تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 21 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

احتمال خيلي محتملي كه از حرف شما عزيزا ميشه نتيجه گرفت اينه كه جي من يا از كمباينها نيست يا از يه شاخه جداي سياسي كمباينها هست كه با هم نزاع دارن.....چون تو شماره ٢ كه كلا به كمباينها ستم بزرگي مي كنه جي من و دكتر برين هم كه يه جورايي با كمباينها نشست و برخاست داره هم از فريمن و كسي كه استخدامش كرده بارها به طعنه و مسخره ياد مي كنه .....
    در نتيجه فكر كنم جي من با كمباينهاي غالب بر زمين و دكتر برين تو يه مسير نيستن اگه كلا يه نژاد ديگه هم باشه داستان يجوراي خيلي در هم ميشه و من به شخصه دوس دارم يه نژاد ديگه اي هم اضافه نشه.....

+

يه موردي هم كه هست اينه كه جي مني كه قدرت تلپورتي بسياري داره و هر لحظه هرجا خواست ميره و هركي رو خواست تو خلا ميندازه چرا كمباينها دنبال بوراليس هستن تا تكنولوژي تلپورتي اپرچر رو بدزدن ؟؟؟؟؟پس اين نشون ميده يا جي من جزو كمباينها(يا كمباينهايي كه قدرتو شهر ١٧ رو در دست دارن) نيست و اگه جزو كمباينهاس پس اپرچر چيزي حتي فراتر از قدرتهاي تلپورتي جي من ساخته بوده؟؟؟؟
    Last edited by halflife g; 04-01-2013 at 21:45.

2. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

مراد ، دقیقا این پاراگراف آخرت رو من اومدم تو پست قبلیم بگم(باور کن تقریبا تک تک جمله هاشو : دی) که بعدش خودمو اینجوری
    قانع کردم که این تکنولوژی اپرچر که توی بوریالیس هست ، اون تکنولوژی که توی بازی پورتال می دیدیم نیست ، چون این تکنولوژی
    به گفته ی ونس خیلی خطرناک و بی ثبات هست و اونجوری که گمانه زنی شده ظاهرا برای تلپورت در مقیاس خیلی بزرگ هست
    و ظاهرا کامباین علاوه بر نداشتن دقت کافی توی محل دقیق ، توی تلپورت با مقیاس های خیلی بزرگ هم ضعف داره و برای همین
    به شدت به دنبال اون هست ، خصوصا که بعد از جذب اطلاعات مغزی دکتر ونس توسط یکی از ادوایزرها به جزئیات بیشتری در مورد
    اون پی برده ، کما اینکه توی یکی از آرت های رسمی اپیزود 3 مرحوم ، تعدادی ادوایزر رو اطراف بوریالیس می دیدیم.

اگه این تکنولوژی اپرچر اون یکی نباشه (که به نظرم نیست) در این صورت لزومی نداره که جی من و مافوقهاش به دنبال رسیدن بهش
    نباشند (نمیشه نظر قطعی داد) ولی اگه به دنبالش نباشند خب مسلما میشه همون نتیجه رو گرفت که راه جی من از راه کامباین ها
    کاملا جداست (یک نژاد دیگه بدون ضعف در زمینه ی تکنولوژی های مرتبط با پورتال با اهداف نامعلوم یا به قول اون دوستمون به هدف
    نابودی کامباین ها)

4. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان گلم فرضیه مامور کمباین بودن جی من از ریشه اشتباهه چرا که اگه کمباین ها میدونستن زمین کجاس که نیازی به
    فرستادن مامور نبود و یکباره حکله میکردن کمباینها نژادی وحشی است که نه جاسوس داره نه بویی از دیپلماسی بردن
    تمامیت خواه هستن .
    از طرف دیگه جی من نیروی انسانها نیست چون بیشترین ضرر رو به انسانها میزنه و مامور دولت امریکا نیست ینی مامور
    هیچ دولتی در زمین نیست ارم باشه در زمان حادثه بلک مسا جاسوسی بیش نبوده .
    از حوادث مطلعه چرا که به ایلای میگه منتظر حوادث قریب الوقوع باشه یا لا اقل میدونه کریستال مذکور چقدر ناپایداره و از
    روی عمد این کار رو میکنه .
    حالا کارهای جی من در زمانهای مختلف به نفع کیه
    در حادثه بلک مسا
    تماما به ضرر بشر و به نفع کمباینهاست ینی یه جورایی اونها رو صدا میکنه که بیاین اینجا چه سیارهای هستش بیاین و ببلعیدش
    حالا این جا میتونه مامور کمباین باشه تا به نجات الکس میرسیم که کاری خیر خواهانست مگر اینکه از ایندهای مطلع باشه که در
    اون الکس بهش کمک میکنه .
    حالا قرار دادن جی من در یک بدن انسانی عجب فرضیه جالبی شد که با ادعای انسان نبودن جی من جور در میاد
    میرسیم به هاف لایف 2 :و اپیزوداش
    تماما یک نیروی ضد کمباین شخص جی منه که دشمنی با کمباینها داره و اینجا یه جورایی جی من با انسانها هم هدف هستن
    پس جی من مامور کمباینها نیست .
    نیروهای جی من از موجودی فراتر کمباین ادوایزر بر میاد تلپاتی با انسانها تلپورتر قدرتمند که میتونه یه نیروی جدید ناشناخته باشه
    که برا منافع خودش کار میکنه و بالا دستیاش میتونن هر موجودی باشن حتی ریاست جمهوری ایالات متحده و یا روسیه که با ساختن موجودی مثل جی من نیات شومی دارن که حتی میتونه کمباین هم دست پرورده خودشون باشه اینجا میرسیم به معنی اسم کمباین که میشه مخلوط
    ینی مخلوطی از موجودات و تکنولوژیهای کشف شده ینی با این توجه بزرگ به معنی کمباین و کمی تخیلی شدن داستان کمی که خیلی کمی نه بدون این که کسی بدونه دولت به ژن راه یافته و میخواد بر ژن کنترل داشته باشته نکته خیلی مهم اینه که کمباینها به دلایلی نمیتونن به ژن حمله کنن . ادامه دارد

6. 3 کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

محتويات كشتي بوراليس يا يه تلپورت هستش كه ميتونه قابليت سفر در زمان(البته نه مثل اون پورتال كمباينها كه اشتباهي اينكارو انجام داد) داشته باشه(كه اگه هم چين چيزي باشه فقط wow...) و يا همون تكنولوژي اپرچر در مقياس خيل بزرگ تا حدي كه كشتي رو تونسته از اپرچر به قطب در چشم بهم زني منتقل كنه

و گرنه بقيه انواع تلپورت رو كه من تو صفحه اول هم نوشتم تقريبا بصورت بهينه يا در ابعاد كوچيك كشف و ساخته شدن

+

در مورد جي من هم من ديگه يه شخصه بيشتر از اين نميتونم نظر بدم خيلي نيازمند شماره ٣ هستم تا سوالام جواب داده بشه
    راستي من اين marc laidlaw رو تو توييتر پيدا نكردم يعني تو توييتر عضو نيست؟

.
    Last edited by halflife g; 04-01-2013 at 23:12.

8. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مراد ، دقیقا این پاراگراف آخرت رو من اومدم تو پست قبلیم بگم(باور کن تقریبا تک تک جمله هاشو : دی) که بعدش خودمو اینجوری
    قانع کردم که این تکنولوژی اپرچر که توی بوریالیس هست ، اون تکنولوژی که توی بازی پورتال می دیدیم نیست ، چون این تکنولوژی
    به گفته ی ونس خیلی خطرناک و بی ثبات هست و اونجوری که گمانه زنی شده ظاهرا برای تلپورت در مقیاس خیلی بزرگ هست
    و ظاهرا کامباین علاوه بر نداشتن دقت کافی توی محل دقیق ، توی تلپورت با مقیاس های خیلی بزرگ هم ضعف داره و برای همین
    به شدت به دنبال اون هست ، خصوصا که بعد از جذب اطلاعات مغزی دکتر ونس توسط یکی از ادوایزرها به جزئیات بیشتری در مورد
    اون پی برده ، کما اینکه توی یکی از آرت های رسمی اپیزود 3 مرحوم ، تعدادی ادوایزر رو اطراف بوریالیس می دیدیم.

اگه این تکنولوژی اپرچر اون یکی نباشه (که به نظرم نیست) در این صورت لزومی نداره که جی من و مافوقهاش به دنبال رسیدن بهش
    نباشند (نمیشه نظر قطعی داد) ولی اگه به دنبالش نباشند خب مسلما میشه همون نتیجه رو گرفت که راه جی من از راه کامباین ها
    کاملا جداست (یک نژاد دیگه بدون ضعف در زمینه ی تکنولوژی های مرتبط با پورتال با اهداف نامعلوم یا به قول اون دوستمون به هدف
    نابودی کامباین ها)
    اقا نژاد دیگهای در کار نیست احتمالا
    یحتمل یه نیرو که میخواد ژن رو کنترل کنه تمام اینکارا رو میکنه که نیروی کمباین رو به زمین میفرسته یه نژاد وحشی
    که احتمالا ساخته خودشه و خیلی خطر ناک شدن یا اینکه از قبل برای از بین بردن نیهیلانت جزو برنامهاشون بوده (بدون اینکه کسی بدونه هستن )
    حالا میرسیم به این مبحث که :
    ژن به دلایلی غیر قابل نفوذ از طرف کمباینهاس
    ژن برای کدوم نیرو مهمه ایا غیر از بلک مسا دولت برنامهای در دست داشته با کمی تخیل چاشنی کردن :
    خود دولت کمباین رو ساخته در برنامهای جدای بلک مسا چون کمباینها مخلوطن تکی نیستن به وجود اومدن خلق نیستن
    و برای کنترل بر ژن مجبور بر نابودیه زمینه که این درست در نمیاد پس میرسیم به خواسته شخصی رییس جمهور یا فردی در
    اون بالا بالاها چرا ژن چه چیزی ارزش نابودی زمین و این همه برنامه رو داره ؟یک چشمه حیاط نیروی تمام نشدنی زندگی جاودان؟
    یه کم که از تخیل کم کنیم این احتمال میشه دست نیروی دیگهای تو کاره که همه چیزو کنترل میکنه شاید خدا شاید فراتر از کمباینها
    به هر حال هر چیزی هست فرا تر از ابلهان کمباینه و میخواد به ژن برسه هدفش سلطه بر ژن هست و نابودی نیهیلانت و بعدشم احتمالا
    نابودی کمباین با این قدرتهای جی من و اینکه احتمالا موجودی شبیه به ادوایزرهای کمباینه و باید در کالبد انسان باشه و دلیله اختلال صحبتی هم که داره همینه و بعدشم سلطه بر زمین شایدم نابودیه زمین به هر حال . ناتوانی کمباین از رفتن به ژن زمین میتونه اونا رو برای
    20 سال از ژن دور کنه پس یه فرصت طلایی برای دست یابی به ژنه .
    فقط 1 موضوع مبهمه چرا جی من الکس رو از بلک مسا نجات داد
    هدف از انفجار بمب اتمی در بلک مسا و فوران زرونانسی و در همین زمان مرگ نیهیلانت دور کردن کمباین از ژن و دادن گوشت قربونی به دست کمباینها به نام زمین بوده داده بتونن 20 سال هر کاری میخوان در ژن بکونن و بوریالس هدفی برای اونها نمیتونه باشه مگه تکنلوژی سفر در زمان یا به عقب برگشتن باشه چون احتمالا جی من گوردون با توجه به پورتال یک هقتهای که در هاف لایف 2 داشتیم به صورت یک پورتال بسیار اهسته به اینده فرستاده وگرنه بسیار بسیار قدرتمند تر از این حرفاس به جز اینکه از تکنولوژیه اپریچر استفاده کنه از همون تکنولوژی که شل 20 سال خوابید که این کار جی من یعین استفاده یا داشتنه تکنولوژیه اپریچر یک ابهام بزررگ ایجاد میکنه که میتونه
    نقطه اتصال گلادوس به جی من باشه یه رابط .
    در پایان اگر داره جالب پیش میره بفرمایید تا ادامه بدم وپیچیده ترش کنم

10. 4 کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مارک باید ایمیل بزنی بش توئیتر نداره
    معمولا تو خود فوروم استیم ( و فوروم های مرطبت به Valve ) تاپیک مخصوص برای جواب ها مارک به فن ها در مورد داستان بازی و یونیورس وجود داره

12. 2 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

محتويات كشتي بوراليس يا يه تلپورت هستش كه ميتونه قابليت سفر در زمان(البته نه مثل اون پورتال كمباينها كه اشتباهي اينكارو انجام داد) داشته باشه(كه اگه هم چين چيزي باشه فقط wow...) و يا همون تكنولوژي اپرچر در مقياس خيل بزرگ تا حدي كه كشتي رو تونسته از اپرچر به قطب در چشم بهم زني منتقل كنه

و گرنه بقيه انواع تلپورت رو كه من تو صفحه اول هم نوشتم تقريبا بصورت بهينه يا در ابعاد كوچيك كشف و ساخته شدن

+

در مورد جي من هم من ديگه يه شخصه بيشتر از اين نميتونم نظر بدم خيلي نيازمند شماره ٣ هستم تا سوالام جواب داده بشه

.
    بنده با قسمت پورتال سفر در زمانش چه عقب چه جلو موافقم چون در اینصورت اگه درست نباشه یک راه برای جی من میمونه که گوردون 20 سال به جلو ببره اونم استفاده از تکنولوزی ریلکسشن اپریچر که شدیدا پیچیده میشه یعنی جیمن جاسوس یا هوش مصنوعی در لباس انسان که اونم انسان نیست و توسط اپریچر ساخته شده شاید اومدن پورتال برای این بود که جی من کشف بشه که رباطی از نوع پیشرفته ساخته
    مخفی اپریچره و از روی نیات شوم ذهنهای سازندش این کارا رو میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

حالا یه مبحث جدید خوود تکنولوژی پورتال چی هستش
    در فیزیک میگه یه نوع از این دستگاه ساخته شده که اجسامی بسیار کوچک رو میگیره اونارو چند متری جابهجا میکنه و نسخه اصلی رو نابود میکنه
    یه نوع دیگه هم هستش که اینطور توصیف شده
    برای حرکت در هر سرعتی وسیلهای هست که سریعترین وسیله فعلی شاتل فضایی هستش که به مافوق صوت میرسه
    تلپورت هم همین طور باید عمل کنه وسیله نقیله ای داره مثلا فوتونهای نور یا هر چیزی که با نهایت سرعت بشه در داخلش حرکت کرد و در کسری
    از ثانیه به مقصد رسید که فعلا سریعترین وسیله فوتونهای لیزری هستند که با اونهام نمیشه اینقدر سریع از سیارات به هم رفت ینی در کسری از ثانیه همینجام فرضیه انیشتین میاد وسط با حرکت به سرعت نور گذر زمان برای اون وفوتون به صفر میرسه که در قضیه صفر در زمان به سوی اینده رو حل میکنه میمونه صفر به گذشته

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

اون احتمال ارتباط بین جی من و اپرچر به خاطر شبیه بودن اون خواب طولانی گوردون و شل جالب بود ...

درباره ی Xen فقط از گفته های جی من می دونیم که یه دنیای وسط یا حد فاصل بین دو تا دنیاست ( احتمالا دنیای کامباین ها و دنیای انسان ها)
    و البته باز با توجه به آخرین جملاتی که جی من در انتهای هف لایف 1 میگه این رو هم می دونیم که کنترل بر Xen اهمیت زیادی داره ولی این رو
    هم می دونیم که موجوداتی مثل هد کرب ها یا ورتیگانت ها و نیهیلانث و ... بعد از حمله ی کامباین به اون ها ، از اون دنیا به Xen پناه بردن در حالی
    که کامباین هیچ وقت نتونست به Xen بره ، ولی برای فرضیه هایی مثل چشمه ی جاویدان زندگی و زیاد از حد بزرگ کردن اهمیت Xen دلیلی ذکر
    نشده که بخوایم کل فرضیاتمون رو بر اساس اون شکل بدیم ، هر چند که فرضیه ی جالبی هست اما به قولی حدس wildـی هست!

در مورد مافوق جی من (نیرو ، نژاد ، دولت یا هر چیز دیگه ای) نمیشه زیاد اظهار نظر کرد چون واقعا هیچ اطلاع درستی درباره ی اون در دسترس
    نیست ، هر چند که با نظریتون زیاد موافق نیستم ولی به نظرم توی بعضی از قسمت ها جالب بود.

16. 3 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

در پايان هاف لايف ١ مي بينيم كه پشت سر جي من تو زن نيروهاي ارتش ايالات متحده هستن كه درب و داغون شدن ......يعني اونا نتونستن زن رو بگيرن....در ادامه هم كه در پي اون جنگ هاي ٧ ساعته و.... مي بينيم كه انسانها تا آخرين لحظه مقاومت مي كنن ....يعني كلا فكر نكنم هيچ نوع انساني ميخواسته زمين رو طعمه قرار بده يا ..... .
    بيشتر هدف انسانها همون دسترسي به زن به خاطر كريستالها و ... بوده(احتمال زياد انسانها حتي با كمباينها آشنا نبودن چون در بلك مسا فقط به زن دسترسي پيدا كرده بودند)

+

در مورد به خواب رفتن شل هم اون تو relaxation center كه يه اتاق و سيستم فيزيكي داره و ژنراتور و موتور و....داره به خواب ميره و حدود چند سال بعد بيدار ميشه......ولي گوردون چطور؟؟هميشه مي بينيم كه جي من از يه صفحه سياه شروع به ارتباط با فريمن مي كنه و دستگاه و چيزي نمي بينيم(در مورد آدريان شپرد تو هلي كوپتر شپرد رو به statis ميبره)
    كلا جي من هميشه رفت و آمدش بدون نياز به وسيله اي فيزيكي بوده....يجورايي ميشه گفت مثه روح....در نتيجه فرقاي زيادي بين statis تو هاف لايف و چندين سال به خواب رفتن شل هست

+

نجات دادن الكس در كودكي هم ميتونه به همين آگاهي جي من از آينده و ميل به تغييرش باشه(يعني اگه مثلا الكس نجات پيدا نمي كرد خيلي از اتفاقات هاف لايف ٢ رخ نميداد و حتي شايد انقلاب رخ نميداد و شهر ١٧ سقوط نمي كرد)
    حتي در مورد آدريان شپرد هم چند روز قبل وقوع حادثه بلك مسا تو پادگان تحت نظرش داشته و همينطور نمونه هايي مشابهش در مورد فريمن و...... .

٠
    Last edited by halflife g; 05-01-2013 at 01:05.

18. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •