تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 258 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2579

نام تاپيک: [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

9 چرا ایمیل هام در Inbox نامرتب شده در حالی که اونها رو بر اساس تاریخ مرتب کردم؟

سلام
    من ایمیل یاهو (new mail) دارم که در قسمت actions حالت قرار گرفتن و چینش اونها رو date قرار دادم اما متاسفانه در Inbox ایمیلهای جدیدم بالای لیست قرار نمیگیرن و باید کلی دنبالشون بگردم!! مثلا ممکنه همه ایمیلهای امروز از ردیف 30 به بعد قرار بگیرن و مال دیروز از 40 به بعد و به همین ترتیب ....
    چرا این اتفاق افتاده
    و برای مرتب شدن ایمیلها بر اساس تاریخ غیر از کاری که بالا انجام دادم چکار کنم؟

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان ایمیل هایی که من برای دوستان میفرستم در قسمت فرستنده اسم خودم رو نشون نمیده و چیز دیگه ای نشون میده
    در صورتی که در پروفایلم اسم کامل خودم رو نوشتم و درسته. خواهشا راهنمایی بفرمایید.

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

این که مثلا از facebook ایمیل که میاد به من بره تو فولدری که به اسم facebook باز کردم !
    هر کاری می کنم نمیره ! نه اینکه move کنم ها ! این که ایمیل خواست بیاد مستقیم بره تو فولدر facebook
    !

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

این که مثلا از facebook ایمیل که میاد به من بره تو فولدری که به اسم facebook باز کردم !
    هر کاری می کنم نمیره ! نه اینکه move کنم ها ! این که ایمیل خواست بیاد مستقیم بره تو فولدر facebook
    !
    کسی جواب اینو نمیدونه ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

9

سلام
    من ایمیل یاهو (new mail) دارم که در قسمت actions حالت قرار گرفتن و چینش اونها رو date قرار دادم اما متاسفانه در Inbox ایمیلهای جدیدم بالای لیست قرار نمیگیرن و باید کلی دنبالشون بگردم!! مثلا ممکنه همه ایمیلهای امروز از ردیف 30 به بعد قرار بگیرن و مال دیروز از 40 به بعد و به همین ترتیب ....
    چرا این اتفاق افتاده
    ببخشید سوالم اینقدر سخت بوده؟ اصلا جوابی نداره؟

حـــــرفـه ای sepid12ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

دوستان ایمیل هایی که من برای دوستان میفرستم در قسمت فرستنده اسم خودم رو نشون نمیده و چیز دیگه ای نشون میده
    در صورتی که در پروفایلم اسم کامل خودم رو نوشتم و درسته. خواهشا راهنمایی بفرمایید.

شمــا از قسمــت mail option به شاخه ی account و بعد yahoo mail برین (همانند شکل زیر)
    در اینجا اسمی که نوشته شده را عوض کنید و در اخر save changes را بزنید...
    ببینید درست نمیشه ؟!

7. 3 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

سلام
    چرا این اتفاق افتاده
    راه حلش همینیست که شما انجام دادین... یعنی با کلیک کردن رو date قاعدتا" درست میشه
    ولی گهگداری وقتی رو date میزنین ، ترتیب از قدیمی به جدید هست به این شکل که قدیمیها در ابتدای لیست قرار میگیرن و جدیدها در اواخر لیست و با دوباره کلیک کردن رو date ترتیب عوض میشه (جدیدها در ابتدا قرار میگیرن و قدیمیها در انتها)
    شاید از این طریق درست بشه اگه که نه ! من راه حل دیگه ای نمیدونم
    البته گهگداری اگه ایمیهاتون گم شد ، میتونید، از طریق actions و بعد sort by unread ایمیلهایی که خوانده نشده را پیدا کنید ...

!
    شما فیلتر کردین ایمیلهای فیس بوک را ؟! اگه نکردین:
    وقتی ایمیلی از فیس بوک براتون میاد، روش کلیک کنید و بعد actions را بزنید و بعد گزینه ی Filter emails like this را انتخاب کنید
    پنجره ای باز میشه که میتونید فولدر فیس بوک را انتخاب کنید
    و از این به بعد ایمیلهای فیس بوک به پوشه ی خودش منتقل میشه

اگه این مراحل را انجام دادین و هنوز مشکل دارین، راه حلی به ذهنم نمیرسه !

+ در عکس بالا مسیر action و فیلتر ایمیل را میتونید ببینید

9. 3 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

سلام دوستان، چطور ميشه اسمي كه موقع فرستادن ايميل ميره رو تغيير داد؟؟ من قبلا اين كارو كردم ولي الان هر كاري ميكنم پيداش نميكنم..
    دو پست قبل جوابتون داده شد

سلام
    می خواستم بخش هرزنامه ی (Spam) یاهو رو غیر فعال کنم. یا اینکه نمایش داده نشه.
    جون هر روز کارم شده 30 تا نامه ی مزخرف رو پاک کردن. می خوام این بخش غیر فعال بشه تا هر روز دیگه این مصیبت رو نداشته باشم و اصلا هرزنامه ای نتونه دیگه فرستاده بشه.
    دوستان نمی خوام هرزنامه رو غیر فعال کنم تا هرزنامه ها به In Box منتقل بشنا! می خوام اصلا مشکلی به عنوان هرزنامه نداشته باشم.
    دوم اینکه چطور می شه آدرس هایی رو که خود یاهو هرزنامه تشخیص می ده رو ویرایش کرد؟
    ممنون، خسته نباشید.
    یعنی شما میخواین فولدر spam نبــاشه دیگه ؟!
    نمیشه که !!

ولی بعضی از ایمیلها هستند که متداولن براتون فرستاده میشن. (ایمیلهای هرز-واژه ی جالبی بود خودم تاحالا استفاده نکرده بودم برای ایمیلهای اضافه )
    این ایمیلهارو میتونید block کنید که دیگه هیچ وقت دریافت نکنید... !
    و یا فیلترشون کنید به فولدر ترش

اگر قصد بلاک کردن ایمیلهای هرز را داشتین
    از مسیر mail options و بعد spam را انتخاب کنید... در پنجره ی اسپم میتونید در قسمت: blocked email addresses آدرس ایمیلهای هرز را وارد کنید و از شرشون خلاص شید : دی

و اگر قصد filter کردن به پوشه ی trash داشتین :
    روی ایمیل هرز کلیک کنید و از قسمت actions / filter emails like this را انتخاب کنید.. در پنجره ی باز شده، پوشه ی trash را انتخاب کنید تا ایمیلها از این پس یک راست به trash برن

11. 4 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آقا در یاهو ایمیل اگر بخواهیم از این قضیه آپدیت ها و کنکشن ها با دوستان کلا انصراف بدیم، به طوریکه نه همچین چیزی در صفحه اصلی میل نشون داده بشه نه مثلا کسی بتونه درخواست دوستی بفرسته و از این حرف ها باید چه کار کرد ؟
    من در قسمت تنظیماتش تیک این دو گزینه رو برداشتم ولی باز در صفحه اول میلم آپدیت های دوستام هستند. چه کار باید کرد ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

آقا در یاهو ایمیل اگر بخواهیم از این قضیه آپدیت ها و کنکشن ها با دوستان کلا انصراف بدیم، به طوریکه نه همچین چیزی در صفحه اصلی میل نشون داده بشه نه مثلا کسی بتونه درخواست دوستی بفرسته و از این حرف ها باید چه کار کرد ؟
    من در قسمت تنظیماتش تیک این دو گزینه رو برداشتم ولی باز در صفحه اول میلم آپدیت های دوستام هستند. چه کار باید کرد ؟
    اگه دقت کنید در مقابل هر اسم گزینه ی Hide Updates هست... با کلیک کردن رو آن گزینه آپدیتهای اون شخص دیگه براتون نمایش داده نمیشه... اگر برای تمامی اشخاص Hide Updates را انتخاب کنید به طور کلی از این آپدیتها راحت میشین

14. این کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •