تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 171 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1707

نام تاپيک: طرفداران Dell Inspiron 5110

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام .
    دوستان یکی لطف کنه بگه چیکار کنم ال ای دی مربوط به وایرلس خاموش بشه.همونکه کنار ال ای دی باتری جلو سمت چپ هستش.درایورهام نصبه و بلوتوث و وایرلس disable میکنم با Fn+F2 هم وایرلس رو میبندم اما بازهم این ال ای دی بطور مداوم روشنه.اعصابمو خورد کرده.خواهشا یکی راه خاموش کردنشو بگه
    دوست عزیز این مدل اصلا دکمه وایر لسش ال ای دی نداره چیرم میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اخ ببخشید تازه الان ال ایدی وایرلسو این پایین دیدم LOL
    Last edited by golden93; 08-08-2011 at 13:10. دليل: نادانی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان راهنمایی لطفآ!!!!
    من وقتی لپ تاپو از شارژ میکشم در صورتی که 100% شارژ شده به محض این که میکشم میشه 98% ایا مشکلی هست یا طبیعیه؟؟
    دوست عزیز برای من اوایلی که خریده بودم اتفاق افتاده که این طوری بشه اما الان که از برق میکشم از 100 شروع میشه به کم شدن.

البته دیروز اشتباها باتری لپتاپ تا 5 درصد دشارژ شد و کامپیوتر اتوماتیک خاموش شد. بعد از اون در برنامه HWMonitorPro و BatteryCare درصد شارژ 100 درصد نشون میده و در صد wear level 0 نشون میده که قبلا به ترتیب 103 درصد و 3.5 درصد نشون میداد!

سلام .
    دوستان یکی لطف کنه بگه چیکار کنم ال ای دی مربوط به وایرلس خاموش بشه.همونکه کنار ال ای دی باتری جلو سمت چپ هستش.درایورهام نصبه و بلوتوث و وایرلس disable میکنم با Fn+F2 هم وایرلس رو میبندم اما بازهم این ال ای دی بطور مداوم روشنه.اعصابمو خورد کرده.خواهشا یکی راه خاموش کردنشو بگه
    دوست عزیز led وایرلس با fn +f2 کارشو درست انجام میده و روشن و خاموش میشه. باید مشکلی نرم افزاری باشه و سعی کنید که از اول همه چیزو تک تک امتحان کنید تا مشکل پیدا بشه.

دوستی در پیام خصوصی گفته که led وایرلس , وقتی وایرلس disable باشه خاموشه اما وقتی restart میکنم دوباره روشن میشه در صورتی که کارت وایرلس disable هست. به ایشون هم گفتم که فعلا کاری از دستمون بر نمیآد و برای من هم به همین صورته و وایرلس به صورت نرم افزاری خاموش و روشن میشه و سخت افزاری نیست که از همون ابتدای فشردن دکمه power خاموش باشه. گرچه وقتی وارد محیط ویندوز بشید بعد از یک بار روشن و خاموش کردم مجدد وایرلس با fn + f2 چراغ led وایرلس خاموش خواهد شد. فکر نکنم این مورد خیلی مهم باشه که دوستان روش تاکید دارن.

راستی دوستان صفحه کلید من فارسی نداره . چی کار باید بکنم ؟؟؟؟
    دوست عزیز شما 3 راه داری برای راه انداختن کارت. 1 نصب برچسب که چیز تمیزی از آب در نمیآد. 2 استفاده از کیبورد اکسترنال حروف فارسی دار که شاید بگید لپتاپ خریدم , دسکتاپ نخریدم که همش یه کیبوردو دنبالم بکشم و راه آخر که خودم دارم انجامش میدم حفظ کردن مکان حروف فارسی روی دکمه های حروف انگلیسی هست. روز اول برام سخت بود اما الان حدود 90 درصد درست فارسی تایپ میکنم. راه آخر که میشه راه چهارم خرید کیبور فارسی دار 5110 هست البته اگر گیر بیاد!

با سلام

من این مدل رو خریدم و از اونجا که با داس ارائه شده من تمام درایورهاشو از اینترنت دانلود و نصب کردم ولی هنوز وایرلسش روشن نمیشه و وقتی میخوام درایورش رو نصب کنم ارور میده که باید وایرلس رو روشن کنم:

[IMG]C:\Users\HANI\Desktop\error.jpg[/IMG]

ولی هرکار میکنم وایرلس با دکمه اش روشن نمیشه.

در ضمن تو Device Manager سه تا وسیله هست که نصب نشدن و نمیدونم چکارشون کنم، تو اینترنت هم درایورشون رو سرچ میکنه پیدا نمیشن:

[IMG]C:\Users\HANI\Desktop\devices.jpg[/IMG]

لطفاً راهنمایی کنید.
    دوست عزیز ما که نمیتونیم توی کامپیوتر شمارو ببینیم که آدرس از داخل هاردت گذاشتی! لطفا عکس هاتونو در یک سایت آپلود مجانی عکس آپلود کنید و در اینجا لینکشو بزارید یا به صورت embed ضمیمه نوشته هاتون کنید تا ببینیم مشکل از کجاست.

با سلام.

چند تا سوال :

1- آیا مدل vostro 3550 هم سندی بریج هست ؟
    2- آیا سندی بریج این مدل مشکل دارد ؟
    3- آیا این مدل هم بین کارت گرافیک اینتل و ATI 6330 سوییچ میکند ؟
    4- بین vostro 3450/3550 و inspiron 5110 کدام را ترجیح میدهید ؟ (من اغلب در مسافرت هستم و کارم هم عموما اتوکد هستش)
    5- سری vostro بر سری inspiron برتری دارد ؟ (از نظر کیفیت و صفحه نمایش مات یا bright بودن و ...)

به ترتیب
    1 بله
    2 اگر از تاریخ 3/16/2011 به بعد از طرف شرکت دل ارسال شده باشه مشکلی از بابت چیپست نداره.
    3 بله
    4 در کل این یک سوال سلیقه ای هست اما برای مسافرت 14 اینچی بهتره مانند 3450 اما برای اتوکد صفحه بزرگتر بهتر هست. اگر در محیط های که به اونجاها مسافرت میکنید نور زیادی به صفحه نمایشگر تابیده میشه و اگر نمیتونید شدت نور کنترل کنید حتما vostro تهیه کنید. در ضمن اثر انگشت کمتری روی vostro میمونه.
    5 هیچ کدوم بر دیگری ضعف یا مزیت ندارن. این کاربر هست که نسبت به احتیاجش به سمت یکی از این دو مدل کشیده میشه و مدلی که به سمتش میره براش مزیت داره نسبت به مدلی که ازش دور میشه که براش ضعف داره. در کل این هم یک سوال سلیقه ای بود.

در مورد تیک SRS Truvolume در برنامه IDT این نکته مد نظرتون باشه که وقتی به خروجی کارت صدا لپتاپ اسپیکر یا هدفون وصل باشه تیک SRS Truvolume در برنامه دیده میشه و اگر این وسیله هارو از خروجی کارت صدا جدا کنیم این تیک محو میشه.

از دوست عزیز persianboy2000 تشکر میکنم pdf ایشون خیلی ارزشمند هست.

از دوستان عزیزی که در این تاپیک به دوستان دیگر کمک میکنند و همچنین مطالب آموزنده قرار میدهند بسیار سپاسگذارم.
    Last edited by mansia; 06-08-2011 at 16:55.

3. 3 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iman-kk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

[QUOTE=mansia;6335350]

دوست عزیز led وایرلس با fn +f2 کارشو درست انجام میده و روشن و خاموش میشه. باید مشکلی نرم افزاری باشه و سعی کنید که از اول همه چیزو تک تک امتحان کنید تا مشکل پیدا بشه.

دوستی در پیام خصوصی گفته که led وایرلس , وقتی وایرلس disable باشه خاموشه اما وقتی restart میکنم دوباره روشن میشه در صورتی که کارت وایرلس disable هست. به ایشون هم گفتم که فعلا کاری از دستمون بر نمیآد و برای من هم به همین صورته و وایرلس به صورت نرم افزاری خاموش و روشن میشه و سخت افزاری نیست که از همون ابتدای فشردن دکمه power خاموش باشه. گرچه وقتی وارد محیط ویندوز بشید بعد از یک بار روشن و خاموش کردم مجدد وایرلس با fn + f2 چراغ led وایرلس خاموش خواهد شد. فکر نکنم این مورد خیلی مهم باشه که دوستان روش تاکید دارن.

[QUOTE]

من نه قبل نصب درایورش نه الان که درایورش نصبه موفق نشدم با fn+f2 ال ای دی رو خاموش کنم.درسته که روی مانیتور علامت غیرفعالی وایرلس میوفته بااین زدن این کلید،اما چراغ همچنان روشنه.
    درایور رو پاک کردم ازاول نصب کردم ولی بازم نشد.خواهشا راهنمایی کنید چه چیزایی رو پاک و ازاول نصب کنم تا این ال ای دیه خاموش بشه.

یه سوال:
    مدل کارت وایرلسی که روی دستگاه من هست centrino 1030 هست اسمش تقریبا.
    این مدل استاندارد این لپتاپ درخاورمیانه هست یا اینکه refurb شده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من نه قبل نصب درایورش نه الان که درایورش نصبه موفق نشدم با fn+f2 ال ای دی رو خاموش کنم.درسته که روی مانیتور علامت غیرفعالی وایرلس میوفته بااین زدن این کلید،اما چراغ همچنان روشنه.
    درایور رو پاک کردم ازاول نصب کردم ولی بازم نشد.خواهشا راهنمایی کنید چه چیزایی رو پاک و ازاول نصب کنم تا این ال ای دیه خاموش بشه.

یه سوال:
    مدل کارت وایرلسی که روی دستگاه من هست centrino 1030 هست اسمش تقریبا.
    این مدل استاندارد این لپتاپ درخاورمیانه هست یا اینکه refurb شده؟
    کارت های سنترینو کارت های خوبی هستند و قبلا جزء کارت های حرفه ای محسوب میشدن. راستش با این کارت ها کار کردم در لپتاپ دوستم که توشیبا بود اما اون لپتاپ دکمه روشن و خاموش جداگانه داشت برای وایرلس و با همون دکمه چراغ وایرلس روشن و خاموش میشد.

اول به بایوس لپتاپ برید و اگر چیزی پیدا نکردید به ترتیب کارت وایرلس و دل کوئیک ست پاک و نصب کنید.

دوست عزیز مطمئن هستید که دقیقا درایور قطعه وایرلس نصب کردید؟ در سایت دل درایورهای مدل وایرلسی که گفتید این موارد هستند:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فعلا چیزی به خاطرم نمیرسه غیر ار مواردی که گفتم. اگر بعدها مطلب جدیدی پیدا کردم دریغ نمیکنم.

*** این داریور تست کنید:
    کد:
    ریفر با چک کردن سریال معلوم میشه. در مورد این که این کارت استاندارد این لپتاپ هست یا نیست اطلاعی ندارم.
    Last edited by mansia; 11-08-2011 at 22:41.

6. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز .

واقعا همیشه با پاسخ هاتون بنده رو شرمنده می کنید .

مشکل من فراموش کردن جای حروف فارسی نیست .

مشکل من با دو چیز هست ....
    اینتر عمودی که کوچیک هم هست .
    کوچیک شدن شیفت و جابه جایی \ از بالا به کنار شیفت .

دارم دنبال کیبورد کلاسیک همین مدل می گردم .

راستی صدا رو هم با پاک کردن IDT تا حدودی راه انداختم . اما خوب 90 درصد درست شد ولی صدا کم هست دیگه هست .

باتشکر احسان

8. این کاربر از r0ot$harp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminmousavi86's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

14

شاید باید با کلید های ترکیبی روشن کنیو نمیکنی Fn+F2 رو بزن
    اگه نشد برو تو استارت (اگه ویندوزت سونه) تایپ کن ncpa.cpl روی Wireless Network راست کلیک کن و اولین گزینه Enable رو بزن بعد بورو نصب کن درایورو ببین میشه ؟؟
    نه، با دکمه ترکیبی رو میگم که روشن نمیشه

در ضمن وایرلس نصب نیست، انگار که وجود نداره، و با زدن ncpa.cpl هم آیکون وایرلس رو ندارم، لطفاً راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نه، با دکمه ترکیبی رو میگم که روشن نمیشه

در ضمن وایرلس نصب نیست، انگار که وجود نداره، و با زدن ncpa.cpl هم آیکون وایرلس رو ندارم، لطفاً راهنمایی کنید.
    میتونید از این درایور استفاده کنید:

Dell Wireless 1702 802.11b g n.exe
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام بچه ها
    من یه لپ تاپ گرفتم با این سرویس تگ (HND7GP1)
    میخواستم بدونم ریفر هست یا نه ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اقا این لپ تاپ همیشه تو شارژه مسئله ای واسش پیش نمیاد که؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اقا این لپ تاپ همیشه تو شارژه مسئله ای واسش پیش نمیاد که؟؟
    ترجیها زمانی که لپتاپ خاموش هست آداپتور جدا کنید و باتری هر 10 روز یکبار 30 تا 40 درصد خالی کنید. البته عمر باتری تقریبا 1 سال هست به هر صورتی که استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •