تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 95

نام تاپيک: تاپیک جامع اپراتورهای مجازی (MVNO)

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

طی چند سال گذشته اینقدر کمبود ها زیاد بوده که دید مردم رو نسبت به همه چیز منفی کرده.
    این تست رو ارش کریم بیگی که در حال حاظر سرپرست شاتل موبایل هست منتشر کرده و با دیدی که بنده از ایشان دارم گمان نمیکنم که ادیتی در کار باشه.
    دوست عزیز اکه ادیتی در کار نباشه انقدر کیفیت عکس پایین آورده نمیشه یا ععثددها انقدر محو نمیشن یا از اون مهمتر اسم اپراتور باید باشه
    من اگه خواستین به این صورتی که عکس هست براتون با هر سرعتی خواشتین هکس بزارم؟!

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

دوست عزیز اکه ادیتی در کار نباشه انقدر کیفیت عکس پایین آورده نمیشه یا ععثددها انقدر محو نمیشن یا از اون مهمتر اسم اپراتور باید باشه
    من اگه خواستین به این صورتی که عکس هست براتون با هر سرعتی خواشتین هکس بزارم؟!
    کیفیت تصویر رو خودم به دلیل کم کردن حجم پایین اورده بودم

Sent from my D6503 using Tapatalk

3. 3 کاربر از SAeedBaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

احتمالا تست سرور

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

این تست ۴جی پلاس هست
    شاتل هم از رایتل سرویس گرفته
    خود رایتل ۴جی پلاس نداره چه جوری شاتل داره؟!
    از لحاظ کیفیت قابل قبول هست عکسش ولی از لحاظ پلاس و اینکه نام هیچ اپراتوری و حتی سرور هم معلوم نیست قابل قبول نیست

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

البته مثل اينكه خود شاتل هم تجهيزات جداگانه اي داره و راه اندازي كرده كه در حال تست ولي اينكه كجا هست و چه مقدار معلوم نيست
    در كل احتمالا از رايتل دست شسته

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

البته مثل اينكه خود شاتل هم تجهيزات جداگانه اي داره و راه اندازي كرده كه در حال تست ولي اينكه كجا هست و چه مقدار معلوم نيست
    در كل احتمالا از رايتل دست شسته

اینا اپراتورهای مجازی هستند یعنی حتما باید قرارداد داشته باشند با یکی از ۳ اپراتور اصلی و از اونا استفاده بکنند،امکان داشتن دکل و آنتن رو ندارند و برای همین نمیتونند همچین کاری بکنند،
    واسه همین اون ۴جی پلاس مشکوک هست جون رایتل هنوز خودش همچین چیزی نداره.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اینا اپراتورهای مجازی هستند یعنی حتما باید قرارداد داشته باشند با یکی از ۳ اپراتور اصلی و از اونا استفاده بکنند،امکان داشتن دکل و آنتن رو ندارند و برای همین نمیتونند همچین کاری بکنند،
    واسه همین اون ۴جی پلاس مشکوک هست جون رایتل هنوز خودش همچین چیزی نداره.
    شاتل موبایل یک Full MVNO هست، ترکیبی از تجهیزات اپراتور دیگه به همراه زیرساخت‌های اختصاصی

9. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

عجب سرعتی من یک صدم این سرعتمهاز شاتل بعید نیست البته

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سامانتل از بسته های اینترنت مهبانگ رونمایی کرد
    اپراتور مجازی سامانتل طرح جدید بسته‌های اینترنتی با سرعت نامحدود را تحت عنوان «مهبانگ» به کاربرانش ارائه کرد.

لیلا عبادیان مدیر روابط عمومی سامانتل گفت: بعد از صدور مجوز ارائه خدمات از سوی دولت به اپراتورهای مجازی، شرکت کیش‌سل پارس بعنوان اولین اپراتور MVNO موفق به عقد قرارداد با اپراتورهای میزبان گردید و بر همین اساس فعالیت خود را با ارائه سرویس و خدمات پایه در بازار آغاز نمود.
    وی با اشاره به اینکه شرکت کیش‌سل پارس یک اپراتور مجازی است که با نام تجاری سامانتل سیم‌کارت‌های خود را با پیش‌شماره 099999 به بازار ارائه می‌کند، گفت: در حال حاضر این اپراتور با بهره‌گیری از نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه، اقدام به ارائه طرحی با عنوان اینترنت مهبانگ به کاربران خود کرده است.
    وی با اشاره به اینکه در این طرح، اینترنت با سرعت نامحدود و مطمئن به کاربران ارائه می‌شود، گفت: این بسته‌ها با توجه به الگوهای مصرف گوناگون و نیاز کاربران طراحی شده است. بنابراین مشترکین سامانتل می‌توانند هر یک از بسته‌های اینترنت را با توجه به میزان مصرف برای شماره خود خریداری کنند.
    روابط عمومی سامانتل خاطرنشان کرد: طرح مهبانگ در قالب بسته‌های هلیوم، دوتریوم و هیدروژن به کلیه مشترکین اعتباری و دائمی ارائه می‌شود. بسته‌های اینترنت پرسرعت هلیوم برای مشترکینی طراحی شده که به حجم بالای اینترنت، سرعت بالا و قیمت مناسب نیاز دارند.
    وی افزود: بسته‌های دوتریوم، برای مشترکینی طراحی شده که تمایل دارند از اینترنت استفاده کنند و صرفه اقتصادی استفاده از بسته‌ها برای آن‌ها حائز اهمیت است.
    وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از بسته‌های اینترنت مهبانگ بسته پرطرفدار هیدروژن است، گفت: این بسته‌ها با قیمت بسیار مناسب برای مدت یک ماه قابل‌استفاده است.
    بنابراین گزارش، مشترکان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از بسته‌های اینترنتی مهبانگ به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    Last edited by m2music; 14-08-2017 at 17:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •