تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 639 از 1130 اولاول ... 139539589629635636637638639640641642643649689739 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,381 به 6,390 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

این قطعه که تصویرش رو قرار دادید رو تو بازار دیدم .یکبار فروشگاه تهران ماشین یکی از همینها به کسی فروخت و من همون موقع تعجب کردم که مگه میشه این قطعه خراب بشه!!
    البته طبق تصویر برش خورده ی اون که قرار دادید فکر میکنم میشه اورینگهاش رو تعویض کرد .البته من تا به حال نمونه ای ندیدم که خراب بشه.
    Last edited by MJ1970; 13-05-2013 at 21:39.

2. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من هم تا بحال توي هيچ ماشين آمريكايي نديدم كه خراب بشه، شايد بخاطر كيفيت بالاي ساخت اون باشه( برعكس پرايد كه وقتي خراب شد ديگه راهي جز تعويض نداره)
    اگر امكانش رو داشتين يه نمونه سالم از روي يه ماشين باز كنين و موقتي روي ماشين خودتون ببنديد، اگر مشكل حل شد پس احتمال زياد همين بوده.بقول آقا محمد، اگر بشه اورينگها رو هم عوض كنين ممكنه مشكل رفع بشه

4. 6 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

برای منم این مشکل تقسیم روغن پیش اومده بود!!! اولش روی ماشین من از نوع برنجی بود ( عکس برش خورده) بعد از نشون دادن به ترمز ساز قرار شد که عوض کنیم. گشتم برنجی گیر نیومد! چدنی( عکس شماره یک که با بوستر هستش) بودش! هم دوست مکانیک ام چدنی داشت هم ترمز ساز!
    قرار شد هر دو تست کنیم که کدوم بهتره! متاسفانه یکی ترمز ساز گریپاژ کرده بود وقتی که خواستم حرکت کنم ترمز ها درگیر بودن!!! دوباره تعویض کردیم و یکی مکانیک رو گذاشتیم! اون جواب داد!
    مشکل اصلی این قطعه ام میتونه هم از درگیری ترمز ها باشه ! هم اینکه روغن به اندازه تعریف شده به قسمت های مورد نظر نمیرسه در نتیجه ترمز خوبی در پی نداره!
    برای تعمیر هم با تعویض اورینگ حل میشه ولی اگر سوپاپ داخل که پرسی هست خراب شده باشه دیگه هیچ راهی جز تعویض نداره
    لوازم یدکی هم گفت نو پیدا نمیشه!
    محمد آقا نو بود یا استوک؟ قیمت ؟؟
    اگر نو پیدا بشه من میگیرم . خیلی حساسه!
    =====
    از داشبورد چه خبر؟ من کاماکان منتظر آموزش شما هستم! داشبورد منم دوتا ترک بزرگ داره باید حتما درست کنم!
    داشبورد ساز ها یا قبول نمیکنن یا قیمتی میدن که از نو هم گرون تره! تازه معلوم نیست بتونن درست انجام بدن یا نه!
    روش موم که شما فرمودین فکر کنم سالیان سال دیگه هیچ مشکلی براش پیش نیاد! از طرفی داشبورد سفت باشه یا نرم باشه زیاد افراد عادی متوجه نمیشن!
    Last edited by amir_toos; 14-05-2013 at 08:58.

6. 7 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

همانطور که عرض کردم فروشگاه تهران ماشین بودم که داشت به یک نفر میفروخت ولی قیمت رو یادم نیست ولی به نظر نو میومد ولی فکر نکنم که نوش پیدا نشه.
    داشبرد هم دیگه فقط مونده پرداخت بشه و بعد رنگ.تا الان که خوب شده و دیگه اثری از ترک و پا پف روی سطح اون نیست.حدودا 500 گرم موم طوسی براش مصرف شد.همانطور هم که میدانید موم خاصیت رنگ پذیری خوبی داره .
    فعلا به دلیل نزدیک بودن امتحانات نمیتونم کار خاصی انجام بدم ولی هر وقت تکمیل شد عکسهاش رو قرار میدم.
    این هم وضعیت فعلی که همانطور که گفتم هنوز پرداخت نشده.

Last edited by MJ1970; 14-05-2013 at 15:23.

8. 7 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

خیلی خیلی عالی شده! به جرات میتونم بگم از فایبر هم بهتر شده!
    رنگ خاکستری هم خیلی به این داشبورد میاد.
    به نظر شما برای ترمیم نیازه که همه داشبورد موم بخوره یا نه فقط قسمت های ترک خورده؟
    البته فکر کنم دیگه خبری از اون دون دون های روی داشبورد نباشه! درسته؟

10. 4 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نظر لطف شماست امیر اقا.
    داشبرد من خیلی خراب شده بود و چون یکبار هم روکش چرم شده بود و نمای روبروی اون دوخت خورده بود و خراب شده بود دیگه راهی نداشت و ناچار کلا یک لایه موم خورد .البته لایه ای که بالای اون خورده به مراتب ضخیمتر از سایر جاهاست.
    برای شما اگه نمای روبرو مشکلی نداره میتونید فقط روی ترکها رو در چند مرحله پر کنید(چون موم وقتی خشک میشه و ابش رو از دست میده حجمش کم میشه).
    رویه ی داشبرد من خیلی شکننده شده بود و تقریبا مثل چیپس تا دست میخورد خرد میشد و به همین دلیل یک لایه ی مناسب هم روی ان زدم.اگه رویه ی داشبرد شما اینقدر خشک نشده میتونید فقط ترکها رو ترمیم کنید.

12. 7 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

كار خوبي به نظر ميرسه، اما سوال اينجاست كه تا چه حدي دوام داره؟

گاهي تركهايي روي سطح وجود داره كه خيلي بزرگ و عميقه و بخصوص لبه هاي اون ترك به سمت بالا خم شده و برجستگي بدي بوجود آورده، كه اگر بخواهيم با موم يا هر چيز ديگه پر كنيم، خيلي برجسته تر ميشه و اگر هم بخواهيم لبه هاي ترك برجسته شده رو صاف بكنيم، ممكنه آسيب بيشتري به كار وارد بشه و نماي كلي رو بهم بريزه.

ولي در نهايت براي ماشينهاي اينچنيني كه ديگه پيدا كردن بخشهاي تزئيني به اين راحتي نيست، خواه ، ناخواه بايد با همين روشها و آزمون و خطا جلو رفت تا به بهترين نتيجه ممكن رسيد.

فكر كنم اگر آمريكاييها ميفهميدن با چه زحمت و مشقتي ، ماشينها رو بازسازي و نگهداري ميكنيم، داوطلبانه برامون لوازم يدكي مجاني ميفرستادن...

14. 7 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    یکی از یدکی فروشهای اصفهان میلنگ 6 سیلندر نو داخل کارتون جی ام اصل آورده تولید قدیم هم هست.
    قیمتش هم فردا بهم میگه.
    به نظرتون میارزه 1 دونه اش رو بخرم و نگه دارم؟چیز آنتیکی بود!

16. 5 کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جناب حجازي ،از نظر من به عنوان يه يدك فروش خودرو، و آمريكايي سوار، حتما بخر، چون شما خيلي بيشتر از ما آمريكايي ميخري و ميفروشي و كلا سرو كارت با يدك و تعمير و اينجور چيزا بيشتره، پس حتي اگر استفاده نكردي، بعدا يكي ديگه مشتري ميشه.
    با وضعيت الان فكر نكنم كمتر از 500 يا 600 قيمت بده.
    راستي براي شروع بازسازي كامارو برنامه نگذاشتيد؟ شماره گذاري جديد و هم گويا داره كم كم راه ميافته، بايد ديگه دست بكار بشين!!

18. 7 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان کسی میدونه آیا میشه دیفرانسیل کامارو را روی نوا نصب کرد؟ راحت نصب مشه یا نه؟در کل چه فرقهایی با فابریکش داره؟یه سوال دیگه میشه کمپرسور تویوتا را روی نوا نصب کرد؟

20. این کاربر از سعید سوپری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •