تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 2600 اولاول ... 545515253545556575859651051555551055 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

امضای NirvanaH رو دیدم مخابرات هم شاملش بود .
    نرخ پیشگامان و سپنتا و مخابرات رو شما می دونی ؟
    .
    مخابرات که افتضاحه، گفتم که اگه مجبور نبودم نمیگرفتم، اینجا 128 پیشگامان محدودیت 3گیگ (تو تهران مثل اینکه 4گیگه) 13/500 تومانه مصرفم از 3 گیگ تو ماه بیشتره. نامحدود هم 28/000 تومانه، مخابرات 128 نامحدود رو 10/500 میده
    برای یک ساختمان دو طبقه که در یکیش پی سی و در یکیش هم لپ تاپ هست و یک خط تلفن هم بیشتر نداره باید کدوم نوع مودم رو بگیرم ؟ اگر دو پورت بگیرم میشه با کابل یک سیم به طبقه ی دیگه داد ؟ وایرلس نمی خوایم باشه
    آره میشه، پی سی رو با کابل usb به مودم وصل میکنی، یه کابل cat5 (کابل شبکه) چند متری هم میخری یه سرش رو به پورت rj-45 مودم وصل میکنی یه سرش دیگش رو میکشی طبقه دوم و به پورت لپ تاپ وصل میکنی
    خودم این کار رو انجام دادم (فقط تو فاصله کمتر)
    اکثر مودمها 2 پورت دارن (یه usb و یه rj45)

دستگاه سپلیتر هم باید بگیرم ؟
    بیشتر مودمها اسپلیتر روشونه، اسپلیتر واسه جدا کردن تلفن و اینترنته
    تو سایت سپنتا نوشته بود برای ای دی اس ال باید سیم تلفن مسی باشه و فیبر نوری نمیشه . در حالی که تلفن ما تازگی از طرف مخابرات شماره اش تغییر کرد چون تبدیل به فیبر نوری شده . حالا با توجه به نوشته ای که در سایت سپنتا دیدم برای خط ما ای دی اس ال نمیشه گرفت ؟ من که خودم بعید می دونم اینطور باشه ؟
    آره میگن رو خطهای فیبر نوری و pcm نمیشه adsl انداخت
    اگه خط تلفنتون فیبر نوریه راهی جز اینترنت بیسیم (وای فای ، وایمکس) نداری

2. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

برین حال کنین اگه تهران هستین.
    مازندران مخابرات جدیدا اکتیو شد با همین سرعت ها و قیمت ها ولی محدود از نوع سوپر محدود ! بدون دانلود شبانه و ...
    اینترنت مگه گاز و برق که یک شرکت منطقه ای شرایطش فرق کنه ؟!
    مخابرات نامحدوده دیگه دانلود شبانه واسه چیشه؟
    اینحا 128کیلوبیت 10/500 تومانه، طرح طلایی هم داره 8/500 تومان (3 گیگ)
    لعنتی چرا فقط به استان های بزرگ مخابرات حال دادش ؟!! یک بوم و دو هوا شده.
    چون خون اونا رنگینتره، فقط اینرنت نیست که، همیشه سرویسهای با کیفیت واسه شهرهای بزرگه سرویسهای بی کیفیت هم واسه شهرهای کوچیک

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

جدیدا کسی 512 نگرفته؟

دوستانی که میرن مخابراتشون لطفا در مورد 512 هم سوال کنن که باید چه کار کنن تا 512 بهشون بدن

چون من که رفتم برای 512 گفتن باید از مخابرات کل تهران نامه بیاری و دیگه دست ما نیست!!!

اطلاع رسانی فراموش نشه...

سپاس.

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

چون خون اونا رنگینتره، فقط اینرنت نیست که، همیشه سرویسهای با کیفیت واسه شهرهای بزرگه سرویسهای بی کیفیت هم واسه شهرهای کوچیک
    نه داداش اینجوری نگو !
    من که تهرانی هستم به رفیقم که تو شهرستانه (فریمان) حسودیم میشه که اشتراک 128 گرفته و داره با سرعت 120 دانلود میکنه .
    تو شهر های کوچیک خدمات خصوصی خیلی بهتره . ولی شما اگه همین سرویسو تو تهران از شاتل بگیری سرعتت داغونه . چون حد share رو رعایت نمیکنن و . . .

برای شهر های کوچیک شرکتهای خصوصی بهتره . (قید مخابراتو بزنید وقتی محدود کرده )

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اول اینکه دوتا سیستم همزمان نمی تونن با هاش کانکت شن - یکی لن یکی یو اس بی -
    دوتا سیستم میتونن به شرطی که کانکشن رو از مودم بسازی
    حالا اگه مودم وایرلاس دار بگیرم چی؟! نمی شه گخ پسش را روی خودش تنظیم کنم که خوش به حال همه شه

دوم اینکه امروز با اُِوو چک کردم نمی شه راحت باهاش مکالمه تصویری داشت، با صبا نت خیلی خوب جواب می داد اما این نه متاسفانه
    حالا از دوستان کسی از این سرویس برای مکالمه تصویری استفاده می کنه ؟! راضی هست ؟! می شه بهترش کرد؟
    ممنون
    من خودم پایه مخابرات هستم، اما خانواده گرام می گن اون یکی بهتره !!! اگه بشه جوری مکالمه تصویری بدون مشکل انجام داد ممنون می شم بگین.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

مخابرات 1 مگ هم میده؟ اصلا کسی جرات کرده سوال کنه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه alirezawater's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

کسی این خبر رو خونده؟ شکایتم کرده؟

جدول نرخ اینترنتADSL/ کاربران برای حجم دانلود محدودیت ندارند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مخابرات 1 مگ هم میده؟ اصلا کسی جرات کرده سوال کنه ؟
    من خیلی پرو بودم با 1 مگ شروع کردم.256 رو قبول کردن بدن.منتظرم ببینم 512 می دن یا نه

جدیدا کسی 512 نگرفته؟

دوستانی که میرن مخابراتشون لطفا در مورد 512 هم سوال کنن که باید چه کار کنن تا 512 بهشون بدن

چون من که رفتم برای 512 گفتن باید از مخابرات کل تهران نامه بیاری و دیگه دست ما نیست!!!

اطلاع رسانی فراموش نشه...

سپاس.
    منم رفتم به منم هین رو گفت.رفتم مخابرات کل گفت تقاضا بده هرچی مدرکم داری بده.میدیم به boss !!!
    برو هفته دیگه بیا!!! اگه قبول کرد شاید!! بهت بدن اگرم قبول نکرد که عمرا بهت بدن.

بسوزه پدر پارتی یا شایدم پدر بی پارتی ای نمی دونم!
    Last edited by tk.alen; 21-08-2011 at 10:37.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

نه داداش اینجوری نگو !
    من که تهرانی هستم به رفیقم که تو شهرستانه (فریمان) حسودیم میشه که اشتراک 128 گرفته و داره با سرعت 120 دانلود میکنه .
    تو شهر های کوچیک خدمات خصوصی خیلی بهتره . ولی شما اگه همین سرویسو تو تهران از شاتل بگیری سرعتت داغونه . چون حد share رو رعایت نمیکنن و . . .

برای شهر های کوچیک شرکتهای خصوصی بهتره . (قید مخابراتو بزنید وقتی محدود کرده )
    منم شهرستانم اما بالاترین سرعت دانلودم دوروبر 50 بود (با 512)

سرعت دانلود هم همیچین تحفه ای نیست، به چه دردم میخوره وقتی خیلی امکانت دیگه رو ندارم، نمیدونم چرا یوزرا سرعت دانلود اینقدر واسشون مهمه و میرن سراغ دانلود (چیز مهمی هم باهاش دانلود کنن خوب، یا فیلم دانلود میکنن یا نرم افزاری که هیچ وقت ازش استفاده نمیکنن)، 6 ساعت پی سی رو روشن میذاری که یه گیگ رو دانلود کنی، به جاش میتونی 500 تومان بدی به دانلود اونو واست دانلود کنه
    خودنم بیشتر دانلودهام زیر 100 مگ هستن، خیلی کم پیش امده فایل باای 100 مگ دان کنم

سرویس که فقط اینترنت منظورم نبود (که اونم از شهرهای بزرگ خیلی عقبیم، همین چند ماه پیش 128 محدود رو میگرفتیم 23 تومان)
    Last edited by tiyam 01; 17-08-2011 at 18:37.

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کسی این خبر رو خونده؟ شکایتم کرده؟

جدول نرخ اینترنتADSL/ کاربران برای حجم دانلود محدودیت ندارند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این یعنی همه شرکتها تعرفه هاشون باید بشه عین مخابرات؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •