تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 83

نام تاپيک: [آموزش] زیرنویس‏دار کردن فیلم های Avi برای پخش در پلیرهای خانگی

داره خودمونی میشه kharazmii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

12 تشکر

سلام
    خواستم از mehdi_halla تشکر ویژه ای داشته باشم من خیلی مطلب از سایت های مختلف خوندم ولی همون اولین پستی که در این تایپیک دوست عزیزمون دادند میشه گفت از همه جا کامل تر بود
    ولی من هنوز یک مشکل کوچولو دارم ولی یک بار کارهایی را که انجام دادم را می گم و از اساتید می خوام که کمکم کنند

1- زیر نویس ها را برنامه subtitle workshop درست کردم و با پسوند srt به صورت UTF-8 سیو کردم
    2- برنامه ffdshow و برنامه Winavi را نصب کردم
    3- تنظیمات برنامه ffdshow را طبق پست اول انجام دادم و با برنامه Winavi به همان صورتی که گفته شده بود سیو کردم
    4- حالا زیر نویس را درست نشون می ده ولی یک مشکل دارم

اگر پوشه فایل زیر نوسی را بردارم دیگه زیر نویس نشان داده نمیشه چون من می خوام فایل زیر نویس روی خود فیلم حک بشه و فقط با داشتن همون یک فایل فیلم زیر نویس روی تصویر نشان داده بشه

از دوستان و اساتید با تجربه و عزیز خواهش می کنم من را راهنمایی کنید

ممنونم
    Last edited by kharazmii; 06-04-2010 at 00:53. دليل: اشتباه ...

داره خودمونی میشه kharazmii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

سلام دوباره

با jet-audio کاملا نتیجه گرفتم می تونید از این تاپیک کمک بگیرید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با تشکر

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام
    خواستم از mehdi_halla تشکر ویژه ای داشته باشم من خیلی مطلب از سایت های مختلف خوندم ولی همون اولین پستی که در این تایپیک دوست عزیزمون دادند میشه گفت از همه جا کامل تر بود
    ولی من هنوز یک مشکل کوچولو دارم ولی یک بار کارهایی را که انجام دادم را می گم و از اساتید می خوام که کمکم کنند

1- زیر نویس ها را برنامه subtitle workshop درست کردم و با پسوند srt به صورت UTF-8 سیو کردم
    2- برنامه ffdshow و برنامه Winavi را نصب کردم
    3- تنظیمات برنامه ffdshow را طبق پست اول انجام دادم و با برنامه Winavi به همان صورتی که گفته شده بود سیو کردم
    4- حالا زیر نویس را درست نشون می ده ولی یک مشکل دارم

اگر پوشه فایل زیر نوسی را بردارم دیگه زیر نویس نشان داده نمیشه چون من می خوام فایل زیر نویس روی خود فیلم حک بشه و فقط با داشتن همون یک فایل فیلم زیر نویس روی تصویر نشان داده بشه

از دوستان و اساتید با تجربه و عزیز خواهش می کنم من را راهنمایی کنید

ممنونم
    سلام .ممنون دوست عزیز از اظهار لطفت.
    ولی من متوجه منظورت نشدم..
    روش و نرم افزار برای هاردساب که زیاده ولی به نظر همین winavi سرعتش از بقیه به مراتب بیشتره.

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام

من اکثر فیلمهایی که می گیرم mkv هست.ورژن 9.5 این برنامه تو قسمت open پسوند mkv رو هم ساپورت می کنه...ولی موقع خوروندن ارور میده که فایل avi پیدا نشد! قضیه چیه؟

اصولا راه بی دردسر برای پسوند mkv چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bijan.sh.ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام آقا من از winavi استفاده ميكنم وقتي كه مي خوام يه فيلم ار دي وي دي كه زير نويس داره و قابليت on وoff داره ميارم و ميندازم تو winavi زير نويس تو فيلم رنگش سفيد هست ولي موقع تبديل كل زير نويس مشكي ميشه از پست 1 تا اينجا خوندم و تمام مراحل پست اول را انجام دادم ولي درست نشد و زير نويس هم به صورت مشكي مي باشد و اصلا معلوم نيست و قبلا كه استفاده كرده بودم از winavi زيرنويس ها را به صورت بنفش ريپ مي كرد روي فيلم ولي الان تغيير رنگ داده و سياه ميزنه لطفا اگه كسي راه حلي داره لطف كنه 2- من ميخواستم دي ويد بسازم با winavi ولي موقع ساختن فيلم را كه بهش ميدم كامل تبديل ميكنه بدون نقص ولي موقع منو ساختن مثلا 4 تا فيلم بهش ميدم و منو را ميسازه ولي موقعي كه منو ساخته شد وكلا فيلم دي وي دي آماده ميشه وقتي كه play ميكني مثلا روي دومين فيلم فيلم را از وسط شروع ميكنه به اجرا ( يعني اگه بفرض فيلم 60 دقيقه هست از دقيقه 40 شروع ميكنه وبايد خودت با موس فيلم را به عقب برگردوني كه از اول شروع بشه ) البته اين براي فيلم زياد مهم نيست ولي براي كليپ هاي آهنگ خيلي مهم اگه كسي در اين مورد باز راه حلي داره لطف كنه با تشكر

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

سلام
    چرا زیرنویس های srt رو ساپورت نمیکنه پس؟
    من یه فیلم 1گیگی رو میخوام زیرنویس رو بچسبونم بهش
    error میده!
    کسی میدونه دلیلش چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sir.AShkaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    یه سوال فکر کنم خیلی ساده س ولی ..
    فیلمم رو از نت گرفتم mkv بود تبدیل به mpg کردم و با زیر نویسش هم اسم وتو player خونگی نشون میده ولی زیر نویس خرچنگ قورباغه س
    این که دیگه codec نمیخواد پس چی کار کنم ؟

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    من با برنامه text2vobsub زیرنویس srt رو به sub/idx تبدیل کردم ولی تو پلیر نشون نمیده!! قبلا با sub/idx مشکلی نداشت...فقط این تبدیلیه رو نشون نمیده...دلیلش چیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    جزایر سیسیل

پيش فرض

من یه دی وی دی دارم که تو پلیر خونگی زیرنویس رو نشون میده ولی تو کامپیوتر چه با ام کی پیلر چه با جت ادیو زیرنویس رو نشون نمیده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام و ممنون از نوضیحات کاملتون.
    من نرم افزار WinAvi رو نصب کردم اما با نسخه ای که شما عکسش رو گذاشتید خیلی متفاوته و نمیتونم تنظیماتش رو پیدا کنم!
    مخصوصا اونجاهاییکه باید FFDShow ظاهر بشه، اصلا نیست!
    نسخه 11.6.1.4734 رو نصب کردم.
    میشه راهنماییم کنین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •