تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 2600 اولاول ... 234567891016561065061006 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan-inventor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام nikaan جان
    مثل این که بیشترم هست !

چطوریه که png شما صفره؟!

ویرایش:

دوباره تست گرفتم:

دوباره:

Last edited by ehsan-inventor; 15-06-2011 at 18:17.

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال داشتم میخاستم بدونم مودم رو چطوری uncapping میکنن.اگه بگید ممنون میشم.
    uncapping خودتون میدونید از حد اکثر پهنای باند isp استفاده میکنه.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال دیگه زنگ زدم 1899 پیغام گزاشتم (سرعت پایین اپلود 32KB) میخاستم بدونم رسیدگی میکنن.یه مشکل اخرش یه فش از دهنم در رفت کاری بهم ندارن که . اخه وقتی این هرف رو زدم زود قطع کردم . بعد شماره گرفتم . (پیغام شما در حال رسیدگی است) یعنی اون فشم رفت.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهم زنگ زدن از مخابرات . مشکلم رو کامل بهشون گفتم. بهم گفتم مخابرات اپلود پایین میبنده. بهشون گفتم یعنی از DIAL UP هم داغون تره . طرف گفت وایسا ببینم بعدت زنگ میزنم.

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال دیگه زنگ زدم 1899 پیغام گزاشتم (سرعت پایین اپلود 32KB) میخاستم بدونم رسیدگی میکنن.یه مشکل اخرش یه فش از دهنم در رفت کاری بهم ندارن که . اخه وقتی این هرف رو زدم زود قطع کردم . بعد شماره گرفتم . (پیغام شما در حال رسیدگی است) یعنی اون فشم رفت.
    نه بابا فحش رو زیاد جدی نگیر.ولی ببینم اپلودت 32 کیلوبایت یا بیت هست؟اگه بایت باشه که عالیه ولی اگه بیت باشه خیلی داغونه.من که 256 دارم 8 کیلوبایت سندم هست تازه اگه دانلود رو کنسل کنم سندم به 14 میرسه

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه بابا فحش رو زیاد جدی نگیر.ولی ببینم اپلودت 32 کیلوبایت یا بیت هست؟اگه بایت باشه که عالیه ولی اگه بیت باشه خیلی داغونه.من که 256 دارم 8 کیلوبایت سندم هست تازه اگه دانلود رو کنسل کنم سندم به 14 میرسه
    بایت و بیت رونمیدونم. 2 کیلوبایت در ثانیه سند میکنه به نظر خوب میاد. رئیس مخابرات منطقمون lloll.
    به قران قسم میخورم دیال اپ با 5 کیلوبایت سند میکنه . خودم امتحان کردم . 40 دانلود 43 اپلود
    Last edited by alivw71; 16-06-2011 at 15:07.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بایت و بیت رونمیدونم. 2 کیلوبایت در ثانیه سند میکنه به نظر خوب میاد. رئیس مخابرات منطقمون lloll.
    به قران قسم میخورم دیال اپ با 5 کیلوبایت سند میکنه . خودم امتحان کردم . 40 دانلود 43 اپلود
    ببین داری شوخی میکنی.تو 512 داری که اپلودت هم باید 256 باشه نه دیگه 128 باید باشه که در این صورت با 16 کیلوبایت در ثانیه سند کنی که خوب الان داری 2 سند میکنی.به نظرم همین اعلام خرابی که کردی درسته.فقط یارو که زنگ زد یقه اش رو بچسب تا برات سند رو بالا بیارن.بگو حتی شده با هزینه شخصی یه نفر رو بفرستن تا سیم کشی رو چک کنه اینجوری یارو مجبور میشه درست حسابی جواب بده چون میفهمه که حسابی شاکی هستی

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خداکنه که مشکلم حل شه وگرنه مجبور میشم از روش uncapping برای جواب به مخابرات استفاده کنم.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خداکنه که مشکلم حل شه وگرنه مجبور میشم از روش uncapping برای جواب به مخابرات استفاده کنم.
    من که این روش رو نمیدونم چیه ولی اگه غیرقانونی هست استفاده نکن.اگه قانونی هست که به ما هم یاد بده یا لاقل بگو تو سرعت چقدر تاثیر داره

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که این روش رو نمیدونم چیه ولی اگه غیرقانونی هست استفاده نکن.اگه قانونی هست که به ما هم یاد بده یا لاقل بگو تو سرعت چقدر تاثیر داره
    uncapping یعنی سرپوش برداشتن و هیچ isp نیست که بتونه جلوی این روش رو بگیره .
    اگه این روش استفاده کنی . پهنای باند کل مرکز مخابراتی رو میتونی استفاده کنی. ممکنه 2 مگ یا 10مگ باشه. مودم درخاست میده isp جواب ok میده. وکاری هم نمیتونن بکنن و هر چی فایروال و سیستم امنیتی بالایی داشته باشن هم نمیتونن جلوی
    uncapping رو بگیرن. یک روش کاملا فیزیکیه که مودم انجام میده. برای کسانی که از مخابرات سرویس دارن واقعا به نفع خودشونه که این کار رو بکنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •