تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 96

نام تاپيک: بحث و بررسی داستان (!Bioshock Infinite ! (High Spoiler Alert

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

نه تو سرش نزنم .......نقدم هم تو تاپيك هست بهش 9.2 دادم اگه ميخواستم بزنم تو سرش اونجوري نقدشو نمي نوشتم
    نرمالش خيلي اسون باشه هم مشكلي نيس فقط گفتم اي كاش اون مد ١٩٩٩ از اول باز بود.......
    آره نقدتو دیدم ...خب باس 10 میدادی ، یکی از ایرادات که کلن بی جهت بود ...برا الیزابث گرفته بودی ...

دیگه خب این الان رایج شده که بعد از یه بار تموم کردن مد دیگه ای باز شه ...اینم ازون نوع بود ...1999 واقعا سخته ... قبول کن به هر حال میزنی تو سر ...Sarcasm حرفه ای اصن !

+

یه خورده نظرتون رو راجب صحنه بعد از Credits بگید ... میشه گفت پایان باز گزاشت به نظرتون ؟

2. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

آره نقدتو دیدم ...خب باس 10 میدادی ، یکی از ایرادات که کلن بی جهت بود ...برا الیزابث گرفته بودی ...دیگه خب این الان رایج شده که بعد از یه بار تموم کردن مد دیگه ای باز شه ...اینم ازون نوع بود ...1999 واقعا سخته ... قبول کن به هر حال میزنی تو سر ...Sarcasm حرفه ای اصن ! +یه خورده نظرتون رو راجب صحنه بعد از Credits بگید ... میشه گفت پایان باز گزاشت به نظرتون ؟
    من به هيچ بازي كه تو اين اينهمه سال بازي كردم ١٠ نميدم چه برسه به اين.....
    در كل خواستم بگم نظرات متفاوت و قرار نيس كه همه بگن اين شماره بهترين و فلان(اين اختلاف سليقه تو امتيازا هم مشهود)....خيلي جاها هم ايرادهاي مشابه من گرفتن از بازي
    خلاصه براي من شماره ١ با فاصله زيادي نسبت به اين شماره از اكثر جهات ها بهتر و حتي جزو ٣ بازي برتر زندگيمه

موفق باشيم

.
    Last edited by halflife g; 26-04-2013 at 10:01.

4. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با این پستای آخر معلوم نشد که اینجا تاپیک داستان بازیه یا تاپیک خود بازی یا اینکه این تاپیک ها در دنیاهای موازی قرار دارن
    +
    این سوال پیش میاد که کن لوین دیگه واقعا کیه؟!
    فکر کنم فیلم های نولان مثل Memento از بازی های کن لوین الهام گرفته شدن

جدای از شوخی کل صفحات این تاپیک رو خوندم و کلا تحلیل های دوستان خیلی خوب بود و از همه تشکر می کنم توی همچین بحث هایی شرکت کردن.
    قبلا تاپیک در مورد داستان بازی ها داشتیم ولی اینکه همزمان با انتشار بازی در مورد داستان بازی صحبت بشه رو میشه گفت سابقه نداشته. شاید بعضی وقتا همچین تاپیک هایی لازم باشه مخصوصا برای همچین داستان ها عظیم و پیچیده ای...

من به شخصه نتونستم بازی رو سریع شروع کنم و به خاطر همین اصلا نتونستم توی بحث ها این تاپیک شرکت کنم.
    ولی یه سری دوستان دیگه رو تعجب کردم که چرا زیاد نظر ندادن مثل حسین که البته الان متوجه شدم که یه جای دیگه مفصل در مورد داستان بازی صحبت کرده که پیدا کردین حتما بخونید که خیلی کامله... (اینجا لینکشو بذارم دیگه تبلیغ میشه )

جدای از این بحث پیچیدگی داستان که ذهن همه رو درگیر می کنه یه قضیه دیگه هم وجود داره که زیاد ندیدم که اینجا بهش اشاره بشه.
    به نظرتون مثل شماره اول بازی هم شخصیت ها حالت نمادین دارن؟ یعنی منظورم اینه که نماد یه فرد یا یه تفکر خاصن؟
    توی شماره اول این خیلی دیده میشد مثلا در مورد Andrew Ryan این قضیه وجود داره و در مورد اون میشه ساعت ها حرف زد...

6. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه نکته! دوستان میگن لوتس ها در یک دنیا زن بودن و در یک دنیا مرد. این امکان نداره !! اگر این احتمال وجود داشته باشه پس میشه در یک دنیا الیزابت پسر باشه و بوکر زن باشه!

در ضمن فکر کنم تو یکی از vaxaphone ها بود که لوتس زن میگفت که این تحقیقات رو برای برگردوندن برادرش که مرده بود به دنیای خودش انجام داده. همین طوری بوده جریان multi universe رو کشف کرده!

8. این کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من چند دقیقه پیش خون دماغ شدم !! یعنی ایا من ؟؟

جدای از این بحث پیچیدگی داستان که ذهن همه رو درگیر می کنه یه قضیه دیگه هم وجود داره که زیاد ندیدم که اینجا بهش اشاره بشه.
    به نظرتون مثل شماره اول بازی هم شخصیت ها حالت نمادین دارن؟ یعنی منظورم اینه که نماد یه فرد یا یه تفکر خاصن؟
    توی شماره اول این خیلی دیده میشد مثلا در مورد Andrew Ryan این قضیه وجود داره و در مورد اون میشه ساعت ها حرف زد...
    100 درصد
    البته به شدت قسمت اول نبود اما باز سوای مبحث دنیای موازی از همون ابتدای بازی به تفکرات نژاد پرستی - مذهب - و عدالت اشاره میکنه

+

ویرایش : دوستان خودتون رو اماده کنید که تا به زودی تاپیک : { نظر سنجی انتخاب بهترین شوتر تاریخ } زده خواهد شد
    Last edited by Layken; 27-04-2013 at 21:06.

10. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

صحبت کردن راجب نماد واقعا سخته ...بستگی داره به ذهنیت هر فردی....نظرا میتونه متفاوت باشه ...ولی به نظر من کامستاک نماد دیکتاتور هست ، کسی که شستشوی مغزی داده افراد جامعه رو ...همه میپرستنش خیلی رو جانشینش حساسه و ...(نمونش نزدیکی خودمون هست!دی!) بوکر و الیزابث هم نمیدونم واقعا ...حالا نظر بدین بحث می کنیم .

من چند دقیقه پیش خون دماغ شدم !! یعنی ایا من ؟؟
    دی ! این قضیه خون دماغ شدنم واقعا خوب برام جا نیفتاد ...
    Last edited by mjorh; 26-04-2013 at 22:17.

12. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

خیلی وقت پیش ها در مورد جهان موازی مطالب زیادی خونده بودم ولی به شکلی محسوس که در این بازی تجربه کردم برام جا نیوفتاده بود که به لطف لوین باعث شد دوباره در مورد این موضوع تحقیق هایی کنم.
    مطالب خیلی خوبی در مورد جهان موازی در دنیای اینترنت وجود داره و توصیه می کنم دوستان مطالعه کنن
    و این موضوع از دیدگاه اسلام هم قابل توجه هستش
    حتما خیلی از ما شده که در زندگیمون یک صحنه یا اتفاقی رو میبینیم که انگار قبلا یک بار یک جای دیگر ان را دیدیم که خیلی شبیه بحث جهان موازی هستش
    برخی دیدگاه ها میگن این اتفاق دقیقا همین قضیه جهان موازی است و یک همزاد دیگه از خود ما وجود دارد {حالا بحثش مفصله }

با یکی از دوستام صحبت می کردم گفتش که در رساله هایی که خونده اسلام این نظریه رو رد کرده و این خواب و رویاها رو طوری وصف کرده که همان خود انسان است که در خواب و رویا اتفاقات رو میبیند ولی به هنگام بلند شدن از خواب همه اون چیزی که دیده در خاطر باقی نمی مونه و خیلی مبهوت و گذرا به ذهنش میرسه و موقعی که اون روز و ساعت و مکانی که قبلا دیده جلوی چشمش میاد شامل همین قضیست

کلا بحث جالبیه دوستان حتما پیگیر بشن ادم اطلاعات زیادی کسب میکنه

14. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خیلی وقت پیش ها در مورد جهان موازی مطالب زیادی خونده بودم ولی به شکلی محسوس که در این بازی تجربه کردم برام جا نیوفتاده بود که به لطف لوین باعث شد دوباره در مورد این موضوع تحقیق هایی کنم.
    مطالب خیلی خوبی در مورد جهان موازی در دنیای اینترنت وجود داره و توصیه می کنم دوستان مطالعه کنن
    و این موضوع از دیدگاه اسلام هم قابل توجه هستش
    حتما خیلی از ما شده که در زندگیمون یک صحنه یا اتفاقی رو میبینیم که انگار قبلا یک بار یک جای دیگر ان را دیدیم که خیلی شبیه بحث جهان موازی هستش
    برخی دیدگاه ها میگن این اتفاق دقیقا همین قضیه جهان موازی است و یک همزاد دیگه از خود ما وجود دارد {حالا بحثش مفصله }

با یکی از دوستام صحبت می کردم گفتش که در رساله هایی که خونده اسلام این نظریه رو رد کرده و این خواب و رویاها رو طوری وصف کرده که همان خود انسان است که در خواب و رویا اتفاقات رو میبیند ولی به هنگام بلند شدن از خواب همه اون چیزی که دیده در خاطر باقی نمی مونه و خیلی مبهوت و گذرا به ذهنش میرسه و موقعی که اون روز و ساعت و مکانی که قبلا دیده جلوی چشمش میاد شامل همین قضیست

کلا بحث جالبیه دوستان حتما پیگیر بشن ادم اطلاعات زیادی کسب میکنه
    دینی به قضایا نگاه نکن. من کسی رو میشناسم که میگه زمانی که هیتلر سقوط کرد و برلین دست متفقین اقتاد رو یادشه و انگار اون زمان زندگی میکرده با اینکه ۳۰ سالشه! قضیه تناسخ هم اینجاها به کار میاد!

16. 2 کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 3taxxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رویاهام

پيش فرض

روی بعض از تابلوها زده بود from sodom

اینو از یکی از بچه ها ی یه انجمن که مبحث انجمن دینیه گفت :

سدوم شهری است که در کتاب مقدس شرح آن آمده

شهری که در میان آسمان و زمین قرار دارد و خداوند می خواست شهر را نابود کند
    حضرت ابراهیم از خدا خواست انها را ببخشید و شهر را نابود نکند
    حضرت به خداوند گفت:
    من در شهر50انسان رستگار را پیدا میکنم تا نشان دهم این شهر تماما پر از گناه نیست
    خداوند به اون فرمود:
    اگر توانستی10نفر را پیدا کنی شهر را نابود نخواهم ساخت!
    و کسی پیدا نمیشه و توی کتاب ذکر شده شهر نابود میشه!

منبع کتاب مقدس
    Genesis18

اینکه حرفای کتاب حقیقته یا نه کاری نداریم ولی بلاخره این حرف توی کتاب هست.

18. 4 کاربر از 3taxxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان کتاب های میچو کاکوی ژاپنی رو در مورد جهانهای موازی بخونید اگه فکر میکنید علاقه دارید. غولیه در این زمینه و بیشترین تئوریها رو هم در این زمینه همین دانشمند داره. چاپ هم شده.

20. این کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •