تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 421 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام

والا تو این جور مواقع باید احتیاط شرط عقله.فکر نکنم تو دنیای مجازی کسی ک از این پیشنهادها میده قابل اعتماد باشه
    اون کاهایی رو ک براش شما انجام داده واسه همین 100 هزار تومان بوده...پیشنهاد من اینکه این کارو نکنید

برای اینکه بهش بگید بهتره رک باشید و اعلام کنید انقدر پول ندارید و حتی کمتر.چون اگه الان به دروغ پول ندادنتون رو توجیه
    کنید دوباره ایشون بعد از مدتی ازتون پول میوام و مجبورید همش دروغ بگید.پس بهتره قاطعانه بگید " نه "
    بهتره کلا بیخیال شید؛ اگه بگید 100 تومن ندارم و کمتر دارم ، میگه همون رو هم بده بقیه رو از دیگران جور میکنم.
    خیلی ها از همین جا ضرر کردن و حتی ضربه خوردن، شما اگه میخواید اشتباه اون ها رو تکرار کنید دیگه خودتون میدونید

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من تویه اینترنت با یهنفر اشنا شدم خیلی پسر خوبیه و رابطمون خوبه
    اون از من 100 هزار تومن پول خواسته واسه یک ماه که قرض بهش بدم
    اما من نمیخوام بهش بگم چه جوری بگم که ناراحت نشه؟آخه خیلی کمکم کرده و هوامو داره
    صد تومن پول کمی نیست. حتی اگه الانم سوء قصدی نداشته باشه ممکنه بعدا اذیتت کنه و امروز و فردا کنه... رابطتونم که هرچی باشه اونقدری نیست که مجبور باشه باهات حتما تصویه حساب کنه...
    (با این کار شماره کارت+اسم+نام خانوادگیت و... هم مشخص میشه )

3. این کاربر از caca_caca888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    اکثرا سه تا بوس بهم میدن خیلی شده که با دوتا بوس کردن حسابی ضایع شدم

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    دوستان ما یه مشکلی با همسایه ها پیدا کردیم.سر پول اب.
    اینجا همه ی همسایه ها 3 نفر هستند(البته اسما 3 نفر)...همیشه همشون کلی مهمون دارند.فقط ما هستیم که هیچ وقت خونه نیستیم .توی این 6 ماه هم فقط 2بار مامان من تنهایی اومده.همین.دیگه هیچ مهمونی نداشتیم
    ما و یه همسایه ی دیگه 2 نفر هستیم.حالا اومدن پول اب رو بگیرند میگن ما همیشه واحدی حساب کردیم.حالا هم باید شما واحدی پول بدید.من هرچی بالا رفتم پایین اومدم که بابا پول اب نفراتی هست به خرجشون نرفت.من حساب کردم نفری 7 تومان میشه.اونها هی میگفتند نه بابا نفری 2-3 تومنه.ادم انقدر خرج میکنه که این پولا توش گمه.من گفتم بابا مسئله پولش نیست مسئله حقه.حالا چه 2 تومان چه 100 تا تک تومانی.اخر سر من پول رو دادم. و گفتم من راضی نیستم.
    حالا میخوام بدونم برای ماه بعد باید چکار کنم؟دیگه شب عید هم هست و حسابی هزینه اب زیاد میشه.اخه ما چرا باید اندازه ی 3 نفر پول اب بدیم؟

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان ما یه مشکلی با همسایه ها پیدا کردیم.سر پول اب.
    اینجا همه ی همسایه ها 3 نفر هستند(البته اسما 3 نفر)...همیشه همشون کلی مهمون دارند.فقط ما هستیم که هیچ وقت خونه نیستیم .توی این 6 ماه هم فقط 2بار مامان من تنهایی اومده.همین.دیگه هیچ مهمونی نداشتیم
    ما و یه همسایه ی دیگه 2 نفر هستیم.حالا اومدن پول اب رو بگیرند میگن ما همیشه واحدی حساب کردیم.حالا هم باید شما واحدی پول بدید.من هرچی بالا رفتم پایین اومدم که بابا پول اب نفراتی هست به خرجشون نرفت.من حساب کردم نفری 7 تومان میشه.اونها هی میگفتند نه بابا نفری 2-3 تومنه.ادم انقدر خرج میکنه که این پولا توش گمه.من گفتم بابا مسئله پولش نیست مسئله حقه.حالا چه 2 تومان چه 100 تا تک تومانی.اخر سر من پول رو دادم. و گفتم من راضی نیستم.
    حالا میخوام بدونم برای ماه بعد باید چکار کنم؟دیگه شب عید هم هست و حسابی هزینه اب زیاد میشه.اخه ما چرا باید اندازه ی 3 نفر پول اب بدیم؟
    سلام
    حرف شما درسته ولی قانونش اینه که بر اساس متراژ حساب می کنند. مام تو مجتمع بزرگ زندگی می کنیم یه خونه مثلا 1خوایه 6 نفر توشند یه خونه 3 خوابه فقط 2 نفر اما وقتی شارژ می گیرند از یه خوابه کمتر می گیرند. واقعیتش اینه که نمی شه شمرد کی اونده و کی رفته عرف و قانونش منراژی هست بنابراین اگه همسایه ها قبول نکنند نمی تونید تغییری بدید

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من تویه اینترنت با یهنفر اشنا شدم خیلی پسر خوبیه و رابطمون خوبه
    اون از من 100 هزار تومن پول خواسته واسه یک ماه که قرض بهش بدم
    اما من نمیخوام بهش بگم چه جوری بگم که ناراحت نشه؟آخه خیلی کمکم کرده و هوامو داره
    دوست عزیز شما قبل از اینکه واسه پول دادن یا ندادن تصمیم بگیری؛ در مورد رابطت با همچین آدمی تجدید نظر کن.
    آدم نرمال در اینترنت از کسی پول طلب نمیکنه. احتمالش زیاده که خوبی هایی که بهت کرده هم به همین خاطر باشه که بعدا ازت پول طلب کنه.

8. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

این روزها دیگه کسی به فک و فامیل خودش هم جرات نمیکنه پول قرض بده. جدی اگه یکی از دوستهاتون ۱۰۰ تومن بخواد بهش قرض میدید؟ // جدای از بحث رفاقت و ... تو این اوضاع قرض، وام، ضمانت،چک و هرگونه فعالیت مشابه دیگری خطرناکه. // همچین کاری به هیچ کس توصیه نمیشه. ضمنا ۶ دنگ حواستون باشه یه وقت اطلاعات خصوصی و شخصیتون رو بهش ندید، یه وقت بخواد اذیت کنه.

10. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به شخصه احساس کنم کسی واقعا نیاز داره بهش کمک میکنم . تو نت هم تجربه اینو داشتم که به کسی که اطمینان دارم نیاز داره کمک کنم

اصلا هم پس نگرفتم تو فکرشم نبودم پس بگیرم وقتی میشه به کسی کمک کرد چرا کمک نکنیم ؟ (به شرطی که بدونی طرف واقعا احتیاج داره )

ولی اگر میدونید نیازی نداره یا فقط برای پول گرفتن از شما باهاتون آشنا شده و ... بهتره مودبانه بگیین فعلا خودم نیاز دارم یا الان تو موقعیتی نیستم که پول قرض بدم

12. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض

سلام
    یروز به دوستم گفتم:
    من دو سال پیش به یه رفیقم مقداری پول دادم هنوزم بعد از دو سال بهم برنگردونده
    گفت:
    من دیدم تو دوستمی و بهت اعتماد دارم ازت پول خواستم قصد اینم نداشتم که پولتو بخورم
    خداحافظ

14. 2 کاربر از khafan8288 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    یروز به دوستم گفتم:
    من دو سال پیش به یه رفیقم مقداری پول دادم هنوزم بعد از دو سال بهم برنگردونده
    گفت:
    من دیدم تو دوستمی و بهت اعتماد دارم ازت پول خواستم قصد اینم نداشتم که پولتو بخورم
    خداحافظ
    خوب این چه جوابی بود دادی؟
    خیلی راحت میگفتی انقدر بهت اعتماد ندارمو اینا بهتر بود

16. این کاربر از caca_caca888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •