تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 77 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من تا حالا از دیجی کالا خرید نداشتم... زیر 50 تومن هم خرید کنی سفارش قبول میکنن؟ و اینکه کالا رو مامور پست میاره در خونه یا خودشون کادر مخصوص دارن برای ارسال کالا؟

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من تا حالا از دیجی کالا خرید نداشتم... زیر 50 تومن هم خرید کنی سفارش قبول میکنن؟ و اینکه کالا رو مامور پست میاره در خونه یا خودشون کادر مخصوص دارن برای ارسال کالا؟
    هر چقدر خرید داشته باشید ارسال می کنند براتون. شیوه های ارسال متخلفی هم داره تو سایت کامل توضیح داده راجع به این مسائل.

3. 2 کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

من تعجب میکنم از دوستان که میگن دیجی قیمتهاش خوبه که اصلا اینطور نیست . در بهترین شرایط قیمتش با بازار یکی هست و تازه بعد از خرید کلی هزینه هم روش میاد به بهانه های مختفل با هزینه پست که در اینصورت حتی از بازار هم گرانتر درمیاد . بعضی از اجناس را که تقریبا دوبرابر گرانتر از بازار میفروشه ان جنسهایی هم که قراره شگفت انگیز بکنه و یا تخفیف بدهد از همون اول قیمت بالاتر روی جنس میزنه که مثلا بعدا با تخفیف بفروشه !!! یلدای امسال هم کالا ده روز با تاخییر بدستم رسید که منو خیلی عصبانی کرد جالبه که بعد از 4 روز توی سایت و قسمت پیگیری زده بودند که تحویل مشتری داده شد که من باهاشون تماس گرفتم و اعتراض کردم . بابت تاخیر هم ایمیل اس ام اس زدند ... یک مورد بسیار مسخره در باره دیجی گران بن هایی است که به مشتری میده من کلی بن تخفیف دارم و جالبه سیستم طوری طراحی شده که از این بنها فقط برای طیفی از محصولات میشه استفاده کرد و برای اکثر کالاها فقط یکی دو و یا حداکثر چند تا میشه استفاده کرد و این بنها را هرگز نمیشه استفاده کرد و همینجوری باطل میشن البته تبلیغاتش برای دیجی میمونه و در عمل هیچی به مشتری نمیرسه
    برای تهران شاید بازار قیمت هاش بعضا بهتر باشه ولی شهرستان اکثرا قیمت ها با بازار تهران تفاوت داره و گرانتر هست که درنتیجه دیجی کالا یا قیمتش کمتر هست یا مساوی ! ( برا قطعات الکتریکی همین شرایط در خرید از جنوب نسبت به تهران وجود داره ! شاید فرق 30 درصدی هم در بعضی موارد دیده بشه ! یعنی اونوقت برا قیمت کم باید پاشیم بریم جنوب ؟! ) کمتر باشه گاها خریدش می ارزه ! مخصوصا اگه تخفیف خورده باشه یا دیجی بن داشته باشید یا مواقعی که هزینه ارسال رایگانه ! گاها هم اصلا بعضی از اجناس تو شهرستان پیدا نمیشه ! البته تجربه شخصی مربوط به دو سه ماه پیش که داشتم قیمت در تهران هم شدیدا تفاوت داشت ! دنبال خرید دوربین d750 نیکون بودم که تو دیجی و سایت افرنگ قیمتی در حدود 7100 قیمت خورده بود که تو تهران تو جمهوری میگفت 7400 تا 7500 و تو خیابان بهار برج بهار میگفت 7100!! (بدون بیمه ) فروشنده ها همیشه منصف نیستن و در 75 درصد مواقع قیمت لحظه ای میدن (گاها هم با قیافه ادم و توجه به دانسته هاش قیمت میدن !) !!! مخصوصا در مورادی که قیمت جنس خیلی معلوم نباشه ! مثل لباس و لوازم خانگی کوچک و قطعات کوچک دیجیتال و ... ! پس سایت های اینترنتی اگرم برای خرید مناسب نباشن حداقل میتونن رنج درست قیمت رو به ادم بدن تا سرادم کلاه نره ! هرچند به نظر من تو بازار اشفته ی کنونی خرید اینترنتی از سایتی مثل دیجیکالا خیلی مطمئن تر از خرید از فروشنده های بسیار بی انصاف بازار هست !

تجربه در مورد دیجی بن اینکه ، اون کالاهایی که حالا یه به صورت گروهی یا هرچی تخفیف خوردن ، مثلا 1000 تومن ، حتی اگه 100 دیجی بن هم داشته باشید و کالا هم قابلیت تخقیف 95 دیجی بن داشته باشه ، تخفیف همون 1000 تومن حساب میشه نه بیشتر ! این به نظر منم مسخره هست ولی بالاخره اینجوریه دیگه ! میشه صبر کرد و بعد از اینکه اون تخفیف 1000 تومنی برداشته شد با استفاده از تخفیف دیجی بن محصول رو خرید ! برا من که دیجی بن خیلی مفید بوده ! کم استفاده نکردم ازش ! حداقل هزینه ی پستش رو در اورده! برا اکثر کالا ها هم میشه استفاده کرد ! نیاز به ادعا نداره! کافیه برید تو سایت و رو محصول کلیک کنید ، خریدم نمیخواد بکنید، روش تخفیف دیجی بن نوشته میشه ! کالاهای گرون قیمت در بیشتر موارد دیجی بن زیاد میدن و متناسب با اون دیجی بنی که میدن تخفیف زیاد هم دارن ! مثلا اگه 60 تا دیجی بن بده 59-55 تا هم کسر میکنه !

مهمترین ویژگی خرید اینترنتی افرهای اون هست ! افرهای دیجی کالا هم خیلی وقتها به درد بخورد و عالیه ! چند مدت پیش طرحی گذاشته بود که یکی بخر دوتا ببر که تو خیلی از سایت های خارجی و بازارهای خارجی هم اجرا میشه ، تو اون طرح یه شارژر ماشین (apacer c320 )خریدم به قیمت 55 تومن که یدونه هم رایگان برام فرستاد ! حالا شما اگه توسنتید تو بازار این جنس رو به قیمت 22500 پیدا کنید خبر کنید تا ما هم مشتری همیشگی اون مغازه شیم ! تازه یه مدت پیش با همین شرایط یه هندزفری گزاشته بود 220 قیمت تکش بود، میخریدی یکی هم کادو میداد ! به نظرت این چطور افریه ؟! همین کارا باعث شده که خیلی از مغاره دارا بخصوص کالاهای دیجیتال از دیجی کالا بدشون بیاد ! چون حتی تو شهرهای کوجیکم رو فروش بعضا تاثیر میزاره !

پس بهتره منصف باشیم ! انتقاد به جای خود ، پیشنهاد هم به جای خود .

5. این کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای تهران شاید بازار قیمت هاش بعضا بهتر باشه ولی شهرستان اکثرا قیمت ها با بازار تهران تفاوت داره و گرانتر هست که درنتیجه دیجی کالا یا قیمتش کمتر هست یا مساوی ! ( برا قطعات الکتریکی همین شرایط در خرید از جنوب نسبت به تهران وجود داره ! شاید فرق 30 درصدی هم در بعضی موارد دیده بشه ! یعنی اونوقت برا قیمت کم باید پاشیم بریم جنوب ؟! ) کمتر باشه گاها خریدش می ارزه ! مخصوصا اگه تخفیف خورده باشه یا دیجی بن داشته باشید یا مواقعی که هزینه ارسال رایگانه ! گاها هم اصلا بعضی از اجناس تو شهرستان پیدا نمیشه ! البته تجربه شخصی مربوط به دو سه ماه پیش که داشتم قیمت در تهران هم شدیدا تفاوت داشت ! دنبال خرید دوربین d750 نیکون بودم که تو دیجی و سایت افرنگ قیمتی در حدود 7100 قیمت خورده بود که تو تهران تو جمهوری میگفت 7400 تا 7500 و تو خیابان بهار برج بهار میگفت 7100!! (بدون بیمه ) فروشنده ها همیشه منصف نیستن و در 75 درصد مواقع قیمت لحظه ای میدن (گاها هم با قیافه ادم و توجه به دانسته هاش قیمت میدن !) !!! مخصوصا در مورادی که قیمت جنس خیلی معلوم نباشه ! مثل لباس و لوازم خانگی کوچک و قطعات کوچک دیجیتال و ... ! پس سایت های اینترنتی اگرم برای خرید مناسب نباشن حداقل میتونن رنج درست قیمت رو به ادم بدن تا سرادم کلاه نره ! هرچند به نظر من تو بازار اشفته ی کنونی خرید اینترنتی از سایتی مثل دیجیکالا خیلی مطمئن تر از خرید از فروشنده های بسیار بی انصاف بازار هست !

تجربه در مورد دیجی بن اینکه ، اون کالاهایی که حالا یه به صورت گروهی یا هرچی تخفیف خوردن ، مثلا 1000 تومن ، حتی اگه 100 دیجی بن هم داشته باشید و کالا هم قابلیت تخقیف 95 دیجی بن داشته باشه ، تخفیف همون 1000 تومن حساب میشه نه بیشتر ! این به نظر منم مسخره هست ولی بالاخره اینجوریه دیگه ! میشه صبر کرد و بعد از اینکه اون تخفیف 1000 تومنی برداشته شد با استفاده از تخفیف دیجی بن محصول رو خرید ! برا من که دیجی بن خیلی مفید بوده ! کم استفاده نکردم ازش ! حداقل هزینه ی پستش رو در اورده! برا اکثر کالا ها هم میشه استفاده کرد ! نیاز به ادعا نداره! کافیه برید تو سایت و رو محصول کلیک کنید ، خریدم نمیخواد بکنید، روش تخفیف دیجی بن نوشته میشه ! کالاهای گرون قیمت در بیشتر موارد دیجی بن زیاد میدن و متناسب با اون دیجی بنی که میدن تخفیف زیاد هم دارن ! مثلا اگه 60 تا دیجی بن بده 59-55 تا هم کسر میکنه !

مهمترین ویژگی خرید اینترنتی افرهای اون هست ! افرهای دیجی کالا هم خیلی وقتها به درد بخورد و عالیه ! چند مدت پیش طرحی گذاشته بود که یکی بخر دوتا ببر که تو خیلی از سایت های خارجی و بازارهای خارجی هم اجرا میشه ، تو اون طرح یه شارژر ماشین (apacer c320 )خریدم به قیمت 55 تومن که یدونه هم رایگان برام فرستاد ! حالا شما اگه توسنتید تو بازار این جنس رو به قیمت 22500 پیدا کنید خبر کنید تا ما هم مشتری همیشگی اون مغازه شیم ! تازه یه مدت پیش با همین شرایط یه هندزفری گزاشته بود 220 قیمت تکش بود، میخریدی یکی هم کادو میداد ! به نظرت این چطور افریه ؟! همین کارا باعث شده که خیلی از مغاره دارا بخصوص کالاهای دیجیتال از دیجی کالا بدشون بیاد ! چون حتی تو شهرهای کوجیکم رو فروش بعضا تاثیر میزاره !

پس بهتره منصف باشیم ! انتقاد به جای خود ، پیشنهاد هم به جای خود .

بله اگه شهر خیلی دوری زندگی میکنید این حرفها درست هست. ولی برای اکثر شهرها و مراکز استانها قیمت ها با تهران یکی هست و دلیلی نداره چند روز صبر کنید و پول پست هم بدید.

7. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

بله اگه شهر خیلی دوری زندگی میکنید این حرفها درست هست. ولی برای اکثر شهرها و مراکز استانها قیمت ها با تهران یکی هست و دلیلی نداره چند روز صبر کنید و پول پست هم بدید.
    مثال خود تهرانم که زدم ! انصاف فروشنده این شهر و اون شهر نمیشناسه !
    خودمم مرکز استانم ، بعضی اجناس از تهران ارزونتره و بعضی هم گرون ! بسته به شرایط گاها خرید اینترنتی چه از دیجی کالا چه از چندین سایت معتبر دیگه میتونه مورد توجه قرار بگیره !

9. 2 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

چه بخواهیم چه نخواهیم دیجی کالا بهترین فروشگاه اینترنتی هستش . کسی فروشگاه بهتری سراغ داره با دلیل اسم فروشگاه رو بگه .

به نظر من هر چند از نظر بعضی دوستان مشکلاتی داشته باشه . اما باز هم تو ایران تنها فروشگاه برتر هستش .

نکته منفی هم عدم جواب دهی به مشتریان هستش .

11. 3 کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

نکات منفی که در آن زیاد است×!

یک مورد آنکه . هیچ تصویری از خوده محصول قرار نمیدهند ! تمامی تصاویر برگرفته از نت با بک گراندpng !

یک فروند لنز خریداری کردم در حالی که ذکر شده بود در سایت دارای imageimage stabliz.... وقتی رسید دستمون دیدم که فاقد ....stabliz ست :/

یک بار هم کتونی خریدم با ثبت شماره 40 ولی42 فرستادند

خیلی بیخود و بیحهت پول پست میدیم فقط

پ ن : قبل دیجی کالا خیلی های دیگه بودن (حالا اسم نبرم) ولی یک بلاهای آسمانی از سوی یک سری ارگان ها ب آنها ناذل شد . . . .این یک مورد چکونه پا گرفته خدا داند و عبید زادکانی . . .
    Last edited by سرهنگ معمر قذافی; 24-01-2016 at 09:25.

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

تا به حال خریدهای زیادی از دیجیکالا داشتم که خوشبختانه هیچکدوم از مشکلاتی که اینجا گفته شده رو تجربه نکردم، آخرین خریدم هم یه هارد اینترنال 1 ترابایت وسترن بلو بود با قیمت استثنایی 137 تومن!!! (40 تومن تخفیف ویژه راه اندازی کانال تلگرام)

هزینه پست پیشتاز هم 6500 و در کمتر از 48 ساعت صحیح و سالم به دستم رسید.

14. 3 کاربر از bahareh_bus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تا به حال خریدهای زیادی از دیجیکالا داشتم که خوشبختانه هیچکدوم از مشکلاتی که اینجا گفته شده رو تجربه نکردم، آخرین خریدم هم یه هارد اینترنال 1 ترابایت وسترن بلو بود با قیمت استثنایی 137 تومن!!! (40 تومن تخفیف ویژه راه اندازی کانال تلگرام)

هزینه پست پیشتاز هم 6500 و در کمتر از 48 ساعت صحیح و سالم به دستم رسید.
    سلام
    منم تا حالا کوچکترین مشکلی باهاشون نداشتم و تقریبا همیشه راضی بودم! البته همیشه گزینه پرداخت در محل رو انتخاب کردم

16. 2 کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دیجیکالا تنها فروشگاه اینترنتیه ایرانه که گاهی اوقات تخفیف های واقعی میذاره نمونه اش همین خریدی که چند روز پیش داشتم. کجا میتونید یه هارد وسترن 1 ترابایت گارانتی اصلی رو 137 تومن بخرید؟!!! به وضوح مشخصه که دیجیکالا این جنس رو با ضرر به من فروخته البته کاری به سیاست بازایابی شون ندارم ولی حداقل برام مسجل شده که تخفیف های دیجیکالا در اکثر مواقع واقعی و به صرف مصرف کننده است. البته از کنار بعضی گرون فروشی هاش خصوصآ در حوزه گوشی های موبایل نمیشه گذشت!

18. این کاربر از bahareh_bus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •