تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 98 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

اگه نباشه جاش خالی می مونه DaRyUsH AkRaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

چنده حالا؟
    نه .زياد نميخوام هزينه كنم. ميخوام فقط باهاش برم و بيام!!!‌ ميخوام سبك باشه ! فكر كنم اين نسب به بقيه بهتر باشه!!
    970 خریدم
    اره من رو همین تحقیقا بود که خریدمش
    از بقیه کابای ایرانی فکر میکنم بهتره
    ولی خداییش باهاش 100 تا هم رفتم..

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من اصلا موتور نداشتم و هيچ اطلاعي از قيمت ها ندارم !!
    حالا ميگين 1 تومن!!
    هزينه هاي ديگه . كلا كاسكت خوب چنده؟ من كلا آدم سرمايي هستم ميترسم پست موتور يخ بزنم. نتونم ترمز بگيرم

داره خودمونی میشه Abbas.sedighi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Honolulu

12

با سلام من قصد خرید موتور پالس 180دیجیتال رو دارم ایا با 1500000 میتونم گیر بیارم در مورد لوازم یدکیش هم بگید ایا گرون هست ماهی متوسط چقدر خرج داره اگر ممکن هست قیمت به روز موتور های پالس رو هم بدید با تشکر

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان .
    من یه چند وقتیه قصد خرید موتور دارم ، یعنی قبلش خرید پراید بود که با این وضعیت مملکت شد موتور !
    استفاده فقط برای حمل و نقل میخوام .
    فقط امن و استاندارد باشه . صداش هم مثل این موتور های تو خیابون زیاد نباشه .
    و البته کم مصرف باشه .
    یکی از دوستان موتور وسپا رو پیشنهاد کرد .
    خواستم ببینم میشه یه نظر در موردش بدین ؟ یه سری توضیحات هم ضمیمه کنین ممنون میشم .
    راستی هزینه گواهینامه موتور چقدره ؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان .
    من یه چند وقتیه قصد خرید موتور دارم ، یعنی قبلش خرید پراید بود که با این وضعیت مملکت شد موتور !
    استفاده فقط برای حمل و نقل میخوام .
    فقط امن و استاندارد باشه . صداش هم مثل این موتور های تو خیابون زیاد نباشه .
    و البته کم مصرف باشه .
    یکی از دوستان موتور وسپا رو پیشنهاد کرد .
    خواستم ببینم میشه یه نظر در موردش بدین ؟ یه سری توضیحات هم ضمیمه کنین ممنون میشم .
    راستی هزینه گواهینامه موتور چقدره ؟
    وسپا موتوری با ضریب ایمنی بالا هست اما استاندارد ؟ فکر نمیکنم . البته وسپاهای باجاج جهانرو که مدلهای 81-84 داره احتمالا ، موتورهای نسبتا خوبی هستند اما قیمت بالایی دارند ( زیر 700 - 800 من ندیدم ) ،
    +
    شرکت کویر موتور اخیرا اقدام به تولید وسپاهای بهینه سازی شده و مدرن ( نه کاملا از لحاظ ظاهری ، بلکه از لحاظ میزان آلایندگی و مصرف و استهلاک ) کرده :

1-

• [

مشخصات فنی

- موتور

نوع موتور تکسیلندر ، چهار زمانه catalytic Leader (Low emission advanced engine range) حجم سیلندر 150 سی سی Bore x stroke 62.8 mm X 48.6 mm حداکثر قدرت در شفت 8.7 kW at 7,750 rpm (11.7 CV) حداکثر گشتاور 11.5 Nm as 6,000 rpm حداکثر سرعت 59 mph (95km/h) سوخت / حجم باک بدون سرب / 2.3 گالون (8.6 لیتر) گاز مسافت پیموده شده 70-75 mpg توزیع کننده Cam head single shaft-SOHC (2 valves) سیستم خنک کننده هوا رام با پوشش بدون صدا و SAS (سیستم هوای ثانوی) روغنکاری Wet sump, حجم 1000 سی سی ; chain driven lobe pump; intake and delivery filters احتراق الکترونیک و هندلی دنده ها CVT (تغییر پیوسته) transformer with torque slave کلاچ خودکار سانتریفیوژ خشک با بافر خفه کننده

- شاسی

تنه load-bearing steel chassis with welded structural supports سیستم تعلیق جلو Single arm with helical spring and dual effect hydraulic single shock absorber سیستم تعلیق عقب Helical spring with adjustable dour-position pre-load and dual effect hydraulic single shock absorder ترمز جلو دیسک فولادی 200 میلیمتری با عملکرد هیدرولیک ترمز عقب درام 110 میلیمتری با عملکرد مکانیکی تایر جلو بدون تیوب 110/70-11" تایر عقب بدون تیوب 120/70-10" طول 70.9" (1801 mm) عرض 29.1" (740 mm) فاصله دو محور 50.4" (1280 mm) ارتفاع زین 30.9" (785mm) وزن خشک 243 lbs (110 kg)

2-

مشخصات فنی

- موتور

نوع موتور تکسیلندر ، چهار زمانه catalytic Leader (Low emission advanced engine range) حجم سیلندر 150 سی سی

Bore x stroke 62.8 mm X 48.6 mm حداکثر قدرت در شفت 8.7 kW at 7,750 rpm (11.7 CV) حداکثر گشتاور 11.5 Nm as 6,000 rpm حداکثر سرعت 59 mph (95km/h) سوخت / حجم باک بدون سرب / 2.3 گالون (8.6 لیتر) گاز مسافت پیموده شده 70-75 mpg توزیع کننده Cam head single shaft-SOHC (2 valves) سیستم خنک کننده هوا رام با پوشش بدون صدا و SAS (سیستم هوای ثانوی) روغنکاری Wet sump, حجم 1000 سی سی ; chain driven lobe pump; intake and delivery filters احتراق الکترونیک و هندلی دنده ها CVT (تغییر پیوسته) transformer with torque slave کلاچ خودکار سانتریفیوژ خشک با بافر خفه کننده

- شاسی

تنه load-bearing steel chassis with welded structural supports سیستم تعلیق جلو Single arm with helical spring and dual effect hydraulic single shock absorber سیستم تعلیق عقب Helical spring with adjustable dour-position pre-load and dual effect hydraulic single shock absorder ترمز جلو دیسک فولادی 200 میلیمتری با عملکرد هیدرولیک ترمز عقب درام 110 میلیمتری با عملکرد مکانیکی تایر جلو بدون تیوب 110/70-11" تایر عقب بدون تیوب 120/70-10" طول 70.9" (1801 mm) عرض 29.1" (740 mm) فاصله دو محور 50.4" (1280 mm) ارتفاع زین 30.9" (785mm) وزن خشک 243 lbs (110 kg)

+

هزینه ی گواهینامه فکر نمیکنم بیشتر از 20 -25 هزار تومان بشه .
    Last edited by Ezel; 27-12-2010 at 22:53.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یک نکته ای رو هم اضافه بکنم بد نیست ؛

رانندگی با وسپا تا حدود زیادی با موتورهای دیگه متفاوت هست ، یکی به خاطر اینکه دنده ی این نوع موتورها روی کلاچ هست ( به عبارتی روی فرمان هست ) و یکی هم از لحاظ حفظ تعادل .

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام به این دلیل مجبور به خرید 70 سی سی هستم

سلام دوستان گلم

بنده بدلیل نداشتن گواهینامه ( پایان خدمت) مجبور به خرید موتور سیکلت 70 سی سی هستم

از دوستان که اطلاعاتی در این زمینه دارن ممنون میشم رهنمای کنن

من یکی دو جا صفرش رو پیدا کردم 420 میداد مدل 70 سی سی پرواز طرف میگفت دور موتورش 70 سی سی هستش
    در ضمن رو کیلومترش زده بود 120 یعنی وقعا" 120 تا یا 100 تا میره ؟؟؟

دوم اینکه از دوستان کسی این مدل موتور را قسطی سراغ نداره ؟؟؟
    ممنون میشم رهنمای کنید مرسی

از دوستان تو تهران کسی سراغ داره این نوع موتور رو بصورت اقساط بفروشه ؟؟؟
    در کل بهترین مارکش چیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام. من میخوام تا 2 تومن واسه موتور بدم. یه موتور خوشکل با کلاس میخوام. طرح هی هارلی دیودیسون رو ترجیح میدم. چی باید بخرم ؟ چه موتوری خوبه ؟ آپاچی ؟ پالس ؟ یا جترو طرح هارلی ؟ کمک کنید لطفا"

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام. من میخوام تا 2 تومن واسه موتور بدم. یه موتور خوشکل با کلاس میخوام. طرح هی هارلی دیودیسون رو ترجیح میدم. چی باید بخرم ؟ چه موتوری خوبه ؟ آپاچی ؟ پالس ؟ یا جترو طرح هارلی ؟ کمک کنید لطفا"
    سلام
    در مورد "خوشگلی و کلاس" تو انجمن متفرقه نظر سنجی بگذارید
    موفق باشید

10. این کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت SAMAN 20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

سلام،یک موتور میخواستم برای جاده های ناهموار،حداکثر قیمتش هم 1100000تومان باشد.
    برای کوه میخوام .آیا موتوری در این سطح قیمت پیدا میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •