تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 753 اولاول ... 44450515253545556575864104154554 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 7523

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان

من از دو ماه پیش مشکل قطع و وصل شدن مکرر اینترنت رو داشتم. خصوصا ساعات شبانه، جوری که هر فایلی رو برای دانلود میذاشتم ادامه پیدا نمیکرد و نصفه میموند.
    قطع شدن اینترنت هم به این صورت بود که حدود 10 ثانیه چراغ ای دی اس ال خاموش و بعد دوباره روشن میشد و ارتباط اکانتم هم با وجود وصل بودن اما هیچ دیتایی رد و بدل نمیشد، مجبور میشدم دیسکانکت کنم و دوباره وصل شم تا دانلود ادامه پیدا کنه.
    نوع کانکشنم هم bridge بود در نتیجه احتیاج به قطع و وصل کردن دستی داشت.

یه مدت همینطوری درگیر بودم تا تو یه وبسایت خوندم نوع کانکشنم رو pppoe بزارم تا شاید این مشکل حل بشه.
    درایور و تمام اطلاعات مودم رو پاک کردم و دوباره شروع به نصب کردم و این بار نوع کانکشن رو pppoe گذاشتم، و در کمال ناباوری مشکلم حل شد.
    از دو هفته پیش که این کار رو کردم دیگه مشکلی ندارم و لازم نیست که نگران قطع شدن دانلود باشم، جالبه که قبلا با وضعیت سابق هر شب نهایتا میتونستم 500 مگا دانلود کنم اما بعد از انجام دادن این کار دانلود شبانه ام به دو گیگ رسیده، هم سرعت بیشتر شده هم دیگه مشکل قطع شدن نداره.
    سرعت اینترنتم هم 512 کیلوبایت هست از شهر مشهد.

گفتم این توضیحات رو بدم شاید به درد دوستان بخوره.

این هم اطلاعات اکانت

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Sunny-M; 04-08-2013 at 03:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شما باید بگی isp فقط وظیفه اینو داره که پرت بده و خط رو رانژه کنه به ما هم گفته که سیم کشی شما از مزکز مخابراتی تا منزل مشکل داره

بعد شما بگو چطور به شما مربوط نمیشه سیم کشی کل تلفن از مخابرات تا باکس دم در خونه مربوط به مخابراته و به شما مربوط میشه و باید پیگیری کنید.

احتمالا منطقه شلوغی هستین چون به طور معمول در 1 هفته کاری باید برای نصب بیان دوباره تماس بگیرین و پیگیری کنین

بهد این مشکل برای سیم کشی داخلی شما نیست چون از دم در تست گرفتید و درست نشده فقط مطمین هستید سیم تلفن شما از کنار سیم برق رد نشده باشه ؟ چون این دو جعبه در ورودی ساخنمون معمولا کنار هم هستن
    سلام دوست عزیز من دیروز مجدد رفتم تست گرفتم از دم در خونه ولی اینبار با اسپلیتر مودم هم وصل کردم و سپس خط مستقیم تلفن جواب شد SNR Margin بخش Downstream روی مقدار 14 اومد م مقدار Upstream آن روی مقدار 28 اومد فکر کنم مشکل از سیم کشی داخلی باشه البته بار اول از دم در خونه تست گرفتم بدون اسپلیتر خیلی نویز بالا بود ولی با اسپلیت جواب بالا را گرفتم
    سیم تلفن دقیقاًٌ از داخل جعبه ای که کنتور برق درون آن هست دقیقاً در یک لوله خرطومی مجزا کشیده شده است و اینجور که میگفتن نوع سیم کشیده شده سیم نویز گیر هست تا کنتور برق تاثیری نداشته باشد

حالا من باید چیکار کنم ؟

3. این کاربر از Die_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hossein 1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ایران-دولت 11

پيش فرض

سلام دوست عزیز من دیروز مجدد رفتم تست گرفتم از دم در خونه ولی اینبار با اسپلیتر مودم هم وصل کردم و سپس خط مستقیم تلفن جواب شد SNR Margin بخش Downstream روی مقدار 14 اومد م مقدار Upstream آن روی مقدار 28 اومد فکر کنم مشکل از سیم کشی داخلی باشه البته بار اول از دم در خونه تست گرفتم بدون اسپلیتر خیلی نویز بالا بود ولی با اسپلیت جواب بالا را گرفتم
    سیم تلفن دقیقاًٌ از داخل جعبه ای که کنتور برق درون آن هست دقیقاً در یک لوله خرطومی مجزا کشیده شده است و اینجور که میگفتن نوع سیم کشیده شده سیم نویز گیر هست تا کنتور برق تاثیری نداشته باشد

حالا من باید چیکار کنم ؟
    دوست عزیز اگر واقع مطمئن شدید که مشکل از سیم کشی داخلی هست یه سیم جدا بخرین و همون دم در برای مودم بیارین چون سیم داخل خونه بره اتصال های زیادی میخوره که کیفیت رو پایین میاره

پروفشنال hossein 1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ایران-دولت 11

پيش فرض

نه دوست عزیز خط جدید گرفتن به این آسونی ها که نیست برای طبقه پایین خونمون الان شش ماه است تقاضا دادیم برای خط تلفن جدید ولی هنوز خبری نیست
    117 خرابی تلفن من صبح زنگ زدم ولی هنوز هیچ خبری ازشون نشده و من منتظرم
    به نظر شما این مشکل از سیم کشی توی خونه که نیست درسته ؟ زیرا من از دم در خونه هم تست کردم و بازم نویز همچنان زیاد بود
    اگر از دم در تست کردی و مشکل همچنان بود مشکل از خط تلفن شما هست که دو راه داره یکی اینکه خط تلفنی که از جعبه میاد به خونتون ایراد داره و باعث قطعی هم میشه و دیگری اینکه فاطله زیادتون هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

چند روزی هست که چراغ ADSL از ساعت 12 ظهر به بعد کلا قطع میشه و فقط چشمک میزنه
    لطفا کمکم کنید
    تمامی اتصالات رو چک کردم و حتی مودم رو بردم دم اتصال اصلی وصل کردم ولی فایده نداشت و بعد از ساعت 12 ظهر قطع میشه تا 12 شب
    به پشتیبانی هم زنگ زدم و گفتن مشکل از مرکز نیست

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

چند روزی هست که چراغ ADSL از ساعت 12 ظهر به بعد کلا قطع میشه و فقط چشمک میزنه
    لطفا کمکم کنید
    تمامی اتصالات رو چک کردم و حتی مودم رو بردم دم اتصال اصلی وصل کردم ولی فایده نداشت و بعد از ساعت 12 ظهر قطع میشه تا 12 شب
    به پشتیبانی هم زنگ زدم و گفتن مشکل از مرکز نیست
    از سیم کشی خونه اطمینان دارید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آره هیچ مشکلی نداره
    اصلا اون اعدادی که مودم نشون میده طبیعی هست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

آره هیچ مشکلی نداره
    اصلا اون اعدادی که مودم نشون میده طبیعی هست؟
    فکر نمی کنم خط مشکل خاصی داشته باشه
    یعنی 12 ظهر لینک میره و تا 12 شب لینک نمی یاد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

فکر نمی کنم خط مشکل خاصی داشته باشه
    یعنی 12 ظهر لینک میره و تا 12 شب لینک نمی یاد؟
    ADSL همش چشمک میزنه و گاهی اوقات هم یک دقیقه ثابت میشه و اینترنت هم میاد بعد یک دقیقه یه دفعه قطع میشه
    الان که دارم مینویسم منتظرم که یک لحظه ثابت بمونه تا بتونم براتون بفرستم

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

ADSL همش چشمک میزنه و گاهی اوقات هم یک دقیقه ثابت میشه و اینترنت هم میاد بعد یک دقیقه یه دفعه قطع میشه
    الان که دارم مینویسم منتظرم که یک لحظه ثابت بمونه تا بتونم براتون بفرستم
    من خطم خیلی خیلی بدتر از خط شماست
    ولی دیگه در این حد نیست!
    زمانی که می خواد قطع بشه ببین مقادیر مودم تغییر می کنه یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •