تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 53 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 526

نام تاپيک: سوالات مرتبط با انواع "Video Player" (برنامه های پخش)

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

یه راهنمائی ....

اگه برنامه VOBSUB رو نصب کنین رو دستگاهتون خود مدیا پلیر Subtitle رو می شناسه و باز میکنه. من با Srt و idx/sub امتحان کردم و مشکلی نداشته هردو رو می خونه و هم حجم برنامه کمه و مزایای زیادی هم داره

دوم یک مشکل بزرگ دارم. من وقتی DVD هام رو RIP می کنم اولا صدا و تصویر کمی با هم فاصله زمانی دارند و نمی دونم چرا
    دوم اینکه فایل های ساب تایتل زمانبندیش درست نیست و هرچی به طرف آخر فیلم می ریم ساب ها رو زودتر از حرف زدن نشون میده

با همه فیلم ها این مشکل رو دارم و نمی دونم چرا. هم با subrip و هم با vobsub ساب ها رو استخراج کردم هردو همین حالت پیش میاد. میشه یکی بگه این فوت کوزه گریش کجاست؟

مرسی
    سلام.
    در مورد زمان بندی و .... دوست عزیزم تاپیک های آموزش هست اونها رو یک نگاه بندازین.
    در مورد اختلاف زمانی تصویر و صدا فکر کنم مشکل در نوع ریپ کردن باشه.
    توی تاپیک مربوط به ریپ اعلام کنید دوستان اونجا وارد تر هستند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من یک دی وی دی پلیر سامسونگ خریدم که وقتی دی وی دی فیلمهای دانلودی خودم رو که هر 5تا6 فیلم تو یک دی وی دی هست میخوام با اون نگاه کنم و زیر نویسها رو هم گذاشتم تو دی وی دی پیام این رو میده کهexternal subtitle رو میخوام برای فیلمی که پلی کردم اجرا کنم یا نه و وقتی من مال فیلم مورد نظر رو اوکی میکنم کاری انجام نمیشه و زیرنویس رو اجرا نمیکنه.جالب اونجاست که بعد از پلی کردن هر فیلمی اون قسمت میاد برای زیرنویس خارجی(و نه اتچ شده به فیلم) که از زیرنویسهایی که هست هر کدوم رو که میخوای انتخاب کن(هر دو نوع زیرنویسها رو تو اون قسمت میشناسه)
    به نظر شما اصلا این قابلیت رو داره یا کلا بی خود گذاشته شده و دکور هست؟
    و یک سوال دیگه اینکه چه مدلی از پلیرهای خاگی هست که تو پخش این زیرنویسها جواب داده باشه و میشه با خیال راحت یکی خرید؟

آخر فروم باز symk's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

با سلام
    دوستان من سه مشکل در دیدن زیر نویس برام پیش اومده . قبلا" این طوری نبود . ویندوزم ویستاست . تو انجمن ویستا مطرح کردم حل نشد اومدم اینجا . مشکل فکر کنم در فونت و یا نتونستن ترجمه متن . حالا عکسهاشم انداختم ببینید . شاید فرجی بشه . 3 بار هم ویندوز رو فرمت کردم ولی درست نشد . با هر پلیر دیگه ای هم تست کردم نشد . K lite mega codec 4 هم نصب کردم . ویندوز هم آپدیت و همه فونت های فارسی رو هم نصب کردم . چیزی یا کاری مونده من انجام بدم ؟

اینم متن فایل srt که اصلا" معلومه که نمی تونه بخونه . یعنی ربطی به هیچ پلیری نداره . unicode هم کردم نشد . مشکل کجاست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست من این مشکل شما مربوط به نصب زبان فارسی تو ویندوزتون هست

به این مسیر تو ویندوز ویستا برید
    control panel/regional and language option/
    بعد تو همونtab(tab formats)
    زبان فارسی یا پرشین رو انتخاب بکنید
    بعد اوکی و رستارت و مشلتون حل میشه

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

ولی من گفتم که فارسی کردم تو همه تنطیمات . البته بازم روش شما رو تست کردم ، کارساز نبود .

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

ولی من گفتم که فارسی کردم تو همه تنطیمات . البته بازم روش شما رو تست کردم ، کارساز نبود .
    سلام.
    روی اون فلش سبز رنگ پایین صفحه که مال برنامه ی وب ساب هست کلیک راست کنید و زبان رو اربیک بذارین ببینین درست میشه یا نه ؟
    این مشکل توی Km player هم همینطوره ؟

7. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

بله در Km player هم همینطوری بود . فلش سبز هم هر تغییری میدم حل نمیشه . البته دارم بازم روش کار میکنم . ولی یه نکته یادم افتاد . من دفعه اولی که نوت بوک رو خریدم طرف تو مغاره موقع راه اندازی اول رو ایران تنظیم کرد . احتمال میدم از اون باشه وگرنه همه چیز الان مثل دفعه قبل یعنی قبل از فرمت ویندوزه . یه نکته دیگه هم بگم زمانی که من تو فایل srt فارسی مینویسم ، نوشته میشه و همه پلیرها هم فارسی شو میخونند ولی همین طوری خونده نمیشند . میخوام یه تست بکنم ببینم حل میشه یا نه . یعنی فایل رو تو ویندوز اکس پی باز کنم و با یه فونت معمول دوباره یونیکد و ذخیره کنم و یا تو ورد آفیس کپی کنم و بیارم تو ویندوز ویستا ببینم حل میشه ؟ و دوباره تبدیل کنم به یه فایل srt . این کار الان به ذهنم اومد امیدوارم حل بشه . البته اگه حل بشه مطرح میکنم . چون خیلی ها این مشکل دارند .
    مرسی

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با Subtitle Workshop زیرنویست رو درست نشون میده دوست عزیز؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

با Subtitle Workshop زیرنویست رو درست نشون میده دوست عزیز؟
    تست نکردم . سر فرصت نگاه میکنم ولی تو اکس پی درسته . حتی تو ویستا هم درست بود ولی الان این طوری شده .

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

با سلام
    بالاخره حل کردم . یعنی در یه سیستم دیگه که ویندوز اکس پی روش نصب بود فایل رو به یه فایل HTML تبدیل کردم و اونو آوردم تو ویستا و یه فایل srt دیگه درست کردم و الان میتونم فارسی رو ببینم همه متن هاش درست شد . از همه دوشتان ممنون که کمکم کردید تا فکرم به این راه بیافته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •