تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 624 از 1131 اولاول ... 1245245746146206216226236246256266276286346747241124 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,231 به 6,240 از 11304

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

ممنون داداش!قابلتو نداره!
    -
    خداییش 120 تا خیلی کمه!من فقط یه بار تخت کردم که اونم 148 تا پر شد و جریمه شدم!
    من یکبار gps اپیروس عموم رو بردم نمایندگی و قطعش کردن
    برای جریمه هایی که توی پلیس راه میشد
    شما پیگیری کن ببین راهی شاید داشته باشه برای مواقعی که تخته گاز میکنی و میخوای تست شتاب و سرعت باش بگیری
    gps قطع کنی

2. 3 کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

آقا مبارک باشه. به خوشی استفاده کنی

4. 2 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Nono_Tick's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

حسین جان من امارشو در آوردم!2 نوع Gps داریم!یکی که از فندک ماشین استفاده می شه و یکیم از نوع کاملا پلمپه!از شانس من ماله من کاملا پلمپه!!!عملا کاریش نمی شه کرد....
    -
    ممنون امیر جان,قابلتو نداره داداش...

6. 2 کاربر از Nono_Tick بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ماشين فوق العاده جذابي است، با رنگي گيرا و پر اببهت...
    اگرچه تصويرهاي زيادي از كامارو نسل جديد توي نت ديدم، اما ديدن يكي از اينها در داخل كشور، چيز ديگه اي به حساب مياد، بخصوص وقتي از نزديك ببيني..
    مثل امروز كه يه زردش رو ديدم، با پلاك گذر موقت كه درست نبش خيابان ما ايستاده بود و تا خواستم دور بزنم و ازش چندتا عكس شكار كنم، غيبش زد!
    درست مثل همين.

كاملا با بودنش فضاي اطرافش رو تحت تاثير قرار داده بود و جذابيت طراحي بدنه، ديگه جايي براي عرض اندام ماشينهاي طراز اول كره اي و ژاپني نگذاشته بود،( ديگه چه برسه به وطني!!)
    در مورد كيت R S توي نت جستجو كردم اما نتيجه اي نداشت و چيزي نديدم، اين كيت دقيقا براي چه منظوري استفاده ميشه و محل نصب اون كجاست؟شايد با داشتن اطلاعات اوليه، بهتر بشه پيگيري كرد.
    Last edited by camaro lt; 01-04-2013 at 10:46.

8. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Nono_Tick's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

ممنون از هندونه هایی که بهم دادی! :ایکس

یه توضیحی در مورد کیت های اتاق جدید کامارو بدم!
    Rs یه نو کیته که رو تمامیه مدل های کامارو نصب می شه![کیت Rs شامل یه بال،دفیوزر،چراغهایی نئون جلو+رینگ ۲۰ اینچ به پهنای ۸اینچ جلو و رینگ 20 به پهنای ۹ اینچ عقب]!این ماشین که الان عکسشو دارین میبینین!کامارو 2Lt،یعنی‌ فول آپشن!یعنی‌ داخله این کامارو با کامارو Ss هیچ فرقی‌ نمی‌کنه!
    کامارو کلا ۷ مدل داره!
    1LS,2LS,1LT,2LT,1SS,2SS,ZL1!!!!!!
    کیت‌های کامارو هم Synergy™ Series Special Edition,45th Anniversary Package,RS Package هستن!
    محل نصبشم یا توسط کارخونست یا Dealer ها که همون نمایندگی های Chevi محصوب می شن!
    یعنی‌ عملا دوستانی که به موتور V6 می گن کامارو Rs, به کًل فازشون اشتباس،Rs هم یه نوع کیته!
    کیت Rs رو همه ۶ ورژن کامارو نصب می‌شه به غیر از ZL1 که کیت Rs شاملش میشه و خودش بدون تقاضای خریدار اونو داراست

ماشین من تمام آپشن های کیت Rs رو داره جز چراغ جلوشو,من هم دنباله اون چراغام!!!!دنباله یکیم که وسایلشو برام بیاره!
    Last edited by Nono_Tick; 01-04-2013 at 02:49.

10. 5 کاربر از Nono_Tick بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت saeidkhaleghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان ماشین باز

یه سوال داشتم . جدیداً از مدل این ماشین خیلی خوشم اومده و خیلی دلم میخواد داشته باشمش.
    ولی متاسفانه من اطلاعاته زیادی راجب اینطور ماشین ها ندارم :(

کسی میتونه منو راهنمایی کنه برای خرید این ماشین؟ چه چیز هایی ملاک خرید هست و حداقل و حد اکثر قیمیتی ک شما برای این ماشین میزارید برای من خیلی مهمه...

تصویر ماشین :
    Last edited by saeidkhaleghi; 01-04-2013 at 10:54.

12. این کاربر از saeidkhaleghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جالبه، من توي جستجوها بيشتر به همين كيتهاي بدنه برميخوردم اما تصور كردم كيت تقويت موتور و اينجور چيزا باشه.
    پس با اين حساب شما بايد با نمايندگي فروش قطعات GM در خارج از كشور تماس بگيريد، به نظرم اگه با يكي از نمايندگيها در امارات تماس بگيريد، اون قطعه كيت رو براتون بفرسته و اينجا تحويل بگيريد،
    معمولا دوستاني كه براي يه قطعه كمياب مشكل دارن از خارج خريد ميكنن( ترجيحا آمريكا) و وسيله ميرسه دستشون، گاهي هم يكي براشون از اونجا ميخره و ميفرسته كه اونهم خوبه.
    كساني هستن كه از امارات قطعه ميارن اما فكر كنم اين وسط خيلي روي قيمت بكشن و بصرفه نباشه.
    .........................................
    دوست گرامي
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نيازي به زدن يك تاپيك جداگانه نيست و همينجا ميتونين سوال خودتون رو مطرح كنين تا بيشتر در موردش صحبت بشه.
    اون ماشين مورد نظر شما يك شورلت ايمپالا كوپه مدل 1967 و بسيار كمياب و ارزشمند كه خيلي از ماها دنبالش هستيم و توي ايران تعداد كمي از اونها هست و به راحتي پيدا نميشه( چه بصورت تميز و يا خراب كه بازسازي بشه)
    البته اگر بگرديد حتما پيدا ميكنين اما اينكه در چه شرايطي باشه مشخص نيست.
    قيمتها هم ديگه مثل گذشته نيست و الان يه نوا معمولي كه مرتب و تميز باشه، ديگه كمتر از 5 تومان پيدا نميكنين، مگر اينكه طرف بخواد سريع رد بكنه و به پول احتياج داشته باشه كه اونهم خيلي خيلي كم پيش مياد، بر اين اساس قيمت يه ايمپالا كوپه ديگه خيلي بيشتره..
    ملاك خريد در مورد هر ماشين و البته كسي كه ميخواد بخره فرق ميكنه، مثلا يكي ممكنه صرفا ماشين رو كلكسيوني بخواد و حتي با اون 100 متر هم رانندگي نكنه، بنابراين توي پاركينگ خونه نگهداري ميشه و نيازي به مدارك و سند و پلاك و كارت سوخت و..و.و.نداره.
    يكي ديگه ممكنه بخواد ازش استفاده بكنه بنابراين از نظر مدارك بايد كامل و بدون نقص باشه، اين ديگه به خودتون بستگي داره.
    ماشين هرچقدر كمياب باشه، حساسيت كمتري روي اون وجود داره( از نظر فني) چون ديگه به اين راحتي نميشه يكي ديگه رو پيدا كرد و شايد شانس پيدا كردن يه نمونه ديگه كه با خواسته ها و مشخصات مورد نظر ما جور دربياد زياد نباشه بنابراين بايد هموني رو كه پيدا كرديم بگيريم و بازسازي كنيم.( البته اين نظر شخصيه من بود)
    و اما مهمترين و سخترين بخش كار، بازسازي كه نياز به حوصله و دقت و صرف زمان و انرژي و دقت زياد و داشتن اطلاعات فني بالا و بقول معروف دست به آچار بودن داره، همينطور سرمايه كافي براي خريد و هزينه كردن قطعات و تعميرات و كارهاي ديگه ، كه اينهم هرچقدر ماشين خاصتر و كميابتر باشه، هزينه ها بيشتر و بالاتر ميره.
    خيليها وسط كار خسته شده و كم ميارن و ماشين رو با قيمت پايين و ضرر ميفروشن، و گاهي هم ممكنه دردسرهاي ديگه اي براشون درست بشه( مثل داستان فرسوده و تعويض پلاك و...) كه اينهم ماجراهاي خاص خودشو داره و بايد پوست كلفتي داشته باشيد تا زير بار اين حرفها و فشارها و قوانين مسخره و بي سر و ته نرويد و كم نياورين...
    من نميخوام شما رو دلسرد بكنم ، اما پشت اين ظاهر جذاب و گيرا و فريبنده خودروهاي آمريكايي، كه نگاه و نظر هر كسي رو به خودش جلب ميكنه، يك دنيا دردسر و خون دل و گرفتاري و اعصاب خورد شدن و..و..و.. وجود داره كه به چشم اونايي كه دستشون توي كار نيست نمياد..حتي توي ساده ترين و معمولي ترين مسائل و جزئياتي كه ممكنه به ذهن شما خطور نكنه، مثل درست كار نكردن درجه باك بنزين و يا نداشتن يكي از زهوارهاي تزئيني دور شيشه.
    بنابراين اگر حوصله و توان و انرژي و اعصاب اينجور شرايط رو دارين، كه عاليه، اما اگر نه ، بهتره فعلا فقط به جمع كردن اطلاعات و زياد كردن معلومات فني خودتون بپردازيد تا براي يك كار خوب و تميز آمادگي لازم رو پيدا كنين.

14. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

سلام.
    علی آقا طبق فرمایش شما اون لامپ رو هم قرار دادم اما !!! خودم کامل گیج شدم. جریان چیه!!
    بذارید از اول توضیح بدم!
    آمپر 3 شاخه داره. یکی مثبت-منفی-روئستا باک
    بردم پای باتری چک کردم ببینم مشکلی هست یا نه
    مثبت به مثبت / دوتا منفی ها هم به منفی
    نتیجه اینه نشانگر به سمت E میره.! و کامل متوقف میشه!
    آمپر دیگه هم باز کردم و همین تست رو زدم دیدم فرقی نداره!
    قاعدتا پس باید مقاومت مشکل داشته باشه.!
    این با مقاومت + لامپ ( از نوع پشت آمپر خودش) قرار دادم بازم نتیجه همین بود.!
    یک سیم از صندوق کشیدم آوردم سر باتری گفتم شاید تو مسیر مشکل داشته باشه.! وصل کردم بازم از F رد شد و به سمت ساعت 3 رفت!
    سیم رو دوباره به منفی زدم رفت رویE !!!
    من فکر نکنم این به سمت F بره! یا همه مون داریم اشتباه میکنیم یا من یک جای کارم مشکل داره که هنوز متوجه نشدم!
    خب دستور چیه علی آقا؟؟؟؟

16. 3 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت saeidkhaleghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

خیلی خب. مثن ک من تو بد مخمصه ای گیر افتادم! از یه ترف شدیداً این ماشین رو دوست دارم و میخوامش! هرطور شده حتی اوراقیشو.چون من از دوران کودکی این ماشینو میخواستم
    از یه طرف وضعیت مالی نامتناسب. و از یه طرف حرف های شما ک شیدیداً رو من تاثیر منفی گذاشت ولی همچنان من خاهانه این ماشینم!
    من تابحال از خودم ماشینی نداشتم و تصمیم گرفتم اولین ماشینی ک میخرم یک ماشین زیبا و خاص باشه ک این مدل شورلت مدنظرم بودو هست
    شما میتونید منو تو مسیر درست قرار بدید تا سر اولین ماشینی ک میخوام بخرم ضرر نکنمو به یکی از آرزو های خیلی خیلی قدیمیم برسم؟
    و این که هیچ اطلاعاتی راجب فنی ماشین ها ندارم چه برسه به ماشنی های کلاسیک آمریکایی
    با این چیزایی ک الان بشما گفتم فکر میکنم نظر شما این باشه ک این قضیه رو ولکنم تا اطلاعاتم راجب ماشین ها بیشتر شه و وضعیت مالیم مساعد شه بعدش سمت این ماشین ها برم.
    ولی همچنان خیلی شوق برای خرید این ماشین دارم

خیلی ممنون جهت پاسخ
    Last edited by saeidkhaleghi; 04-04-2013 at 17:34.

18. این کاربر از saeidkhaleghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان من اطلاعاتی در مورد کروز کنترل کاپریس میخوام چی هست؟کارش چیه؟

20. این کاربر از سعید سوپری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •