تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 225 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بنظرت تو منیو مودم چجوری snr up بهتر کنم؟
    همونطوری که میگی هستش, یک تلفن با اسپلیتر در پریز جدا اون اطاق و مودم بدون اسپلیتر پریز جدا این اطاق.
    تمام راه ها امتحان کردم, با هم رو یک اسپلیتر ,روی پریزهای مختلف, جدا, 4 اسپلیتر مختلف
    حتی تلفن با 3 اسپلیتر پشت سر هم!
    تلفن ثابت فعلا جمع کردم تا مشکل درست شه, اینقدر لازم نیست, هفته یک بار بیشتر نه

اضافه,
    annex-M امتحان کردم اصلاً sync نکرد
    ولی عجب
    Annex-B sync میکنه و وصل هم میشهه!
    متاسفانه با تلفن بازم خط میپره
    Annex M که کلا برای adsl2 هست..vdsl دو حالت annex A و B داره که B برای جاهایی هست که کلا خط تلفن ندارن و فقط دیتا استفاده میشه و از باند POTS هم برای آپ استریم اسفاده میکنه مودم ( که تو ایران نداریم همچین جایی فعلا و همه بوق دارن ).. Annex A هم که برای حالت دیتا همراه با بوق تلفن استفاده میشه .

تو مودمتون stability adjusment رو یکم زیاد کنید آروم آروم .. یا اگه snr میشه تعیین کرد بذارید رو 10-11 ببینید درست میشه یا نه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

Annex M که کلا برای adsl2 هست..vdsl دو حالت annex A و B داره که B برای جاهایی هست که کلا خط تلفن ندارن و فقط دیتا استفاده میشه و از باند POTS هم برای آپ استریم اسفاده میکنه مودم ( که تو ایران نداریم همچین جایی فعلا و همه بوق دارن ).. Annex A هم که برای حالت دیتا همراه با بوق تلفن استفاده میشه .
    درسته, annex-B مال آلمانه و همینه تعجب کردم با annex-B راحت sync میکنه! بدون هیچ مشکلی کنکت میکنه!
    تابحال تو ایران ندیدم!
    بعید نیست اینجا از لوازم و تجهیزات شلخته پلخته یا دست دوم از کشورهایی مثل آلمان استفاده میکنیم
    تو مودمتون stability adjusment رو یکم زیاد کنید آروم آروم .. یا اگه snr میشه تعیین کرد بذارید رو 10-11 ببینید درست میشه یا نه.
    stability adjusment رو 10 گذاشتم snr از 11 رفت رو 12 ولی up-snr تغییر نکرد
    روی 20db گذاشتم وشد snr19 ولی بازم up-snr تغییر نکرد, مانده روی snr6

اگر مخابرات سرعت upstream پایین بیاره احتمالا up-snr بهتر میشه, مثلا 30mbps
    فعلاً کارشناسان مخابرات بجز اندکی این سیستم جدید vdsl وارد نیستند
    2020 تماس گرفتم هیچ کمکی نکردن فقط گفتن خط شما در حال مطلوب و عالیه
    پیشنهاد کارشناس با هزینه دادند, از خیرش گذشتم

تعجب میکنن از مودم غیر از خودشون استفاده میکنم, یکی اسرار میکرد غیر ممکنه
    یکی هم میگفت باید VCI و VPI روی 35 و 0 بذارم, بهش توضیح دادم این فقط برای adsl است و برای vdsl مطرح نیست. دید بلد نیست به کارشناس بعدی وصل کرد!

Last edited by dadash42; 24-10-2019 at 16:56.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درسته, annex-B مال آلمانه و همینه تعجب کردم با annex-B راحت sync میکنه! بدون هیچ مشکلی کنکت میکنه!
    تابحال تو ایران ندیدم!
    بعید نیست اینجا از لوازم و تجهیزات شلخته پلخته یا دست دوم از کشورهایی مثل آلمان استفاده میکنیم

stability adjusment رو 10 گذاشتم snr از 11 رفت رو 12 ولی up-snr تغییر نکرد
    روی 20db گذاشتم وشد snr19 ولی بازم up-snr تغییر نکرد, مانده روی snr6

اگر مخابرات سرعت upstream پایین بیاره احتمالا up-snr بهتر میشه, مثلا 30mbps
    فعلاً کارشناسان مخابرات بجز اندکی این سیستم جدید vdsl وارد نیستند
    2020 تماس گرفتم هیچ کمکی نکردن فقط گفتن خط شما در حال مطلوب و عالیه
    پیشنهاد کارشناس با هزینه دادند, از خیرش گذشتم

تعجب میکنن از مودم غیر از خودشون استفاده میکنم, یکی اسرار میکرد غیر ممکنه
    یکی هم میگفت باید VCI و VPI روی 35 و 0 بذارم, بهش توضیح دادم این فقط برای adsl است و برای vdsl مطرح نیست. دید بلد نیست به کارشناس بعدی وصل کرد!

عجیبه که مودمتون روی آپ استریم تغییر نمیده این حالتو..تست تلفنو بگیرید رو این حالت اگه باز افتاد 100 درصد از آپ استریمه.برگردونید حالت قبل.کاریش نمیشه کرد.
    اصولا باید تارگت snr رو از dslam روی 10 تنظیم میکردن که خودش تنظیم کنه خطو زیر 10 نیاد.. مشخصه که کانفیگو کپی پیست کردن رفته !

4. این کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

عجیبه که مودمتون روی آپ استریم تغییر نمیده این حالتو..تست تلفنو بگیرید رو این حالت اگه باز افتاد 100 درصد از آپ استریمه.برگردونید حالت قبل.کاریش نمیشه کرد.
    اصولا باید تارگت snr رو از dslam روی 10 تنظیم میکردن که خودش تنظیم کنه خطو زیر 10 نیاد.. مشخصه که کانفیگو کپی پیست کردن رفته !
    ممنون از پیشنهادات
    نه باز خط پرید, برگردوندم روی عادی, تلفن از پریز کشیدم تا بالاخره مخابرات مشکل حل کنه
    چند روز بعد 2020 زنگ میزنم تنظیم snr10 upstreamرو dslam پیشنهاد میدم
    فعلا تلفن ثابت لازم ندارم, حوصله دوباره بحث با کارشناسان ندارم

ضمناً در مورد کانکت با annex-b احتمالا از این کارتهای vdsl/adsl از Cisco یا مشابه گذاشتن, قابلیت annex-a/b vdsl/adsl داره. کارشناس گفت اگر میخوام پشت خط همون لحظه به adsl برمیگردونه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by dadash42; 24-10-2019 at 19:26.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون از پیشنهادات
    نه باز خط پرید, برگردوندم روی عادی, تلفن از پریز کشیدم تا بالاخره مخابرات مشکل حل کنه
    چند روز بعد 2020 زنگ میزنم تنظیم snr10 upstreamرو dslam پیشنهاد میدم
    فعلا تلفن ثابت لازم ندارم, حوصله دوباره بحث با کارشناسان ندارم

ضمناً در مورد کانکت با annex-b احتمالا از این کارتهای vdsl/adsl از Cisco یا مشابه گذاشتن, قابلیت annex-a/b vdsl/adsl داره. کارشناس گفت اگر میخوام پشت خط فورا به adsl برمیگردونه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سیسکو کجا بود..یا زایکسل یا هوآوی..کانفیگ dslam هم 2020 حالیشون نیست..پیمانکار یا مدیر فنی باید انجام بدن که اونم سخت پیداشون میشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سیسکو کجا بود..یا زایکسل یا هوآوی..کانفیگ dslam هم 2020 حالیشون نیست..پیمانکار یا مدیر فنی باید انجام بدن که اونم سخت پیداشون میشه.
    درسته به اذیتش نمی ارزه
    شاید در آینده خودشون حل کنن
    Last edited by dadash42; 24-10-2019 at 19:32.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

شاهکار مخابرات

از اول این ماه بدون اطلاع قبلی به مشترکین وضعیت شارژ پس پرداخت را تغییر داده و از این به بعد به جای شارژ اول ماه شارژ رو زمانی که قبلا سرویس خریدی انجام میدهند

حالا منی که 29 ماه راه اندازی کردم نه تنها شارژ نشدم چون به ماه قبل باید تا 29 ماه بعد صبر کنم تا شارژ بشه حالا پول این ماه من چی میشه این وسط منی که یکی ماه اینترنت ندارم و باید حجم بخرم؟
    داداش مشکل منم بود زنگ بزن 195

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

تست دیگری کردم
    بدون وصل تلفن به پریز با گوشی همراه خودمو به ثابت زنگ زدم و فوری vdsl قطع شد!
    مشکل شاید از تنظیم dslam up-snr بیشتر باشه, منظورم سیم کشی بین کافو نوری dslam و کافو تلفن

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تست دیگری کردم
    بدون وصل تلفن به پریز با گوشی همراه خودمو به ثابت زنگ زدم و فوری vdsl قطع شد!
    مشکل شاید از تنظیم dslam up-snr بیشتر باشه, منظورم سیم کشی بین کافو نوری dslam و کافو تلفن
    مشکل شما که به نوعی نشت ولتاژ و درهمریختگی کانالهای انتقال فرکانس هست، احتمالا به ایراد پورت یا اسپلیتر طرف مخابرات برمیگرده. درخواست تغییر پورت بدید تا خط دوباره روی پورت جدید ست بشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

مشکل شما که به نوعی نشت ولتاژ و درهمریختگی کانالهای انتقال فرکانس هست، احتمالا به ایراد پورت یا اسپلیتر طرف مخابرات برمیگرده. درخواست تغییر پورت بدید تا خط دوباره روی پورت جدید ست بشه.
    خیلی ممنون برای توضیح, فقط باید مخابرات قانع کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •