تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 22 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 217

نام تاپيک: دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه و سفید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دستگاه کپی آفیشیو (ریکو) مدل 2035 یا 2045 مدل های بهتر هم هست که قیمت و سرعتش فرق میکنه من خودم 2 تا 2035 دارم قیمت بستگی به شهر خرید خودت بستگی داره تهران با برد پرینتر 1200 تا 1400 ولی یجا مثل اران و بیدگل باید 1500 تا 1800 بخری البته اینم بگم که دستگاه ها رو استوک بخر چون مقرون به صرفه است استوک همون دست دوم اروپا رو میگند مواظب باش که کارکرد ایران بهت ندهند که اذیت میشی
    دستگاه رنگی کونیکا 350 بیشتر جاها 450 دارند ازجمله خودم ولی صفحه لمس دچار مشکل میشه ولی 350 این مشکل رو نداره قیمت حدود 2200 تا 3 میلیون اونم بستگی به تمیزی دستگاه داره
    با تشکر فوق العاده از توضیحات عالیتون mohsensada میخوام بدونم مگه دومی (کونیکا 350) کار اولی (کپی آفیشیو (ریکو))رو نمیکنه ؟
    چه الزامیه که هر جفتش بخریم حداقل برای شروع
    آیا اصلا وقتی با پرینتر رنگی لیزری ، چاپ سیاه وسپید انجام می دیم ، می تونیم فقط رنگ سیاهش رو شارژ کنیم یا نه چاپ سیاه و سپید همون رنگی محسوب میشه و کلا باید همه چی شارژ بشه ؟
    خواهش میکنم این سوال رو بزارین به حساب بی اطلاعی بنده
    ممنون
    Last edited by oosmehdi; 20-01-2013 at 17:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نبودددددددددد؟!!!

داره خودمونی میشه هم سفر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با تشکر فوق العاده از توضیحات عالیتون mohsensada میخوام بدونم مگه دومی (کونیکا 350) کار اولی (کپی آفیشیو (ریکو))رو نمیکنه ؟
    چه الزامیه که هر جفتش بخریم حداقل برای شروع
    آیا اصلا وقتی با پرینتر رنگی لیزری ، چاپ سیاه وسپید انجام می دیم ، می تونیم فقط رنگ سیاهش رو شارژ کنیم یا نه چاپ سیاه و سپید همون رنگی محسوب میشه و کلا باید همه چی شارژ بشه ؟
    خواهش میکنم این سوال رو بزارین به حساب بی اطلاعی بنده
    ممنون
    بله میتونی با کونیکا چاپ متن و سیاه سفید انجام بدی
    من خودم یکبار این کار را انجام دادم کیفیتش عالی میشه
    اما...
    هزینه مصرفیت یه چیزی بیش از چند برابر میشه اصلا برات صرف نمیکنه
    دو سال پیش که من ریکو و کونیکا خریدم مصرف هر برگ کپی سیاه سفید با ریکو بدون کاغذ 2.5 تومان بود و هزینه رنگی با کونیکا 50 تومان.

یک توصیه دیگه هم بهت میکنم اگه میتونی دو تا ریکو بخر با یک مدل اینطوری هر وقت یک قطعه از این به مشکل می خوره میتونی با او یکی عوض کنی. دو دستگاه داشتن خیلی خیلی تو این دو سال به داد من رسیده. کلا ریکو خیلی خوبه ولی زیاد اذیت می کنه من که تقریبا یک سرویس کار ریکو شدم
    یکی می گفت توشیبا کمتر اذیت می کنه و خراب می شه
    اما برعکس ریکو به زنم به تخته تو این دوساله کونیکام خیلی خوب کار کرده حتی یک بار هم سرویس کار بهش سر نزده

4. این کاربر از هم سفر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

شرمنده دیر جواب دادم ولی گفته های دوستمون صحیح است
    شما میتونی جداگانه رنگ مشکی رو شارژ کنی ولی قیمت های تموم شده زیادتر است یعنی هربرگ با ریکو بگیری مثلا حساب کن 15 تومان ولی با رنگی 150 تومان اونوقته که نمی صرفه
    و ریکو دستگاه سالم و خوبه البته موقع خرید باید مواظب باشی استوک بهت بدند نه دست دوم که مثل دوستمون اذیت بشه
    من خودم شخصا 2 ریکو دارم یکیشو 300 هزارتا برام زد تا سرویس جزئی کردم ولی اون یکی نه 300 هزارتا زد 300 تومان پول سرویس دادم
    کونیکا کار به سرعتش نداشته باش من یکی CF302 دارم قدیمیه ولی کیفیته اش عالیه یکی 450 که به کیفیت دستگاه قدیمی نمیرسه دلیلش هم اینه که سرعت 450 بالاتره و موقع اسکن کردن تصویر سرعت بیشتر باعث اسکن ضعیفتر میشه
    کونیکا میخری 350 بخر

6. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

در ضمن قیمت دستگاه ها الان متاسفانه دوبرابر شده و نکته قابل توجه از خرید دستگاه نترس که بگی کارش هست یا نه همیشه با داشتن دستگاه ، کار مخصوص خودش جور میشه!!!

8. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شرمنده دیر جواب دادم ولی گفته های دوستمون صحیح است
    شما میتونی جداگانه رنگ مشکی رو شارژ کنی ولی قیمت های تموم شده زیادتر است یعنی هربرگ با ریکو بگیری مثلا حساب کن 15 تومان ولی با رنگی 150 تومان اونوقته که نمی صرفه
    و ریکو دستگاه سالم و خوبه البته موقع خرید باید مواظب باشی استوک بهت بدند نه دست دوم که مثل دوستمون اذیت بشه
    من خودم شخصا 2 ریکو دارم یکیشو 300 هزارتا برام زد تا سرویس جزئی کردم ولی اون یکی نه 300 هزارتا زد 300 تومان پول سرویس دادم
    کونیکا کار به سرعتش نداشته باش من یکی CF302 دارم قدیمیه ولی کیفیته اش عالیه یکی 450 که به کیفیت دستگاه قدیمی نمیرسه دلیلش هم اینه که سرعت 450 بالاتره و موقع اسکن کردن تصویر سرعت بیشتر باعث اسکن ضعیفتر میشه
    کونیکا میخری 350 بخر
    از کجا بین استوک و دست دوم فرق بذاریم ؟!

من از یه فروشنده (تو یزد) سوال کردم تو مایه های 10 میلیون دستگاه معرفی کنه سیاه و سفید canonon gp 605 ( میلیون تومن 5) رو پیشنهاد داد و konika c451 رو (6 میلیون تومن ) بعد یه مدت بهش زنگ ردم گفتم مبلغ بالاست کمتر برای سیاه و سفید چی داری یه کنن دیگه معرفی کرد کنن 405 بود به قیمت 2500 .بعد بهم پیشنهاد داد c450 بگیرم به جای c451 با همون کنن 605 خوب که فکر کردم (البته من افیشو 700) رو پیشنهاد دادم شدیدا با ریکو مشکل داشت البته متذکر هم شد که نداره لیکن یه چیزایی گفت نفهمیدم این بود که با خوندن این پست تصمیمم بر کونیکا 350 شد (که ممنونم،‌البته فروشنده هم گفت که خودتو بکشی قرار نیست تا 10 سال دیگه به روزی 2000 تا کپی رنگی برسی منٌ میگفت) حالا میخوام نظر شما رو راجع به هزینه‌ی 5 میلیونی برا canon gp 605 بدونم آیا پیشنهاد بهنری دارین؟

در ضمن قیمت دستگاه ها الان متاسفانه دوبرابر شده و نکته قابل توجه از خرید دستگاه نترس که بگی کارش هست یا نه همیشه با داشتن دستگاه ، کار مخصوص خودش جور میشه!!!
    ایشالا
    بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یه چند جا دیگم تحقیق کردم گفتن این مدل canon مال 15 سال پیشه زیراکسم گفتن بدرد دفتر فنی نمیخوره گفتن بهترینش برای سیاه و سفید RICOH Aficio ،تو مایه های 5 ،6 ملیون RICOH Aficio1075 و 2075 رو معرفی کردن برای رنگی که تقریبا همه رو کونیکا نظر مثبت دارن اما هنوز بین 450 و 350 دو دلم لازم به ذکر در حد یکی دو میلیون بال پایین فرقی برام نداره
    خواهش میکنم راهنماییم کنین در ضمن می خوام بدونم یه دستگاه چند کاره برا روز موادا بگیرم یا نه اگه آره تو مایه های 500 چی رو معرفی میکنین؟
    پیشاپیش ممنونم

داره خودمونی میشه هم سفر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

یه چند جا دیگم تحقیق کردم گفتن این مدل canon مال 15 سال پیشه زیراکسم گفتن بدرد دفتر فنی نمیخوره گفتن بهترینش برای سیاه و سفید RICOH Aficio ،تو مایه های 5 ،6 ملیون RICOH Aficio1075 و 2075 رو معرفی کردن برای رنگی که تقریبا همه رو کونیکا نظر مثبت دارن اما هنوز بین 450 و 350 دو دلم لازم به ذکر در حد یکی دو میلیون بال پایین فرقی برام نداره
    خواهش میکنم راهنماییم کنین در ضمن می خوام بدونم یه دستگاه چند کاره برا روز موادا بگیرم یا نه اگه آره تو مایه های 500 چی رو معرفی میکنین؟
    پیشاپیش ممنونم
    فکر نکنم دستگاه چندکاره به دردت بخوره
    من کونیکا 350 دارم تا جایی که می دونم این دو تا 2 فرق اساسی (به جز سرعت) با هم دارند
    1- 350 کپی دورو داره اما پرینت دورو نمی زنه یکی می گفت 450 کپی و پرینت دورو داره
    2- وقتی می خواستم دستگاه بخرم فروشنده گفت 450 می تونه با عرض A3 و طول خیلی چاپ لارج فرمت بزنه

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

پیشاپیش ممنونم
    خب تا اونجایی که من میدونم دستگاه اول سیاه و سفید ریکو (آفیشیو) و رنگی کونیکا موفق بوده ولی شما اگر از لجاظ جا و مکان شرایط خوبی را داری مثلا دانشگاه و مدارس اطراف مغازه هستند میتونی 2075 بخری و گرنه پیشنهاد نمیشه چون سرعت بالاتر عیب های بیشتر داره و بیشتر احتیاج به سرویس پیدا میکنه - پس لطفا دقت کنید رنگی هم ببین کارت چطوره اگه تعداد کارت زیاده همون 450 رو بخر

پس

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

از کجا بین استوک و دست دوم فرق بذاریم ؟!

من از یه فروشنده (تو یزد) سوال کردم تو مایه های 10 میلیون دستگاه معرفی کنه سیاه و سفید canonon gp 605 ( میلیون تومن 5) رو پیشنهاد داد و konika c451 رو (6 میلیون تومن ) بعد یه مدت بهش زنگ ردم گفتم مبلغ بالاست کمتر برای سیاه و سفید چی داری یه کنن دیگه معرفی کرد کنن 405 بود به قیمت 2500 .بعد بهم پیشنهاد داد c450 بگیرم به جای c451 با همون کنن 605 خوب که فکر کردم (البته من افیشو 700) رو پیشنهاد دادم شدیدا با ریکو مشکل داشت البته متذکر هم شد که نداره لیکن یه چیزایی گفت نفهمیدم این بود که با خوندن این پست تصمیمم بر کونیکا 350 شد (که ممنونم،‌البته فروشنده هم گفت که خودتو بکشی قرار نیست تا 10 سال دیگه به روزی 2000 تا کپی رنگی برسی منٌ میگفت) حالا میخوام نظر شما رو راجع به هزینه‌ی 5 میلیونی برا canon gp 605 بدونم آیا پیشنهاد بهنری دارین؟

ایشالا
    بازم ممنون
    استوک و دست دوم فکر کنم تو فروم جواب داده شده!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •