تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 104 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1039

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی OutPost Firewall ( کلیه مباحث در اینجا ) ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه hsj110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به نظرمن از Nod32 smart security 4 استفاده کن که فایروال هم داره و فایروال خوبی هم داره و این نرم افزار باگی آتپوست ( که من هروقت نصب کردم اینقدر اعصابمو خرد کرده که برش داشتم) رو نصب نکن . ضمنا این تست های وحشتناک لیک و ... مته به خشخاش گذاشتنه و همش فقط به درد سایتهایی مثل ناسا و CIA میخوره که پیش گیری کنن تازه اونام به موقعش هک میشن . به نظرمن باز تست های آنتی ویروسها رو بیشتر باید توجه کرد و مهم هستن . نود از سر کاربر خانگی هم زیاده!!!!! البته همیشه انتخاب با یوزر هست که از چی بیشتر خوشش میاد و با چی بیشتر ارتباط برقرار می کنه .
    برای آپدیت نود هم احتیاج به کرک نداری . راحت برو به سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    از اونجا سریال بردار آپدیت کن .

موفق باشی.
    سلام

دوست عزیز درسته که ناد آنتی ویروسه خوبی ولی فایروال اون اصلا قابل اعتماد نیست و همیشه تو تستهای

عمل آمده سوم از در آخره البته با این نظرتون که برای کاربر خانگی کفایت میکنه موافقم.

البته این مطلب را به یاد داشته باشید که این فایروالها بیشتر در مورد خروجیها موثرند در مورد ورودیها دارای

قلبلیتهای فراونی نیستند

و شرکتهای بزرگی مانند ناسا و غیره مطمئنا از فایروالهای سخت افزاری استفاده میکنند که هم در مورد ورودیها و هم خروجیها عملکردهای فوق العاده ای دارند .

موفق باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه hsj110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خيلي جالب هست كه وقتي رفتم دانلود كنم ( نسخه Free ) تو سايت زده كه Free Pro NOW ! و از اين چرت و پرتها! رفتم اون رو دانلود كنم كه زد براي كشور شما قابل دسترسي نيست!!!
    حالا همين نسخه Free كه فكر كنم از Pro هم امتياز بالاتري آورده بود بهتره به نظر شما يا كومودو Free ؟ من از انتي ويروس ناد4 استفاده ميكنم.
    سلام

ببینید زیاد سخت نگیرید .

من حتی یه مدت اینترنت سکیوریتی کمودو را رو دستگاه داشتم . البته که فایروالش عالی ولی باید در نظر داشته باشید که مرتب از شما در مورد پروسه ها سوال خواهد کرد که برای بعضی خوشاینده و برای برخی هم دردسره .

این هم بگم که اگه در مرتبه اول گزینه مناسب رو (بسته به دلخواه و نیازتون ) انتخاب کنید دیگر از شما سوالی نمیشود

و کم کم بی دردسر میشود .

در مورد آنتی ویروس این محصول من تستی ندیدم و دوستان هم در پستهای قبلی زحمت اینکه منو یاری بدند نکشیدند

ولی این تجربه خودم بخاطر اینکه مرتب با ویروس در تماسم آنچه که کاسپر پیدا کرد این محصول نیز پیدا کرد ( در مورد نسخه آخر مینویسم) یک حسن هم این محصول داره اونم اینکه وقت یافتن ویروس گزینه های زیادی در اختیارت میذاره که به راحتی قابل درک هست و کار رو در مورد کیجنهایی که آلوده نیستند و تو بهشون نیاز داری خیلی کارتو راحت میکنه و مشکل وارد لیست سفید کردن در ستینگهای مختلف رو نداری .
    ولی محصولی مثل کسپر هم فایروال قوی داره و هم انتی ویروس عالی که خدماتی چون بک آپ و ریکاوری و صفحه کلید مجازی و غیره رو به شما ارائه میده . تنها عیبش به نظر من درگیری زیاد با برنامه ها در موقع شروع کار هست که البته حسن هم به شمار میره . اگه راحتری و میخواهی خیالت راحت باشه از اون استفاده کن .

ولی تجربه نسخه آخر کومودو هم بدنیست میتونی امتحانش کنیو احتمال غریب به یقین برات مشکلی هم پیش نمیاد میتونی چند روزی تستش کنی . خود شرکت کمودو که من ایمیلی براشون زده بودم اطمینان داده بود که آنتی ویروس ارئه شده کاملا قابل اعتماد .( ماست ماستبندا که ترش نمیشه )
    و نکته آخر این که من قدیم ترا با کومودو کار کرده بودم که بسیار اذیت کننده بود ولی حالا به نظرم مشکلاتش خیلی کمتر شده و برام جالب بود که دیتابیس آنتی ویروسش خیلی زود به زود آپدیت میشه .

ببخشید سرتو درد اوردم . آخرش ختم میشه به خودت . ولی اگر دنبال فایروال هستی اونو تو اینترنت سکیوریتیهای مطرح به جز کاسپر پیدا نمیکنی

موفق باشی

3. این کاربر از hsj110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

11

سلام

ببینید زیاد سخت نگیرید .

من حتی یه مدت اینترنت سکیوریتی کمودو را رو دستگاه داشتم . البته که فایروالش عالی ولی باید در نظر داشته باشید که مرتب از شما در مورد پروسه ها سوال خواهد کرد که برای بعضی خوشاینده و برای برخی هم دردسره .

این هم بگم که اگه در مرتبه اول گزینه مناسب رو (بسته به دلخواه و نیازتون ) انتخاب کنید دیگر از شما سوالی نمیشود

و کم کم بی دردسر میشود .

در مورد آنتی ویروس این محصول من تستی ندیدم و دوستان هم در پستهای قبلی زحمت اینکه منو یاری بدند نکشیدند

ولی این تجربه خودم بخاطر اینکه مرتب با ویروس در تماسم آنچه که کاسپر پیدا کرد این محصول نیز پیدا کرد ( در مورد نسخه آخر مینویسم) یک حسن هم این محصول داره اونم اینکه وقت یافتن ویروس گزینه های زیادی در اختیارت میذاره که به راحتی قابل درک هست و کار رو در مورد کیجنهایی که آلوده نیستند و تو بهشون نیاز داری خیلی کارتو راحت میکنه و مشکل وارد لیست سفید کردن در ستینگهای مختلف رو نداری .
    ولی محصولی مثل کسپر هم فایروال قوی داره و هم انتی ویروس عالی که خدماتی چون بک آپ و ریکاوری و صفحه کلید مجازی و غیره رو به شما ارائه میده . تنها عیبش به نظر من درگیری زیاد با برنامه ها در موقع شروع کار هست که البته حسن هم به شمار میره . اگه راحتری و میخواهی خیالت راحت باشه از اون استفاده کن .

ولی تجربه نسخه آخر کومودو هم بدنیست میتونی امتحانش کنیو احتمال غریب به یقین برات مشکلی هم پیش نمیاد میتونی چند روزی تستش کنی . خود شرکت کمودو که من ایمیلی براشون زده بودم اطمینان داده بود که آنتی ویروس ارئه شده کاملا قابل اعتماد .( ماست ماستبندا که ترش نمیشه )
    و نکته آخر این که من قدیم ترا با کومودو کار کرده بودم که بسیار اذیت کننده بود ولی حالا به نظرم مشکلاتش خیلی کمتر شده و برام جالب بود که دیتابیس آنتی ویروسش خیلی زود به زود آپدیت میشه .

ببخشید سرتو درد اوردم . آخرش ختم میشه به خودت . ولی اگر دنبال فایروال هستی اونو تو اینترنت سکیوریتیهای مطرح به جز کاسپر پیدا نمیکنی

موفق باشی
    مرسي بابت راهنمايي.
    راستش قبلا يك مدت كمي كومودو نصب كرده بودم بد نبود. بعدش آنلاين آرمور نصب كردم و اون هم بد نبود. آلان هم نسخه رايگان اوت پست نصب كردم ببينم چطوريه. فقط نميدونم چرا وقتي يك چيزي اجازه كار بهش ميدي حاليش نميشه و دفعه بعد باز هي سووال ميپرسه!! مثل نوكيا پي سي سويت و ...

در مورد انتي ويروس هم به نظرم كسپر واقعا مفتش گرونه! من قبلا همش از نورتون ( كه اين همه ميگن سنگينه و اينا) استفاد ميكردم ولي هيچ مشكلي باهاش نداشتم. كسپر 2008 و 2009 رو نصب كردم پدرم رو در آورد!!! در حالي كه الان كه از ناد استفاده ميكنم خيلي راحت و مطمئن هست. اميدوارم با اين اوت پست خوب جواب بده.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

يك سريال براي محصول Outpost Security Suite Pro 2009 6.5.5 Build 2535.385.0692

--------- OUTPOST KEY BEGIN ----------
    0xmXh3psv8QjXan2kClW5OjU86177H9M3cPs/rIzHY
    /bmjt/A/0r4OjrGvE1ljeTitsvGoUrQYP3b4SyfJ2V
    kBxMA6bOnxWpLKOhV4ZQRlUI6dZ0uldH3KO7yEDPcL
    qhG0KFDmTUOqZ+3wV0OacgAaDeQSrEewAIcKMi3uhT
    32UeFQqV4q/fjSLu86r3yX/gXdWdGRayYXw==
    ---------- OUTPOST KEY END -----------

6. 2 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

من اوت پست رو نصب کردم اما الان نمیتونم وارد یاهو میل شم فقط وقتی فایروال رو غیر فعال کنم وارد یاهو میل میشه

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من اوت پست رو نصب کردم اما الان نمیتونم وارد یاهو میل شم فقط وقتی فایروال رو غیر فعال کنم وارد یاهو میل میشه
    دوست عزیز از کدام محصول و نسخه اتپوست استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

دوست عزیز از کدام محصول و نسخه اتپوست استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟
    من از نسخه 6.5.5 outpost pro استفاده میکنم البته هنگام نصب انتی اسپایورشو نصب نکردم قبلا کمودو داشتم اونو انستال کردم اینو نصب کردم غیر این فقط avast دارم جالبه غیر از یاهو میل وارد persiangig هم نمیشه
    اما سایر سایتها راحت باز میشن برای وارد شدن به این دو تا ناچارم اوت پوست رو ببندم؟

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من از نسخه 6.5.5 outpost pro استفاده میکنم البته هنگام نصب انتی اسپایورشو نصب نکردم قبلا کمودو داشتم اونو انستال کردم اینو نصب کردم غیر این فقط avast دارم جالبه غیر از یاهو میل وارد persiangig هم نمیشه
    اما سایر سایتها راحت باز میشن برای وارد شدن به این دو تا ناچارم اوت پوست رو ببندم؟
    شما در تنظیمات اتپوست به بخش Application Rules رفته و در تنظیمات یاهو مسنجر چک کنید ارتباطات اینترنتی آزاد باشه
    در زمینه پرشین گیگ هم در تنظیمات اتپوست وارد بخش Web Control شده و سایت مزبور را در بخش Exclusions وارد کنید

11. این کاربر از majid20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rsh

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض ُSerial for Outpost Firewall Pro 2009 6.7 Build 2954.446.710.358

Outpost Firewall Pro 2009 6.7 Build 2954.446.710.358

سريال براي اين محصول:

0Pv2FDKpgAjWqtdg0gBH6o1i6qORuHpmT6e629B
    8ehAi7R/v0g8oIfhT+z/KjgArAnl73uc5DFtY/J
    n5jl3GsI2Y12VRdT528wpzI7hYgJXBN7qq4pYGD
    J/YYL9QvYdPZeZgUfEKKz3FNMQbNd1dLaJRCyrj
    fhcNe02izGs1usUQ

آخر فروم باز reza3600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    این دنیا

پيش فرض

وقتی این فایروال روشنه و به اینترنت وصل میشم سند و ریسیو ندارم ولی خاموشش میکنم سند و ریسیو دارم.
    چیکار کنم.
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •