تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 82 اولاول ... 2262686970717273747576 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 819

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم )

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یک باگ در نسخه ی 9 در اخرین بیلد 4546
    وقتی بر روی آیکن در تسکبار کلیک راست میکنیم و Disable all Protection را میزنیم، بعد برای فعال سازی دوباره آن، راست کلیک کار نمیکند. در صورتی که از روی برنامه میخواییم Enable کنیم، برنامه هنگ میکند
    ویندوز 8.1 آپدیت سپتامبر 64 بیت

2. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    این پیغام چرا ظاهر میشه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نسخه های جدید این برنامه ی امنیتی برای دانلود در سایت اصلی قرار گرفت.
    شما میتوانید از لینک های زیر فایل نصبی را دریافت کنید.

Emsisoft Emergency Kit Version 9.0.0.4523
    Runs On: Win XP, Vista, 7 & 8
    Released: 10/09/2014

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Emsisoft Anti-Malware Version 9.0.0.4546
    Released: 10/08/2014

Emsisoft Internet Security Version 9.0.0.4546
    Released: 10/08/2014

5. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    این پیغام چرا ظاهر میشه؟

یک ناسازگاری با این برنامه هست. که تیم امسی سافت با سازنده این برنامه در حال کار برای یاتن علت هستند

It means an error occurred in the bug reporting software we use. We are currently working together with the EurekaLog developers to figure out why it crashes on some systems.

7. این کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    بابت پاسخگویی متشکرم
    چند تا سوال دارم

1. آیا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای خرید مطمئن هست؟
    2. بعد از خرید لایسنس ها تک تک ارسال میشن یا یک لایسنس برای چند کاربر؟ (مثلا 5 کاربره)
    3. بعد از خرید و فعالسازی، میتوان از همان لایسنس ها در همان سیستم ها استفاده کرد؟ (بعد از نصب ویندوز جدید در همان سیستم)
    4. لایسنس OEM میباشد یا Retrial ؟ (فک کنم دومی رو اشتباه نوشتم!)
    5. بعد از خرید و فعالسازی، لینکی برای ما میدهند که هر کسی نسخه ی تریال را نصب کند، برای همان لایسنس 30 روز و اگر لایسنس بخرد برای لایسنس ما 180 روز اضافه میشود. آیا این برای تمام همان لایسنس 5 کاربره اضافه میشود؟

با تشکر مسعود

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بابت پاسخگویی متشکرم
    چند تا سوال دارم

1. آیا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای خرید مطمئن هست؟
    2. بعد از خرید لایسنس ها تک تک ارسال میشن یا یک لایسنس برای چند کاربر؟ (مثلا 5 کاربره)
    3. بعد از خرید و فعالسازی، میتوان از همان لایسنس ها در همان سیستم ها استفاده کرد؟ (بعد از نصب ویندوز جدید در همان سیستم)
    4. لایسنس OEM میباشد یا Retrial ؟ (فک کنم دومی رو اشتباه نوشتم!)
    5. بعد از خرید و فعالسازی، لینکی برای ما میدهند که هر کسی نسخه ی تریال را نصب کند، برای همان لایسنس 30 روز و اگر لایسنس بخرد برای لایسنس ما 180 روز اضافه میشود. آیا این برای تمام همان لایسنس 5 کاربره اضافه میشود؟

با تشکر مسعود
    درود

1- این سایت، توی سایت اصلی امسی سافت به عنوان نماینده ایران درج شده به علاوه وقتی با آی پی ایران دامین دات امسی سافت را میزنید روی این دایورت میشه. کدام برند آنتی ویروس اینطوریه؟ دیگه از این بیشتر چه اطمینانی میشه داشت.
    2- یک لایسنس به تعداد کاربر خریداری شده ارسال می شود. مثلا یک لایسنس 5 کاربره.
    3- وقتی لایسنس 5 کاربره هست موقع فعالسازی 5 تا گزینه میده که میتونید هر کدومو به یک نفر (سیستم) که دوست دارید اختصاص دهید. مثلا من شماره سوم از این 5 کاربر رو انتخاب می کنید. هر زمان هم میشه این شماره سوم را به سیستم دیگر منتقل کرد. کافیه موقع فعالسازی روی سیستم دیگه دوباره گزینه سوم انتخاب باشه. (البته گزینه هایی که قبلا انتخاب شده جلوش اسم سیستمی که الان داره ازش استفاده می کنه میاد که اگر سیستم دیگه ای براش انتخاب بشه اسم آخرین سیستم رو مینویسه)
    4- امسی سافت اصلا OEM ندارد.
    5- در قسمت پاداش معرفی برنامه که در قسمت لایسنس قرار دارد فرقی نمی کنید شما از چه لایسنسی استفاده می کنید. اگر از لینکی که به شما اختصاص دارد کسی دانلود و نصب کند به لایسنسی که باهاش اون لینک تهیه شده 30 روز اضافه میشه. حالا اگر روی این همین برنامه یک لایسنس 1 ساله نصب بشه به لایسنس شما 180 روز اعتبار هدیه میده.

10. این کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام عایا مشکل پایین اوردن سرعت نسخه اینترنت سکوریتی درست شده؟
    من اولین نسخه اینترنت سکوریتی ک منتشر شد رو دانلود و نصب کردم ک مشکل داشت(بتا نبود ورژن اصلی بود)

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درود

1- این سایت، توی سایت اصلی امسی سافت به عنوان نماینده ایران درج شده به علاوه وقتی با آی پی ایران دامین دات امسی سافت را میزنید روی این دایورت میشه. کدام برند آنتی ویروس اینطوریه؟ دیگه از این بیشتر چه اطمینانی میشه داشت.
    2- یک لایسنس به تعداد کاربر خریداری شده ارسال می شود. مثلا یک لایسنس 5 کاربره.
    3- وقتی لایسنس 5 کاربره هست موقع فعالسازی 5 تا گزینه میده که میتونید هر کدومو به یک نفر (سیستم) که دوست دارید اختصاص دهید. مثلا من شماره سوم از این 5 کاربر رو انتخاب می کنید. هر زمان هم میشه این شماره سوم را به سیستم دیگر منتقل کرد. کافیه موقع فعالسازی روی سیستم دیگه دوباره گزینه سوم انتخاب باشه. (البته گزینه هایی که قبلا انتخاب شده جلوش اسم سیستمی که الان داره ازش استفاده می کنه میاد که اگر سیستم دیگه ای براش انتخاب بشه اسم آخرین سیستم رو مینویسه)
    4- امسی سافت اصلا OEM ندارد.
    5- در قسمت پاداش معرفی برنامه که در قسمت لایسنس قرار دارد فرقی نمی کنید شما از چه لایسنسی استفاده می کنید. اگر از لینکی که به شما اختصاص دارد کسی دانلود و نصب کند به لایسنسی که باهاش اون لینک تهیه شده 30 روز اضافه میشه. حالا اگر روی این همین برنامه یک لایسنس 1 ساله نصب بشه به لایسنس شما 180 روز اعتبار هدیه میده.
    مرسی
    سوال 3. تا جایی که یادمه وقتی یکی از همین لایسنس های 5 کاربره فعال میشد، گزینه ی آن غیر فعال میشد و بقیه فعال باقی میموندن.
    پس با توجه به این روشی که شما گفتید، سیستم های دیگر میتوانند از لایسنس ما استفاده کنند؟ یعنی بجز این 5 کاربر؟ نمیشه محدود به سخت افزار همان سیستم بشه؟
    خب اینطوری که وقتی من از لایسنس استفاده میکنم و 4 تا دیگه هم استفاده میشن. لایسنس من رو بجز این 4 نفر میتونند استفاده کنن؟

پروفشنال FAR_FA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

من " Emsisoft Emergency Kit Version 9.0.0.4523 " دانلود كردم ، اكستراكتش كردم توي درايو C و بعد آپديت .
    دوستان عزيز ، ميدونيد محل ذخيره آپديتش كجاست ؟

ممنون
    Last edited by FAR_FA; 13-10-2014 at 22:04.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

من " Emsisoft Emergency Kit Version 9.0.0.4523 " دانلود كردم ، اكستراكتش كردم توي درايو C و بعد آپديت .
    دوستان عزيز ، ميدونيد محل ذخيره آپديتش كجاست ؟

ممنون
    به ترتیب
    Emsisoft Emergency Kit ← Bin ← Signatures
    آپدیت ها در این محل ذخیره میشند

15. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •