تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 97 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام

شروع كننده كل كل توي انجمن و ادامه دهندگان اون هر دو كار غلطي انجام ميدن

كاربران انجمن اينقدر شعور دارن كه با مرور پستها متوجه بشن كي داره از روي تعصب صحبت ميكنه و كي داره با منطق، دليل و مدرك حرف ميزنه

يادتون باشه اگه يه كاربر توهين رو شروع كنه و بقيه به اون بهونه ادامه‌ش بدن تر و خشك در انجمن با هم ميسوزن

براحتي ميشه در صورتي كه كاربري از الفاظ غيرمناسب استفاده ميكنه در كمال آرامش پاسخش رو فقط با منطق و مدرك داد (نه با بكار بردن كلمات مشابه) تا ما بقي اعضا تفاوت بين كاربران رو متوجه بشن

و اگه توهينها ادامه دار شد ضمن گزارش به ناظران و مديران انجمن جهت بررسي ، ميشه پاسخ اون كاربر ديگه داده نشه تا به نحوي بايكوت بشه

ايني كه پستي داده بشه مبني بر اينكه " اگه مديران رسيدگي نكنن من ديگه به فعاليتم ادامه نميدم " دقيقا بيانگر اين مطلب هست كه يه كاربر دليل مناسبي براي حضور و فعاليتش توي انجمن انتخاب نكرده

باز هم اشارتا براي هر فردي كه انجمن رو جاي دفاع متعصبانه از عقايد خودش ميدونه بايد متذكر بشم كه :

اينجا محلي است براي به اشتراك گذاشتن اطلاعات و استفاده بهينه از اطلاعات يكديگر و در عين حال احترام به نظرات علمي ديگران هر چند به اشتباه، اگر من حس كنم در يه موردي تخصص دارم دليل بر اين نميشه كه شخص ديگه اي توي اون مورد تخصص نداشته باشه و همين مورد نتيجه‌اش اينه كه تخصصهاي (بدون تعصب) عرضه ميشه و كاربران پس از مطالعه موارد متوجه ميشن كه چه راهي يا نرم افزاري رو بايد انتخاب كنن تا به نتيجه مورد علاقه شون برسن

اين باعث ترويج علم هم ميشه و بايد باعث محكم تر شدن دوستيها هم بشه كه متاسفانه در اين انجمن داره برعكس اتفاق ميفته

يادتون نره :
    اعضا در عين حالي كه ممكنه با نظرات علمي همديگه مخالف باشن براحتي ميتونن با هم دوست باشن

انجمن نرم افزار و بخصوص بخش انتي ويروس جايي هست كه نظرات بسيار متعددي در اون داده ميشه. سعي كنيد فقط و فقط علمي و با احترام صحبت كنيد تا هم ارزش پستها بالا بره و هم جايي براي حرف و نقل باقي نمونه

اين بار تذكر آخر بود ، در دفعات بعدي تاپيك موقتا بسته ميشه و اعضاي خاطي (از ديد مديران) با اخطار و محروميت دسترسي مواجه ميشن

موفق باشيد

2. 13 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

واقعا، شخص wordist به نکته جالبی اشاره کردن:
    "بیایید داشته هایمان را به اشتراک بگذاریم تا به نداشته هایم برسیم...."
    ولی گاهی "تعصب افراطی" سببساز "تصمیم ها و نظرات"کورکورانه میشود و این امر منجر به گرایش فرد به "بی منطقی"مطلق می شود،

مثلا" گالیله آمد با مستندات علمی و گفت: زمین دور خورشید می گردد ، ولی او را تا مرز سوزاندن نیز بردند،چون عده ای بودند که حتی با وجود مستندات علمی و تخصصی،ذره ای از "تعصبشان" را کم نکردند و همچنان بر عقیده"اشتباه"خود ماندند،تا زمان گذشت...

اگر شخصی با مشاهده مستندات علمی،بر تسلسل علل منطقی باور اشتباه و غیرمنطقی خود خاتمه دهد،دیگر این قضایا پیش نمی آید...
    Last edited by santamove; 11-10-2010 at 09:42.

4. 3 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SuffEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

منطق با چاشني توهين و تمسخر معجون خوشمزه ايست كه با مذاق بعضي سازگار است. شايد بتوان معني تعصب رو در اين جمله جستجو كرد :

مشکل اینه که مثلا تو میری توی قصابی داش حسن و از قصابی مش حسین تعریف میکنی و میگی که مال اون خیلی بهتره و مال تو اصلا بدرد نمیخوره... این گوشته میفروشی..

بهر حال اگه خواستی مسئلۀ قصابی رو بتوجه بشی یک سر به تاپیک کمودو بزن. و بعد بحث های قبلی رو بخون. این مسئله ریشه داره.
    با خوندن اين صحبت چند سئوال به ذهم من رسيد:
    1- اگر گوشت قصابي داش حسن بو ميداد و فاسد و مونده بود چي ؟ نبايد به داش حسن گوشزد كرد ؟
    2-آيا تاپيك كمودو ، قصابي داش حسن هست ؟
    3-قصابي داش حسن مالك داره و سرقفليش مال داش حسنه، اما آيا تاپيك كمودو مال داش مهرانه؟

متاسفم
    Last edited by SuffEr; 11-10-2010 at 11:35.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

انجمن يعني يكي براي همه وهمه براي يكي.پس با توهين هايي كه به يك كاربر انجمن ميشود.در اصل به تمام كاربرهايي كه در اين سايت عضو هستند ميشود.باتشكر فراوان از مديران وهمكاران وديگر كاربران اين سايت(اين پستي كه من دادم شامل همه ي كاربران اين سايت است وتعداد محدودي را شامل نمي شود.دوستان به اميد روزي كه هيچ كاربري از اين سايت از كاربر ديگري دلخور نباشد.پس در دادن پست ها بيشتر توجه كنيد تا باعث ازار و اذيت ديگر نشيد وبا هم مهربانتر وجوانمردانه تر صحبت كنيد)
    Last edited by Karkas20; 11-10-2010 at 10:44.

7. 7 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

منطق با چاشني توهين و تمسخر معجون خوشمزه ايست كه با مذاق بعضي سازگار است. شايد بتوان معني تعصب رو در اين جمله جستجو كرد :

با خوندن اين صحبت چند سئوال به ذهم من رسيد:
    1- اگر گوشت قصابي داش حسن بو ميداد و فاسد و مونده بود چي ؟ نبايد به داش حسن گوشزد كرد ؟
    2-آيا تاپيك كمودو ، قصابي داش حسن هست ؟
    3-قصابي داش حسن مالك داره و سرقفليش مال داش حسنه، اما آيا تاپيك كمودو سرقفلي داره ؟

متاسفم
    حرفت در حالت كلي درست هست ولي در تعيين مصداق كمي دچار اشتباه شدي (و البته هم كه اين نحوه گفتار توسط ايشون درست نبوده)

من طرفداري صددرصد از كاربر خاصي توي انجمن نكرده‌ام و نخواهم كرد

ولي از حق دور نشيم كه فقط و فقط اين پستي كه شما نقل قول گرفتيد ازش ، موجبات كل كل رو توي انجمن فراهم نكرده

مساله رو همينجا تموم شده اعلام ميكنم. پس ديگه در مورد اينگونه مباحث پستي داده نشه (كه به زننده پست اخطار داده ميشه - اگه صحبتي هست يا انتقاد و پيشنهادي بصورت پ خ اعلام كنيد)

و همچنين دوست دارم همه كاربراي محترم و دوست داشتني اينجا هم از اين پس فقط بحث علمي بكنن تا همه كاربران از تاپيك استفاده بهينه رو بكنن

البته توي بحث علمي هم نون قرض دادن به همديگه معني نميده همچنين كه توهين كردن هم هيچگونه جايي نداره

موفق باشيد

9. 9 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pashangi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

10

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگه جای اشتباه سوالمو می پرسم ببخشید و منو به تاپیک درست بفرستید
    من از آنتی ویروس Nod32 64bit و فایروال zonealarm استفاده می کنم با تستی که آقا مهران گذاشتند من اینجوری شدم و حالم شدید گرفته شد حالا می خوام بدونم به نظر شما من از nod با یه فایروال دیگه استفاده کنم یا هر دو رو عوض کنم (من nod رو به خاطر سبک بودنش استفاده می کردم لطفا یه آنتی ویروس سبک معرفی کنید)
    با تشکر
    لطفا به سوال منم پاسخ بدید

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

لطفا به سوال منم پاسخ بدید
    توی این تست اگه بخواهید موفق بشید باید فایروال قوی داشته باشید نه این که انتی ویروستون تشخیص نداده.

میتونید از comodo بجای زون آلارم استفاده کنید تا توی تست قبلی موفق بشید.

البته نصب CIS هم میتونه براتون مفید باشه.

اما اگه دیتابیس مهم براتون توی تاپیک مقایسه انتی ویروس ها برید به نتایج دیتابیس دقت کنید.

موفق باشید.

12. 2 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام بر دکتر و مهران و بقیه متخصصین
    آقا من با خیلی نرم افزارها و سایتهای تست آنلاین فایروال، در جاهای مختلف با اینترنتهای مختلف کسپر 2011 رو تست کردم ولی متاسفانه اکثر تستهارو رد شد. نمیدونم مشکل چیه...
    آخرین تستی که انجام دادم همین الان بود با نرم افزار spyshelter security testtool 1.4 . ولی متاسفانه کسپر در همه تستهاش کم آورد و هیجکدوم رو بلاک نکرد. مسی میدونه مشکل چیه؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه این مسئله رو
    مرسی

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

سلام بر دکتر و مهران و بقیه متخصصین
    آقا من با خیلی نرم افزارها و سایتهای تست آنلاین فایروال، در جاهای مختلف با اینترنتهای مختلف کسپر 2011 رو تست کردم ولی متاسفانه اکثر تستهارو رد شد. نمیدونم مشکل چیه...
    آخرین تستی که انجام دادم همین الان بود با نرم افزار spyshelter security testtool 1.4 . ولی متاسفانه کسپر در همه تستهاش کم آورد و هیجکدوم رو بلاک نکرد. مسی میدونه مشکل چیه؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه این مسئله رو
    مرسی
    برای تست های آنلاین:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما app control کسپرسکی رو هیستوریک گذاشتید.

app control رو untrusted بذارید و یکم بهش سروسامون بدید. تیک امضای دیجیتالی رو هم بردارید.

موفق باشید.

15. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    گاهی تو یاهو یه سری پیام برا من میاد که البته لینک سایتهای پو.رن که از افراد ناشناس برای من میاد
    من هم میدونم که اینها یه ویروسی چیزی هستند ولی روشون معمولا کلیک میکنم چون به امنیت سیستمم اعتماد دارم
    حالا برای مثال این سایت اومد و کسپر سریع بلوکش کرد

اسم سایت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لطفا دوستان هم تست کنند
    برای من فقط KIS 2011 بهش گیر داد و Comodo هیچ عکس العملی نشون نداد چرا؟
    یه نکته دیگه این که من با بروزر های IE Firefox Chrom تست کردم و کسپر توی این سه بروزر نگذاشت که این سایت باز بشه و همون پیغام توی عکس رو داد
    ولی توی مرورگر SAFARI سایت خیلی راحت باز شد و کسپر هم گیر نداد
    به نظر شما چرا؟
    من فکر میکنم خود safari اون فایل مخرب رو مهار کرده یا نه؟
    یا شاید هم کسپر هیچ نظارتی روی safari نداره ؟
    لطفا دوستان اگه از فایر والهای مختلف استفاده میکنند تست کنند و خبرش رو بدند
    و اینکه جلوگیری از این جور سایتها کار آنتی ویروسه یا کار فایروال؟ البته خودش نوشته Blocked by web antivirus پس فایروال کارش چیه این وسط؟
    ممنون
    Last edited by *hamedkhatar*; 12-10-2010 at 23:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •