تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 14 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 135

نام تاپيک: بهترین لینک های ویژوال بیسیک ارائه شده توسط اعضاء سایت

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

اگه منظورت MS Office‌است ،نه !فقط تو ماكرو هاش از وي بي ميشه استفاده كرد اونم به اين دليل كه زبون ساده ايه همه ICDL كارا زود ياد ميگيرن(بدون داشتن اطلاعاتي درباره برنامه نويسي)
    ولی چطور میشه تا این حد با ویبی تو برنامه های آفیس دست کاری کرد ؟
    حتی برای اینتروال های پاور پوینت میشه تعیین کنی چه مقدار باشن ....
    کلا ممنون ...
    مگه خود Vb مال شرکت مایکروسافت نیست ؟

پروفشنال majid_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ولی چطور میشه تا این حد با ویبی تو برنامه های آفیس دست کاری کرد ؟
    حتی برای اینتروال های پاور پوینت میشه تعیین کنی چه مقدار باشن ....
    کلا ممنون ...
    مگه خود Vb مال شرکت مایکروسافت نیست ؟
    دروغ نگم از چيزايي كه گفتي سر در نياوردم.من فكر ميكردم وي بي فقط تو ماكرو هاي آفيس كاربرد داره(تو قسمت Visual Basic Editor)

آخر فروم باز am2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

چطوري ميشه vb6 رو به vb.net تبديلكرد بطوري كه بشه فايلهاي vb.net رو ويرايش كرد ....
    يه راه كم حجم بگيد كه راحت بشه دانلود و.. كرد

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

چطوري ميشه vb6 رو به vb.net تبديلكرد بطوري كه بشه فايلهاي vb.net رو ويرايش كرد ....
    يه راه كم حجم بگيد كه راحت بشه دانلود و.. كرد
    ديگه داريد «آف تاپيك» مي زنيد. كافيه پروژه VB6 رو با وي بي دات نت Open كني تا خود به خود يه ويزارد ظاهر بشه و اونو برات كانورت كنه. البته پروژه هاي پيچيده، هميشه بعد از كانورت نياز به اصلاح دستي دارند.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

ديگه داريد «آف تاپيك» مي زنيد. كافيه پروژه VB6 رو با وي بي دات نت Open كني تا خود به خود يه ويزارد ظاهر بشه و اونو برات كانورت كنه. البته پروژه هاي پيچيده، هميشه بعد از كانورت نياز به اصلاح دستي دارند.
    منظورم تبديل خود vb6 به vb.net هستش يعني با يه اپديتي چيزي اينكار رو بكنم تا بشه فايلهاي vb.net رو اجرا كرد

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

منظورم تبديل خود vb6 به vb.net هستش يعني با يه اپديتي چيزي اينكار رو بكنم تا بشه فايلهاي vb.net رو اجرا كرد
    فكر نكنم بشه vb6 رو آپديت كرد. اصلاً vb6 تضادي با vb.net نداره. مي توني هر دو تاشو با هم نصب كني. من روي ويندوز خودم vb6, vb.net 2003, vb.net 2005 رو همزمان نصب كردم. البته اول 2005 رو نصب كردم بعد 2003 و بعد هم 6. مشكلي هم پيش نيومد.

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

دروغ نگم از چيزايي كه گفتي سر در نياوردم.من فكر ميكردم وي بي فقط تو ماكرو هاي آفيس كاربرد داره(تو قسمت Visual Basic Editor)
    ولی من اخیرا از یه منبع موسق شنیدم ...که برنامه های آفیس با vb نوشته شدن ...
    ممنون از همگی ... اگه شد چند تا از برنامه های در پیتیمو آپلود میکنم ...سطح منو تو ویبی ببینید ... کمکم کنید ...

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

من Microsoft Visual Studio 6.0 رو نصب كردم ايا ميتونم فايلها و پروجكتهاي ساخته شده با vb.net رو باز و .... كنم

پروفشنال majid_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من Microsoft Visual Studio 6.0 رو نصب كردم ايا ميتونم فايلها و پروجكتهاي ساخته شده با vb.net رو باز و .... كنم
    شما قبل اين سوال رو پرسيده بوديد و دوستان هم كه نظرشون رو گفتن كسايي هم ك نظر ندادن با نظر بقيه مواف بودن .پس نيازي نبود دوباره اين سوال رو مي پرسيديد.

براي راحتي كارتو دوباره ميگم:
    نه امكانش نيست!نمي توانيد همون پروژه دات نت رو تو IDE وي بي 6 باز كني و كامپايل كنيد .

كدهاي وي بي 6 رو با ابزارهاي خاص موجود ميشه به طور خودكار به پروژه هاي وي بي دات نت تبديل كرد ولي بلعكسش فقط به صورت دستي امكان پذير هست.

مثلا تو وي بي دات نت نوعي از عدد صحيح Int32 هست ولي تو وي بي 6 به تمام اعداد صحيح Integer گفته ميشه.
    بعضي از مسائل هم به كلي غيرقابل حل هستن مثلا به هيچ عنوان در وي بي 6 نمي توان ارث بري سفارشي تعريف كرد ولي تو وي بي دات نت ميشه.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

شما قبل اين سوال رو پرسيده بوديد و دوستان هم كه نظرشون رو گفتن كسايي هم ك نظر ندادن با نظر بقيه مواف بودن .پس نيازي نبود دوباره اين سوال رو مي پرسيديد.

براي راحتي كارتو دوباره ميگم:
    نه امكانش نيست!نمي توانيد همون پروژه دات نت رو تو IDE وي بي 6 باز كني و كامپايل كنيد .

كدهاي وي بي 6 رو با ابزارهاي خاص موجود ميشه به طور خودكار به پروژه هاي وي بي دات نت تبديل كرد ولي بلعكسش فقط به صورت دستي امكان پذير هست.

مثلا تو وي بي دات نت نوعي از عدد صحيح Int32 هست ولي تو وي بي 6 به تمام اعداد صحيح Integer گفته ميشه.
    بعضي از مسائل هم به كلي غيرقابل حل هستن مثلا به هيچ عنوان در وي بي 6 نمي توان ارث بري سفارشي تعريف كرد ولي تو وي بي دات نت ميشه.
    ممنون از كمكتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •