تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 657 از 670 اولاول ... 157557607647653654655656657658659660661667 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,561 به 6,570 از 6692

نام تاپيک: >> درخواست معرفي بازيها فقط اينجا <<

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    لطفا چند تا بازی که خیلی خوب و داستانی هستند بهم معرفی کنید میخوام دانلود کنم
    گرافیک هم ati 5470لپتاپ

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تورو خدا یکی جواب بده.یه بازی قدیمی بود که اول شخص بود تا حدودی تخیلی و پیشرفته.سوار ربات و زیردریایی و تیربار هواپیما و هرچی که فکرمیکنید میشد.(من همین سه تاش یادمه).اسم بازیش نمیدونید چی بود>یه بازی اول شخص دیگه هم بود هر 5تا مرحله میرفتیم جلو یک غول خطرناک بهمون حمله میکرد خیلی قشنگ و ترسناک بود و خیلی هم سریع اما اسمش یادم نیست لطفا کمک کنید.
    دوستان سلام
    من داخل درخواست بازیا سوال پرسیدم کسی جواب نمیده متأسفانه
    قدیما من یه بازی روی کامپیوتر انجام دادم که یک مرحلش سوار زیردریایی میشد و متأسفانه داخل اون مرحله گیر افتادم اما مرحله های دیگه هم داشت یه جورایی مثل بازیای فضایی بود و هم تیمی داشتی اما نمیدونم اسمش چیه شما میتونین به من بگین؟
    هر بازی قدیمی که فکر میکنین داخلش سوار زیردریایی میشه رو بگین لطفا
    فکر کنم بازی اول شخص هم بود یکی از مرحله هاشم سوار هلیکوپتر میشه اما هدایت هلیکوپتر با کامپیوتر بود و من فقط پشت تیربار نشستم و داخلش یه جورایی موجوداتی مثل زامبی به ذهنم میاد اما یادم نمیاد زامبی توش بوده یا نه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نبودش؟

سلام
    لطفا چند تا بازی که خیلی خوب و داستانی هستند بهم معرفی کنید میخوام دانلود کنم
    گرافیک هم ati 5470لپتاپ
    منظورتون از داستانی چیه؟
    یعنی بازی های اپیزودی و متکی بر داستان مثل The Walking Dead ؟

3. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نبودش؟

منظورتون از داستانی چیه؟
    یعنی بازی های اپیزودی و متکی بر داستان مثل The Walking Dead ؟
    مثلا بازیهایی شبیه max payne 1,2 یا شاهزاده ایرانی یا هیتمن دوست دارم
    maxpayne 3 خوشم نیومد چون مثل 1و2 داستانی نبود فقط باید چند تا آدم میکشتی
    تخیلی تو سبک فضایی و یا آینده خوشم نمیاد
    call of duty خیلی خوشم میاد ولی از وقتی که تخیلی شده و رفته به زمان آینده دیگه خوشم نمیاد از black ops1 که داستانش جذاب بود خیلی خوشم اومد
    need for speed mostwanted1 خوشم میاد
    رزیدنت اویل خوشم میاد
    خلاصه بازیهایی تو این سبک ها که هم تخیلی نباشن(مثلا موجودات فضایی و....) و هم داستان داشته باشن
    Last edited by farshad0123; 05-02-2015 at 21:51.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مثلا بازیهایی شبیه max payne 1,2 یا شاهزاده ایرانی یا هیتمن دوست دارم
    maxpayne 3 خوشم نیومد چون مثل 1و2 داستانی نبود فقط باید چند تا آدم میکشتی
    تخیلی تو سبک فضایی و یا آینده خوشم نمیاد
    call of duty خیلی خوشم میاد ولی از وقتی که تخیلی شده و رفته به زمان آینده دیگه خوشم نمیاد از black ops1 که داستانش جذاب بود خیلی خوشم اومد
    need for speed mostwanted1 خوشم میاد
    رزیدنت اویل خوشم میاد
    خلاصه بازیهایی تو این سبک ها که هم تخیلی نباشن(مثلا موجودات فضایی و....) و هم داستان داشته باشن
    در مورد شوتر سوم شخص مثل مکس پین که مدت هاست برای پی سی بازی خوبی منتشر نشده همین طور در مورد بازی ریسینگ با سبک و سیاق NFS:MW
    بازی خوب هم سبک پرنس هم اخیرا برای پی سی منتشر نشده و آخریش برمی گرده به سال 2013 و بازی Castlevania: Lords of Shadow
    بازی شبیه RE هم همون نسخه ریمستر شده نسخه اول بازی که تازه منتشر شده و صد در صد توصیه میشه یعنی Resident Evil : HD Remaster به اضافه Evil Within که پارسال منتشر شد بد نیست و ارزش امتحان رو داره

اما در مورد شوتر اول شخص با این شرایط فقط Far Cry 4 رو می تونم توصیه کنم که بازی خیلی خوبیه ولی داستان خیلی خاصی نداره
    معمولا شوترهایی که داستان خیلی قوی دارن تخیلی هم هستن!
    اکثر شوترهایی هم که توی این یکسال اخیر منتشر شدن این شرایطی که میگید رو ندارن و بیشترشون یه جورایی یکمی تخیلی هستن

6. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مدیر جان امیدوارم سریع اینو بخونی
    زمانی که من اون بازیو کردم کامپیوترم بازیایی مثل ارباب حلقه ها و کال آف رو به سختی اجرا میکرد اما واقعا نمیدونم هالو 2 گرافیکی تر و سنگینتر از اونا بوده یا نه؟اما عکساش که شبیه هست
    یه نکنه دیگه هم اینه که من داخل یکی از مرحله هاش زیر دریایی رو حرکت میدادم یعنی داخل آب با زیردریایی به اطراف میرفتم دقیق همونجا بود که داخل بازی گیر افتادم
    داخل هالو 2 سوار زیردریایی هم میشه؟البته داخل یکی از مرحله هاش سوار شد عشقی نبود که هروقت بخوایم سوار شیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه tik-tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یه بازی فکری خوب بهم معرفی میکنید ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یه بازی فکری خوب بهم معرفی میکنید ؟
    silent hill
    protal
    Resident Evil : HD Remaster
    فکر کنم اینا بهترینا باشن اگه برات جدید بودن مهم نیست
    Last edited by ahmad rezaa; 06-02-2015 at 19:59.

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

در مورد شوتر سوم شخص مثل مکس پین که مدت هاست برای پی سی بازی خوبی منتشر نشده همین طور در مورد بازی ریسینگ با سبک و سیاق NFS:MW
    بازی خوب هم سبک پرنس هم اخیرا برای پی سی منتشر نشده و آخریش برمی گرده به سال 2013 و بازی Castlevania: Lords of Shadow
    بازی شبیه RE هم همون نسخه ریمستر شده نسخه اول بازی که تازه منتشر شده و صد در صد توصیه میشه یعنی Resident Evil : HD Remaster به اضافه Evil Within که پارسال منتشر شد بد نیست و ارزش امتحان رو داره

اما در مورد شوتر اول شخص با این شرایط فقط Far Cry 4 رو می تونم توصیه کنم که بازی خیلی خوبیه ولی داستان خیلی خاصی نداره
    معمولا شوترهایی که داستان خیلی قوی دارن تخیلی هم هستن!
    اکثر شوترهایی هم که توی این یکسال اخیر منتشر شدن این شرایطی که میگید رو ندارن و بیشترشون یه جورایی یکمی تخیلی هستن
    فکر کنم گرافیکم رزیدنت اویل جدیدو نمیکشه درسته؟
    گرافیکم 5470 ati

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدیر جان امیدوارم سریع اینو بخونی
    زمانی که من اون بازیو کردم کامپیوترم بازیایی مثل ارباب حلقه ها و کال آف رو به سختی اجرا میکرد اما واقعا نمیدونم هالو 2 گرافیکی تر و سنگینتر از اونا بوده یا نه؟اما عکساش که شبیه هست
    یه نکنه دیگه هم اینه که من داخل یکی از مرحله هاش زیر دریایی رو حرکت میدادم یعنی داخل آب با زیردریایی به اطراف میرفتم دقیق همونجا بود که داخل بازی گیر افتادم
    داخل هالو 2 سوار زیردریایی هم میشه؟البته داخل یکی از مرحله هاش سوار شد عشقی نبود که هروقت بخوایم سوار شیم
    دقیق یادم نیست چون خیلی وقت پیش رفتم ولی مرحله زیردریایی هم فک کنم داشت
    این بازی برای پی سی سال 2007 منتشر شدش و اون موقع هم همزمان نسخه ای از cod منتشر شده بوده
    بستگی داره منظور شما چه سالی باشه و البته بهترین راه اینه که ویدئویی از گیم پلی بازی رو ببینید

فکر کنم گرافیکم رزیدنت اویل جدیدو نمیکشه درسته؟
    گرافیکم 5470 ati
    بازی های جدید معمولا حداقل سیستم بالایی دارن و ممکنه نتونه
    ولی این سایت بهترین سایت برای سیستم مورد نیازه و بهتره اونو هم یه نگاهی بندازید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه گزینه داره که سیستم رو بررسی می کنه و آخرش میگه که قطعات مختلف سیستم مناسب اجرای بازین یا نه
    همین طور یه گزینه داره که میشه سیستم مورد نیاز بازی رو هم سریع دید

12. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دقیق یادم نیست چون خیلی وقت پیش رفتم ولی مرحله زیردریایی هم فک کنم داشت
    این بازی برای پی سی سال 2007 منتشر شدش و اون موقع هم همزمان نسخه ای از cod منتشر شده بوده
    بستگی داره منظور شما چه سالی باشه و البته بهترین راه اینه که ویدئویی از گیم پلی بازی رو ببینید.
    عزیز بازی هالو 2 مال سال 2004 باشه پس شاید همونه امتحان میکنم عکساشم اتفاقا خیلی شبیه هست
    مدیر یه سوال دیگه.یه بازی ترسناک قدیما بود هر پنجتا مرحله میرفتی جلو یه غول بزرگ و خشنو ترسناک میومد برات یادت هست؟
    اول شخص ترسناک،منظورم از ترسناک همون زامبیو اسکلیتو این چیزاست مثل سام و will rock بود یه جورایی اما گرافیکیتر و مرحله 5 و 10 و 15 و 20 و 25 غول داشت که من مرحله 24 گیر افتادم شما یادتون نمیاد این بازی رو؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •