تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 116 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برای کسی که ۹۵ درصد کارش دانلوده و نیاز داره در ماه ۱۰۰-۱۵۰ گیگ دانلود کنه چه سرویسی بهترینه
    الان خودم چند ساله ۵۱۲ نامحدوده مخابرات دارم و در روز نزدیک ۵ گیگ دانلود میکنم
    میترسم مخابرات مجبورم کنه سرویس حجمی بگیرم و از الان دارم دنبال الترناتیو میگردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام ، بهترین راه دانلود ارزان از سرور های داخلی چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض

سلام
    تو مرکز تلفن زارعی(منطقه 5.طرفای بلوار فردوس غرب) کدوم شرکت مناسب تره از نظر قطعی وصلیو سرعت.(به سرعت 200-300 راضیم.دیگه های وب کاری کرده باهامون که سرعت 200 آرزومون بشه)
    قدیما شهراد خوب بود تو این منطقه الانو نمیدونم .. مخابرات شهید زارعی هم گند زده با این پینگش
    بنده هم حجمی میخام ماهی 10 گیگم مصرف دارم دانلود زیاد ندارم از چه شرکتی بگیرم ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    تو مرکز عاطف تهران بهترین ADSL واسه کجاس؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه samannnn.hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    تو مرکز عاطف تهران بهترین ADSL واسه کجاس؟
    واسه چه کاری؟ دانلود شبانه میخوای یا سرعت روزا واست مهمه؟ حجمی یا نامحدود؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

واسه چه کاری؟ دانلود شبانه میخوای یا سرعت روزا واست مهمه؟ حجمی یا نامحدود؟
    حجمی. دانلود شبانه خیلی برام مهمه داشته باشه و سرعت رو خیلی نیارن پایین شب یا محدودیت حجمی واسه شبانه رایگان نذارن

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

حجمی. دانلود شبانه خیلی برام مهمه داشته باشه و سرعت رو خیلی نیارن پایین شب یا محدودیت حجمی واسه شبانه رایگان نذارن
    خوب ببین تو شرق تهران پارس آنلاین بهترینه و تا 16 مگ سرعتا رو رایگان بالا میبره ولی شبانش یک سوم هست یعنی مثلا اگر 3 گیگ دانلود کنی پول یک گیگ رو ازت میگیره / صبانت محدودیت شدید داره و حجم دزدی/ عصرتلکام هم خوبه ولی شبانش از ساعت 3 شب شروع میشه / فن آوا قبلا عالی بود ولی چن روزه محدودیت بسیار شدید گذاشته / آسیاتک هم شبانش محدود نیست ولی حجم دزدی داره شدیدا / داتک هم شبانش تا 6 صبح 90 درصد رایگان و تا 8 صبح 75 درصد رایگانه که البته داتک هم حجم دزدی داره / شاتل هم خوبه ولی هر شبی نباید بیش از یک گیگ دانلود کنی چون محدودت میکنه / های وب بعضی سرویس هاش شبانه داره و به جز شبانه فشفشه هم داره ولی به خاطر همین فشفشه معمولا سرعت روزا میاد پایین چون همه دارن فشفشه استفاده میکنن تو روز / امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم اگر سوالی بود در خدمتم

8. این کاربر از samannnn.hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]سلام دوستان[/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]من چندين سال بود كه ١٢٨ پارس انلاين داشتم. تقريبا راضي بودم. سرعت دادنلودش رو ٤٠٠ك/ب بود! ولي اين اواخر قطعي زياد داشت و شبانه رو ١/٣ كرده بود و بنظرم ترافيك دزدي ميكرد. كه مجبور شدم كنسل كنم باهاش[/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]
    [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]حالا دنبال يه سرويسي هستم كه سرعت دانلود نسبتا خوبي داشته باشه (١٠٠تا ٣٠٠) شبانش رايگان باشه يا حداقل ترافيكش نامحدود يا منصفانه باشه. (چون دانلودم زياده. نزديك ماهي ١٥گيگ)[/COLOR]
    [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]بهم اسياتك رو معرفي كرده بودن. زنگ زدم گفت مركز شما واسه ما مشكل داره ٢ماه طول ميكشه راه اندازي. [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]نا محدود مخابرات رو هم بهم گفتن ولي نميدونم خوبه يا نه[/COLOR]
    [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]ممنون ميشم راهنماييم كنين[/COLOR]

مركز. مخابرات هم پيام نور هست
    Last edited by Alireza2S; 25-05-2015 at 10:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان سلام روز بخیر
    برای منطقه خیابان ملاصدرا جهت دفتر اداری با 6 سیستم شما چه شرکتی رو پیشنهاد میدید؟ ترافیک حدودی هم ماهی 5 تا 7 گیگابایت هست

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]سلام دوستان[/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]من چندين سال بود كه ١٢٨ پارس انلاين داشتم. تقريبا راضي بودم. سرعت دادنلودش رو ٤٠٠ك/ب بود! ولي اين اواخر قطعي زياد داشت و شبانه رو ١/٣ كرده بود و بنظرم ترافيك دزدي ميكرد. كه مجبور شدم كنسل كنم باهاش[/COLOR]
    [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]حالا دنبال يه سرويسي هستم كه سرعت دانلود نسبتا خوبي داشته باشه (١٠٠تا ٣٠٠) شبانش رايگان باشه يا حداقل ترافيكش نامحدود يا منصفانه باشه. (چون دانلودم زياده. نزديك ماهي ١٥گيگ)[/COLOR]
    [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]بهم اسياتك رو معرفي كرده بودن. زنگ زدم گفت مركز شما واسه ما مشكل داره ٢ماه طول ميكشه راه اندازي. [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]نا محدود مخابرات رو هم بهم گفتن ولي نميدونم خوبه يا نه[/COLOR]
    [/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]ممنون ميشم راهنماييم كنين[/COLOR]

مركز. مخابرات هم پيام نور هست
    بهترین کار اینه بری های وب بگیری و از فشفشه هاش لذت ببری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •