تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 49 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 488

نام تاپيک: ◄ بحث آزاد انیمیشن

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بعضی مواقع میرم مانگاهایی پیدا می کنم که از لحاظ داستانی و طراحی بسیار عالی است ولی وقتی میرم سراغ انیمه ساخته شده اش به یک کابوس تبدیل میشه که از بس در طراحی کارکتر و جزئیات و یا دست بردن در داستان ویا خلاصه کردن داستان اصلا نمیشه تحمل کرد دید.....
    و از ان ور مانگاهایی می بینم که داستان ساده و طراحی ساده ای دارن و در عوض وقتی به انیمه اش نگاه می کنی می مونی که چطور تونستن مانگا رو با تمام دقت و جزئیات تبدیل به انیمه ای کنن که ادم هر چی نگاه می کنه لذت میبره ....

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این باپاپاپا دو تا زن داشت ؟ من یادمه دو تا زن تو این کارتون بود یکی سیاه بود و دیگری سبز سیر . ولی مطمئن نیستم این دو با خوده بارپاپاپا چه رابطه ای داشتند . چون همسن و سالم بودند .
    نکته ایکه در طراحی این شخصیت ها نمی فهمم اینکه چرا زنها رو با گردن لاغر نشون کشیده بودند و مردها شبیه به قطره آب بودن ؟!

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این باپاپاپا دو تا زن داشت ؟ من یادمه دو تا زن تو این کارتون بود یکی سیاه بود و دیگری سبز سیر . ولی مطمئن نیستم این دو با خوده بارپاپاپا چه رابطه ای داشتند . چون همسن و سالم بودند .
    فك كنم اشتباه ميكنين
    يه زن بيشتر نداشت اونم سياه بود. شايد اون سبزه يكي از بچه هاش بوده
    نکته ایکه در طراحی این شخصیت ها نمی فهمم اینکه چرا زنها رو با گردن لاغر نشون کشیده بودند و مردها شبیه به قطره آب بودن ؟!
    من فكر ميكنم اين برميگرده به ايجاد تفاوت شاخص با حداقل خطوط يا همون بيان ساده در نقاشي. اگه شما تصميم بگيرين مثل اين كارتون فقط با يك انحنا بين دو جنس تفكيك ايجاد كنين جاي بهتري از گردن پيدا نميكنين. اگه بخواين رو كمرش انحنا بذارين خوشگل كه نميشه هيچ، ميشه شبيه دمبل.

4. 2 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

سلام
    نه اون "میراث کین" که شما میگی منظورش نیست ...

Kane & Lynch : Dead Men

این رو میگه که کار Eidos Interactive هست همون سازنده ی مخوف! سری محبوب Hitman (که گند زدن با فیلم اش!)
    مال 2007 هم هست ... درجهی خشونت به شدت بالایی هم داشت!
    بین خودمون بمونه چقدر هم بازی اش مزخرف بود! همه هم اون جایی گیر میکردن که یه کامیون میاد طرف این دوتا

"بایوشاک" هم تا اون جایی که من میدونم متوقف شده! گفتن "فلوس لا موجود!" اونم به خاطر بحران جهانی که خدا رو شکر بازتاب خبری اش رو تو TV خودمون تا منتها علیه اش دارید مشاهده میکنید با تمام جزئیات!!
    هممممم
    اهان
    مرسی
    فک کنم همه ی kain ها برای همین eidos باشن
    اینو بازی نکردم البته فک کنم داشته باشم باید بگردم
    کلا kain ها خشونت دارن دیگه! یعنی خشونت نداشت که نمیچسبید
    آخه توی لگاسیش هم نوبتی بود یه ذره به کین میرفتی یه ذره با لیچ! ولی مرحله های لیچ زیادی تو مخ بودن! منم ولش کردم
    نسخه های قبلیش هم همین طور بوده

پس با این اوصاف باقی بروبچس هم هنوز زندن! ایول.

الان از اینایی که گفتی آخری خدااااااس! مثلا همین باب اسفنجی شلوار مربعی (!) الان یک سری داره که از سال 1999 داره پخش میشه و فراوان قسمت داره! تو اینو دیدی؟ یا فیلمش رو دیدی؟ :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سریالش یه عالمس! انقدی که تا عمر داری بشینی نیگا کنی تمومم نشه!

این جیمی کول همین یارو جیمی تو شوز رو میگی ؟ :

خب الان یه چندتا آمار بهت میدم ببینی به قیافت میخوره یا نه :

این دسته ی اول رو بدجور پیشنهاد میکنم! نبینی عمرت بر فنا میره، میشی مثل من!

Futurama : اینها تو دسته ی باب اسفنجی قرار میگیرن! انیمیشن های کاملا آمریکایی! و خب البته اگه بتونی بفهمی موضوعات رو ، وحشتناک خنده دار! صحنه محنه هم داره تا حدودی
    Simpsons : این هم خیلی معروف هست! فکر کنم اسکار هم برده! اونم در قسمت بهترین فیلم! اصلا کاراکترهای محبوب و معروفی داره! یکیشون هم آواتار Leborn هست!
    American Dad : این هم خب چیز خاصی واسه توضیح نداره! عالیه
    Family Guy : این هم مثل بالایی ! این امسال تو جوایز امی هم نامزد بود!
    South Park : اینو تعریفش رو خیلی شنیدم اما هنوز ندیدم چیزی ازش! این باید عالی باشه در حد مرگ! کاملا 18+ هست و یک انمیشین خیلی ساده ای هست! با اشکال هندسی درست شده میشه گفت!

Dexter's Laboratory : اینو تی وی ایران هم یه مدت پخش میکرد همینجوری الکی واسه خودش! کاراکتر دکستر فوق العادس!
    Kim Possible : این و بالایی تو مایه های جیمی تو شوز هستن تقریبا! از لحاظ تکنیک و ساخت انیمیشن !
    CatDog : این اصلا نیاز به توضیح نداره!
    Tripping the Rift : یک انیمیشن کانادایی هست که داستانش تو فضا میگذره و علمی تخیلی و این حرفا! این یک شخصیت سکثیی داره که خوراک خودته داریوش! حیف انیمه هست فقط !
    Shaun the Sheep : این هم نیاز به توضیح نداره! انیمیشن استاپ موشن گوسفندهای هوشمند!
    Naruto : از این انیمیشن های مانگای ژاپنی هست که فکر میکنم معروف ترین و طولانی ترینشون هم باشه!
    Teenage Mutant Ninja Turtles : این یارو لاک پشتهای نینجاست! بازیش هم هست ! بازی کردی جایی گیر کردی سریع بیا بگو ردیفش کنم واست!
    Happy Tree Friends : این خیلی معروف هست! یه سری موجودات خُلی هستن که به شیوه های مضحک و بی معنیی از بین میرن در هر قسمت! اسلشر به تمام معنا!
    چه بحث کارتون بازی شده ....
    از اینا که داوود گفت من South Park رو دو سیزن دیدم ....Happy Tree Friends رو 4 سیزن ...Family Guyرو 3 سیزن ... Naruto رو شیپودن دیدم ...Shaun the Sheepرو هم دیدم ....بقیه نصفه نیمه دیدم ....
    ولی
    ولی
    ولی
    Simpsons روزی 4 قسمت باید ببینم ... وگرنه دچار مشکلات زیست محیطی میشم .... چقدر عالی و بی نظیر ساخته شده ... رکورد داره طولانی ترین مدت پخش سریال در تلویزیون هست ... ولی هنوز انقدر خلاق و دوست داشتنی و خنده دار .... اگه ارجاع هایی که به فیلم ها و وقایع سیاسی و تاریخی میده رو بگیری که نور الا نور میشه ....
    بله داداشچی فکر کردی پس! تازه رهام هم برگشته همه جمع شدن دوباره

باب اسفنجی سریالش رو گفتم که ماله همون 99 هست آخره خندس
    فیلم هاشم بدک نیستن باحالن
    فک کنم چند تا فیلم اومده بود بیرون
    جوون بودم 4-5 سال پیش super RTL نشون میداد

jimmy --> شاید جدیدا اسمش عوض شده البته تو همین سری هم که دیدم (از کانال jetix ) توی کارتون بهش میگن تو شوز ولی اسمه کارتونش جیمی کول هست

اون اسکول سمته راستیه هست! خیلی جلبه

Futurama --> ندیدم!

Simpsons اصلا حال نکردم باهاش! مقادیری هم بعضی هاش مخصوصا فیلم هاش سیوسی! میزنن ولی جلب نبودن!
    یادش به خیر 10 سالم اینا بود یه تی شرتش رو داشتم!

CatDog --> آره این بدونه سانســورش باز یه چیزی بود ولی به پای اونیکی ها به نظرم نمیرسه

American Dad --> ندیدم والا

Family Guy --> ندیدم

South Park --> حدودا 3-4 سال پیش توی دانلود آفلاین خیلی میگرفتن ملت ولی من حال نکردم باهاش یه دم با جاش شیفت دیلت!

Dexter's Laboratory --> کارتون نتورک میده! منم تو همین کانال دیدمش 3-4 سال پیش! البته خیلی سری های مختلف دادن بیرون که قدیمی هاش به نظرم جالب تره! با اون دی دی اش

Kim Possible --> نه دیگه خدایی این زیادی بچه بازیه کارتون نتورک میده گهگدار

Tripping the Rift --> ندیدم تا به حال

Shaun the Sheep --> آره این باحاله! رو گوشیم هم یه یه ساعتیش رو دارم

Naruto --> کانال های زیادی نشونش میدن ولی خیلی باحال نیست! کلا توی مایه های این و yu-gi-oh و دیگه چی بود اینطوریا حال نمیکنم

pokemon قدیمی ها باز یه چیزی

Teenage Mutant Ninja Turtles --> هه هه هه! آره بابا بازیش که برای 2004 اینا بود فک کنم سبکش هم که beat'em up بود و پدره دسته رو در میاوردیم
    هم رو پی سی هم کنسول داشتمش
    سری های سگاش هم که خیلی باحال بودن البته اونا باباهاشون بودن

Happy Tree Friends --> آره یه حدودا فک کنم پک 70-80 قسمتیش رو دارم!
    فلشه

چشم! الان همه رو میکشم میبرم اونجا
    بر وبچ حمله به سوی اونجا

6. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

یه چند نفر رو میشناسم پک های اینا رو میفروشن به قمیته مناسب
    ولی بد شانسی اینجاس که هیچ کدوم همه رو ندارن و تیکه تیکه باید از هر کی یه نمه بگیریم حوصاله میخواد

میگم شماها اگه کسی رو آشنا داشتید تو پروفایل آمارش رو بدید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

هممممم
    اهان
    مرسی
    فک کنم همه ی kain ها برای همین eidos باشن
    اینو بازی نکردم البته فک کنم داشته باشم باید بگردم
    کلا kain ها خشونت دارن دیگه! یعنی خشونت نداشت که نمیچسبید
    آخه توی لگاسیش هم نوبتی بود یه ذره به کین میرفتی یه ذره با لیچ! ولی مرحله های لیچ زیادی تو مخ بودن! منم ولش کردم
    نسخه های قبلیش هم همین طور بوده
    سلام
    اون "میراث کین" به شدت پتانسیل انیمه شدن رو داره!
    پاورقی اش هم تو این نشریات بازی خوب طرفدار پیدا کرده!

9. این کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

کلا همه ی بازی های kain چون سبکشون action-adventire هست و تا حدود زیادی هم داستانشون جالبه به نظرم میتونن فیلم های خوبی بشن
    ولی چون زمان و فضا و آدما و .... همشون تخیلی و تو زمان نامشخص هستند باید اسپیشل افکت های زیادی صرف شه

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلم.
    بچه ها یه دوسالی هست انیمیشن درست و حسابی ندیدم...
    جدیدا چیزی اومده (یا قدیما؟)
    دوبله های گلوری که واقعا باحاله... با اینکه دیالوگها رو بعضی واقع استحاله می کنن ولی در کل خوبه.

Tokyo Godfathers (2003)
    اینکه به شدت توصیه میشه!

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

میگم بچه ها کسی رو سراغ ندارید کارتونی جات مشتی داشته باشه (آرشیو کامل) ازش بگیریم؟
    البته قیمت خوب هم بده
    اگه کسی رو سراغ داشتید تو پروفایلم بزارید

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

من که جایی ندیدم کسی آرشیو کامل داشته باشه کامل بودنش هم با قیمت مناسب در تضاد هست !
    ای بابا
    پس کاش از همین انجمنه میگرفتم
    حیف الان یه هفته ای هست به فنا رفته!×!
    بدک نبود
    چند نفر فعال بودن با قیمت حدودی 400 هر دی وی دی

دنبال پایه بودم مقادیری

مرسی

میگم بچه ها cartoon network رو ترک ست بازه ها!
    رو ریسیور میبینم

باید اتل متل توتوله بندازم بینه دیشام که کدوم رو بچرخونم سمته ترک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •