تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 54 اولاول ... 4445051525354
نمايش نتايج 531 به 534 از 534

نام تاپيک: سریال ستایش

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

چه حوصله ای دارید دوستان... خوب این ظاهر واقعی این بنده خدا (نرگس محمدی) هستش (سبک یا سنگین)... توقع دارید نرگس محمدی و عکسهاش و ویدئو هاش رو با ظاهر کارکتر ستایش ببینید؟! اینکه نرگس محمدی ظاهرش با ستایش 180 درجه متفاوته یه حقیقته... اما این تیپ ظاهری تو کشور ما چیز غریبی نیست... شما کافیه تو بخشی از شهر خودتون مقادیری پیاده روی کنید تا مواردی عجیب غریب تر رو ببینید... اینکه چه ظاهری درسته و چه ظاهری غلطه، بسته به دیدگاه هر انسانی راجع به این موضوع هست و تفاوت در اون دیدگاه ها اتفاق جدیدی نیست... اگه دیدگاه رو به دو بخش کلی "معتقد به اصول های مذهبی" و "معتقد به اصول هایی مختلف (درصدی مذهبی و درصدی غیر مذهبی)" تقسیم کنیم (که به قطعیت نمیشه گفت کدومشون خوب مطلق یا بد مطلق هستند و البته به شخصه در جایگاهی نیستم که راجع بهش اظهار نظر کنم)، میتونم به ضرس قاطع بگم که بانوان بازیگرمون، از بخش دوم تقسیم بندی هستند... چون فکر نکنم دختر یا زنی که به اصول مذهبی اعتقاد داره (نوع پوشش ظاهری بخشی از اونه) و علاقه به بازیگر شدن داره، بتونه (یا بزارن) بازیگر بشه (حالا شناخته شده یا یه درجه پایین تر)...
    با توجه به این موارد به نظر من جناب سلحشور باید توجه داشته باشند که اگه بخوایم با صرفا اصول مذهبی پیش بریم، مرد ها باید گریم می شدند و صداشون رو نازک می کردن و لباس زنونه می شدند و فرضا رل زلیخای "یوسف پیامبر" رو میسپردند به عباس خاکپور آدم برفی و سینمای وطنی یه چیزی میشد مثل استادیوم آزادی... کلا مردونه!

دوست عزيز من با موافقم كه سينماي ما احتياج به جنس زن داره ولي ببينيد ايشون از اونجا كه با سينما و تلويزيون سرو كار داره ودر كل با هنر سرو كار داره مثلا در ذهن مردم يه انسان هنر مند و با فرهنگ شناخته ميشه و به خاطر همين ممكنه الگوي بسياري از افراد باشه و وقتي اينطوري ظاهر ميشه درصد مذهبي و غير مذهبي

مردم هر كدوم يه جور به قضيه نگاه ميكنن به اين صورت كه اون درصدي از مردم كه به اصول مذهبي پايبند هستند نسبت به هنر و فرهنگ سينما و كلا نسب به هنرمندامون بي اعتماد ميشن و همه رو به يه چشم ميبينن و اين براي سينما و تلويزيون خيلي مضره و اما قشري از جامعه كه مذهبي نيستند ايشون رو الگوي خودشون قرار ميدن و ميگن اون طرف كه هنرمند يه چهره مردمي هم هست اينطوري ميگرده چرا من اينطوري نگردم.....

و اما اينم بگم اونايي يه سرو كاري با سينما دارن ميدونن كه اينطوري هم كه شما ميگيد نيست و خيلي خانم هاي خوب و بافرهنگي تو سينماي ما وجود داره كه سال هاست تو اين حرفه كار ميكنن و به اين كارها هم هيچوقت تن نميدن. هر چند نابازيگراني مثل اين خانوم در سينما زياده.

2. 2 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

مخصوصا وقتی که مردم اونو با حجاب اون رفتار مظلومانه دیدن. مخصوصا وقتی که باباش نویسنده ستایش باشه! این دیگه هر فیلمی بازی کنه مردم باورشون نمیشه. حالا فصل دوم نیاد ولی این فصل دوم رو با نظر مردم میخوان بسازن؟ باز شبامونو میخوان خراب کنن!
    پس شما اگه بازیگر های دیگه رو ببینی چی میگی؟ فکر کنم کلا باید فیلم و تلویزیون رو بزاری کنار
    فکر کردی همه بازیگرا واقعا همونی هستن که تو فیلم نشون میدن؟
    من زیاد فیلمهای تلویزیون رو نگاه نمیکنم چون اولا خیلی سطح پایین هست و همش رو اعصابه مردمه یا وقت تلف میکنه.. بسه دیگه هر چی سختی کشیدیم تازه اینجا هم به رخمون میکشن دروغ و راست!!

بازیگرهای دیگه بعضی‌ها لااقل رفتارهای خیلی ضایعی ندارن مثل این. بازیگر باید توی دنیای واقعیش هم فیلم بازی کنه. الان من و شما اینو دوباره با چادر تو یه فیلم ببینیم سخته باور کردن نقشش چون واقعیتش دائم تو ذهمونه.

این فیم ستایش هم دیگه دور هم بودیم جمعه شبها و چیز دیگه ای هم نداشت ببینیم منم یه چند دقیقه ایش رو میدیدم و باقیش رو میپرسیدم چی شد!

به هر حال این دیگه واقعا خیلی وضع ظاهریش زننده است و باید حرمت نقشش رو حداقل تا مدتی نگه داره نه اینکه هنوز سریال تموم نشده بیاد اینطوری رفتار کنه . نمیتونست طاقت بیاره فیلم باباش تموم بشه بعد بیاد نظر مردم رو نسبت به خودش برگردونه!؟

اون ستایش با حجاب غیرتی کجا و این کجا !!

هر کسی نظر خودش رو داره یکی ظاهر اینطور دوست داره یکی اعتدال رو و یکی حجاب سفت و سخت رو!
    اما این حداق کاری کرد که من به شخصه همون یکی دو دقیقه ای رو هم که میدیدم دیگه از خیرش گذشتم چون نه باورش داشتم دیگه و نه اعصابی میزاشت همش دعوا و درگیری و فرار و کشمکش (کشاکش!)
    اطرافیان من هی مینشستم غصه این رو میخوردن و تا هفته بعد هی اعصاب همه خرد بود سر این و همه کار رو زندگی مردم رو مختل کرده بود بعد میبینن این دختر خانم مظلوم چادری در به در هنوز فیلمش تموم نشده واسه خودش داره اینطوری میچرخه فیلمش میاد که تو خیابون هر چی دست بلند میکنه با اون وضعش هیچ تاکسی و سواری واسش نگه نمیداره!

من قصد جسارت به شخص رو نداشتم بلکه به کاراکتر داستانیش انتقاد کردم که چه زود رنگ و لعاب معنویش رو از دست داد!

امیدوارم دیگه فصل دومش هم ساخته نشه چه بازیگراش باشن و چه عوض بشن.
    مگه با نظر مردم بوده!!

چرا واقعا فیلمهای ما (تلویزیونی و سینمایی) اینقدر بد شده که ارزش دوباره دیدن رو هم ندارن! همش جنگ اعصابه!

4. 2 کاربر از 900913 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

«ستايش 2» فروردين 91 كليد مي‌خورد

جام جم آنلاين، شنبه 05 آذر 1390 : با كامل شدن فيلمنامه، قسمت دوم سريال «ستايش» ابتداي سال 91كليد مي‌خورد.

سعيد سلطاني، كارگردان اين مجموعه با اعلام اين خبر به ايسنا گفت:‌ با كامل شدن فيلمنامه، اميدوارم بتوانيم در ابتداي سال 91 ـ فروردين ـ «ستايش» را كليد بزنيم.

اين كارگردان ادامه داد: ‌فعلا متن‌ها در حال آماده شدن هستند و تغييراتي كه مدنظرمان بوده، اعمال مي‌شود. تصميم داريم با متن پيش برويم و زماني كه اطلاعات بيشتري به دست آورديم، كار را ادامه دهيم.

وي يادآور شد: ‌سعيد مطلبي در حال كار كردن روي فيلمنامه و مشغول تقسيم‌بندي قسمت‌ها و حوادث است.
    كارگردان «ستايش» درباره انتخاب بازيگران سري دوم اين سريال نيز گفت: با مريلا زارعي صحبت‌هاي مقدماتي شده و منتظريم با پيش رفتن فيلمنامه، حضور او، قطعي‌تر و روشن‌تر شود.
    سلطاني افزود: در سري دوم، قطعا يك سري بازيگر جوان اضافه مي‌شوند و چند بازيگر از فصل اول نيز حضور خواهند داشت.
    اين كارگردان تلويزيون خاطرنشان كرد:‌ مراحل پيش‌توليد ما، بيشتر به متن مربوط است كه هنوز به پايان نرسيده؛ قصد ما اين است كه سريالي حداقل 30 قسمتي بسازيم. تعداد دقيق، وقتي مشخص مي‌شود كه بيشتر پيش برويم و ببينيم قصه تا چند قسمت جا دارد.

داره خودمونی میشه pink oak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    in sky

پيش فرض

همه بازیگرا همینجورین به جز چن تاشون.دیگه نه جای تعجب داره نه جای حرص خوردنمثلا گلزار نقش عزرائیل و بازی کرده که اونم یکی از فرشته هاست حالا لزوما گلزار فرشتس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! توی خارج بازیگرا ظاهر و باطن یکین ولی توی ایران به خاطر شرایط مجبورن که جلوی دوربین یه جور باشن پشت دوربین یه جور دیگه.زیاد اهمیت ندین شما زندگی خودتون و بکنین این جماعت هنر هفتم اکثرا هفت رنگن

7. 3 کاربر از pink oak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •