تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 661 از 670 اولاول ... 161561611651657658659660661662663664665 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,601 به 6,610 از 6692

نام تاپيک: >> درخواست معرفي بازيها فقط اينجا <<

داره خودمونی میشه puta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام ...
    من رفتم یکی از تریلراشو دیدم
    بابا بیخیال این بازی(hatred) چرا این جوریه ... خیلی خشونت باره
    اصلا خوشم نیومد حالا هر فلسفه ای میخواد داشته باشه
    از همون اسم شرکت سازندش (destructive creation) مشخصه ...
    ادم از خودش میترسه
    والا
    Last edited by puta; 09-06-2015 at 17:30.

2. 2 کاربر از puta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبل از همه چیز بگم که بنده نظر شخصی خودم رو گفتم که گیم خوبیه !

وحید گیم عزیز :
    metacritic یعنی چی ؟

مثلا فرض کنید همین بازی Hatred رو من و شما و مهرشاد بریم رای بدیم !
    شما دوتا منفی میدین من مثبت !
    اونوقت اصل رو بر این میذارن که بازی Hatred بازی بدیه !
    شوخی داریم میکنیم !

نمیدونم Hatred رو بازی کردین یا نه ولی خیلی بازی فلسفی و عمیقی هستش !
    مثلا مرحله اول چه دیالوگ هایی رد و بدل میشه ! یا اینکه میاد ادمایه بی گناه رو میکشه !
    و ...
    البته نظر شما محترمه و هر کسی می تونه از هر بازیی خوشش بیاد
    اینجا بحث اینه که بازی ها رو به دیگران می خوایم معرفی کنیم ، اطلاعات کاملی بدیم تا اونا خودشون تصمیم گیری کنن

متا منبعی برای اینه که نقدهای مختلف بازی ها از سایت ها و مجلات مختلف در اون جمع آوری میشه و در نهایت میانگین اون گذاشته میشه
    حالا برای هر بازی یوزرهای خود این سایت هم امتیازایی میدن که ممکنه اونا الکی باشن و یه بازی رو به صورت گروهی بخوان بهش امتیاز پایین بدن و ملاک امتیاز این نیست
    ولی در مورد اون امتیاز اصلی که میانگین نقدهای مختلفه همچین چیزی به این صورت دیگه وجود نداره

یعنی شاید یه بازی که متای اون 80 باشه رو ما به نظرمون بیاد که بازی بزرگتری از این مقدار هست یا یکمی باید از این پایینتر باشه و مثلا بازیی که 90 بوده رو بگیم باید 95 باشه و یا همچین اختلافای جزئی چون سلیقه ها متفاوته
    ولی دیگه یه بازی که 32 تا نقد داره و نصف بیشتر نقدها حتی از 50 هم کمتره و میانگین امتیاز بازی هم 45 هست نمی تونه یه بازی خیلی خوب باشه
    در بهترین شرایط این بازی می تونه یه بازی متوسط باشه و حالا با این شرایط اگه کسی دوس داشت می تونه این بازیو تجربه کنه

خودم به شخصه صد در صد ملاکم متا نیست ولی دیگه بازی هایی که متاشون قرمزه و یعنی از حد متوسط هم کمترن رو اصلا یه درصد هم احتمال نمیدم طرفشون برم!
    حتی اگه توی سبک مورد علاقم باشن هم تکلیف اینجور بازی ها دیگه مشخصه و 90 درصد افراد نمی تونن از این بازی ها خیلی خوششون بیاد

4. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

البته نظر شما محترمه و هر کسی می تونه از هر بازیی خوشش بیاد
    اینجا بحث اینه که بازی ها رو به دیگران می خوایم معرفی کنیم ، اطلاعات کاملی بدیم تا اونا خودشون تصمیم گیری کنن

متا منبعی برای اینه که نقدهای مختلف بازی ها از سایت ها و مجلات مختلف در اون جمع آوری میشه و در نهایت میانگین اون گذاشته میشه
    حالا برای هر بازی یوزرهای خود این سایت هم امتیازایی میدن که ممکنه اونا الکی باشن و یه بازی رو به صورت گروهی بخوان بهش امتیاز پایین بدن و ملاک امتیاز این نیست
    ولی در مورد اون امتیاز اصلی که میانگین نقدهای مختلفه همچین چیزی به این صورت دیگه وجود نداره

یعنی شاید یه بازی که متای اون 80 باشه رو ما به نظرمون بیاد که بازی بزرگتری از این مقدار هست یا یکمی باید از این پایینتر باشه و مثلا بازیی که 90 بوده رو بگیم باید 95 باشه و یا همچین اختلافای جزئی چون سلیقه ها متفاوته
    ولی دیگه یه بازی که 32 تا نقد داره و نصف بیشتر نقدها حتی از 50 هم کمتره و میانگین امتیاز بازی هم 45 هست نمی تونه یه بازی خیلی خوب باشه
    در بهترین شرایط این بازی می تونه یه بازی متوسط باشه و حالا با این شرایط اگه کسی دوس داشت می تونه این بازیو تجربه کنه

خودم به شخصه صد در صد ملاکم متا نیست ولی دیگه بازی هایی که متاشون قرمزه و یعنی از حد متوسط هم کمترن رو اصلا یه درصد هم احتمال نمیدم طرفشون برم!
    حتی اگه توی سبک مورد علاقم باشن هم تکلیف اینجور بازی ها دیگه مشخصه و 90 درصد افراد نمی تونن از این بازی ها خیلی خوششون بیاد
    کاملا درست میگین و حق با شماست !
    حقیقتا همیشه همه بهم میگن سلیقت به درد خودتو مسعود فراستی میخوره !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

خوب دوستان
    من دنبال یه بازی میگردم :

تا جایی که من میدونم رو سونی 1 بود که 7 , 8 سال پیش بازی میکردن !
    و اینکه دقیقا مثله خدای جنگ بود اما با کیفیت سونی 1 دیگه !
    شبیه پرنس او پرشیا هم بود !
    توش کلی خون بود !!! مثه فیلمایه تارانتینو !!!!
    اگه از دوستان کسی اسمشو بلده خواهشا بهم بگین !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

بازی تو مایه های Hatred یا Man hunt ولی دروبین پایین یا اول یا سوم شخص باشه چه سراغ دارید؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

بين اين سه بازي موندم
    ميخوام بازي طولاني باشه ولي طولاني بودنش بيخودي بوندش نباشه يعني مراحل و ماموريتهاش تكرار نشن براي مثال الان دارم. farcry4 رو بازي ميكنم ميدونيد كه تقريبا توي سبك هيمن بازي زير است ولي بيشتر از نيم ساعت نميشه بازيش كرد فوق العاده خسته كننده و كسل كننده هست
    bloodborne
    dragon age
    wicher

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بين اين سه بازي موندم
    ميخوام بازي طولاني باشه ولي طولاني بودنش بيخودي بوندش نباشه يعني مراحل و ماموريتهاش تكرار نشن براي مثال الان دارم. farcry4 رو بازي ميكنم ميدونيد كه تقريبا توي سبك هيمن بازي زير است ولي بيشتر از نيم ساعت نميشه بازيش كرد فوق العاده خسته كننده و كسل كننده هست
    bloodborne
    dragon age
    wicher
    هر سه تای این بازی ها جزو بهترین نقش آفرینی ها و بهترین بازی های چند سال اخیرن و از لحاظ مدت زمان بازی هم خیلی طولانی هستن و ارزش تکرار بالا دارن
    ولی کاملا بستگی به سلیقه داره

Bloodborne
    بازیی از سازنده Dark Souls که دقیقا بازی با همون سبک و سیاقه و دنیای بازی کلی جزئیات داره و نکته مهم بازیه که خیلی سخته و اگه کسی قبلا سری Dark Souls رو نرفته شاید نتونه با بازی کنار بیاد
    البته بهترین انحصاری PS4 تا به الان هست و کلا جزو بازی های این کنسوله که حتما باید بازی بشه مگر اینکه یه نفر کلا نقش آفرینی باز نباشه

Dragon Age: Inquisition
    شماره سوم از این سریه که داستان هم به دو شماره قبلی ربط داره و توصیه میشه حتما شماره های قبلی بازی شده باشن
    ولی حالا یه نفر سری رو کلا نرفته باشه هم ممکنه بتونه از بازی لذت ببره
    نقشه بازی خیلی بزرگه و پر از ماموریت های فرعیه و راحت 100 ساعت گیم پلی حداقل داره

The Witcher 3
    این بازی هم شرایط بازی قبلی داره و بهتره دو شماره قبلی بازی بشن تا داستان رو بشه خیلی بهتر درک کرد
    از لحاظ اپن ورلد بودن و مدت زمان گیم پلی بازی از دو بازی دیگه عظیمتره و گیم پلی بازی هم جوریه که باز به نسبت دو بازی قبلی کسانی که زیاد اهل این سبک نیستن هم می تونن باهاش کنار بیان
    در هر صورت این بازی هم فوق العاده ست

10. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بین بازی های روز و جدیدی که برای PC اومده (در طی این ۱ سال)
    کدومو میتونم با این سیستم بازی کنم ؟ (اتومبیل رانی٬ جنگی٬ اکشن٬ ترسناک٬ استراتیژیک و ... )

Ram: 6g
    Cpu: i5 3230 - 2.6gH
    Graphic: Geforce 740m 2g

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

بین بازی های روز و جدیدی که برای PC اومده (در طی این ۱ سال)
    کدومو میتونم با این سیستم بازی کنم ؟ (اتومبیل رانی٬ جنگی٬ اکشن٬ ترسناک٬ استراتیژیک و ... )

Ram: 6g
    Cpu: i5 3230 - 2.6gH
    Graphic: Geforce 740m 2g
    فکر کنم بتونی wwe 2k 15 رو با رزولوشن 900*1600 یا 800*1200 بازی کنی
    gta v رو هم فکر کنم بتونی 600*800 نهایتن 800*1200 اجرا کنی
    به احتمال زیاد batman arkham knight رو هم میتونه به زور با رزولوشن 800*600 بازی کنی
    من بهت پیشنهاد میکنم حتما batman arkham knight رو چند روز دیگه که میاد بازی کن چون واقعا با بازی های بالا متفاوته بگم بهترین بازی 2015 بحث میشه ولی واقعا جزو بهترین بازی های 2015 است
    تریلرش رو میتونی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینی

13. این کاربر از YAS1717 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

هر سه تای این بازی ها جزو بهترین نقش آفرینی ها و بهترین بازی های چند سال اخیرن و از لحاظ مدت زمان بازی هم خیلی طولانی هستن و ارزش تکرار بالا دارن
    ولی کاملا بستگی به سلیقه داره

Bloodborne
    بازیی از سازنده Dark Souls که دقیقا بازی با همون سبک و سیاقه و دنیای بازی کلی جزئیات داره و نکته مهم بازیه که خیلی سخته و اگه کسی قبلا سری Dark Souls رو نرفته شاید نتونه با بازی کنار بیاد
    البته بهترین انحصاری PS4 تا به الان هست و کلا جزو بازی های این کنسوله که حتما باید بازی بشه مگر اینکه یه نفر کلا نقش آفرینی باز نباشه

Dragon Age: Inquisition
    شماره سوم از این سریه که داستان هم به دو شماره قبلی ربط داره و توصیه میشه حتما شماره های قبلی بازی شده باشن
    ولی حالا یه نفر سری رو کلا نرفته باشه هم ممکنه بتونه از بازی لذت ببره
    نقشه بازی خیلی بزرگه و پر از ماموریت های فرعیه و راحت 100 ساعت گیم پلی حداقل داره

The Witcher 3
    این بازی هم شرایط بازی قبلی داره و بهتره دو شماره قبلی بازی بشن تا داستان رو بشه خیلی بهتر درک کرد
    از لحاظ اپن ورلد بودن و مدت زمان گیم پلی بازی از دو بازی دیگه عظیمتره و گیم پلی بازی هم جوریه که باز به نسبت دو بازی قبلی کسانی که زیاد اهل این سبک نیستن هم می تونن باهاش کنار بیان
    در هر صورت این بازی هم فوق العاده ست
    گيم پلي بلاد برن رو ديدم ياد يك بازي افتادم حدود ١٠ سال پيش سوم شخص بود شخصيت بازي يك ادمي بود كه پاهاش سم داشت توي يك قلعه مخوف بود و بايد هيرفتي جاهاي مختلف شما عزيزان متونيد اسمش رو بگيد متاسفانه يادم نمياد ولي حدس ميزنم بازي معروفي بوده باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •