تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 626 از 1130 اولاول ... 1265265766166226236246256266276286296306366767261126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,251 به 6,260 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام.
    این بلیر هم تازه قسمت من شده.
    مدل 78
    اتومات
    ماشین بدی نیست ولی نگهش نمیدارم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مبارکه انشا الله
    چند باری سعی کردم بلیزر بگیرم ولی قسمت نشد .حتی یک بار یه 77 شایان قول نامه کردم (کروز کنترل داشت و اگزوز مخصوص استیل که فوق العاده خوش صدا بود) ولی چون صاحب قبلیش (قبل از فروشنده ) فوت شده بود و کسی که میخواست به من بفروشه هم در محضر به نام نزده بود نشد که پلاکش رو به نام من عوض کنیم که ناگزیر پسش دادم.
    میشه کمی در مورد این ماشین بفرمایید و تصاویر بیشتری قرار بدید.رنگش که خیلی خوبه.

2. 7 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام علی آقا
    سلام آقای حجازی
    سال نوتون مبارک
    امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید
    آقای حجازی؟ الآن چندتا ماشین دارید شما؟ اون ایمپالا قهوه ایه رو فروختی؟
    سلام.
    سال نو شما هم مبارک باشه.
    هییییییی دست رو دلم نزار ایمپالا رو فروختم الان واقعآ پشیمونم .چه زحمتهایی که براش کشیدم.
    ولی اگه خدا بخواد و صاحبش بفروشه شاید دوباره بخرمش.
    الان من و پدرم با هم 4 تا ماشین داریم.

مبارکه انشا الله
    چند باری سعی کردم بلیزر بگیرم ولی قسمت نشد .حتی یک بار یه 77 شایان قول نامه کردم (کروز کنترل داشت و اگزوز مخصوص استیل که فوق العاده خوش صدا بود) ولی چون صاحب قبلیش (قبل از فروشنده ) فوت شده بود و کسی که میخواست به من بفروشه هم در محضر به نام نزده بود نشد که پلاکش رو به نام من عوض کنیم که ناگزیر پسش دادم.
    میشه کمی در مورد این ماشین بفرمایید و تصاویر بیشتری قرار بدید.رنگش که خیلی خوبه.
    خیلی ممنون قابل دار نیست.
    حتمآ توضیحات بیشتر رو اینجا قرار میدم فعلآ عکس درست و حسابی ازش ندارم.
    این ماشین شایان نیست و کاملآ ساده ست.
    زه های دور تا دور ماشین فابریکه.
    جلوپنجره اش تایوانیه.
    ظاهرش عالی نیست ولی فنی بسیار خوبی داره.
    جاتون خالی چند بار تا حالا باهاش کویر رفتم بدون کوچکترین مشکل فنی برگشتم.
    کمک گیربکس ماشین هم مدل بالاییه اگه اشتباه نکنم مال بلیزر های دهه 80 و معروفه به پوسته آلمینیومی.
    ولی در کل بلیزر ماشین خیلی باحالیه یه سر و گردن از ماشینهای شاسی بلند موجود در کشور بالاتره ,بر خلاف هیکل ماشین کنترلش بسیار راحته فقط پیچها را نباید باهاش زیاد تند پیچید.
    یکمی هم تکان داره که خب این عیب نیست.داخل ماشین بسیار جاداره صندلی عقب ماشین هم کامل میخوابه و میچسبه به صندلی جلو در نتیجه عقب ماشین میشه خونه خالی.
    کویر هم که رفتم به جز یه مورد که ناشی بازی در آوردم و ماشین تپید بقیه موارد رو,رو سفیدم کرد حتی جاهایی با بلیزر رفتم که پاترول 4 در تبید و نتونست رد کنه.
    اینم یه عکس از تپیدن بلیزر که البته زیر تایرها گونی گذاشتم و راحت ماشین اومد بالا.
    توی عکس مشخص نیست الان ماشین روی یه تپه تپیده که پاترول هر کاری کرد نتونست بیاد بالا!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 9 کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام دوستان .کسی میدونه یک دست کامل صندلی کادیلاک چند قیمته؟ کجا گیر میاد؟

6. این کاربر از سعید سوپری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال scope82's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

آقای حجازی این بلیزرت خداست
    ماشالله شما اینقدر پرحیجان و جذاب از ماشیناتون تعریف میکنید که آدم میره تو فاز خریدشون
    یه کامارو ss زرد بود سر کوچتونااا ( با خط مشکی رو کاپوتش)
    اون چی شد بالاخره بازسازی شد؟
    چند وقته که میخوام ریو رو بفروشم و تا 7 تومن یه آمریکایی بگیرم
    بیوک و کادیلاک و کاپریس و شورولت و ....
    به نظرتون کدومش کم خرجتر و کم مصرفتره ؟؟

8. 4 کاربر از scope82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بليزر خيلي قشنگيه، اگه مرتبه، نگهش دارين.
    اتومات يا دستي؟ كولر و بخاري و كمربند و بقيه موارد چطوريه؟
    تعويض پلاك ميشه؟
    بليزر اگه ديفرانسيال جلو سالم باشه و قفل اون كار بكنه( گاردان وصل باشه) كمك خيلي قوي داره و به اين مفتي گير نميكنه.
    .........................
    صندليهاي كاديلاك اگر سالم پيدا بشه و تنظيمات برقي اون كار بكنه ، ديگه دست فروشنده است كه چقدر بگه! هيچ قيمت مشخصي نيست و هركي هر چي تونست ميبره!!
    براي پيدا كردنش بايد توي نت، تعميرگاههاي آمريكايي..اوراقيها و پيش دوست و رفيقهاي آمريكاي باز مثل خودمون بگردين!!!
    ..............................
    سوكت برق دربهاي بيوك و نوا كه شيشه برقي دارن رو بايد از روي خود موتور بالابر شيشه توي درب باز كنين.
    بيرون‌آوردن شيشه ها ، تقريبا يه جور هنر ژيمناستيكي ميخواد!!!
    تمام پيچهاي نگهدارنده ريلهاي شيشه بالابر و موتور بايد باز بشه، غلطك شيشه از داخل ريل بيرون بياد و شيشه رو به صورت متمايل از ريل و قاب درب و كلاف بيرون بكشيد، ممكنه لازم بشه كه ماهوتي رو هم بيرون بيارين تا شيشه فضاي كافي براي بازي كردن و درآمدن داشته باشه.
    يه كمي نگاهش كنين متوجه ميشين..اما جازدنش سختتره...

10. 8 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

پس با این تفاصیر میشه گفت خیلی دردسر داره! آخه من میخوام رنگ کامل همه جاها بخوره! چون میخوام اتاق رو لخت کنم و تا جایی که نقاش میتونه همه چی رو رنگ بزنه.! حیفه داریم این کار رو میکنم بعدش از بیرون رنگ بشه!!! حالت بدی پیدا میشه.
    از تو صندوق گرفته تا لای درها. حتی بخشی جزیی از داخل اتاق هم رنگ بشه
    پس مجبورم شیشه رو باز کنم.! هم صافکار میخواد راحت تر کار کنه هم بعدا خودم با نقاش این مشکل رو داریم برای رنگ! پس بهتره همین الان کار یک سره کنم!
    ---
    علی آقا در سمت راننده یک چیزی داره که تو چند مرحله در رو نگه میداره. بالاخره اون تیکه شو با فنرش پیدا کردم! نمیدونم چه جوری پرچ به این محکمی کنده شده!!! با خودم فکر کردم گفتم پیچ و مهره 8 یا 10 بذارم بعدش سر پیچ که مهره بسته شد برای اینکه باز نشه بیام با دوتا پتک یکی از پشت نگه دارم یکی هم از بالا به سر پیچ بزنم که دیگه مهره باز نشه! نظر شما چیه؟؟؟؟ راه حل دیگه ای هم داره که اصولی باشه؟

12. 4 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اگر منظور شما اين قطعه باشه، به اون ترمز در گفته ميشه كه هر دو در جلو دارن.

اگر خواستيد وصل بشه، به نظر من پرچ كردن اون به شكل اولش، مثل نمونه فابريك، بهترين راهه ،چون فشار زيادي به اون وارد ميشه و پيچ و مهره نميتونه در دراز مدت جوابگو باشه.
    فكر كنم بهتره پيش يه صافكار بريد و با استفاده از يك پيچ به اندازه مناسب، (كه به جاي پرچ از اون استفاده ميكنين و ترجيحا از جنس فولاد) و داغ كردن اون با شعله جوشكاري، اون رو با استفاده از ضربات مناسب چكش و سنبه، پرچ كنيد.
    البته درب بايد از روي ماشين باز بشه تا جاي كافي براي انجام كار وجود داشته باشه.
    براي در آوردن شيشه و متعلقات داخل دربها هم خودتون ميتونين و هرچند ممكنه اول كمي سخت باشه اما در نهايت موفق ميشيد چون قبلا تجربه فني داشتين.

14. 8 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

امروز برای خرید سپر جلو و چند خرد و ریز دیگه یه سر رفتم اوراقی
    قیمتها که خیلی بد شده و یه سپر جلو نه چندان خوب رو 200 تومان میگفت .البته بماند که جلوی چشم من 2 تا سپر بیوک که خوب بودند رو به همراه گلسپرهای سالم داشت میبرد برای فروش به ضایعاتی!!
    ولی وقتی حرف از تخفیف زدم (البته همینجوری) میگفت که اصلا امکان نداره!!!
    البته الان اهن ضایعات هم گرون شده ولی اگه نهایتا کیلویی 1000 تومان هم باشه خب سپرهای بیوک رو میده 30-40 تومان .خلاصه امروز رو دست خالی برگشتم.
    اونجا چند تا موستانگ دیدم که یکیشون کروک بود و نسبتا سالم و سند هم داشت که اجازه نداد عکس بگیرم .یه موستانگ فست بک ابی هم بود که میگفت برای مشتری هست و میگه 40 تومان!
    البته از این یکی تونستم یه عکس از دور بگیرم.

16. 8 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان من یه نوا خریدم حس میکنم نسبت به قبلی که داشتم دیر دنده میده یعنی تا۴۰الی۴۵ را با ۱ میره اما قبلیم رو۲۰تا گاز را که کمی شل میکردم ۲ را میداد وتا به۵۰ برسه هم سه شده بوداما این یکی خوب که دنده ۳ بده رو۶۰ الی ۶۵ میده به نظر شما عیبش چیه؟

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

دوستان من یه نوا خریدم حس میکنم نسبت به قبلی که داشتم دیر دنده میده یعنی تا۴۰الی۴۵ را با ۱ میره اما قبلیم رو۲۰تا گاز را که کمی شل میکردم ۲ را میداد وتا به۵۰ برسه هم سه شده بوداما این یکی خوب که دنده ۳ بده رو۶۰ الی ۶۵ میده به نظر شما عیبش چیه؟
    در صفحات قبلی جناب MJ1970 فرموده بودن که مربوط به وکیوم انتهای گیربکس میشه! و برای اینکه زودتر دنده عوض کنه پیچ هوا رو باید باز تر کرد.

======
    علی آقا پدرم لولا های کاپوتشو همون زمان باز کرده بود ( از جای پرچ ها ) همه رو داده آبکروم! تازگی یک دوست تراش کار داره رفت جاش داد براش یک پرچ هایی درست کردن. به من گفت یک قلم خوب و تیز آماده کنم که این پرچ ها رو بزنیم!
    نظرشما چیه از همون پرچ ها برای این قسمت هم استفاده کنم؟؟؟

19. 7 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •