تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 103 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1027

نام تاپيک: ✪ بحث و مشاوره انیمه

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مگه انیمه ش ادامه ی فیلم نیست ؟
    من فقط فیلمشو دیدم و اتفاقاً خیلی هم حال کردم !
    سلام خوبی

فکر نکنم انیمه ادامه فیلم بوده ، انیمه بصورت کامل بود.
    خب سلیقه ها متفاوته من هیچ وقت انیمه رو با فیلم عوض نمیکنم

نظر شخصی من :
    این انیمه ها چندین قسمته و به همین خاطر کارگردان فرصت بیشتری برای نمایش دادن جزئیات دارن و همچنین تخیلی تر و فانتزی تر هست و ساخت جلوه های ویژه راحتتر هست (بعضی اوقات زیادی کش میدن حوصله آدم سر میره)
    ولی در فیلم کارگردان مجبور هست تمامی وقایع رو در مدت محدودی قرار دهد که مسلما کیفیت کار پایین میاد.
    حالا این نظر شخصی من بوده

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

دوستان گـل ، کسی از این فیلم ــه کـه از روی Death Note ساختــن خــبر نـداره !؟
    دفترچه مرگ تا الان 3 تا فیلم سینمایی داره و چهارمیش هم قراره امسال بیاد و توسط هالیوود ساخته میشه، بازیگر نقش یاگامی لایت هم زاک افرون هست !
    البته من یکی از فیلماشو دیدم که خیلی تعریفی نداشتن، همون داستان انیمه هست...اما امیدوارم این چهارمیش که امسال قراره بیاد خوب باشه...

قیافه هاشون هم کپی همدیگه ست !!!!
    مگه انیمه ش ادامه ی فیلم نیست ؟
    من فقط فیلمشو دیدم و اتفاقاً خیلی هم حال کردم !
    خیر....اصل داستان انیمش هست که فیلماش خلاصه ی داستان انیمه هستن.....

سلام خوبی

فکر نکنم انیمه ادامه فیلم بوده ، انیمه بصورت کامل بود.
    خب سلیقه ها متفاوته من هیچ وقت انیمه رو با فیلم عوض نمیکنم
    منظورت از فیلم، Movie انیمه ای بود یا فیلم سینمایی؟ چون دفترچه مرگ دوتا مووی داره به همراه 3 تا سینمایی و خود انیمه !

راسی دوستان، همین مانگاکا(نویسنده مانگا) ی دفترچه مرگ امسال یه انیمه داده بیرون که خیلی خفنه، اسمش Bakuman هست، واقعا داستان و شخصیت پردازی قشنگی داره، ایده ی جدیدی هم هست....حتما این انیمه رو ببینید...
    Last edited by mestry; 17-02-2011 at 13:16.

3. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز j0l6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

من اولین بار فیلم death note رو دیدم خیلی ازش خوشم اومد مخصوصا قسمت اول و دوم
    بعدش انیمیشنش رو دیدم که منو متعجب کرد اصلا انتظار نداشتم یه انیمیشن بتونه منو اونجور میخکوب کنه حرف نداشت داستان عالی و شخصیت ها ی بی نظیر نبردی بی نظیر بین دو تا از باهوش ترین های دنیا
    یه انیمیشن دیگه هم هست که خیلی شبیه به death note هستش و به طرف داران DEATH NOTE شدیدا توصیه میشه
    اسم انیمیشنش هست ; CODE GEASS

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اسم انیمیشنش هست ; CODE GEASS
    وااااااااااای عجب شاهکاریه این کدگیاس.....دو تا فصل داره که فصل دومش اون اوخر اشک آدمو در میاره.....فصل 3 ش هم احتمال زیاد نیمه دوم 2011 میاد، بیصبرانه منتظریم........البته گفته باشم که کدگیاس رقیب سرسخت دفترچه مرگ هست و هردوشون تقریبا تو یه سطح هستن....

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

دوستان کانالی هست که انیمه با دوبله ( ! ) زیرنویس فارسی نشون بده ؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

دوستان میگم انیمه با نیمیشن فرق داره؟

انیمه این سریال ژاپنی هاست؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان کانالی هست که انیمه با دوبله ( ! ) زیرنویس فارسی نشون بده ؟
    دوبله که حرفشو نزن، الان بعضی انیمه ها دوبله شدن و تو بازارن که بنظرم اگه میخوای ببینیشون فقط باید بخندی، افتضاحن........متاسفانه هنوز کانال فارسی برای انیمه باز نشده !

دوستان میگم انیمه با نیمیشن فرق داره؟

انیمه این سریال ژاپنی هاست؟
    بله فرق دراه، انیمه همون انیمشین ژاپنیه که به دلیل سبک و طراحی منحصر به فرد از بقیه انیمشین ها جدا هستن.....مثلا سوباسا انیمه هست، البته ژانرهای زیادی داره، دقیقا عین فیلم و سریال.....از بچگونه بگیر تا فلسفی که مخت هنگ کنه....طرز ساخت انیمه ها هم با انیمیشنای معمولی فرق میکنه...انیمه ها در اول مانگا(داستان مصور شبیه کمیک اما به سبک ژاپین) هستن که به صورت هفته ای یا ماهانه یه قسمت ازشون میاد، در صورتی که مانگایی استانداردهای لازم رو داشته باشه و کسی پیدا بشه که انیمه اون مانگا رو بسازه، یه استودیوی ساخت انیمه دست بکار میشه برای ساخت اون انیمه.....معمولا شروع انیمه ها اول هر فصل سال هست (بعضیا دو فصل پخششون طول میکشه و بعضیا که الان حدود 12 ساله دارن پخش میشن و تموم نشدن !!! )
    یه سبک چیز دار هم داره (به اسم ه..ن..ت..ا..ی) که بعضیا انیمه حسابش نمیکنن چون فقط 2 یا 3 قسمتی هست و بدون مفهمومه، آدمای بیکار میرن سراغش (اینو گفتم تا اگه تصادفی تو اینترنت به همچین چیزی برخوردی فکر نکنی همه انیمه ها اینطورن )
    Last edited by mestry; 17-02-2011 at 16:30.

9. 4 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

اهان ممنون برادر
    اکثرا رو تست زدیم مثله همون هنت... البته نه خیلی
    تخیلین مثله خودشون اهلشون نیستم

میگم آخه خیلی اینمیشن ها هم از کامیک ها میان بیرون مثلا همین بت من و هالک و اسپایدر من (کارتون هاشون) و لاک پشت های نینجا و کلی دیگه
    اینا هم پس جزوه اونا حساب میشن فقط اینا آمریکایی اینان
    Last edited by DaRiOuShJh; 17-02-2011 at 18:23.

11. 2 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اهان ممنون برادر
    اکثرا رو تست زدیم مثله همون هنت... البته نه خیلی
    تخیلین مثله خودشون اهلشون نیستم
    بیخودی رفتی سراغ اونا.......من از اون شناختی که نسبت به تو دارم فکر کنم از انیمه های تاریک و خونریزی خوشت میاد (شاید شناختم نسبت به تو ناقص باشه).......اگه میخوای امتحان کنی برو انیمه های Berserk , Shigurai , Texhnolyze و Death Note رو ببین مطئنم دیدت نسبت به انیمه عوض میشه، کلا با بقیه انیمیشنا فرق میکنن...

اینایی که گفتم همشون زیرنویس فارسی شدن، برای راحتی میتونی با زیرنویس فارسی ببینی...

میگم آخه خیلی اینمیشن ها هم از کامیک ها میان بیرون مثلا همین بت من و هالک و اسپایدر من (کارتون هاشون) و لاک پشت های نینجا و کلی دیگه
    اینا هم پس جزوه اونا حساب میشن فقط اینا آمریکایی اینان
    بله.......البته من از کمیک بدم میاد بجز چنتا کمیک انگشت شمار !.....مانگا یه چیز دیگه ست، حالش خیلی بیشتره....مثلا مانگای Berserk الان حدود 11 ساله رتبه اولو داره و هنوز تموم نشده، مفهموم خیلی فلسفی و شیطانی داره، تمام نمادهایی که توش استفاده شدن هدف دارن حتی شخصیت اصلی انیمه اسمش "گاتس" هست که معنیش میشه "تلاش و کوشش" و این شخصیت خودش میتونه نماد یه انسانی باشه که داره سعی میکنه از قضا و قدر فرار کنه...واقعا محشره.....بنظرم اول مانگاشو بخون بعد انیمشو ببین مطمئنم اگه خوشت نیاد لا اقل بدت نمیاد !!!

13. این کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

اگه میخوای امتحان کنی برو انیمه های Berserk , Shigurai , Texhnolyze و Death Note رو ببین مطئنم دیدت نسبت به انیمه عوض میشه، کلا با بقیه انیمیشنا فرق میکنن...
    ممنون برادر
    اره اگه خونریزی با داستانه واقعی و جالب داشته باشه بهتره تو مایه های رده سنی mature تو ESRB
    اینا که گفتی اسمشونه یا اسمه کمپانیه؟ سایتی چیزیه م میتونی معرفی کنی که پیدا کنم لینکاش رو؟ مستقیم هم باشه چه بهتر! زبونه اینا انگلسیس هست یا ....؟

والا دیگه مانگا و کامیک و ... از ما گزشته خیلی فرصت هم ندارم
    ترجیح میدم مثلا 2 ساعت وقت آزاد دارم یه چی درست حسابی ببینم
    اینا هم رده سشنی دارن یا همشون برای یه سنه خاصه؟
    سایتی چیزی مثله IMDB این چیزا دارن که هم اطلاعات داشته باشه هم ریتینگ و ...؟
    Last edited by DaRiOuShJh; 17-02-2011 at 20:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •