تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با تدریس خصوصی انگلیسی راهنمایی و دبیرستان خودمان در حد آیلتس مسلط می شویم؟

راي دهنده
109. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیر

86 78.90%
  • آری

4 3.67%
  • حدود سی درصد

9 8.26%
  • حدود پنجاه درصد

8 7.34%
  • حدود هفتاد درصد

3 2.75%
  • نمی دانم

11 10.09%
  • سایر موارد

2 1.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 61 از 63 اولاول ... 115157585960616263 آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 624

نام تاپيک: Everything about TOEFL & IELTS

آخر فروم باز new evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Fields Of Justice

پيش فرض

با سلام
    هر دو آزمون ویژگی های خودشون رو دارند. امتحان تافل کمی سخت تره ولی تافل مقبولیت بالاتری داره من جایی رو نمی شناسم که تافل رو قبول نکنند
    دانشگاه های اروپایی اکثرا ایلتس رو هم قبول می کنند
    شما باید با توجه به شرایطتون تصمیم بگیرید....اگر از شما ایلتس رو هم قبول میکنند به نظرم ایلتس بدهید
    تافل در حالت عادی دو سال اعتبار داره و اگر نمرتون بالاتر از ۱۱۶ بشه اعتبارش نامحدود هست ( نمره از ۱۲۰ هست)
    برای تافل به سایت ets برید و ثبت نام کنید و شهری که می خواید توش امتحان بدهید رو انتخاب کنید هزینه هم ۲۱۰ دلار هست
    شما الان احتمالا برای تهران امتحان اسفند می تونید ثبت نام کنید و نتیجه اش هم ۱۰ روز بعدش روی سایت میاد.
    دوره ی تافل چقدر طول می کشه
    من اصفهانم
    شرکت معتبر و کاردرست سراغ دارید معرفی کنید توی اصفهان؟
    کوثر چطوره؟

داره خودمونی میشه masoud_iq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوره ی تافل چقدر طول می کشه
    من اصفهانم
    شرکت معتبر و کاردرست سراغ دارید معرفی کنید توی اصفهان؟
    کوثر چطوره؟
    قبل از هر چیز پایه زبان شما باید خیلی خوب باشه وگرنه کلاس های تافل رفتن بی فایده هست
    اگر پایه زبان خوبی دارید به دلیل اینکه تافل دادن به مهارت و تکنیک های خاصی نیاز داره، کلاس رفتن میتونه براتون خیلی مفید باشه
    کلاس رو من جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان رو پیشنهاد می کنم ، تافل آزمایشی هم برگزار می کنند با هزینه ۶۰ تومن.
    یکسری تافل های قبلی هم هست که دوستان چینی لطف کردند و به صورت نرم افزار در آوردند و به TPO معروف هست و میتونید دانلود کنید
    این TPO ها رو اگر زیاد تمرین کرده باشید امتحان کاملا دستتون میاد و امتحان خوبی خواهید داشت
    مثلا برای قسمت speaking یه هدست بگیرید و در خانه خودتون با TPO تمرین کنید
    البته من کلاس رفتن رو هم کاملا توصیه می کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Fields Of Justice

پيش فرض

قبل از هر چیز پایه زبان شما باید خیلی خوب باشه وگرنه کلاس های تافل رفتن بی فایده هست
    اگر پایه زبان خوبی دارید به دلیل اینکه تافل دادن به مهارت و تکنیک های خاصی نیاز داره، کلاس رفتن میتونه براتون خیلی مفید باشه
    کلاس رو من جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان رو پیشنهاد می کنم ، تافل آزمایشی هم برگزار می کنند با هزینه ۶۰ تومن.
    یکسری تافل های قبلی هم هست که دوستان چینی لطف کردند و به صورت نرم افزار در آوردند و به TPO معروف هست و میتونید دانلود کنید
    این TPO ها رو اگر زیاد تمرین کرده باشید امتحان کاملا دستتون میاد و امتحان خوبی خواهید داشت
    مثلا برای قسمت speaking یه هدست بگیرید و در خانه خودتون با TPO تمرین کنید
    البته من کلاس رفتن رو هم کاملا توصیه می کنم
    آدرسش کجاست؟

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

برای تافل به سایت ets برید و ثبت نام کنید و شهری که می خواید توش امتحان بدهید رو انتخاب کنید هزینه هم ۲۱۰ دلار هست
    شما الان احتمالا برای تهران امتحان اسفند می تونید ثبت نام کنید و نتیجه اش هم ۱۰ روز بعدش روی سایت میاد.
    مطمئنید باید بریم سایت ets ؟ من شنیده بودم که از وقتی تحــر.یم ها بیشتر شده بود، سایت ets دیگه چندسالی هست به ایـرانیا خدمات نمیده، و مشکلات پرداخت آنلایـن ارـزی هم که داشتیم.
    ولی مثل اینکه به جاش چندسالی هست که سنجـش به عنوان نمـاینده توی ایـران فعالیت میکنه و آزمون رو برگزار میکنه. الان هم رفتم سایتشون ولی ثبت نام فعالی وجود نداشت.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

36700200 تلفن

6. این کاربر از masoud_iq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

مطمئنید باید بریم سایت ets ؟ من شنیده بودم که از وقتی تحــر.یم ها بیشتر شده بود، سایت ets دیگه چندسالی هست به ایـرانیا خدمات نمیده، و مشکلات پرداخت آنلایـن ارـزی هم که داشتیم.
    ولی مثل اینکه به جاش چندسالی هست که سنجـش به عنوان نمـاینده توی ایـران فعالیت میکنه و آزمون رو برگزار میکنه. الان هم رفتم سایتشون ولی ثبت نام فعالی وجود نداشت.

نه دوست عزیز ets باایران هیچ مشکلی نداره فقط برای پرداخت ، اگر کارت بین المللی ندارید باید از طریق سایت هایی مثل سهند پرداخت یا تهران پیمنت اقدام کنید.
    مطالبی که تا الان گفتم مربوط به تافل اینترنتی یا ibt هست که الان بیشتر مقبول هست در مورد تافل کاغذی شاید باید از طریق سنجش اقدام کنید ولی تافل اینترنتی، فقط از طریق خود سایت ets باید اقدام بشه.

8. این کاربر از masoud_iq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Fields Of Justice

پيش فرض

رفتم جهاد دانشگاهی تعیین سطح کردن شدم سطح 3
    حالا من این دوره رو برم بعد باید چیکار کنم؟کجا امتحان بدم؟
    بعد از جهاد یه سرم رفتم کوثر اونجا گفتن که اصلا چه نوع تافلی می خوای امتحان بدی و باید از طرف دانشگاه نامه داشته باشی و این حرفا!
    Last edited by new evil; 21-02-2016 at 21:47.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

رفتم جهاد دانشگاهی تعیین سطح کردن شدم سطح 3
    حالا من این دوره رو برم بعد باید چیکار کنم؟کجا امتحان بدم؟
    بعد از جهاد یه سرم رفتم کوثر اونجا گفتن که اصلا چه نوع تافلی می خوای امتحان بدی و باید از طرف دانشگاه نامه داشته باشی و این حرفا!
    شما بیسواد هم که باشید میتونید ثبت نام کنید و امتحان بدهید ، تافل ربطی به تحصیلات شما ندارد
    گفتم که الان همه تافل اینترنتی یا ibt می دهند.
    شما یه سر به ets بزنید و یه اکانت اونجا بسازید همه چیز رو متوجه می شوید.
    یه قسمت داره به اسم register for a test اون رو جلو برید و ایران رو انتخاب کنید و شهر مورد نظرتون رو انتخاب کنید تا تاریخ های باز نمایش داده بشوند.
    فقط اسمتون رو از روی پاسپورت و کامل با پسوند و پیشوند بزنید چون بعدا درست کردنش سخته
    پرداخت رو هم که توضیح دادم
    روز امتحان هم با یه کارت ملی و خوراکی به سر جلسه بروید :-)

11. این کاربر از masoud_iq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir hamzeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من هر چه قدر سوال در مورد زبان میپرس کسی جواب نمیده امیدوارم اینجا کسی راهنمایی کنه
    برای اینکه در ازمون هایی مثل تافل ایلتس و بتونیم بالاترین حد از واژگان close test درک مطلب و ... به دست بیاریم باید سطح واژگان وسیعی داشته باشیم کتابهای 504 و 1100 واژه
    لطفا بقیه منابع را هم معرفی کنید چه کتابهایی برای لغات تافل مناسب هست ؟ لطفا برای سطح upper intermediate تا رسیدن به بالاترین سطح کتاب لغت و درک مطلب معرفی کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

با سلام

من کارمندم و عصرها قت برای خوندن زبان دارم
    زبان در حد لغات 504 بلدم و سطح زبانم در تعیین سطح upper intermediate

به نظرتون بیشتر برای ارتقای کاری و تسلط زبان ک بعد مدرکش بیشتر بدرد کارم بخوره تافل بهتره یا آیلتس ؟؟
    سال اعتبار کدومیک بیشتره ؟

و یه سوال دیگه کتاب انگلیش ریزالت کتاب کامل تری هست یا آمریکن فایل ؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •