگه چیزی از این کامل تر؟!!!
    شما اگر دوست داری برو بخر فردا میمونه بیخ ریشت به 200 تومن ردش میکنی بره ! از این بالا تر دیگه نیست.
    موفق باشی

8. این کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

از همه دوستان متشكرم.
    خريد يك ماشين مدل پايين، حتي اگر جزو خودروهاي روز كشور باشه، مثل پرايد يا پژو ، حتما بايد با دقت و حوصله انجام بگيره چون تعميرات و هزينه هاي خريد قطعات و پولي كه بايد بابت انجام كارها به مكانيك و صافكار و رنگ آميز و..بديد، بصورت تصاعدي بالا رفته. پس منطقيه كه اين هزينه ها و زحمات رو بايد براي ماشيني بكشيد كه بتونين صاحب واقعي اون باشيد و ازش استفاده درست ببريد.
    ........................
    منبع اگزوز جلو فرسوده و سوراخ بود، ناچارا يكي خريدم. مارك پارس به قيمت 30.000 تومان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    منبع عقب هم سوراخ داشت كه تعمير شد
    لاستيكهاي دور دربها كمي نشتي دارن و با كمك چسباندن يك نوار لاستيكي كه براي زير شيشه هاي جلو و عقب استفاده ميشه، مقدار قطر اونها رو بيشتر كردم و تا حدي بهتر شدن. منتها بايد براي آب بندي كامل كمي هم بخش زيرين دور دربها و محل نشتن لاستيكها روي بدنه را هموار و يكنواخت بكنم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    زهوار چسبي كرمي رنگ كه معمولا براي بيوك استفاده ميشه را براي ماشين خريدم و يكي از دوستان گرامي زحمت كشيد و با تبحر خاص خودش اونها رو براي نصب آماده كرد.

10. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من پارسال کل اگزوز رو از خود شرکت خریدم البته اون موقع واقعا ارزونتر بود .در مورد گیربکس به یکی از قطعات مشکوکم اون هم گاورنر هست که قبلا صحبتش شد و توی بازار پیدا کردم (35000 تومان) و احتمالا اون رو نو کنم. البته بعد از اون میشه وکیوم رو هم عوض کرد که اون هم 20000 تومان قیمت داره. http://img.majidonline.com/pic/279378/$T2eC16RHJI!E9qSO8mmlBQI,3hFRvQ~~60_57.JPG

12. 3 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

http://img.majidonline.com/pic/279378/$T2eC16RHJI!E9qSO8mmlBQI,3hFRvQ~~60_57.JPG

14. این کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نميدونم اين قضيه رخ داده يا نه، اما جواب جنرال موتورز خيلي جالب بود!!

تفاوت مایكرو سافت و جنرال موتورز

بیل گیتس: اگرفنّاوری جنرال موتـــورز با سرعتی همســــان فنّاوری كامپیوتر پیشرفت كرده بود، امروز اتومبیلهایی سوار می‌شدیم كه:
    سرعتشان 22000 مایل بر ساعت بود!
    مصرف بنزین آنها 4 لیتر درهر 1000 مایل بود!!
    ...

بهای آنها 25 دلار بود!!!

پاسخ جنرال موتورز
    ودرآنصورت:
    1- بدون هیچ دلیلی ماشین شما در روز دوبار تصادف می‌كرد!
    2- هردفعه كه خطهای وســط خیابان را ازنو نقاشی می‌كردند شما باید یك ماشین جدید می‌خریدید!
    3- گاه وبیگاه ماشین شما درخیابانها از حركت باز می‌ایستــــاد وشما چاره‌ای جز
    !Restart نداشتيد!!
    4- هربار كه جنــــرال موتورز مدل جدیدی را به بازار عرضه می‌كرد خریداران ماشین باید راننــــدگی را از اول یاد می‌گرفتند چون هیچ یك از عملكردها و كنترلهای ماشین مانند مدل قبلی نبود!
    5- برای خاموش‌كردن ماشین باید دكمه استارت را می‌زدند!
    6- جنرال موتورز خریداران ماشینهایش را مجبور به خرید نقشه‌های راههایی می‌كرد كه ممكــــن بود اصلاً به درد راننـــدگان نخورد.
    7- كیسه هــــــوا قبل از بازشدن در هنگام تصادف از شما می‌پرسید: Are You Sure ؟؟!!!

............................
    يك نگاهي هم به عكسهاي جديد بندازيد..

16. 7 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

Chevrolet Trax 2012

کمپانی شورولت بازهم خودروی جدید معرفی کرد.
    هموطور که میدونیم این شرکت در تولید انواع SUV از دیرباز تاکنون
    یکی از محبوب ترین خودروسازان جهان بوده.
    اینبار یک شاسی بلند جدید به نام Trax رو معرفی کرده که از پیشرانه دیزلی بهره میبره.
    اینبار شورولت خودروی SUV بهینه برای سال 2014 میلادی رو معرفی میکنه .
    این خودرو در انواع 1400 CC 1600 CC و 1700 CC عرضه خواهد شد.
    البته نمونه کانسپت این خودرو در سال 2007 معرفی شده بود.

موتور : 4 سیلندر توربو دیزل
    حجم موتور : 1400 CC
    قدرت : 140 اسب بخار
    گیربکس : 6 دنده دستی

18. 4 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام کامارو جان
    کارهای نوا همان طور که انتظار داشتم عالی داره پیش میره
    راستی منم به زودی موتور و گیربکس ایمپالا رو تعمیر کامل میکنم
    راستی درست یادم نیست کل هزینه تعمیر موتور شما چقدر شد؟

20. این کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •