تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 428 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 4277

نام تاپيک: [پشتیبانی] موتور .::UDK Unreal Engine III ::. / آنریل انجین

پروفشنال narotu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اموزش ها رو ثبت کردم اما تا برم بریزم و بفرسته چند رو زی تول میکشه من خواستم از فرصت استفاده کنم

2. این کاربر از narotu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اموزش ها رو ثبت کردم اما تا برم بریزم و بفرسته چند رو زی تول میکشه من خواستم از فرصت استفاده کنم
    اینترنتت چیه؟ اگه خوبه یه لینک بت بدم واسه این 3-2 روز

4. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال narotu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اینترنتت چیه؟ اگه خوبه یه لینک بت بدم واسه این 3-2 روز
    ذغال سوزه
    چه طوری فرمت مپها رو تغییر بدم (این رو که دیگه توی اموزش نگفته)

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ذغال سوزه
    چه طوری فرمت مپها رو تغییر بدم (این رو که دیگه توی اموزش نگفته)
    یعنی چی؟ می خوای از 3D مثلا بیاری؟ مپارو؟

اگه جوابت مثبته گفتم که تو جواب پستت، مپ رو باید همینجا طراحی کنی، اگه نه بازیت به لعنت ... نمیارزه. دلایلشم قبلا تو همین فروم گفتم. فعلا.

7. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال narotu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

نه از 3d
    ببین چند تا مپ دارم که udk نمیتونه اجرا کنه (صفحه سیاه خالی میاد) سه بعدی هم هست میخواستم ببینم راهی هست فرمتشون رو عوض کنم بتونه بشناسه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اگه فرمتش ut3 هست بله، می تونی و فقط لازمه پسوند رو عوض کنی، اگه نه تا جایی که من میدونم چیز دیگه ای رو نمیشه.

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

فرمت T3D هم راستی می شه ایمپورت کرد.

10. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Dark000prince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز

در مورد سوال آخر، بازی Geras Of War 2 که جایزه ی بهترین بازی تاریخ و بهترین گرافیک بازی های ویدئویی رو گرفت با موتور UE3 نوشتن، که الان جدیدترش همین UDK هست که جلو شماست. می تونی سرچ کنی و عکسها و نقد های بازیشو پیدا کنی. توی موتور های تجاری هم پر استفاده ترین و البته یکی از گرانترین ها همین UE3 هست. که خوشبختانه UDK این قسمت گرانی رو حذف کرده.

شما در صورتی که 1.می خوای کار عالی در بیاری که مشتری حاضر به خریدش باشه، و 2.اهل کار هستی و حاضری سخت تلاش کنی، این موتور بهترین گزینه ی شماست. یکی به دلایلی که بالا گفتم و یکی هم به دلایل مالی. برای بازی Free شما هیچ پولی لازم نیست به Epic Games (سازنده ی UDK) بپردازی. برای بازی تجاری هم این قدر شرایط خوبی داره که من هیچ وقت انتظارشو نداشتم. یه مثال می زنم برات:

شما می یای یه پروژه ی بازی با UDK شروع می کنی. 6 ماه زمان ساخته، توی این 6 ماه هیچ پولی نمی دی. با خیال راحت به ساخت بازیت می پردازی. بعد از 6 ماه تصمیم به فروشش می گیری. 99 دلار باید اول کار بدی برای لایسنس به Epic که ربطی به قسمت مالی نداره و بیشتر مربوطه به قوانین تجاری آمریکا. حالا شما 5000 دلار اولی که در میاری کامل مال خودته، پس نگران حقوق 3-2 نفری که برات کار می کنن نیستی. بعد از این 5000 تا هر چقدر که در بیاری 25 درصدش مال Epic هست، مثلا اگه 3 ماه اول 25000 در آوردی، باید 5000 دلار به Epic بدی. نسبت به موتوری که بهت داده پول ناچیزیه. در ضمن عملا پولی نیست واسه Epic. قبلا اگه می خواستی لایسنسی از Epic بگیری، باید 200000 تا 400000 دلار پیاده می شدی، اون هم اول کار،نه بعد از فروش. این از بحث موتور.

در مورد زبان هم شما اگه UDK انتخاب کردی، اصل برنامه نویسی به زبان Unreal Script هست که سینتکسی شبیه ++C داره و کلا کسی اگه Java یا ++C بلد باشه، خیلی سریعتر اینو یاد می گیره. البته با خود ++C هم میشه براش کد نوشت ولی در حال حاضر Unreal Script توصیه می شه. اینم از زبان.

در مورد بقیه ی ابزار ها هم شما با هر موتوری که کار کنی، به یه سری ابزار نیاز داری: یه نرم افزار مدلینگ مثل همون 3Ds Max ، یه نرم افزار طراحی دو بعدی که بزرگتریش همون Photoshop هست.یه نرم افزار Sculpting مثل Mudbox یا ZBrush که چون 3Ds کار می کنی، من Mudbox رو پیشنهاد میدم. موزیک و Sound FX هم که خب نرم افزار های خودشو داره. تا اینجا همیشه هست، ولی بسته به سطح کاری که داری، ممکنه به برنامه های دیگه ای هم نیاز داشته باشی مثلا Motion Builder . اینم از ابزار ها.

فقط یه چیز رو بگم، درسته این موتور یه جورایی بهترین موتور موجوده ولی فقط وقتی یه کار عالی می تونی توش در بیاری که هم اطلاعات فنیش رو داشته باشی و هم اهل کار کردن باشی. اطلاعاتش رو نگران نباش، می تونم بهت منابع معرفی کنم، ولی دومیش دیگه با خودته.

در ضمن اگه هنوزم می خوای در مورد موتور های دیگه هم تحقیق کنی الان وقتشه، وسط کار ضرر می کنی.

مشکلی بود بپرس. فعلا بای.

خیلی ممنون
    اصلا انتظار نداشتم کسی اینطور کامل جواب بده .
    در مورد این موتور هم بگم که بقیه موتور ها پولی هستن و این کافیه
    یه چند تا سوال پیش اومد
    نرم افزار sclupt چیه ؟؟
    من فعلا مدلینگ بیشتر بلدم . animating هم باید خوب یاد بگیرم تو 3d max یا اینکه خود این موتور کار انیمیشن رو انجام میده ؟
    بازم خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

نه عزیز ، شما باید مدل ها تا داخل 3d max یا مایا یا نرم افزار های دیگه انیمیت کنی و بعد بیاری تو انجین ، اگر نه این انجین که انیمیت نمی کنه . ولی یک امان برای متحرک کردن صورت داره اونم با صدا کار می کنه و برای ایمپورت مدل هم باید از پلاگین مخصوصش استفاده کنی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir_Amir_Amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوستان من مدلم رو درست کردم توی Max
    وقتی خروجی میگیرم (با همون فرمتهایی که گفتید ) میام ایمپورتشون میکنم تو UDK مدلم ایمپورت میشه ، ولی وقتی میخوام بیارمش توی صحنه و ازش استفاده کنم هیچی نشون نمیده !!!
    فقط وایرفریمش رو توی نماهای دیگه میده ولی پرسپکتیو کاملا خالیه ، فقط یه + اضافه میشه ، همین .
    چیکار کنم تا مدل کامل لود بشه ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان من مدلم رو درست کردم توی Max
    وقتی خروجی میگیرم (با همون فرمتهایی که گفتید ) میام ایمپورتشون میکنم تو UDK مدلم ایمپورت میشه ، ولی وقتی میخوام بیارمش توی صحنه و ازش استفاده کنم هیچی نشون نمیده !!!
    فقط وایرفریمش رو توی نماهای دیگه میده ولی پرسپکتیو کاملا خالیه ، فقط یه + اضافه میشه ، همین .
    چیکار کنم تا مدل کامل لود بشه ؟
    چطوری مدلتو میاری توی مپ؟ دقیق بگو مراحلی که میری رو.

در ضمن چک کن ببین Unreal Static Mesh Viewer مدلتو لود می کنه یانه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •