تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 816 از 1319 اولاول ... 3167167668068128138148158168178188198208268669161316 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,151 به 8,160 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

بچه ها همراه اول رو اکثر سیماش محدودیت سرعت اعمال کرده ولی رو بعضی سیما سرعت ۸۰مگابیتی میده راهی سراغ دارین این محدودیت رو دور زد ؟؟؟؟؟؟همه لطفا دست به کار بشن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    راهش اینه که 10 تا سیمکارت اعتباری بخری آخر یکیش نامحدود در میاد ... اما خرجش زیاده 50 هزارتومن خود سیمکارت ها و 50 چوب هم هزینه تعویض بعد فوقش 40 گیگ بتونی دانلود کنی

خب این چه کاریه با 2 تا بسته 3 ساعته ایرانل با 4 هزار تومن من حدود همین 80 گیگ رو دارم

در نهایت زدم به سیم آخر همراه آخر 11 تا سیمکارت عوض کردم یکیش نامحدود شد بقیشون تعطیلن همراه اول یکیش هم 256 کیلوبیته
    Last edited by britain; 13-08-2017 at 17:32.

2. این کاربر از britain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

راهش اینه که 10 تا سیمکارت اعتباری بخری آخر یکیش نامحدود در میاد ... اما خرجش زیاده 50 هزارتومن خود سیمکارت ها و 50 چوب هم هزینه تعویض بعد فوقش 40 گیگ بتونی دانلود کنی

خب این چه کاریه با 2 تا بسته 3 ساعته ایرانل با 4 هزار تومن من حدود همین 80 گیگ رو دارم

در نهایت زدم به سیم آخر همراه آخر 11 تا سیمکارت عوض کردم یکیش نامحدود شد بقیشون تعطیلن همراه اول یکیش هم 256 کیلوبیته
    والا پدر من یه خط داره سال پیش یو سیم کردتش از خیلی وقته دارتش کد 1 هم هست محدودیتی هم نداره
    خود منم امسال فروردین چندم عید بود کد 0 خریدم یه 20 روز بعدش یوسیم کردمش هیچ محدودیتی نداره
    یه بسته ماهیانه 2 تا 7 هم گرفتم شبی 60 گیگ دانلود میکنم فعلا محدودیتی در کار نیست
    رفیقمم از 89 یه اعتباری همراه داره با اونم بسته میگیره فقط دانلود میگیره اونم محدودیت نداره
    خلاصه من تو دوروبریام هیچ محدودیتی ندیدم

دوستانی که محدودیت و یا کندی سرعت دارن APN هاشو ی چک کنن بدون ------ فقط از MCINET و IPV6+IPV4 استفاده شده باشه و تو مناطق دیگه هم تست کنن

4. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

والا پدر من یه خط داره سال پیش یو سیم کردتش از خیلی وقته دارتش کد 1 هم هست محدودیتی هم نداره
    خود منم امسال فروردین چندم عید بود کد 0 خریدم یه 20 روز بعدش یوسیم کردمش هیچ محدودیتی نداره
    یه بسته ماهیانه 2 تا 7 هم گرفتم شبی 60 گیگ دانلود میکنم فعلا محدودیتی در کار نیست
    رفیقمم از 89 یه اعتباری همراه داره با اونم بسته میگیره فقط دانلود میگیره اونم محدودیت نداره
    خلاصه من تو دوروبریام هیچ محدودیتی ندیدم

دوستانی که محدودیت و یا کندی سرعت دارن APN هاشو ی چک کنن بدون ------ فقط از MCINET و IPV6+IPV4 استفاده شده باشه و تو مناطق دیگه هم تست کنن

منم در خطم محدوديتى نديدم و ى ماهه 2-7 دارم حدود250 گيگ دانلود زدم و ى هفته دگه بستم تموم مى شه و1-11 رو مى خوام بخرم و تست کنم

بامودم مى شه apn و پورت ها رو چک کرد!؟

6. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

منم در خطم محدوديتى نديدم و ى ماهه 2-7 دارم حدود250 گيگ دانلود زدم و ى هفته دگه بستم تموم مى شه و1-11 رو مى خوام بخرم و تست کنم

بامودم مى شه apn و پورت ها رو چک کرد!؟
    اره با مودمم میشه تنظیمات خاصی نیست اما به شخصا کسایی رو دیدم که گفتن کندی سرعت دارن
    نگو وقتی سیمکارت رو انداختن تنظیمات قدیمی که اس ام اس شده واسشون رو ذخیره کردن که پر و کسی و یه سری تنظیمات داشته که خراب کرده سرعتشون رو بهتره دستی وارد شه!

8. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اره با مودمم میشه تنظیمات خاصی نیست اما به شخصا کسایی رو دیدم که گفتن کندی سرعت دارن
    نگو وقتی سیمکارت رو انداختن تنظیمات قدیمی که اس ام اس شده واسشون رو ذخیره کردن که پر و کسی و یه سری تنظیمات داشته که خراب کرده سرعتشون رو بهتره دستی وارد شه!
    به دستى بودن تنظيمات فکر نکرده بودم!!! بله ممکنه همينم باشه....
    بطورکلی حداقل براى من همراه اول خيلى بصرفه تره و سرعتم فوق العادست ايرانسل خراب کرده و خيلى وقته بسته نزدم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

خوب دقیقا محدودیت یعنی چی
    مثلا سرعت چقدر باشه محدود شده حساب میشه
    اینجا فقط باند ٣ اونم فکر کنم ١٠ مگاهرتز کلا ٢٠ مگ بیشتر میتونه در عمل بده

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

داره خودمونی میشه hadicg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

بسته یکساله 120 گیگ 199 تومن همراه اول رو میخوام بگیرم نمیذاره خط رو بیشتر از 100 تومن شارژ کنم میگه اعتبار بیشتر از حد مجاز!
    کسی همچین مشکلی داشته؟ چیکار میشه کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

بله. 10 ساعت زمان دانلود هست تازه من راس 1 هم شروع نکردم، سرعت هم نوسان داشت در غیر این صورت با بسته 1 تا 11 راحت بالای 100 گیگابایت میتونید دانلود کنید

13. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بله. 10 ساعت زمان دانلود هست تازه من راس 1 هم شروع نکردم، سرعت هم نوسان داشت در غیر این صورت با بسته 1 تا 11 راحت بالای 100 گیگابایت میتونید دانلود کنید
    ولى ى حسى مى گه رو 1تا11 محدوديته!!!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

خوب دقیقا محدودیت یعنی چی
    مثلا سرعت چقدر باشه محدود شده حساب میشه
    اینجا فقط باند ٣ اونم فکر کنم ١٠ مگاهرتز کلا ٢٠ مگ بیشتر میتونه در عمل بده

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
    دقیقا همون باند 3 هم کلی روش بار ترافیکی کلا محدود میکنه اما محل ما با انتن خراب 20 مگ رو باند 3 با پهنای 15 میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •