تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 116 اولاول ... 145460616263646566676874114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

پیشنهادی نیست ADSL ... مثله هندونه در بستس ... شما فاصله تا مرکز مخابرات رو کیفیت کابلت شرط اول داشتن ی سرویس خوبه
    حرف شما درست ولی مثلا الان پیشگامان 8 مگابیت 6 ماهه و 1500 گیگ را 150 هزار می ده ولی صبانت‌ همین طرح رو تازه با300 گیگ کمتر یعنی 1200 گیگ 285 هزارتومان می ده و الان من مشترک صبانت‌ هستم‌ حالا می خواستم ببینم نکنه آخرش همین پیشگامان‌ هم بازی در بیاره و سرعت 8 بفروشه‌ ولی سرعت 4 به مشترک بده و خلاصه از این‌ کلاه ها که این شرکت ها همه جوره‌ دارن سر مشترکین‌ می زارن. و در نهایت پشیمون‌ بشم.
    Last edited by mhr74; 02-09-2018 at 15:44.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خط من بیشتر از 4 یا 5 مگ سرعت رو نمیکشه، میخواستم ببینم که دوستان کدوم سرویس و یا جشنواره رو پیشنهاد میدن که هم برای گیم و هم برای دانلود مناسب باشه
    البته الان از شاتل سرویس دارم و زیاد راضی نیستم

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

حرف شما درست ولی مثلا الان پیشگامان 8 مگابیت 6 ماهه و 1500 گیگ را 150 هزار می ده ولی صبانت‌ همین طرح رو تازه با300 گیگ کمتر یعنی 1200 گیگ 285 هزارتومان می ده و الان من مشترک صبانت‌ هستم‌ حالا می خواستم ببینم نکنه آخرش همین پیشگامان‌ هم بازی در بیاره و سرعت 8 بفروشه‌ ولی سرعت 4 به مشترک بده و خلاصه از این‌ کلاه ها که این شرکت ها همه جوره‌ دارن سر مشترکین‌ می زارن. و در نهایت پشیمون‌ بشم.
    یه چیزی به شما بگم
    تجربه ثابت کرده هرچی تو ایران اینا مفت بدن یه چیزیش هست همینه که های وب افتضاح ترین isp هست یه روز کلا قطعه یه روز پینگش 100 روز بعد 300 و غیره چون حجم خیلی بالا با قیمت کم میده شما یه چیزی بگیر حد وسط که پشیمون هم نشید , چیزی هم که من از تاپیک پیشگامان میبینم همیشه شبا پهنای باند کم میارن و پینگا میره بالا سرعتا میاد پایین

4. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

یه چیزی به شما بگم
    تجربه ثابت کرده هرچی تو ایران اینا مفت بدن یه چیزیش هست همینه که های وب افتضاح ترین isp هست یه روز کلا قطعه یه روز پینگش 100 روز بعد 300 و غیره چون حجم خیلی بالا با قیمت کم میده شما یه چیزی بگیر حد وسط که پشیمون هم نشید , چیزی هم که من از تاپیک پیشگامان میبینم همیشه شبا پهنای باند کم میارن و پینگا میره بالا سرعتا میاد پایین
    شما تست کردی که میگی ؟ پینگ واس من تو کل روز ثابت تازه شبا یکم بهترم هست سرعتم من 8 مگ گرفتم واس من همون سرعتی که باید میده دیگه نمیدونم به چی ربط داره از نظر خودم کیفیت خط مهم که واس من همچین کیفیتی میده

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما تست کردی که میگی ؟ پینگ واس من تو کل روز ثابت تازه شبا یکم بهترم هست سرعتم من 8 مگ گرفتم واس من همون سرعتی که باید میده دیگه نمیدونم به چی ربط داره از نظر خودم کیفیت خط مهم که واس من همچین کیفیتی میده
    بله من های وب داشتم دقیقا همون وضعی که گفتم بود و همین الان هم میتونید به تاپیکش سر بزنید ببینید چه خبره , الان هم صبانت دارم خودم پس بله من تست کردم که میگم
    در مورد پیشگامان نداشتم و ندارم ولی تو تاپیکش همه دارن مینالن حالا ماله شما خوبه شانستون هست وقتی اکثریت ناراضی هستن ایشون بگیرن احتمال زیاد ممکنه بد دربیاد احتمال کم هم مثل شما خوب باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

در مورد پیشگامان تو تاپیکش خیلی بزرگنمایی میشه. مثلا اینکه ساعت 11 شب تک کانکشن افت کنه تقریبا همه جا هست. همش بستگی به میزان پهنای باند اون شرکت تو مرکز مخابراتی شما داره. من و 4 نفر دیگه که میشناسم خارج از این فروم پیشگامان داریم. اونا سرویس 8 دارن و هیچ مشکلی احساس نکردن، من که 16 دارم بعضی شب ها سرعت تک کانکشنم از 1800 مثلا نهایت افت میکنه میاد روی 1200. اگه بخوام با آسیاتک و فن آوا که قبلا داشتم مقایسه کنم اونا افتضاح بودن. در طول روز سرعت میومد 500 کیلوبایت از 1800 کیلوبایت! تازه دقت کنید این سرعت دانلود آسیاتک و فن آوا بود نه تک کانکشنشون! سرعت دانلود پیشگامان همیشه بالاست.
    در مورد پینگ هیچوقت خود به خود بالا نمیره همیشه 80 ثابت میده مگه اینکه مودم آیپی خاصی بگیره، بعضی آیپی ها پینگ 130 میدن با اروپا ولی اکثرا درستن.
    تنها مشکل پیشگامان nat type عه. به این صورت که هم آیپی اشتراکی میده که اینا nat 3 میدن هم اختصاصی که داخل مودم و برای اینترنت یکسانه اینا nat 2 میدن. تا حالا با nat 3 به مشکلی نخوردم تو ps4 ولی با قطع و وصل کردن سیم تلفن مودم یا همون ریست کردن مودم معمولا میشه nat 2 گرفت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

در مورد پیشگامان تو تاپیکش خیلی بزرگنمایی میشه. مثلا اینکه ساعت 11 شب تک کانکشن افت کنه تقریبا همه جا هست. همش بستگی به میزان پهنای باند اون شرکت تو مرکز مخابراتی شما داره. من و 4 نفر دیگه که میشناسم خارج از این فروم پیشگامان داریم. اونا سرویس 8 دارن و هیچ مشکلی احساس نکردن، من که 16 دارم بعضی شب ها سرعت تک کانکشنم از 1800 مثلا نهایت افت میکنه میاد روی 1200. اگه بخوام با آسیاتک و فن آوا که قبلا داشتم مقایسه کنم اونا افتضاح بودن. در طول روز سرعت میومد 500 کیلوبایت از 1800 کیلوبایت! تازه دقت کنید این سرعت دانلود آسیاتک و فن آوا بود نه تک کانکشنشون! سرعت دانلود پیشگامان همیشه بالاست.
    در مورد پینگ هیچوقت خود به خود بالا نمیره همیشه 80 ثابت میده مگه اینکه مودم آیپی خاصی بگیره، بعضی آیپی ها پینگ 130 میدن با اروپا ولی اکثرا درستن.
    تنها مشکل پیشگامان nat type عه. به این صورت که هم آیپی اشتراکی میده که اینا nat 3 میدن هم اختصاصی که داخل مودم و برای اینترنت یکسانه اینا nat 2 میدن. تا حالا با nat 3 به مشکلی نخوردم تو ps4 ولی با قطع و وصل کردن سیم تلفن مودم یا همون ریست کردن مودم معمولا میشه nat 2 گرفت
    زنگ بزن بگو برات درست کنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه only4u-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

وایرلس دارم (tdlte ایرانسل) ولی NAT Type 3 هست و به درد بازی آنلاین نمی‌خوره.
    Last edited by only4u-m; 09-09-2018 at 12:07.

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

وایرلس دارم (tdlte ایرانسل) ولی NAT Type 3 هست و به درد بازی آنلاین نمی‌خوره.
    وایرلس p2p بگیر , ببین چه شرکت هایی اونجا سرویس میدن و بهترین قیمت و سرعت رو برا یخودت بگیر وایرلس ها nat type 2 دارن منم خودم دارم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من تازگی یک منطقه‌ای رفتم که سرعت adsl بسیار کمه بخاطره نویزه (راهی هست نویز خط رو از بین ببرم)؟
    بعید می دونم بشه
    بهترین سیمکارتی که میشه بستنه های خیلی حجم بالا گرفت چیه؟
    من ماهی حدقال 50 گیگ مصفرفمه
    از چه وایرلسی استفاده کنم؟
    سایت ایرانسل و همراه اول رفتم هیچکدوم بیشتر از 70 گیگ در سال نمیدن!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •