تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 52 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

درست نیس, سرعت پایین میاد ولی محدود به دو سه سایت نمیشه

تازه وقتی میشه عادی بدون بی خوابی 200 تا 1000 گیگ در ماه دانلود دیگه کی حوصله داره تا 2 یا 3 صبح جلو pc بشینه
    سیستمو رو ساعت میذاشتیم خودش سر ساعت که میرسید دانلود میکرد دیگه کی میشه جلو سیستم دانلود میکنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

نتیجه طرح وزیر محترم :
    همون اینترنت بی کیفیت را ما باید با قیمت بالا بخریم و واقعا اگه این وزیر میخواست وضع اینترنت ایران را بهتر کنه اول باید ‍پهنای باند شرکت ها را بیشتر کنه بعد این طرح ها را بده و هم باید نظارت جدی داشته باشه روی ISP ها .
    الان خیلی از کاربران سردر گم شدن و وقتی ۸۸ هزار تومان واسه اینترنت میدن نباید مشکل تک کانکشن داشته باشن یا سرعتشون چیزی غیر از سرعت خریداری شده باشه .

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

نتیجه طرح وزیر محترم :
    همون اینترنت بی کیفیت را ما باید با قیمت بالا بخریم و واقعا اگه این وزیر میخواست وضع اینترنت ایران را بهتر کنه اول باید ‍پهنای باند شرکت ها را بیشتر کنه بعد این طرح ها را بده و هم باید نظارت جدی داشته باشه روی ISP ها .
    الان خیلی از کاربران سردر گم شدن و وقتی ۸۸ هزار تومان واسه اینترنت میدن نباید مشکل تک کانکشن داشته باشن یا سرعتشون چیزی غیر از سرعت خریداری شده باشه .
    کیفیت میخواست بهتر بشه ؟؟
    بزارید یه آمار از نت کشور بهتون بدم تا متوجه بشید کیفیت یعنی چی

کل پهنای باند اینترنت کشور نزدیک به 1 ترابیت هست ( دقیقش 995 گیگابیت هست )
    منظور فقط ترانزیت به اینترنت بین الملل هست و نه اینترنت داخلی ( اینترانت )

حالا تو ایران نزدیک به 9 میلیون کاربر باند پهن وجود داره ( ADSL VDSL و ...... )
    با یه ضرب و تقسیم ساده راحت میشه پی برد به هر کاربر اینترنت پر سرعت 110 کیلوبیت ( 13 کیلوبایت ) میرسه

13 کیلوبایت به طور میانگین !!! برای هر شخص
    حالا حساب کنید چقدر از مردم سرعت 16 مگ دارن و انتظار چه سرعتی رو دارن !
    عملا کیفیت تو ایران وجود خارجی نداره چون چیزی به اسم اینترنت نیست ( 1 ترابیت حجم ترانزیت عملا فاجعست )

طرح جدید چطور میخواد کیفیت رو بیشتر کنه ؟؟؟ وقتی پهنای باند کشور نزدیک به 0 هست بالا بردن قیمت کیفیت اضافه میکنه ؟؟
    آقایون فقط روش درآمد زایی رو عوض کردن !

برید حساب کنید ببینید پولی که بابت سرعت 16 مگ میگیرن چقدر هست ( حالا VDSL و FTTH بماند - فرض میگیریم نیست )
    بعد ببینید در اصل فقط واسه هرکاربر زیر 1 مگ پهنای باند در کشور وجود داره !
    واسه همینه زور میزنن تا کل سایت های داخلی رو بیارن رو سرور های ایرانی
    چون کل این ملت بخوان از نت خارجی استفاده کنن عملا اینترنت کشور فلج میشه ! ( همین الانشم هست )

با یه حساب کتاب سرانگشتی پی میبرید چرا شرکت های اینترنتی روز به روز بزرگتر و حریص تر میشن !
    عملا باد هوا به مشترک میفروشن ولی چه پولایی میگیرن

میلیارد ؟؟ شوخیشم قشنگ نیست
    بعدی فکر کنم تیلیارده ؟ درسته ؟
    Last edited by albertxx; 31-12-2017 at 23:33.

4. 9 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

چند تا نکته رو بگم که احتمالا شما اطلاعی نداره ازش ،

1 - با تموم شدن حجمت اینترنتت واسه اون سایتای منتخب میشه 128 ، واسه چیزای دیگه قطعه

2 - اون 16 مگ که شما میگید ماهی 80 تومنه 99 درصد اونایی که تا حالا حتی پرمصرف هم بودن عمرا 80 تومن در ماه بدن ، اگه میخواستی 80 تومن در ماه بدی موقع طرحای سابق میتونستی خیلی اینترنت بهتر از الان بگیری

3 - اون شرکتایی که شبانه دارن برو قوانینشونو بخون داداش هر کدوم در شب حداکثر 3 گیگ میتونی دانلود کنی که اونم سقف ماهانه داره فقط ساعت استفاده اش شبانس.
    خب اگه فقط داری حجم که در روز میدادن رو مقایسه میکنی خب معلومه اینا بیشتره.
    من دارم حجم دانلود شبانه رو هم حساب میکنم . که با 35 هزار تومن در ماه به آسیاتک ، با سرعت 8 مگ هر ماه نزدیگ 540 گیگ دانلود میکردم.
    شما حالا این طرحای جدیدو با 540 گیگ حجم حساب کن ببین چقد در میاد

ویرایش : اینم حساب کتابش

طرح 8 مگ ماهی 37 تومن آسیاتک میشه در سال 444 هزار تومن . با دانلود سالانه 6.5 ترابایت

طرح جدید 16 مگ ماهی 80 تومن میشه سالی نزدیک 1 میلیون ، (آسیاتک با این سرعت ماهی 150 گیگ میده ) با دانلود سالانه 1.8 ترابایت

یه چیز دیگه اینکه آره اون طرح واعظی که اصن هیچی ازش صحبت نکنیم بهتره.
    من میگم این طرحا هم بده همون طرحای معمولی قدیم بهتر بود کاش دست نمیزدن
    شبانه رو که الانم دارن
    کدوم شرکت گفته شبی 3 گیگ میشه دانلود کرد!؟
    همه شرکتا شبانشون تقریبا نامحدود یا نزدیک به نامحدوده یعنی پارس و شاتل و پیشگامان و فن آوا که شبانه دارن اینجورین
    شاید قبلا واسه شما خوب بوده
    طرحای قبلی فقط برای کسانی مناسب بود که شبا مینشستن بکوب دانلود می کردن یعنی صرفا دانلودر بودن و خودشون و خانوادشون در طول روز استفاده ناچیزی از نت داشتن
    قبلا کی میشد با ماهی 45 تومن اینترنت 4 مگ با 100 گیگ حجم روزانه و شبانه نامحدود داشت؟ الان میشه داشت ولی قبلا همچین نتی ماهی 200-300 هزار تومن خرج برمیداشت

اینجا یه مقایسه کردم می تونید بینید بعد بگید ای کاش طرحای قبلی رو عوض نمی کردن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 2 کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خب اگه فقط داری حجم که در روز میدادن رو مقایسه میکنی خب معلومه اینا بیشتره.
    من دارم حجم دانلود شبانه رو هم حساب میکنم . که با 35 هزار تومن در ماه به آسیاتک ، با سرعت 8 مگ هر ماه نزدیگ 540 گیگ دانلود میکردم.
    شما حالا این طرحای جدیدو با 540 گیگ حجم حساب کن ببین چقد در میاد

ویرایش : اینم حساب کتابش

طرح 8 مگ ماهی 37 تومن آسیاتک میشه در سال 444 هزار تومن . با دانلود سالانه 6.5 ترابایت

طرح جدید 16 مگ ماهی 80 تومن میشه سالی نزدیک 1 میلیون ، (آسیاتک با این سرعت ماهی 150 گیگ میده ) با دانلود سالانه 1.8 ترابایت

یه چیز دیگه اینکه آره اون طرح واعظی که اصن هیچی ازش صحبت نکنیم بهتره.
    من میگم این طرحا هم بده همون طرحای معمولی قدیم بهتر بود کاش دست نمیزدن
    دوست عزیز الان داتک روی سرعت 16 مگ ماهیاانه 5 ترابایت حجم میده و اینکه دیگه لازم نیست فقط شب دانلود کنی و هر موقع از شبانه روز که اراده کنی میتونی دانلود کنی و لازم نیست از خواب شبانت بزنی و وقتی هم که حجم اینترنتت تموم شه بازم سرعتت رو 16 مگ میمونه و نمیاد رو 128 و نکته دیگه اینکه خیلی از شرکتها قبلا دانلود شبانه رو برداشته بودن یا نیم بها حساب میکردن یا مثل من که پارس انلاین داشتم یک سوم... در کل من فکر میکنم تو هیچ دوره ای نمیشد سرعت 16 مگ رو با 5 ترابایت حجم روزانه رو با ماهی 80000 تومن گرفت..البته من خودم برام مقدور نیست که ماهی 80 تومن هزینه کنم و الان سرعت 2 مگ دارم و همین 2 مگ هم با ماهی 40 گیگ حجم برام کافیه ولی برا اونای که میتونن این طرح رو بگیرن خوشحالم و میگم نوش جونشنون و امیدوارم سرعتهای پایین تر هم نامحدود بشه که دیگه کسی دغدغه تموم شدن حجم و حجم دزدی شرکتها رو نداشته باشه و قیمتها هم پایین تر بیاد تا همه بتونن بر حسب نیازشون سرعت دلخواهشون رو بگیرن نه بر حسب جیبشون محدود و مجبور باشن یه سرعتی رو انتخاب کنن ..
    Last edited by m123f; 01-01-2018 at 12:11.

8. این کاربر از m123f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست عزیز من طرح واعظی رو با طرح جهرمی مقایسه کردم..یعنی شما میگی طرح واعظی بهتر بود؟؟ 10 گیگ در ماه 50000 تومن؟؟
    خوب شما سرعت 2 تا 6 مگابيت واعظي با حجم 10 گيگ و قيمت 35 هزار تومن رو با 4 مگابيت جهرمي با 60 گيگ حجم و قيمت 40 هزار تومن مقايسه كنيد مي بينيد كه براي كم مصرف ها گرونتر شده. البته قبول دارم كه براي پر مصرف ها بهتر و ارزونتر شده ولي فكر مي كنم اكثريت مصرف كننده ها جزو دسته كم مصرف باشند.
    قبلا هم گفتم بايد طرح ها متنوع باشه كه هر دو دسته بنا بر ميزان استفاده شون بتونن طرح مورد نظر خودشون رو انتخاب كنن.
    Last edited by mostafa_gm; 02-01-2018 at 19:36.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

محتوای مخفی: آسیاتک 

تعرفه غیرحجمی آسیاتک تغییر کرد : 16مگابیت، 800 گیگ ماهانه، 80تومان

یک دوم اعداد درج شده برای اینترنت بین‌الملل قابل استفاده هستند. برای مثال در طرح 16مگابیت، مقدار 800گیگ درواقع همان 400گیگ ترافیک آزادانه هست اما اگر خالص از ترافیک داخل استفاده کنید یک‌دوم حساب میشه و 800گیگ در دسترس قرار میگیره

به بیان ساده‌تر: شما در تمام طرح ها، یک دوم اعداد درج شده در جدول حجم در اختیار خواهید داشت. ترافیک بین الملل (اینستاگرام، تلگرام و‌...) به صورت عادی و ترافیک داخل به صورت نیم بها از این مقدار کسر خواهد شد.

امکان تمدید حجم باقی مانده از هر ماه، به عنوان یک ماه جدید و همچنین بسته افزایش سرعت سرویس ها با پرداخت هزینه جداگانه وجود داره

مقایسه طرح شرکت‌ها
    ۱۶ مگابیت، ماهانه ۸۰ تومان

دیده‌بان‌نت: 1024 گیگ آزادانه
    (ترافیک داخل نیم بها)
    پیشگامان: 1000 گیگ ازادانه
    (ترافیک داخل یک‌سوم)
    فن‌آوا: 1000 گیگ ازادانه
    (ترافیک داخل نیم بها)
    آسیاتک: 400 گیگ آزادانه
    (ترافیک داخل نیم بها)
    شاتل: 350 گیگ ازادانه
    (ترافیک داخل نیم بها)
    پارس‌انلاین: 275 گیگ ازادانه
    (ترافیک داخل نیم‌بها)
    های‌وب: 275 گیگ ازادانه
    (ترافیک داخل یک‌چهارم)
    مخابرات: 175 گیگ آزادانه
    (ترافیک داخل نیم بها)
    صبانت: 120 گیگ آزادانه
    (ترافیک داخل نیم بها)
    Last edited by Dr Nima; 02-01-2018 at 23:49.

11. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

امکان تمدید حجم باقی مانده از هر ماه
    مرسی برا مطلب
    پس این یعنی حجم استفاده نشده از ماه قبل به حجم ماه بعد اضافه میشه, درسته؟
    هزینه اضافه که نداره؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

مرسی برا مطلب
    پس این یعنی حجم استفاده نشده از ماه قبل به حجم ماه بعد اضافه میشه, درسته؟
    هزینه اضافه که نداره؟
    بله دوست عزیز طبق متن . البته برای چند و چونش بهتره تماس بگیری

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

15. این کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •